Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Mistrzostwa co tydzień???????

135

Komentarz

  • Dokładnie ,tu nie są ważne ani rankingi ani pozycje,ale gdzie szacunek do graczy i czasu jaki spędzamy w tej grze??skrzynie różnego rodzaju,żetony,algi,wodorosty itp zastąpiono śladowymi ilościami karmy,specjalnych nasion,nasion do szklarni a już ilości przedmiotów kolekcji są żenujące :(Jako 85 nagroda w mistrzostwach srebrnej ligi 8 ciężarówek do kolekcji  ,hurrraa !!!!Jedynyą atrakcyjną nagrodą są żetony konstrukcyjne,robiąc wszystkie nagrody aż jeden raz możemy sobie pozwolić na dodatkowe ulepszenie .Sama też nie jestem zwolennikiem pyskówek na forum,bo to w końcu tylko gra ,ale patrząc na to wszystko nie da się.
    A skoro nie da sie usunąć nie przydatnych nagród ,może by tak zrobić porzadek z nagrodami,a dopiero potem właczać kolejne mistrzostwa??Czy to na prawdę jest aż takie trudne?

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Nagrody z MS w postaci dekoracji też szału nie robią, zadowolenie zwykłe i wioskowe takie niskie, że aż nie chce się o nie walczyć, drugi raz z rzędu te same dekoracje. Wcześniej w lidze srebrnej dekoracja - ostatnia nagroda 72 zwykłe a wioskowe 5, a teraz 42 zwykłe a 8 wioskowe, naprawdę. Nagrody są do bani :( 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Chciałam uprzejmie zapytać czy w kolejnych latawcowych MS - zaplanowanych na 13.04. znów się w nagrodach pojawią drzewa Robina ? czy może mamy szanse na inne rzadsze dekorki ?
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    edytowano 13.04.2018
    juz malwinka masz odpowiedz tak wwwooow sa drzewa
    ba jeszcze evenet w tym samym czasie ???? 
    NAGRODY powalily mnie na kolana
    nawet wode w kranach zakrecili a misje z nasionkami wiec z czego je robic chyba studnie trzeba na farmie wykopac 

    brawo gggssss juz ludzie jak to u nas nazwali robia cesarskie ciecie z gra 
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    3 raz z rzędu te same dekoracje, tak się cały sojusz stara, a to będzie trzeba je przemielić, co mi się tak dekorki będą powtarzać :( nuda
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    kurcze doszłam do wniosków późno bo późno ale juz chyba rozumiem skąd te konflikty w sojuszach 
    ( dziękuje swojemu sojuszowi ze gramy dla siebie i nie ma spiny na bycie 1 i na fuuula)
    no bo jak pogodzić to wszystko : MS , evenet , brzegowe a co za tym idzie pozalewane pola ,rybki i na koniec projekty?

    teraz rozumiem o co kłóciliśmy się w poprzednim  sojuszu ile ludzi tyle zdań i każdy chce  coś innego hehhehehehehe szef ma parcie na ms ktoś inny chce nagród z lodzi a jeszcze ktoś inny robi evenet ,,,,,,,,,,,,,,,,,
    na masakra dogódź wszystkim
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Nie da się dogodzić wszystkim, dlatego trzeba tak grać, by nam ta gra sprawiała przyjemność, i jeśli w sojuszu jednym chcą coś innego niż my, to trzeba poszukać innego :) i wtedy wszyscy są szczęśliwi, nawet jeśli nie robi się  misji, czy innych MS, eevntów na fulll :)
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    hhhm wlasnie zniko mi 12 monet ?????
    bylo 63 jest 51
    czy ktorys mod to wyjasni
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    edytowano 14.04.2018
    prosze na odpowiedz na moje pytanie 
    wczoraj w okolicy godz 19:00 na etapie 74w mS zdobyliśmy 13 monet  ( uzbierałam razem  61 szt ) które dopisało i owszem ale za niedługi czas żetony  znikły( nagle zminimalizowały się do 51) w rożnych ilościach u całego sojuszu?
    dlaczego ?
    czekamy na boba 2 dzien zeby zetony  ktore ugramy wykorzystac jak to nazwaliscie na nasza korzysc bo 2 x rozbudowa 
    jak widać ani korzyści a OSZUSTWO za oszustwem prze GGS i to przez duże O
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 14.04.2018
    Witaj,
    musisz od razu wykorzystać 50 żetonów bo te dodatkowe tracisz.
    Po za tym nie pisz post pod postem, stosuj się do regulaminu.

    Witajcie
    Limit nie został podniesiony i wciąż jest tylko 50 żetonów, które możecie trzymać w inwentarzu. Jeśli dane wydarzenie ma ponad 50 dostępnych żetonów oznacza to, że możecie zarobić 50. Wydać je na budowę w czasie trwania wydarzenia, a następnie zdobyć pozostałe, które zostaną w Waszym inwentarzu na następny raz.  Ale jeśli macie już 50 żetonów i nie uruchomicie budowy, nie zdobędziecie żadnych nowych (czyli nie będą zapisywać się w inwentarzach)
    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Dlatego żetony przepadły bo nie wykorzystaliście ich w odpowiednim momencie, niestety nie działa to tak że czekacie na architekta; nie są to monety a żetony :P

  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    no własnie wydać podczas wydarzenia i rozumiem ilość 50 szt w inwentarzu po wydarzeniu ale 
    wydarzenie nadal trwa i chyba ja mam prawo decydować kiedy je wydam czy tak???
    tym bardziej ze w ostatnich ms nic takiego sie nie wydarzyło
    a tu nagle zdobywamy 13 i za chwile one znikająw roznych ilosciach u roznych graczy ,
    trochę to skomplikowane jak dla mnie bo wszyscy pytają dlaczego znikły i w którym momencie je wykorzystać
    po za tym skoro do rozbudowy potrzebny jest już tylko bob to jak wykorzystać żetony? bezsens 
    co do posta po poście znam regulamin
    zareagowałam wczoraj po zdarzeniu a dziś dopracowałam pytanie 
  • zeida (PL1)zeida (PL1) PL1 Posty: 141
    do rozbudowy za super- żetony nie jest potrzebny bob -możesz sobie ulepszać wszystko na niskich poziomach.
    Możesz decydować tylko o swoich 50 żetonach, kiedy je wykorzystasz, możesz czekać na architekta ale  reszta zdobytych żetonów zostanie usunięta.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Tydzień temu pytałam czy znów latawcowe MS oferują nam [srebrna liga] drzewa Robina...okazało się że tak...

    i ponownie zapowiadajka pokazuje po raz 4 te same dekorki ...i dalej są punkty światowe...więc na kilometr widać że nikt do tej wersji latawcowych MS nie zajrzał i nic nie poprawił...czy do kogoś z zespołu docierają nasze wpisy ?
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    a ja dalej w temacie monet 
    mam ich 71 na chwile obecna włączyć budowy nijak bo boba nie ma wiec przepada 21 
    zaraz mistrzostwa i znów jak bob sie nie pojawi przepadną 
    wiec po co mi te monety zbierać ???
    na niskich lv rozumiem rozbudowa x 2 ale kiedy ja juz tylko potrzebuje czerwonego gościa  do budowy może by tak zespól pomyślał aby go nam go dostarczać skoro wysilicie te monety
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Nie żebym czekała na latawcowe...ale może ktoś wyjaśni łaskawie, skąd po raz trzeci z rzędu opóźnienie ???
    Po co w zapowiadajce północ ? skoro północ dawno minęła a namiotu nie ma !
  • Namiotu nie ma , skróconego  czasu za silos też...jak również nagród za koło fortuny....
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    No niestety nie mogę chwalić ;) bo widać bardzo zajęty zespół HTML-em dał światowe żeby sobie !!! dać czas...a w światowych w kółko to samo...wytarte eventy, latawcowe 3 razy...i buble ! w grze nie ma żadnych wyzwań, dla Graczy systematycznie grających długi czas już się kończą opcje.
    Zrobię żarcie 7 i co dalej ? Nic...i to jest fakt a nie narzekanie. Więc luzik...

    I niech mi przychylny ;) zespół wytłumaczy, jak to jest, że wszystkie nagrody zostały zabrane w trimiga...a powrót do nich trwa miesiące :p...bo nawet nie wiem czy trwa :p...skoro dalej szajs wszędzie...a MS tylko często...i na tym się kończy ocena wydarzenia.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    W końcu MS tylko :p 2 razy...liczę że ta koncepcja zostanie utrzymana, na korzyść nowych ciekawych wydarzeń...bo ile razy można mielić mięso (?) żeby jeszcze coś smacznego z niego przygotować ?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    W końcu MS tylko :p 2 razy...liczę że ta koncepcja zostanie utrzymana, na korzyść nowych ciekawych wydarzeń...bo ile razy można mielić mięso (?) żeby jeszcze coś smacznego z niego przygotować ?
    No nie wiem, te nowe ciekawe wydarzenia napawają mnie strachem ;) przed błędami, aktualizacjami, ukrytymi aktualizacjami i sępieniem złota. Myślę że  w marcu wrócą do normy, teraz ktoś nie dopatrzył. Poza tym kalendarz można poprawić...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Co ma być, to będzie...Dog...starego nie chcemy, nowego się boimy...trochę patowa sytuacja, to co robić w grze ? świnka i walentynkowanie to plan na najbliższe 2 tygodnie...a co potem ? 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Co ma być, to będzie...Dog...starego nie chcemy, nowego się boimy...trochę patowa sytuacja, to co robić w grze ? świnka i walentynkowanie to plan na najbliższe 2 tygodnie...a co potem ? 
    oj znowu serduszka do zbioru? chyba beze mnie. A potem? GGS wywinie jakiś fajny numer, jak zawsze
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Taak...już się ucieszyłam, że MS było mniej :p i co widzę...reszta kalendarza lutego i wynika z niego jasno, że MS w lutym, który najkrótszy... 4 razy !!! 
    Moja cierpliwość jest na ukończeniu, jeśli farmerska gra na polegać na wiecznej naparzance, to chyba czas ograniczyć granie.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Taak...już się ucieszyłam, że MS było mniej :p i co widzę...reszta kalendarza lutego i wynika z niego jasno, że MS w lutym, który najkrótszy... 4 razy !!! 
    Moja cierpliwość jest na ukończeniu, jeśli farmerska gra na polegać na wiecznej naparzance, to chyba czas ograniczyć granie.
    Czy to nie dziwne? Nie dziwne, długość miesiąca wpływa odwrotnie proporcjonalnie do ilości mistrzostw, im krótszy tym częściej. mistrzostwa na luzie, bez spinania.Ci co złotem grają czują się jak w raju
  • Nie szukajmy jakiejkolwiek logiki u GGS. Mamy aż 2 dni przerwy (em... dobrze liczę? 18 koniec, 19 nie ma, 20 nie ma, 21 kolejne, a potem 26 i 27 nie ma) między MS, które trwają 4 dni. Może łatwiej w przyszłości będzie informować kiedy nie ma MS? Ale oczywiście jarmark balansu jest aż raz w miesiącu. 
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    witam,
    Mam pytanko co do kalendarza na marzec, czy aby na pewno Mistrzostwa cztery razy? w tym jedne 6-dniowe???
    Mam nadzieję, ze to jakaś pomyłka....
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Już nas niejednokrotnie informowano, że zespół może pozostać głuchy na nasze prośby i pozostaje w sprawie zmniejszenia ilości MS...może czas stworzyć coś nowego...jeżeli już sielska gra farmerska musi zawierać elementy niekończącej się rywalizacji...może czas wyrównać szanse, żeby w tej rywalizacji było przyjemnością brać udział.
    WJ miał zastąpić w części MS...chyba następca ligi wioskowej nie jest hitem...do tego dalej nie zawiera punktów światowych...sumując...nic nowego nie ma...to trzeba dawać stare.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    pomarzyć można Malwinko ale gdyby wyrównać szanse w rywalizacji to jak by GGS zarobiło dziś jak są mistrzostwa to bez złota i wodorostów nawet nie myśl że wygrasz misje w każdej trafi się ktoś ze złotej ligi lub do niej aspirujący kto w kilka sekund robi wynik do którego nawet się nie zbliżysz taka to sprawiedliwość i uczciwa rywalizacja 
    Co do wioskowego jarmarku to szkoda mówić jeszcze większy niewypał jak wioskowa liga jedyna fajna sprawa to szybki nawóz ale ciągle wyskakujący pasek postępu wyzwania bardziej denerwuje niż wszystkie błędy
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 27.02.2019
    Oj, Malwina, uważaj, co piszesz...
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    WJ miał zastąpić w części MS...chyba następca ligi wioskowej nie jest hitem...do tego dalej nie zawiera punktów światowych...sumując...nic nowego nie ma...to trzeba dawać stare.
    Jak za bardzo będziemy przypominać o tym zastępowaniu, to ani się obejrzymy, a 4 razy w miesiącu będziemy mieć ten wyniszczający niewypał... Osobiście już wolę MS, które:
     a) trwają krócej
    b) są przewidywalne - zazwyczaj wiem, którą misję wygram, a którą należy jak najszybciej opuścić i szukać szczęścia dalej już w pierwszych sekundach

    Poza tym to wcale nie jest tak, jak wspomniał farm boy:
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    w każdej trafi się ktoś ze złotej ligi lub do niej aspirujący kto w kilka sekund robi wynik do którego nawet się nie zbliżysz taka to sprawiedliwość i uczciwa rywalizacja 
    To nie tylko złota liga - to WSZYSCY jak jeden mąż: debiutancka, brązowa, srebrna... Używanie fioletów w misjach stało się stylem gry. Z resztą tak samo jak posiadanie dziesiątek obór i kaczek bądź dziesiątek pól. I przyznam, że z mojej perspektywy i oceny waleczności przeciwników w misjach, nie odniosłam wrażenia, by ludziom MS się znudziły - wręcz przeciwnie. Waleczność wzrosła, albo raczej udoskonalono taktykę zdobywania punktów ;). I możemy sobie pisać, że MS są zbyt często (sama tak uważam), ale to tylko słowa. I to nie całej społeczności, a tylko kilku osób na forum... Natomiast tysiące osób w grze rozgrywa misje MS, czy uważają, że są zbyt często, czy też nie...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    witam,
    Mam pytanko co do kalendarza na marzec, czy aby na pewno Mistrzostwa cztery razy? w tym jedne 6-dniowe???
    Mam nadzieję, ze to jakaś pomyłka....
    Cześć
    Daty podane są prawidłowo.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik