Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

25.04.2017 | Japoński Złoty Tydzień!

1911»

Komentarz

  • MIKRUS01 (PL1)MIKRUS01 (PL1) PL1 Posty: 36
    mam to samo co Ty , nic nie działa , kiedy to naprawią?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    mmajunia (PL1) powiedział(a):
    Po kliknięciu w wydarzenie z wykrzyknikiem - złoty tydzień - pojawia się oktoberfest nałożony na szkółkę. Po zamknięciu jednego i drugiego okienka dokopujemy się do złotego tygodnia, ale strzałka kierująca na farmę z tanukim jest szara. Tanuki jednak się pojawia, ale, uwaga, uwaga, po kliknięciu w śpiocha. Ten, jak wiadomo, oferuje 3 beczki. Jednak wybór jednej z nich nie przynosi oczekiwanego prezentu, tylko obrazek z tanukim. Wisienką na torcie jest fakt, że ani tanuki, ani śpioch nie rozdają podarunków.
    Witam

    Dziękuję, zgłosiłam.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    zapomniałam dodać, że wyświetla się jeszcze to:


  • Ja jeszcze chciałem dodać że całkowicie skopany jest również ranking w złotym tygodniu

    co innego pokazuje pierwsza strona a zupełnie co innego tabelka rankingowa ktora wcale nie jest aktualizowana
  • niestety potwierdzam problemy :/ 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Oktoberfest i japonski tydzien mają wspolny ranking, jak to padnie to Japończycy beda pili sake z piwa
  • MIKRUS01 (PL1)MIKRUS01 (PL1) PL1 Posty: 36
    Jak długo mamy czekać na jakąkolwiek odpowiedż ze stony Zespołu w  sprawie żłotego tygodnia!!!!!!!!
  • Limonka (PL1)Limonka (PL1) PL1 Posty: 20
    edytowano 03.12.2018
    Niby naprawione a u mnie pomimo przelogowania nadal nie działa jak powinno. Nie ma Tanukiego,po wejsciu w namiot wydarzenia czytam  że mam psikusa ale go nie ma i strzałka nie swieci sie na zielono.
  • Forsycja (PL1)Forsycja (PL1) PL1 Posty: 40
    Mam ten sam problem co Delfin.
  • MIKRUS01 (PL1)MIKRUS01 (PL1) PL1 Posty: 36
    u mnie to samo jest
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 03.12.2018
    Delfin (PL1) powiedział(a):
    Niby naprawione a u mnie pomimo przelogowania nadal nie działa jak powinno. Nie ma Tanukiego,po wejsciu w namiot wydarzenia czytam  że mam psikusa ale go nie ma i strzałka nie swieci sie na zielono.
    Dobry wieczór
    Jeżeli  strzałka jest szara to znaczy, że obecnie nie masz Tanukiego na farmie. Jak na poniższym zrzucie. 


    Aby Taunki był aktywny Twoja strzałka musi być zielona i wtedy należy szukać go w obrębie farmy na którą zostaniesz przekierowana, po kliknięciu w zielona strzałkę.


    W wersji Html5 psikusy Tanukiego są dość słabo widoczne. 

    Edit/ 
    Widok sadu wersja Html5 z psikusem Tanukiego:

    Widok sadu  wersja flash z psikusem Tanukiego:



    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Właśnie Yalenko...za słabo...zdecydowanie za słabo...czy można to zgłosić, by wzmocniono chmurkę ?
    Ktoś, kto pominie Tanukiego straci bo cienko widać...przy okazji mam nadzieję, że wkrótce w HTML grafika stanie się wyraźna a efekty silniejsze, tak jak to było we flashu.

    Reniferek już bryka...jeśli dzięki Tobie Yalenko...to dziękuje.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Właśnie Yalenko...za słabo...zdecydowanie za słabo...czy można to zgłosić, by wzmocniono chmurkę ?
    Ktoś, kto pominie Tanukiego straci bo cienko widać...przy okazji mam nadzieję, że wkrótce w HTML grafika stanie się wyraźna a efekty silniejsze, tak jak to było we flashu.

    Reniferek już bryka...jeśli dzięki Tobie Yalenko...to dziękuje.
    Witam

    Zgłosiłam do Zespołu gry, że psikusy są zbyt mało widoczne.
    Reniferek też był zgłaszany ;) Zespół cały czas pracuje nad wersją Html5 i bardzo Wam dziękujemy za wszelkiego typu uwagi.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Yalenko
    Może posiadasz wiedzę kiedy kolędowa dekorka będzie w sprzedaży ? bo sądzę że to będzie oferta miesiąca.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Yalenko
    Może posiadasz wiedzę kiedy kolędowa dekorka będzie w sprzedaży ? bo sądzę że to będzie oferta miesiąca.
    Jeszcze tego nie wiem, a pytałam o to w ubiegłym tygodniu :) Zapytam raz jeszcze jutro ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Yalenko
    Może posiadasz wiedzę kiedy kolędowa dekorka będzie w sprzedaży ? bo sądzę że to będzie oferta miesiąca.
    Witam ponownie 

    Dekoracja będzie dostępna w ofercie u Omara, pojawi się w tym miesiącu. Niestety nie uzyskałam więcej informacji na ten temat. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Rozumiem...że japoński złoty tydzień jest obecnie złotym tygodniem...już pytałam o to w zeszłym roku ! ...miło by było, gdyby zespół informował o zmianie nazwy wydarzenia...ponieważ złoty tydzień został pomylony z festiwalem Obon.

    Tak jak jest ważne, żeby wszystko wyświetlało się prawidłowo, bo gramy "oczami" tak nazwa nam pokazuje, czy jest to wydarzenie, w którym planujemy brać udział, kiedy się pojawi.

    Rozumiem również ...przy okazji ruszę Patryka...że dekoracje będą niezmienione ??? no to napiszę, że wydarzenie ma u mnie marne szanse z tą samą dekorką 3 raz.

    I pytanie...co ile Tanuki się pojawia ?
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    edytowano 26.04.2019
    Niestety mgiełka Tanukiego jest NIEWIDOCZNA! Zebrałam zbiory z karą, bo absolutnie nie było jej widać. Jak się zorientowałam po chwili, że gdzieś mi ktoś zrobił psikusa to już było, że się tak wyrażę "po wszystkiemu" czyli strzałka wskazująca nieaktywna. Zaczyna mnie drażnić jakość tej gry na html5... i chyba ogólnie ta gra. Zmiany na targu, które się pojawiły nie wiem czemu miały służyć, bo nawet jak mam dostarczone wszystko to i tak mi się świeci na czerwono??? Nie działa prawidłowo "złota rybka", ponieważ zdobyte nagrody naliczają się dopiero jak się wyprodukuje płatki i chociaż mam ich w ciul i jeszcze trochę, to muszę wrzucić na młyn, bo inaczej nici z nagrody!!! Gdzie tu logika i sens, nie mam pojęcia. Zgłoście gdzieś te błędy, bo już naprawdę jest to wysoce żenujące co się tu wyprawia.
    Edit: i proszę nie wrzucać obrazka z szarą mgiełką Tanikiego tylko zgłoście konieczność zmiany koloru... żółty był OK
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    I pytanie...co ile Tanuki się pojawia ?
    Co 4 godziny pojawia się Tanuki ;)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    O mgiełce niewidocznej piszemy już od zeszłego roku :p jak można naprawić błyskawicznie siewnik :p można było pożółcić mgiełkę...przy okazji, było zapewnienie, że htlm będzie zawierał wszystko to samo co flash, ale będzie się nam lżej grać...wcale tego nie odczuwam i pewnie nie tylko ja. 
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    edytowano 26.04.2019
    mgiełka była już zgłaszana i nawet szanowny zespól się tym zajął.... ale zespół jak to zespół - naprawił- ale nie to co było trzeba... :/

    28,03,2019
    eee... bo chyba Zespół coś źle zrozumiał   bo ja prosiłam o zmianę koloru mgiełki owszem, ale psikusowej... a jest zmieniona:

    a psikusowa jak była sobie, tak sobie jest... : 


    i zgodzę się z Doris40- czerwona czcionka po zebraniu towarów jest irytująca, i na pierwszy rzut oka wprowadza w błąd- niby mały szczegół, ale zawsze... :/

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik