Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

kupno złota utrudnione?

Raste (PL1)Raste (PL1) Posty: 103
edytowano 18.06.2013 w Pytania ogólne Big Farm
Witam,
Czy to jest normalne że od pewnego poziomu gry nie mogę wykupić sobie złota za tą minimalną kwotę niecałych 7zł? W chwili obecnej najniższy przelew mam na kwotę 16 złoty. Dziwię się bo znajomi którzy są na niższych levelach mają cały czas możliwość realizowania wpłat za te 7zł. Przykre, bo te 7 zł to tam raz czy dwa w miesiącu przelewałem ale już na 16 z hakiem to się nie zdecyduje także wydaje mi się że takie ograniczenie ogranicza autorom gry zyski no ale cóż...ja za takie stawki z zakupu złota rezygnuje.
Post edited by Raste (PL1) on

Komentarz

  • farmer petefarmer pete Posty: 155
    edytowano 18.06.2013
    nie wydaje mi sie, zeby tak bylo , moze w innej przegladarce ci sie pojawi platnosc minimalna
  • cosik_cos2cosik_cos2 Posty: 22
    edytowano 18.06.2013
    wystarczy że napiszesz do supportu, to przywrócą ci ten najtańszy przelew. ja tak miałam i znowu mogę skorzystać z tej opcji. pzdr
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 17.04.2019
    Mam problem związany z kontaktem z supportem w tej sprawie, jako że dawno nie kupowałam złota, nie mam pojęcia kiedy to się stało, ale nie mam możliwości zakupu złota z niższą stawkę.



    Wygląda to tak?
    Pamiętam że sms był za 4 ileś jak dobrze kojarzę. A na pewno przy granicy a nie tyle co widać na zrzucie ekranu. Nie wiem kto siedzi teraz na obsłudze. Uzyskałam taką odpowiedź: 
    ...........................................................................................................................................................................................
    Nie mam pojęcia czy ktoś ze wsparcia ze mnie kpi czy po prostu moje stawki zakupu nie mogą ulec zmianie. Chodź myślę że nie powinno być z tym problemu. Tym bardziej że kupowałam za niższe.

    Ps. Wiem również że wiadomości powinny być tajemnicą. Ale myślę że Moderator odczyta i pomoże mi w sytuacji jak również edytuje mój post, kiedy już będzie znał sprawę.


    Post edited by TOM on
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Asieńka...no tajemnica...tyle że support odpisuje to samo...więc taka powszechnie znana tajemnica :D

    Kiedyś daawno zwróciłam się do supportu o przywrócenie sms-a za 4,92 i to zrobiono....potem ponownie o to poprosiłam...i uzyskałam odpowiedź, że oferty dla gracza są ustalane od jego zakupów złota. Ubawiło mnie to. Dotyczy to także  sms 11,07 zł. I tak jest...nie wiem jaki jest limit, w każdym razie nie pamiętam kiedy widziałam ofertę indywidualną 150% czy 200%...co oznacza, że jakiś smysik raz na jakiś czas, zabiera szanse albo na długo albo na zawsze.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Wystarczy 2 lub 3 lata nic nie kupować i znowu są dostępne najtańsze pakiety i nawet nie trzeba pisać do suportu ale czy ktoś po takiej przerwie jeszcze chce wydawać realna gotówkę na grę, gdy widzi jak ulubiona gra przestała się rozwijać a zdanie graczy wszyscy mają głęboko w poważaniu 
    Jeżeli narzekają że gracze kupują za mało złota to może w końcu by zmądrzeli i przestali robić takie numery bo 1 na 10 graczy kupi droższy pakiet reszta rezygnuje i tyle w temacie blokowania tańszych pakietów
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Od bardzo dawna nie kupuję złota, nadal mam ofertę zakupu podwójne doładowanie. Będzie jakoś nawet 3 lata jak nie kupuje. Nawet już nie pamiętam. Skoro raz przywrócili Ci Malwina to powinny drugi raz.
    I oczywiście myślę że u mnie też nie powinno być problemu. Nie wiem jaki mają sposób rozumowania, ale wiadomo że jak narzucą Nam większe stawki przy zakupie to mniejsza szansa że kupie.


  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Mam problem związany z kontaktem z supportem w tej sprawie, jako że dawno nie kupowałam złota, nie mam pojęcia kiedy to się stało, ale nie mam możliwości zakupu złota z niższą stawkę.



    Wygląda to tak?
    Pamiętam że sms był za 4 ileś jak dobrze kojarzę. A na pewno przy granicy a nie tyle co widać na zrzucie ekranu. Nie wiem kto siedzi teraz na obsłudze. Uzyskałam taką odpowiedź: 
    ...........................................................................................................................................................................................
    Nie mam pojęcia czy ktoś ze wsparcia ze mnie kpi czy po prostu moje stawki zakupu nie mogą ulec zmianie. Chodź myślę że nie powinno być z tym problemu. Tym bardziej że kupowałam za niższe.

    Ps. Wiem również że wiadomości powinny być tajemnicą. Ale myślę że Moderator odczyta i pomoże mi w sytuacji jak również edytuje mój post, kiedy już będzie znał sprawę.


    Witaj, tak jak przewidziałaś post został edytowany. Dopytamy się jak wygląda kwestia zakupu złota i przekażemy odpowiedź.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Bardzo dziękuję za wsparcie, ponieważ w obsłudze jest tyle zgłoszeń, że oni większość nie czytają ze zrozumieniem, na szybko byle odpowiedzieć. Grunt że w ogóle dostałam odpowiedź. Więc nie powinnam narzekać. Ale ogólnie myślę że nie powinno być problemu z przywróceniem. Czekam w takim bądź razie. Dziękuje za zainteresowanie się :)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    sprawdzilem u siebie i też jestem zniesmaczony sytuacją. Faktycznie nie idzie zmniejszyć oferty, tylko ta za 16,99  a przecież sa mniejsze. dziwię się, bo przecieżlatweiej skuszę się na mały wydatek, co jakiś czas, co wsumie da tyle samo, albo więcej... napewno nie będę ciułał do 500 zlotych, bo taka suma wydana naraz na tę grę  mnie przeraża !!!!
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Witajcie,
    dowiedziałem się od czego zależą dostępne pakiety. Są one determinowane tym z jakich ofert korzystamy. Jeżeli gracz kupuje droższe oferty pojawiają mu się dostępne zestawy w wyższych cenach. Aby przywrócić tańsze pakiety należy zwracać się z prośbą do supportu.
    Pozdrawiam
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Czyli jest tak jak napisałam...wystarczy sobie coś tam kupić ;) i już kolejne oferty są większe i droższe.

    Dziś miałam ofertę 140% złota i z wrażenia wstałam i siadłam ;)

    I przy okazji napisze, że gdybym miała więcej na kupno złota, takich 200% np...to zapewne był się kusiła i kusiła :D a tak...tylko na początku się Graczowi ściele niebo pod nogi...a potem hehehe...nie napisze...regulimon zabrania :D:D:D
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    TOM powiedział(a):
    Witajcie,
    dowiedziałem się od czego zależą dostępne pakiety. Są one determinowane tym z jakich ofert korzystamy. Jeżeli gracz kupuje droższe oferty pojawiają mu się dostępne zestawy w wyższych cenach. Aby przywrócić tańsze pakiety należy zwracać się z prośbą do supportu.
    Pozdrawiam
    Dziwne, bo ja zawsze kupowałam z najniższej stawki. Naprawdę piszę to szczerze.
    Po drugie chyba raz wykonywałam przelew. A reszta to zakup przez sms. Wszystko najniższa stawka.
    TOM dam Ci numer zgłoszenia w wiadomości prywatnej, bo jakaś nie kompetentna Sandra z obsługi napisała mi że nie ma możliwości ha ha Sytuację pierwsze co to zgłaszałam do supportu. Potem na forum bo nie zadowolona z odpowiedzi. Kto tam pracuję?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ja uważam, że powinienem mieć jednakowy dostęp donajwyższych i najnższych ofert i samemu decydować ile chcę wydać.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik