Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Mistrzostwa co tydzień???????

124

Komentarz

  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    dziękuje za odpowiedz :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 27.02.2019
    A na co mam uważać ;) Karadok ? nie napisałam nic, co by nie było zgodne z faktami gry...
    takie było założenie, że WJ zastąpi MS... [info w OO] a to, że WJ nie budzi szału i pewnie jest tak jak napisałaś, że większość woli MS...a WJ 4 w miesiącu to ścisk :D bo WJ ma 7 dni :D
    Z tych właśnie powodów przydałyby się nowe rozgrywki sojuszowe, krótkie i treściwe...

    A czy wodorostowanie stało się stylem gry ? nie wiem jak inni robią misje, niezaprzeczalnie wodorosty szybko idą, szczególnie w misjach z jajkami i mlekiem, szczególnie jak tych misji się robi kilkadziesiąt a nie kilka lub wcale...nawet przy wysokiej wieży a nie każdy ma...

    Czy kilka osób na forum ? na wszystkich forach BF piszą o tym, że za często...jednakże udział w MS jest zależny tylko od gracza i sojuszu, w którym ten gracz jest...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    MS sojusznicze będą rzadziej =częściej, to jest matematyka wyższa, tylko GGS ją rozumie :):) Ja już dawno przestałem się ścigać ze złotymi  :D graczami, i tak się nie da ich przegonić. Ot, misje niejako przy okazji, nawet w sojuszu niewielu :):):) się chce, i spadliśmy ostatnio do brązowej.  :):):)
    Teraz będą znowu mistrzostwa światowe, to będzie okazja za misje parę punktów zarobić i jakieś tam nagrody.
    Wodorosty są dobre, ale do innych celów.
    Misje to tylko zabawa, i nie za kasę, szkoda wyrzucać w taki sposób
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Tak, ale trzeba ostrożnie wypowiadać życzenia - mamy do czynienia z GGS ;). Ja doskonale pamiętam, jak narzekaliśmy na nieatrakcyjne i nudne nagrody w MS i po długim czasie naszych narzekań, GGS zmienił nagrody... A raczej sławetny "automat" zaprezentował nam to coś, co mamy teraz... ;) Teraz więc wolałabym nie przypominać, że WJ mają zastąpić/wyprzeć MS, a raczej skupić się na samym fakcie, że MS są zbyt często. Maksymalna ilość (dla mnie) to 2 razy w miesiącu, a najlepiej tylko raz.  Może wtedy bralibyśmy w nich udział z przyjemnością, a nie z obowiązku.

    A o WJ nie przypominajmy w ogóle - są mocno niedopracowane i w takiej formie nie powinny pojawić się w zestawie eventowym (szczególnie cyklicznym).
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Nauczona wieloletnim doświadczeniem :D  B) bardzo ostrożnie wypowiadam życzenia Karadok i dotyczą one tylko pragnienia nowości...w tej chwili czekam na obiecany wybuch wulkanu...reszta niekoniecznie mnie dotyczy...wyspa palmowa, która zaraz zagości, latem skończy 5 lat...i tak przy każdym wydarzeniu mogłabym dodać wiek.
    Rutyna zabija...Pomysłowość, kreatywność i chęć – zabija rutynę. Wszystko w temacie.

    I tak samo jak Dog...wodorosty nie są do misji :p

    Najmłodszy jest WJ :D że niedopracowany i niewciągający...dla jednych tak, dla drugich nie...to sprawa do przemyślenia dla zespołu...bo pewnie sojusze by chętnie ze sobą konkurowały, gdyby to było ciekawe, wyrównane poziomami sojuszy i gdyby automat się w końcu zdecydował wyrzucić ze swojej puli nagród kiszonki i inne byle co. 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 28.02.2019
    Rutyna zabija..., ale czy jak będziemy przypominać, że WJ miało zastąpić MS, osiągniemy wprowadzenie jakichkolwiek nowości? Nie. Po prostu jeden znany event zastąpimy drugim i tyle :P

    edit: wodorosty nie są do misji - wodorosty są do tego, do czego je przeznaczymy. Dla jednego nieopłacalne/niezrozumiałe jest je zużywać do misji, dla drugiego wykorzystywanie w innym wydarzeniu... - kwestia wyboru i określenia priorytetów.
    Post edited by karadok (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    na grze na czacie dyskutujemy sobie o mistrzostwach sojuszniczych, padł pomysł aby zrobić je tak jak światowe  przez cały miesiąc. uważam że pomysł jest doskonały i ma same zalety:
    1. GGS ściągnie tyle kasy, że się spod niej nie wygrzebie.
    2. Tak jak w mistrzostwach światowych będzie sobie można odpuścić wyścigi i zbierać sobie  spokojnie.
    3. Ci co chcą się ścigać będą mieli cały miesiąc, bez nerwowych kilkudniowych przerw na mało istotne wydarzenia (co tylko rozprasza graczy)
    4. Można by powiązać z mistrzostwami światowymi, skoro wyspa tematyczna jest połączona... to dlaczego nie?
    itd itp ;););););)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Tak sobie zapytam, czy zespól ma zamiar zmienić nagrody w MS ? drzewa, dywany, dywany, drzewa...ile jeszcze to samo ???
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Tak sobie zapytam, czy zespól ma zamiar zmienić nagrody w MS ? drzewa, dywany, dywany, drzewa...ile jeszcze to samo ???
    Cześć
    przekaże Twoje pytanie do Zespołu gry i jak dostane odpowiedz to ją zamieszczę .
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Tak sobie zapytam, czy zespól ma zamiar zmienić nagrody w MS ? drzewa, dywany, dywany, drzewa...ile jeszcze to samo ???
    Dostałam odpowiedz: dokładna data zmiany nagród w Mistrzostwach Sojuszniczych nie jest jeszcze znana.
    Diana
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    No właśnie widzę, że nie jest znana...skoro znów dywany...można mini już wyłożyć drogę do zespołu :D

    Nawet na niemieckim forum jest temat, gdzie gracze piszą o nadmiarze MS...miłość ma to do siebie że mija...odchodzi...szczególnie jeśli była tylko chwilowym oczarowaniem ;)...więc gadki, o tym jak ogromnie "kochamy MS" można między bajki włożyć.
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    edytowano 01.06.2019
    nie można skasować komentarza?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Doris40 (PL1) powiedział(a):
    nie można skasować komentarza?
    Cześć ;)
    Możesz edytować tylko .
    Diana
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Zapowiadajka MS pokazywała że to MS dywanowe :D takie dostajemy dekorki...a namiot pokazuje drzewa Robina :D:D:D
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Witajcie farmerzy!

    Chcemy poinformować Was, że jutro po aktualizacji uruchomimy Mistrzostwo Sojusznicze, aby przetestować dodanie nowej ligi, która zostanie zaimplementowana wraz z tą aktualizacją.
    Pamiętajcie o poniższych punktach:
    - Czas trwania Mistrzostw Sojuszniczych będzie wynosił maksymalnie 2 godziny.
    -Pomimo testu, nadal będziecie mogli awansować lub zostaniecie zdegradowani, ale nie dotyczy to nowej ligi.
    - Nagrody rankingowe zostaną przyznane jak zwykle na koniec wydarzenia

    Jutro będziemy informować Was o tym jak działa nowa liga, za pośrednictwem naszego forum.

    Przepraszamy za niedogodności  i dziękujemy za zrozumienie.

    Wasz Zespół Big Farm.

    Nie rozumiem tego kompletnie. Dlaczego nowe mistrzostwa trwają aż 2 godziny? No przeciez złota nie zdążę wydać. GGS goni w piętkę, pytam się dla kogo taka impreza? Przecież to SZALEŃSTWO.
    Nowa liga, jaka dla kogo za ile. Po.....ieliście zupełnie -to jakaś dobra zmiana?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Dog ...dziś się na pewno niczego nie dowiemy...zobaczymy jutro...
    Mam nadzieję że to będzie wyższa liga, czyli nad złotą nowa...co spowoduje rozluźnienie i szanse by zdobyć nagrody...dotąd zdobywane przez peleton :D
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Mal..., daremne żale próżny trud, ja w takie cuda nie wierze, poza tym 2 godziny?
    Złoci szaleńcy zabiją tę rozgrywkę
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Wcale mnie nie cieszy dodanie nowej ligi ,to tylko dowodzi ,że mistrzostwa nadal będą królować !!!
     pewnie to będzie  liga diamentowa tak jak w konikach :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Kaspaldo...należy się pozbyć złudzeń, jeśli takowe się ma, bo przecież kochamy bez opamiętania ekscytujące MS :p...to jak można zrobić graczom taką krzywdę i zabrać podniecające wydarzenie :D:D:D

    Dog...2 godziny będzie trwał test...tak to rozumiem...potem będzie liga więcej i 96 godzin.

    No i liczę na to, że automat wydajnie pracował i przygotował porządne nagrody, w tym nowe dekorki.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Witajcie farmerzy!

    Chcemy poinformować Was, że jutro po aktualizacji uruchomimy Mistrzostwo Sojusznicze, aby przetestować dodanie nowej ligi, która zostanie zaimplementowana wraz z tą aktualizacją.
    Pamiętajcie o poniższych punktach:
    - Czas trwania Mistrzostw Sojuszniczych będzie wynosił maksymalnie 2 godziny.
    -Pomimo testu, nadal będziecie mogli awansować lub zostaniecie zdegradowani, ale nie dotyczy to nowej ligi.
    - Nagrody rankingowe zostaną przyznane jak zwykle na koniec wydarzenia

    Jutro będziemy informować Was o tym jak działa nowa liga, za pośrednictwem naszego forum.

    Przepraszamy za niedogodności  i dziękujemy za zrozumienie.

    Wasz Zespół Big Farm.

    Nie rozumiem tego kompletnie. Dlaczego nowe mistrzostwa trwają aż 2 godziny? No przeciez złota nie zdążę wydać. GGS goni w piętkę, pytam się dla kogo taka impreza? Przecież to SZALEŃSTWO.
    Nowa liga, jaka dla kogo za ile. Po.....ieliście zupełnie -to jakaś dobra zmiana?
    Cześć
    Będą trwać 2 godziny ,bo to ma być test .Więcej informacji na temat nowej ligi pojawią się wkrótce.
    Diana
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 23.09.2019
    MS co kilka dni  ,wariactwo :(
    to już nie jest śmieszne ani zabawne ,duże sojusze(złociarze) napędzają zespól do takiego działania 
    Zróbcie dla nich osobną ligęi niech sobie tam walczą nawet codziennie :)

    ps. raz góra dwa razy w miesiącu ,zagrało by się z przyjemnością a tak to już mamy dość, nie mozna już na nie patrzeć(nie dobrze się robi jak widać ikonke  ms) a co dopiero walczyć.
    My mówimy dość !!!
    Post edited by Kaspaldo (PL1) on
  • MIKRUS01 (PL1)MIKRUS01 (PL1) PL1 Posty: 36
    Jestem takiego samego zdania co Kaspaldo, ale nasze komentarze i tak nie są brane pod uwagę.
    A SZKODA!!!!!
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Ale o co tyle krzyku, wystarczy misji nie robić, przynajmniej u nas nikt tego nie wymaga.chcesz robisz, nie chcesz nie robisz, co się stanie jak sojusz spadnie z ligi? NIC... nie dajcie się zwariować.
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    MS miały trwac 2 godz niby test a trwają dalej czemu nie ma informacji?

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    MS miały trwac 2 godz niby test a trwają dalej czemu nie ma informacji?

    Ms wcale nie mialy trwac 2 godziny, mają trwać normalnie, nie bylo zadnej informacji ze sa krótsze 
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Nie chce się stawiać pierwsza do kolejki na bana, ale rzygam już Mistrzostwami Sojuszniczymi!!
    GGS jest bardzo łase zapewne szybki i łatwy zarobek, ludzie kupują złoto.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Nie chce się stawiać pierwsza do kolejki na bana, ale rzygam już Mistrzostwami Sojuszniczymi!!
    GGS jest bardzo łase zapewne szybki i łatwy zarobek, ludzie kupują złoto.
    Masz rację, dopiero wszedłem na farmę, a tu mistrzostwa. Jak tak dalej pójdzie, to w lidze nie bedę sklasyfikowany bo znowu w tym nieszczęściu nie wezmę udziału. Wiecie co , bez  tego (liga farmerska) też da się grać i nawet jest lepiej
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Czemu sugestie Graczy związane z wydarzeniem MS nie jest wysłuchiwane przez GGS.
    Przed wydarzeniem Wioskowy Jarmark były Mistrzostwa Sojusznicze, widzę że zegar tyka na kolejne MS. Jestem pewna że nie jest to błąd w grze. Ileż to można rywalizować w takich wydarzeniach. Przecież wspólnie z sojuszem nie możemy spuścić z tonu, ponieważ pomimo tego chcemy utrzymywać jakąś pozycję. Szkoda słów.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Czemu sugestie Graczy związane z wydarzeniem MS nie jest wysłuchiwane przez GGS.
    Przed wydarzeniem Wioskowy Jarmark były Mistrzostwa Sojusznicze, widzę że zegar tyka na kolejne MS. Jestem pewna że nie jest to błąd w grze. Ileż to można rywalizować w takich wydarzeniach. Przecież wspólnie z sojuszem nie możemy spuścić z tonu, ponieważ pomimo tego chcemy utrzymywać jakąś pozycję. Szkoda słów.
    Witam :smile:
    Przekazałam w raporcie informacje, odnośnie częstotliwości Mistrzostw Sojuszniczych.
    Diana
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 17.01.2020
    Nasz sojusz się poddaje jeśli chodzi o aktywność w MS, po prostu strata czasu, za taki wysiłek takie nagrody. Mam nadzieję że inne sojusze jednak zrozumieją Nas i przemyślą sprawę. Jesteśmy za tym żeby MS było raz w miesiącu. Odpuszczamy namiot przy następnym wydarzeniu.

    Ps. Proszę o poparcie mnie w tym temacie. Dziękuję za chęci.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik