Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Mistrzostwa Światowe

   Mistrzostwa Ś wiatowe ukradli ??
   
«1

Komentarz

  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    chcieli nas pewnie znów czymś zaskoczyć hehe
  • Graz7 (PL1)Graz7 (PL1) PL1 Posty: 136
    Wróciły, ale bez wypracowanych punktów, syzyfowe prace ?
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    Graz7 (PL1) powiedział(a):
    Wróciły, ale bez wypracowanych punktów, syzyfowe prace ?
    wrocily bez punktow , bo za pukty dostalismy nagrody
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Graz7 (PL1) powiedział(a):
    Wróciły, ale bez wypracowanych punktów, syzyfowe prace ?
    Cześć
    Po zakończeniu Światowych Mistrzostw każdy gracz otrzymał rankingowe nagrody.Teraz Mistrzostwa zaczęły się od nowa.
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Diano, ale czy to było zamierzone (otrzymanie nagród rankingowych za skrócone Mistrzostwa Światowe)? Rozumiem, że nikt ich nam odbierać nie będzie chciał, jak również osoby, które je otrzymały, żadnych banów od GGS nie dostaną? Pytam, bo otrzymałam owe nagrody i teraz nie wiem, czy się bać konsekwencji zaistniałej sytuacji (GGS już raz rozdawał bany za spowodowane przez siebie błędy), czy mogę spokojnie z tych nagród korzystać?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Diano, ale czy to było zamierzone (otrzymanie nagród rankingowych za skrócone Mistrzostwa Światowe)? Rozumiem, że nikt ich nam odbierać nie będzie chciał, jak również osoby, które je otrzymały, żadnych banów od GGS nie dostaną? Pytam, bo otrzymałam owe nagrody i teraz nie wiem, czy się bać konsekwencji zaistniałej sytuacji (GGS już raz rozdawał bany za spowodowane przez siebie błędy), czy mogę spokojnie z tych nagród korzystać?
    Cześć
    Możesz spokojnie korzystać z nagród,bez obawy.Tutaj zamieściłam informację odnośnie problemu Światowych Mistrzostw.
    Diana
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Rozumiem, że Ci co mieli możliwość rozpocząć mistrzostwa w pierwszym terminie otrzymali wywalczone nagrody i rekompensatę w postaci skróconego czasu ????????????????
    Czy to sprawiedliwe, że przez to, ze inni akurat w tym czasie np. pracowali od razu na starcie stracili możliwość walki o dobre miejsca w mistrzostwach ????????????????????????
    Czy to kolejne chamstwo GGS ??????????????????????????????
    Mam coraz bardziej dość tego złodziejstwa :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
  • Sagitta (PL1)Sagitta (PL1) PL1 Posty: 9
    edytowano 01.03.2019
    .

  • Graz7 (PL1)Graz7 (PL1) PL1 Posty: 136
    Diana powiedział(a):
    Cześć
    Po zakończeniu Światowych Mistrzostw każdy gracz otrzymał rankingowe nagrody.Teraz Mistrzostwa zaczęły się od nowa.
    Diana
    Dziękuję Diana za info,
    dostałam 4 godziny, jest OK :) to był mały problemik tylko zadziałał z zaskoczenia:)
    Serdecznie pozdrawiam -
    Graz.
  • Aha... Czyli rozumiem, że Ci co mieli szczęście i zalogowali się akurat jak ruszyły mistrzostwa, zebrali sobie punkty to dostali nagrody o które normalnie walczy cały miesiąc cały serwer?
    Słodko.
    Ach ten balans i sprawiedliwość. 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Guendoline (PL1) powiedział(a):
    Aha... Czyli rozumiem, że Ci co mieli szczęście i zalogowali się akurat jak ruszyły mistrzostwa, zebrali sobie punkty to dostali nagrody o które normalnie walczy cały miesiąc cały serwer?
    Słodko.
    Ach ten balans i sprawiedliwość. 
    Zabrali również nam zebrane punkty, które u niektórych szły w tysiące... I trzeba było zaczynać jeszcze raz - od zera. Nie bardzo mając z czym, bo wszystko już zebrane :(
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Dokładnie tak było, kto był wczoraj po godzinie 10.00 i wrzucił coś do światowych, zajmując jakieś miejsce...dostał odpowiednie nagrody. Powodem podobno była nie ta wersja światowych. Podobnie jak jest teraz z MS...nie ta wersja bo nie ma punktów światowych. Czyli nie balans sławetny, tylko czyjeś niedopatrzenie, choć nie wiem jak się można tak pomylić, dając wyjątkowe ;) wydarzenie do gry.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Dokładnie tak było, kto był wczoraj po godzinie 10.00 i wrzucił coś do światowych, zajmując jakieś miejsce...dostał odpowiednie nagrody. Powodem podobno była nie ta wersja światowych. Podobnie jak jest teraz z MS...nie ta wersja bo nie ma punktów światowych. Czyli nie balans sławetny, tylko czyjeś niedopatrzenie, choć nie wiem jak się można tak pomylić, dając wyjątkowe ;) wydarzenie do gry.
    Jakoś nie wierzę w pomyłki, zresztą GGS to nigdy się nie zdarza, najwyżej jest to wina graczy :);) albo jakiegoś złośliwego chochlika, może to leprechauny już działają, kto wie.
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    Mistrzostwa ...mistrzostwa ...4 razy w miesiącu !!!!  :persevere: ..czy tak ma wyglądać słuchanie naszych sugestii i robienie nam na złość !!!..? Prosiliśmy by mistrzostwa były żadziej tym czasem nie ma żadnych zmian w częstotliwości mistrzostw . Szanowne GGS nie słucha naszych prośb na ten temat  i robi po
    swojemu ..  :persevere: , gdyby mistrzostwa były ..2 x w miesiącu każdy z nas podchodził by do nich
    całkiem inaczej ..? , może nawet bardziej by cieszyły .., a tak męczycie nas dając je tak często że odechciewa się wszystkiego .. :P:. Proszę szanowne GGS ..by zmienili częstotlkiwość mistrzostw !!!
    choć podejrzewam że to będzie jak rzucanie grochem o ścianę .. :(:( 

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Dokładnie tak było, kto był wczoraj po godzinie 10.00 i wrzucił coś do światowych, zajmując jakieś miejsce...dostał odpowiednie nagrody. Powodem podobno była nie ta wersja światowych. Podobnie jak jest teraz z MS...nie ta wersja bo nie ma punktów światowych. Czyli nie balans sławetny, tylko czyjeś niedopatrzenie, choć nie wiem jak się można tak pomylić, dając wyjątkowe ;) wydarzenie do gry.
    Podobno nie ma punktów do światowych ponieważ mistrzostwa sojusznicze zaczęły się wcześniej (przed światowymi). Ale skoro tak jest, dlaczego w różnych eventach, które są poza mistrzostwami światowymi są wachlarzyki (punkty wydarzenia)???????????
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Dokładnie tak było, kto był wczoraj po godzinie 10.00 i wrzucił coś do światowych, zajmując jakieś miejsce...dostał odpowiednie nagrody. Powodem podobno była nie ta wersja światowych. Podobnie jak jest teraz z MS...nie ta wersja bo nie ma punktów światowych. Czyli nie balans sławetny, tylko czyjeś niedopatrzenie, choć nie wiem jak się można tak pomylić, dając wyjątkowe ;) wydarzenie do gry.
    Podobno nie ma punktów do światowych ponieważ mistrzostwa sojusznicze zaczęły się wcześniej (przed światowymi). Ale skoro tak jest, dlaczego w różnych eventach, które są poza mistrzostwami światowymi są wachlarzyki (punkty wydarzenia)???????????
      

    i to jest dobre pytanie ..

  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    magdus6 (PL1) powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Dokładnie tak było, kto był wczoraj po godzinie 10.00 i wrzucił coś do światowych, zajmując jakieś miejsce...dostał odpowiednie nagrody. Powodem podobno była nie ta wersja światowych. Podobnie jak jest teraz z MS...nie ta wersja bo nie ma punktów światowych. Czyli nie balans sławetny, tylko czyjeś niedopatrzenie, choć nie wiem jak się można tak pomylić, dając wyjątkowe ;) wydarzenie do gry.
    Podobno nie ma punktów do światowych ponieważ mistrzostwa sojusznicze zaczęły się wcześniej (przed światowymi). Ale skoro tak jest, dlaczego w różnych eventach, które są poza mistrzostwami światowymi są wachlarzyki (punkty wydarzenia)???????????
      

    i to jest dobre pytanie ..

    Witajcie,
    W przypadku MS kilka nagród pośrednich za zdobyte PR były to właśnie punkty do Mistrzostw Światowych.
    W momencie braku tych mistrzostw nagrody te byłyby bezcelowe ponieważ do niczego się nie zaliczały.
    Na prośbę graczy zostały one zdjęte i pojawiają się tylko w czasie Mistrzostw Światowych
    W przypadku tej edycji wyszło o tyle niezręcznie że rozpoczęły się one przed Światowymi a kończą w trakcie...
    W czasie tej edycji odbędą się jeszcze 3 odsłony Mistrzostw Sojuszniczych więc będzie okazja na otrzymanie dużej ilości punktów do Mistrzostw Świata ;) 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    TOM powiedział(a):
    magdus6 (PL1) powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Dokładnie tak było, kto był wczoraj po godzinie 10.00 i wrzucił coś do światowych, zajmując jakieś miejsce...dostał odpowiednie nagrody. Powodem podobno była nie ta wersja światowych. Podobnie jak jest teraz z MS...nie ta wersja bo nie ma punktów światowych. Czyli nie balans sławetny, tylko czyjeś niedopatrzenie, choć nie wiem jak się można tak pomylić, dając wyjątkowe ;) wydarzenie do gry.
    Podobno nie ma punktów do światowych ponieważ mistrzostwa sojusznicze zaczęły się wcześniej (przed światowymi). Ale skoro tak jest, dlaczego w różnych eventach, które są poza mistrzostwami światowymi są wachlarzyki (punkty wydarzenia)???????????
      

    i to jest dobre pytanie ..

    Witajcie,
    W przypadku MS kilka nagród pośrednich za zdobyte PR były to właśnie punkty do Mistrzostw Światowych.
    W momencie braku tych mistrzostw nagrody te byłyby bezcelowe ponieważ do niczego się nie zaliczały.
    Na prośbę graczy zostały one zdjęte i pojawiają się tylko w czasie Mistrzostw Światowych
    W przypadku tej edycji wyszło o tyle niezręcznie że rozpoczęły się one przed Światowymi a kończą w trakcie...
    W czasie tej edycji odbędą się jeszcze 3 odsłony Mistrzostw Sojuszniczych więc będzie okazja na otrzymanie dużej ilości punktów do Mistrzostw Świata ;) 
    Fajna ściema GGS, podoba mi się, szkoda tylko że moderator musi świecić oczami. Pytam się więc po co był ten restart, przecież ta logika jest pokrętna,

    Trzeci raz tego słucham i nie rozumiem.-To kto na nas napadł że jest wojna?
    -Mundurowi napadli na rezerwistów w cywilu.

     że tak klasyka zacytuję, "Złapią mnie, powieszą... I rozstrzelają!..."
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Odkąd się pojawiły światowe...po jakimś czasie pojawił się "problem" punktów [znaczków np. wachlarzyki] w różnych wydarzeniach... z założenia wszystkie wydarzenia, które pojawiają się w czasie światowych powinny zawierać znaczki do poszczególnych przegródek.
    Pytaliśmy po co znaczki kiedy nie ma światowych
    Oto odpowiedź z zeszłego roku...

    Oficjalne stanowisko Zespołu gry odnośnie punktów wydarzeń.

    „Punkty Mistrzostw Światowych podczas nieaktywnego wydarzenia”
    Nagrody te nie zastępują żadnych innych nagród, więc nic nie tracicie gdy są one na liście. Usunięcie ich wymaga zaplanowania i przeprowadzenia hotfixu w grze, co powoduje przerwy w grze i inne niepożądane skutki. Zatem nagrody w postaci punktów Mistrzostw Światowych nie mają żadnego wpływu na pozostałe nagrody, oraz nie doliczają się do konta Gracza, gdy Mistrzostwa Światowe nie są aktywne. Nie ma potrzeby usuwania ich i włączania na czas Mistrzostw Światowych, gdyż powoduje to niepotrzebne przestoje serwerów.

    Więc skoro wycofywanie to tyle zachodu...to dlaczego w MS nie było punktów ? mój sojusz bardzo dużo stracił...a to że jeszcze będą MS...wcale nie oznacza, że się straty odrobi...na pewno to niemożliwe...
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    W momencie startu mistrzostw sojuszniczych w przeglądzie nagród było widoczne że nie będzie w nich punktów do mistrzostw światowych więc można było potraktować je "ulgowo" skupiając się na kolejnych.
    Nie było to zaskoczenie że po zakończeniu mistrzostw punkty nie były przyznane a było to oczywiste od samego początku.
    Niemniej jednak przekażemy Waszą opinię do zespołu, być może w kolejnych edycjach mistrzostw będzie zwrócona na to uwaga.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Odkąd się pojawiły światowe...po jakimś czasie pojawił się "problem" punktów [znaczków np. wachlarzyki] w różnych wydarzeniach... z założenia wszystkie wydarzenia, które pojawiają się w czasie światowych powinny zawierać znaczki do poszczególnych przegródek.
    Pytaliśmy po co znaczki kiedy nie ma światowych
    Oto odpowiedź z zeszłego roku...

    Oficjalne stanowisko Zespołu gry odnośnie punktów wydarzeń.

    „Punkty Mistrzostw Światowych podczas nieaktywnego wydarzenia”
    Nagrody te nie zastępują żadnych innych nagród, więc nic nie tracicie gdy są one na liście. Usunięcie ich wymaga zaplanowania i przeprowadzenia hotfixu w grze, co powoduje przerwy w grze i inne niepożądane skutki. Zatem nagrody w postaci punktów Mistrzostw Światowych nie mają żadnego wpływu na pozostałe nagrody, oraz nie doliczają się do konta Gracza, gdy Mistrzostwa Światowe nie są aktywne. Nie ma potrzeby usuwania ich i włączania na czas Mistrzostw Światowych, gdyż powoduje to niepotrzebne przestoje serwerów.

    Więc skoro wycofywanie to tyle zachodu...to dlaczego w MS nie było punktów ? mój sojusz bardzo dużo stracił...a to że jeszcze będą MS...wcale nie oznacza, że się straty odrobi...na pewno to niemożliwe...
    Może to wycofywanie nie jest wcale takie trudne? Tylko nas się mami jakimiś fikołkami, ze nie można. A może po prostu się nie chce, to jest wytłumaczenie racjonalne. I wtedy byłoby wszystko jasne, a najgorsze jest takie opowiadanie ślepemu o kolorach
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 06.03.2019

    Tom...bardzo dziękuję, że mnie dosadnie uświadomiłeś, że nie należny brać pod uwagę tego co zespół nam przestawia, skoro zespół sam nie pamięta i nie bierze pod uwagę swoich oficjalnych stanowisk.

    I własnie takie sytuacje jakie się nam serwuje, powodują, że nie tylko ma się ochotę potraktować grę ulgowo, jak wcale nie grać.

    A planowanie tych kilku przemielonych wydarzeń, żeby zawierały co trzeba i mieściły się w światowych nie jest takie trudne, musi gra mieć jakiś sens, nie tylko służyć wiecznej rywalizacji.

  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    A czy dowiemy się dokładnie jak przyznawane są monety ŚM? Od czego zależy ich ilość? Gracz w sojuszu za niecałe 6 tys.punktów otrzymał 300 monet a ja za ponad 54 tys. 900 monet...... Pytam, gdzie tu sprawiedliwość i zachęta do pracy ???
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    A czy dowiemy się dokładnie jak przyznawane są monety ŚM? Od czego zależy ich ilość? Gracz w sojuszu za niecałe 6 tys.punktów otrzymał 300 monet a ja za ponad 54 tys. 900 monet...... Pytam, gdzie tu sprawiedliwość i zachęta do pracy ???
    Cześć
    Zapytam się Zespołu gry i jak dostanę odpowiedz to ja zamieszczę.
    Diana

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    @Bruttona (PL1)
    Wszystkie informacje o które pytałas znajdziesz TU.
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    W tamtym poście zupełnie nie ma odpowiedzi na pytanie: skąd się biorą tak drastyczne róznice w przyznawanych monetach na naszym serwerze, a jedynie skąd się biorą różnice pomiędzy ilością monet przyznawanych graczom za tę samą ilość punktów na różnych serwerach. Jedyne, co można odnieść do pytania Bruttony, to stwierdzenie:

    "Proszę mieć na uwadze,że formuła jest złożona, a nie liniowa. Im więcej punktów otrzymasz tym wolniej ilość monet, które zarobisz wzrośnie."

    Ale co to dokładnie znaczy? Że nie opłaca się robić zbyt dużej ilości punktów, bo nasz wysiłek nie zostanie odpowiednio doceniony?

    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    A czy dowiemy się dokładnie jak przyznawane są monety ŚM? Od czego zależy ich ilość? Gracz w sojuszu za niecałe 6 tys.punktów otrzymał 300 monet a ja za ponad 54 tys. 900 monet...... Pytam, gdzie tu sprawiedliwość i zachęta do pracy ???
    Czyli jak to ogarnąć? Gdzie szukać przyczyny tak drastycznej rożnicy?
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Diano, nic tu się nie zgadza... wyliczyłam  zgodnie  z tym co pisała Yalenka , za ponad 54 tys.punktów w serwerze#5 powinnam otrzymać ok. 1900 monet a nie 900.....  Sprawdz to proszę i zgłoś dalej..........
  • w poprzednich edycjach zawsze zdobywałem ponad 1000 monet tym razem dostałem ledwo 800, raczej nie klikałem 0 20% mniej (nawet przy liniowym przydziale monet), nie zmienili przypadkiem sławetnego balansu?

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    potwierdzam to co napisali poprzednicy, liczba zdobywanych monet spada, nawet pomimo wzrostu zdobywanych punktów. Jato zauważyłem, faktycznie kiedyś za każdy etap można było wyciągnąć ponad 100, a teraz 800 to już sukces. Już mi się nawet nie chce pisać, ale może to jest tak jak  z tymi PD, moze w pewnym momencie za zdobycie dużej ilości punktów dostajemy mniej?


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    Diano, nic tu się nie zgadza... wyliczyłam  zgodnie  z tym co pisała Yalenka , za ponad 54 tys.punktów w serwerze#5 powinnam otrzymać ok. 1900 monet a nie 900.....  Sprawdz to proszę i zgłoś dalej..........
    Cześć 
    Sprawdzę to w weekend i w poniedziałek dopytam się Zespołu.Jak dostanę odpowiedz to ją zamieszczę.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik