Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Wioskowy jarmark - rzecz nie do zrobienia?

Piszę tutaj - jak nie bardzo dział to proszę o przeniesienie do właściwego
Był tu na forum wątek gdzie były ochy i achy na nowymi nagrodami w Wioskowym Jarmarku (niestety jakoś znaleźć go nie mogę)
Padło tam też stwierdzenie że nagrody dostępne dla każdego 
Chciałbym spytać Koleżanki i Kolegów bardziej obznajomionych w jaki sposób mała farma z ciut wyższym levelem może to osiągnąć?
Od razu mówię - rozbudowa, złoto i fiolety nie wchodzą w grę
W ostatnim jarmarku zbierając co tylko się da (nawet fiolety czasami w ruch poszły) uzbierałem tyle punktów że nawet licencje zdobędę - jak zsumuję jakichś 15 jarmarków razem:)))))))))
Uzależnianie wszystkiego od poziomu farmy to chyba średni pomysł 
Może Ktoś ma jakieś "how to"???

Komentarz

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    poprostu nie przejmować się i nie robić, albo robić tyle ile się samo zrobi, coś tam zawsze dostaniesz. Nie trzeba uczestnczyćwe wszystkim, wyścig szczurow jest dobry dla zlociarzy,my tworzymy tło, dla niepoznaki. buduj dla przyjemności, gra ma sprawiać frajdę więc rob to co na farmie ma być robione, siej i zbieraj :)) a rankingami się nie zalamuj,bo wtedy nalezaloby zakończyćgranie, ja mam już 282 poziom i nie dam rady wszystkiego i dlatego nawet nie probuję. np silos zwykly, to co wpadnie, silosrybny w miarę się staram, wcześniej załadowane stoją statki i czekają, ale i tak nie zrobię :((
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    mając 132 poziom bez problemu zdobyłem 3 licencje w jarmarku- tak samo jak inni sojusznicy- może na wyższych poziomach jest gorzej, ale u nas problemu nie było ;) dodam że gram w trzy osobowym sojuszu a cały czas byliśmy w pierwszej dziesiątce platyny- grając raczej od niechcenia, bez fioletów, a już tym bardziej bez złota
  • RONALDOO (PL1)RONALDOO (PL1) PL1 Posty: 15
    Dzięki za odpowiedzi:))
    Po prostu robiąc ile się da i właściwie wynik jest taki sam jakby nic nie robić to nie byłem pewny czy czegoś nie pojąłem i nie robię źle
    A rybny robię do licencji - o ile złośliwość gry nie przeszkadza to wychodzi

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik