Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Mistrzostwa Światowe

2»

Komentarz

• Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Diano, czy masz już info od Zespołu ?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    Diano, czy masz już info od Zespołu ?
    Cześć
    Tak dostałam informacje od Zespołu. Dostałaś poprawna ilość monet.
    Diana
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    A czy mogą podać dokładne wyliczenie? Chciałabym wiedzieć jak liczyć zdobyte punkty.........  i czy warto je zdobywać
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Wątpię, by ktokowiek podał Ci konkretny wzór - nawet odpowiedzi na proste pytania często są "tajemnicą", więc co dopiero taka informacja... ;) 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Wątpię, by ktokowiek podał Ci konkretny wzór - nawet odpowiedzi na proste pytania często są "tajemnicą", więc co dopiero taka informacja... ;) 
    na dodatek zachwiałoby to balansem gry i mogłoby spowodować nieuprawnione uprzywilejowanie jednych graczy wobec innych:))
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    A czy mogą podać dokładne wyliczenie? Chciałabym wiedzieć jak liczyć zdobyte punkty.........  i czy warto je zdobywać
    Cześć
    Przekazałam Twoje pytanie do mojego CM,czekam na odpowiedz .Jak ją otrzymam to zamieszczę.
    Diana
  • CM_ArjunaCM_Arjuna Community Manager, Guest Posty: 99
    edytowano 15.03.2019
    Hello there,

Regarding the calculation for the coins in the WWC, after checking back with the team, I learnt that we use our own formulas for this calculation and such formulas are not disclosed publicly. Because of that, unfortunately, we are not able to provide you a way to precisely calculate coins. Sorry :neutral:

• Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Arjuna powiedział(a):
    Hello there,

Regarding the calculation for the coins in the WWC, after checking back with the team, I learnt that we use our own formulas for this calculation and such formulas are not disclosed publicly. Because of that, unfortunately, we are not able to provide you a way to precisely calculate coins. Sorry :neutral:

Cześć,

Jeśli chodzi o obliczenia monet w WWC, po sprawdzeniu z zespołem dowiedziałem się, że do obliczeń używamy własnych wzorów, a takie formuły nie są ujawniane publicznie. Z tego powodu niestety nie jesteśmy w stanie zapewnić Ci sposobu precyzyjnego obliczania monet. Przepraszam: neutralny:
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Tłumaczenie przez Tłumacza :)

Cześć, Jeśli chodzi o obliczenia monet w WWC, po sprawdzeniu z zespołem dowiedziałem się, że do obliczeń używamy własnych wzorów, a takie formuły nie są ujawniane publicznie. Z tego powodu niestety nie jesteśmy w stanie zapewnić Ci sposobu precyzyjnego obliczania monet. Przepraszam: neutralny:
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Arjuna powiedział(a):
    Hello there,

Dla mnie bomba :) niczego innego nie spodziewałem sie
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Ja również. 
    Mam wrażenie, że pewne sprawy w grze, że użyje określenia z teologii, to dogmat.
    Bezwzględnie wierzysz, nie dyskutujesz.
    Staram się też zrozumieć tajemnice handlową, w końcu konkurencja nie śpi ;)

Ale bardziej się skłaniam ku temu, że jeśli w grze jest możliwość poprawienia wyników wydarzeń za realną gotówkę Gracza, to ten ma prawo wiedzieć, o ile bardziej skorzysta kiedy wyda swoje pieniądze, od tego co może przy pomocy wirtualnych zasobów.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    A może GGS dba o naszą duchowość? Wiecie, "ciekawość to pierwszy stopień do piekła" i te sprawy... ;)

A co do monet mistrzostw: w drugim tygodniu podwoiłam swoje punkty z pierwszego tygodnia i otrzymałam za to ok. 300 monet więcej  :( 
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    edytowano 25.04.2019
    @Diana , @TOM a tym razem to monetki kiedy będą rozdawane?
    Post edited by maRuda (PL1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik