Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

ŁÓDŹ, ŁAJBA....WRAK....

24 stycznia spadł nam poziom łodzi z 7 na 6 i spada dalej..... :'(   dokładniej od ostatniej aktualki, można nawet powiedzieć, że dziś już łódź tonie. Ja wiem błędy zgłasza się do suportu. I owszem od trzech tygodni prowadzę ciekawą konwersacje  ;) z kolegą z suportu, to jak rozmowa głupiego z głupszym, bo wiadomo, jak się łodzi  nie łata to spada jej poziom. Kolega twierdzi, ze tego nie wiem, ja że wiem, więc on usilnie od trzech tygodni mi wmawia, ze jej nie łatamy, ja usilnie mu tłumacze, ze wraz z 74 moimi towarzyszami w sojuszu dwa razy dziennie łódkę łatamy i tak się wymieniamy mailami trzeci tydzień. 3 lutego znów spadł poziom łodzi z 6 na 5 poziom.
Trudno myślę, jak ten  świstak ...., zacząłem wiec robić codziennie screeny z łatania łodzi, bo już odpowiedzi kolegi zaczynały mnie trochę irytować.. >:)
Zresztą moje jego chyba też, bo juz wczoraj napisał: "niestety, po naszej stronie nie wykryliśmy żadnych nieprawidłowości w tej kwestii. W związku z czym nie jesteśmy w stanie zrobić nic więcej w tej sprawie..."
 I jaka radość moja była dzisiaj rano :* , jak kota co złapała mysze, choć wcale głodny nie był,  łodź od wczoraj spadła...           u w a g a !!!!!       ...... z  5 na 2 poziom. :s:s:s
Już nawet zakreśliłem na screenach jakby ktoś nie dopatrzył, czas, poziomy i to, ze jednak wczoraj załataliśmy łódkę przed snem, co na załączonych obrazkach widać.





Żarty żartami, ale gdzie mamy teraz wysłać zgłoszenie błędu skoro od 24 stycznia suport wogóle nie włożył wysiłku w sprawdzenie co się dzieje i twierdzi, ze po ich stronie nie ma błędu. Niech mi ktoś może mądrzejszy wytłumaczy jaki to niby błąd jest po naszym stronie. Gram ponad 5 lat i mam wrażenie, że to nie ja nie wiem jak działa gra, tylko ci co odpowiadają na nasze zgłoszenia. Ja wiem, że najprościej odpowiadać gotowymi regułkami, ale jak wieloletni gracz pisze,że coś jest nie tak, może warto przeczytać, sprawdzić niż wysyłać bezsensowne odpowiedzi.
Jak tak dalej pójdzie to końca lutego będzie łodzi podwodna chyba :(:'(

Pozdrawiam,
Kuba
«1

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Cześć @WinnerKuba44 (PL1)  


    Bardzo proszę ,abyś raz jeszcze skontaktował się z suportem gry w ramach tego samego zgłoszenia i przesłania im dodatkowych zrzutów ekranu .Wasz błąd zgłosiłam  i otrzymałam odpowiedz o ponowny kontakt z supportem gry  .Mam nadzieję  ,ze  Wasz problem zostanie rozwiązany pomyślnie  .

    Diana 
  • WinnerKuba44 (PL1)WinnerKuba44 (PL1) PL1 Posty: 91
    edytowano 13.02.2019
    Witaj Diano :) ,
    ja się od 24 stycznia kontaktuje regularnie, dosyłam screeny, w które mam  wątpliwości czy ktoś zagląda, czytając otrzymywane odpowiedzi, te zamieszczone na forum tez rano przesłałem, tylko to wygląda tak ja swoje, a suport swoje.... :/

    A nie przepraszam, już chyba pół sojuszu się kontaktuje nawet, a efekt  żaden....
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Witaj Diano :) ,
    ja się od 24 stycznia kontaktuje regularnie, dosyłam screeny, w które mam  wątpliwości czy ktoś zagląda, czytając otrzymywane odpowiedzi, te zamieszczone na forum tez rano przesłałem, tylko to wygląda tak ja swoje, a suport swoje.... :/

    A nie przepraszam, już chyba pół sojuszu się kontaktuje nawet, a efekt  żaden....
    Serdecznie Wam współczuję, ale z dotychczasowej współpracy wynika, że nic nie pomoze a szkoda. Strona przeciwna w życiu nie przyzna sie do błędu, nikt i nic nie przekona GGS, że białe jest biale, a czarne jest czarne, nawet podparcie tego screenami. Skoro przez trzy tygodnie nie są na stanie pomóc, to po prostu tego nie wiedza. Ale nie powiedzą, a tylko wynajdują argumenty bez pokrycia w rzeczywistości. 

    Taki balans, też już sporo czasu gram, i jest coraz gorzej
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 13.02.2019
    Aż poszłam zobaczyć Kuba Waszą przystań...heh...

    Nie będę się rozwijać na temat supportu, bo regulimon zabrania...ale napisze tylko tyle, że wsparcie wcale nie jest wsparciem...tylko pognębiaczem...wsparcie to zrozumienie i pomoc, a nie sucha krytyka...szczególnie, że wielokrotnie support udowodnił, że w ogóle nie wie co się dzieje w grze...zawsze jest bardzo dobrze...po czym zespół przyznaje rekompensatę za błędy gry.

    Mam nadzieję, że przystanie nasze nie staną się ponownie placem budowy.
  • malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Aż poszłam zobaczyć Kuba Waszą przystań...heh...

    hehe wstyd na całe BF ta nasza łodka ;)

    W tym wszystkim najlepsze jest to, że jak byśmy teraz chcieli ja rozbudować, to woła towary do rozbudowy z 7 na 8 poziom...
  • WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):

    W tym wszystkim najlepsze jest to, że jak byśmy teraz chcieli ja rozbudować, to woła towary do rozbudowy z 7 na 8 poziom...
    A z jakiego poziomu przynosi prezenty? I czy wymaga do naprawy przedmiotów z wyższych poziomów? Bo może być tak, że macie po prostu visual buga z wyświetlaniem poziomu. Jak nie to współczuję im grzebania w kodzie i szukanie co poszło nie tak :p. Chociaż nie ukrywam cała ta sytuacja to śmiech na sali, mogliby chociaż się przyznać, że widzą istotny błąd. 
  • Guendoline (PL1) powiedział(a):
    A z jakiego poziomu przynosi prezenty? I czy wymaga do naprawy przedmiotów z wyższych poziomów? Bo może być tak, że macie po prostu visual buga z wyświetlaniem poziomu. Jak nie to współczuję im grzebania w kodzie i szukanie co poszło nie tak :p. Chociaż nie ukrywam cała ta sytuacja to śmiech na sali, mogliby chociaż się przyznać, że widzą istotny błąd. 
    Towary do łatania mamy z drugiego poziomu i prezenty niestety też  :'( to akurat zmieniało się wraz ze spadkiem poziomów łodzi, tylko towary do rozbudowy stoją w miejscu, nieważne czy poziom 7 był, 6, 5 czy teraz drugi...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Guendoline (PL1) powiedział(a):
    A z jakiego poziomu przynosi prezenty? I czy wymaga do naprawy przedmiotów z wyższych poziomów? Bo może być tak, że macie po prostu visual buga z wyświetlaniem poziomu. Jak nie to współczuję im grzebania w kodzie i szukanie co poszło nie tak :p. Chociaż nie ukrywam cała ta sytuacja to śmiech na sali, mogliby chociaż się przyznać, że widzą istotny błąd. 
    Towary do łatania mamy z drugiego poziomu i prezenty niestety też  :'( to akurat zmieniało się wraz ze spadkiem poziomów łodzi, tylko towary do rozbudowy stoją w miejscu, nieważne czy poziom 7 był, 6, 5 czy teraz drugi...
    To fantastyczne! Może  w efekcie łódź spadnie na poziom minus 1? Warto poczekać, może zaczną Wam dopłacać do gry?
  • Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    To fantastyczne! Może  w efekcie łódź spadnie na poziom minus 1? Warto poczekać, może zaczną Wam dopłacać do gry?
    Albo kapitan w akcie desperacji zacznie podkradać Wam deski z obory do naprawy łódki... Ja bym uważała :D 
  • Ja tez mam takie obawy  :D i boję sie, że niedługo zamiast codziennie obrabiać farmy będziemy tylko inwentaryzacje robić i liczyć co i gdzie nam ubyło, bo żeby przybyło nie ma co się łudzić...a  suport to jak prokuratura, trzeba mieć niezbite dowody, że się gry nie zepsuło ;)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Ja tez mam takie obawy  :D i boję sie, że niedługo zamiast codziennie obrabiać farmy będziemy tylko inwentaryzacje robić i liczyć co i gdzie nam ubyło, bo żeby przybyło nie ma co się łudzić...a  suport to jak prokuratura, trzeba mieć niezbite dowody, że się gry nie zepsuło ;)
    A najlepsze jest to że to i tak nie  pomoże.
    Nie mamy panskiepa płaszcza i co Pan nam zrobi. Możemy tylko pisać, choć i tak krytykowac nie wolno
  • WinnerKuba44 (PL1)WinnerKuba44 (PL1) PL1 Posty: 91
    edytowano 22.02.2019
    Diana powiedział(a):
    Cześć @WinnerKuba44 (PL1)  


    Bardzo proszę ,abyś raz jeszcze skontaktował się z suportem gry w ramach tego samego zgłoszenia i przesłania im dodatkowych zrzutów ekranu .Wasz błąd zgłosiłam  i otrzymałam odpowiedz o ponowny kontakt z supportem gry  .Mam nadzieję  ,ze  Wasz problem zostanie rozwiązany pomyślnie  .

    Diana 
    Witaj,
    zgodnie z zaleceniem skontaktowałem się z suportem i dziś ich odpowiedz powaliła mnie z nóg, to czysta kpina w żywe oczy, wychodzi na to, że oni nawet nie sprawdzili jaki to sojusz i z jakimi levelami ma graczy, a nie mówiąc o obejrzeniu przesłanych screenów. Pozwolę sobie zacytować : "******************************************************************************************************************************
    Proszę wiec o dokładne  wyjasnienie, po jakim czasie nienaprawiania łodź traci poziom? Osoba odpowiadająca na zgłoszenie jest kompletnie niekompetentna do tego co robi. Jak może ktos majac screeny (jeden, ze łodź była  napełniona, drugi po 7 godzinach jak spadła 3 poziomy) odpisac, ze nie naprawia sie  łodzi?

    Eddit/ nie zgodne z regulaminem wykropkowałam.
    Diana


    Post edited by Diana on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Cześć @WinnerKuba44 (PL1)  


    Bardzo proszę ,abyś raz jeszcze skontaktował się z suportem gry w ramach tego samego zgłoszenia i przesłania im dodatkowych zrzutów ekranu .Wasz błąd zgłosiłam  i otrzymałam odpowiedz o ponowny kontakt z supportem gry  .Mam nadzieję  ,ze  Wasz problem zostanie rozwiązany pomyślnie  .

    Diana 
    Witaj,
    zgodnie z zaleceniem skontaktowałem się z suportem i dziś ich odpowiedz powaliła mnie z nóg, to czysta kpina w żywe oczy, wychodzi na to, że oni nawet nie sprawdzili jaki to sojusz i z jakimi levelami ma graczy, a nie mówiąc o obejrzeniu przesłanych screenów. Pozwolę sobie zacytować : "******************************************************************************************************************************
    Proszę wiec o dokładne  wyjasnienie, po jakim czasie nienaprawiania łodź traci poziom? Osoba odpowiadająca na zgłoszenie jest kompletnie niekompetentna do tego co robi. Jak może ktos majac screeny (jeden, ze łodź była  napełniona, drugi po 7 godzinach jak spadła 3 poziomy) odpisac, ze nie naprawia sie  łodzi?

    Eddit/ nie zgodne z regulaminem wykropkowałam.
    Diana


    Cześć
    porozmawiamy o sytuacji Waszej łodzi w poniedziałek z naszym CM.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Cześć @WinnerKuba44 (PL1)  


    Bardzo proszę ,abyś raz jeszcze skontaktował się z suportem gry w ramach tego samego zgłoszenia i przesłania im dodatkowych zrzutów ekranu .Wasz błąd zgłosiłam  i otrzymałam odpowiedz o ponowny kontakt z supportem gry  .Mam nadzieję  ,ze  Wasz problem zostanie rozwiązany pomyślnie  .

    Diana 
    Witaj,
    zgodnie z zaleceniem skontaktowałem się z suportem i dziś ich odpowiedz powaliła mnie z nóg, to czysta kpina w żywe oczy, wychodzi na to, że oni nawet nie sprawdzili jaki to sojusz i z jakimi levelami ma graczy, a nie mówiąc o obejrzeniu przesłanych screenów. Pozwolę sobie zacytować : przyjrzeliśmy się sprawie ponownie. Nie odnotowaliśmy żadnego błędu. Spadek poziomów oznacza, iż łódź wysłano przynajmniej raz bez pełnej naprawy. Proszę pamiętać, że pełna naprawa zużywa wiele materiałów i ma stanowić wyzwanie dla graczy z wysokimi poziomami."
    Proszę wiec o dokładne  wyjasnienie, po jakim czasie nienaprawiania łodź traci poziom? Osoba odpowiadająca na zgłoszenie jest kompletnie niekompetentna do tego co robi. Jak może ktos majac screeny (jeden, ze łodź była  napełniona, drugi po 7 godzinach jak spadła 3 poziomy) odpisac, ze nie naprawia sie  łodzi?

    Eddit/ nie zgodne z regulaminem wykropkowałam.
    Diana


    Niestety współczuję, ale to już chyba taki ogólny trend, jak się ktoś nie zna to udaje że się zna, albo zwala winę na tego co zgłasza problem. Jeżeli ktoś zgłasza problem, to nie po to żeby coś wyłudzić, tylko żeby zostało naprawione. A tu - grochem o ścianę, żałosne
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    oddajcie mi 5 poziomów łodzi poszukiwacza coście popsuli... i nie piszcie pierdół typu ze to nasza wina bo jak może spaść lodź za jednym zamachem 2 poziomy a za kolejnym 3 poziomy.   .............. to jest żenujące co odpisujecie na ten temat... weźcie sie ogarnijcie...  Może wreszcie zrobicie coś z tym bo to już jest żenujące!!!!
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    oddajcie mi 5 poziomów łodzi poszukiwacza coście popsuli... i nie piszcie pierdół typu ze to nasza wina bo jak może spaść lodź za jednym zamachem 2 poziomy a za kolejnym 3 poziomy.   .............. to jest żenujące co odpisujecie na ten temat... weźcie sie ogarnijcie...  Może wreszcie zrobicie coś z tym bo to już jest żenujące!!!!
    Cześć
    Przeniosłam post w odpowiednie miejsce.  Rozumiem zdenerwowanie graczy, ale niestety trzeba poczekać aż porozmawiamy z naszym CM.
    Diana
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 23.02.2019
    a później się dziwią i dają bany że gracze czasem rzucą mięsem...
    tylko mam nadzieję, że to nie jest zaraźliwe bo nasza łódka lichsza ale tez było by szkoda coby się zaczęła rozpadać :)
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    witam

    rozmawiałem z ludźmi z wielu sojuszy co mają łódki na 3, 4 poziomach i nigdy nie było sytuacji aby ich lódź spadła o chociażby o jeden poziom pomimo tego, ze nie jest naprawiana w 100%.. Takie sytuacje, że łódź nie jest naprawiana w 100 % można powiedzieć, że zdarzają się codziennie. Proszę mi odpowiedzieć czym to jest uwarunkowane, ze u na spada o 2 poziomy  następnie o 3 poziomy za jednym razem a w innych sojuszach nie spada?  "przypadek? nie sadzę"
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    To już jest kpina !!!!!!!!!!!!!
    przed aktualizacją łódź była na 2 poziomie, została naprawiona, po aktualizacji spadła na 1 poziom i od nowa trzeba było naprawiać...

    może wreszcie ktoś to zreperuje !!!!

    Ludzie ogarnijcie się !!!
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    za parę dni łódź nam zatonie ratujcie ja !!!! proszę ;-)
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Ktoś z GM czyta to co piszemy?, bo wydaje mi sie, ze maja nas w nosie !!
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Dajcie se spokój z ulepszaniem tej krypy przez kilka dni może wtedy będziecie mogli ponownie ją ulepszać i odbudować straty, a teraz nic nie przekazujcie bo tylko na tym tracicie 

    Poza tym to że jednego dnia zamieścisz 100 postów po sobie na forum nic nie zmieni załoga przekazała problem do zespołu ale wątpię, że będzie to robić za każdym twoim postem bo na forum są tylko moderatorzy, CM którzy nawet nie są polakami na forum zaglądają od święta i tylko czekają na problemy zgłaszane przez moderatorów 
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    i nastała błoga cisza ;-).. zero odzewu, zero kontaktu a łódź tonie :-))))))
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412

    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    i nastała błoga cisza ;-).. zero odzewu, zero kontaktu a łódź tonie :-))))))
    Witaj,
    sprawa jest przez nas zgłoszona i codziennie pytamy o postępy w sprawie.
    Niestety jest to przypadek który nie wystąpił nigdzie poza Waszym sojuszem i zespół próbuje ustalić co jest przyczyną tego że łódź straciła tak szybko poziomy. Nie mamy na chwilę obecną informacji do kiedy może potrwać wyjaśnianie błędu. Jeżeli otrzymamy informację będziemy na bieżąco Was informowali.
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 05.03.2019
    TOM powiedział(a):

    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    i nastała błoga cisza ;-).. zero odzewu, zero kontaktu a łódź tonie :-))))))
    Witaj,
    sprawa jest przez nas zgłoszona i codziennie pytamy o postępy w sprawie.
    Niestety jest to przypadek który nie wystąpił nigdzie poza Waszym sojuszem i zespół próbuje ustalić co jest przyczyną tego że łódź straciła tak szybko poziomy. Nie mamy na chwilę obecną informacji do kiedy może potrwać wyjaśnianie błędu. Jeżeli otrzymamy informację będziemy na bieżąco Was informowali.
    Niestety jesteś w błędzie bo nasz przypadek niestety nie jest odosobnionym przypadkiem. Mam informacje, ze w sojuszu Obłąkane Kozy zaistniała taka sama sytuacja, z dnia na dzień lódź spadła z 4 poziomu na 1...  Wiec błąd ten istnieje już od dawna i niestety nikt z nim nic nie robi. Ma tylko nadzieje, ze wreszcie ktoś rzetelnie się za to weźmie bo stwierdzenia typu, ze to nasza wina są śmieszne bo przy ilościach jakie mamy w magazynach kilka osób naprawiało łódkę w całości, a sojusz liczy ponad 70 osób z dosyć dużymi poziomami.. pozdrawiam
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    TOM powiedział(a):

    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    i nastała błoga cisza ;-).. zero odzewu, zero kontaktu a łódź tonie :-))))))
    Witaj,
    sprawa jest przez nas zgłoszona i codziennie pytamy o postępy w sprawie.
    Niestety jest to przypadek który nie wystąpił nigdzie poza Waszym sojuszem i zespół próbuje ustalić co jest przyczyną tego że łódź straciła tak szybko poziomy. Nie mamy na chwilę obecną informacji do kiedy może potrwać wyjaśnianie błędu. Jeżeli otrzymamy informację będziemy na bieżąco Was informowali.
    Niestety jesteś w błędzie bo nasz przypadek niestety nie jest odosobnionym przypadkiem. Mam informacje, ze w sojuszu Obłąkane Kozy zaistniała taka sama sytuacja, z dnia na dzień lódź spadła z 4 poziomu na 1...  Wiec błąd ten istnieje już od dawna i niestety nikt z nim nic nie robi. Ma tylko nadzieje, ze wreszcie ktoś rzetelnie się za to weźmie bo stwierdzenia typu, ze to nasza wina są śmieszne bo przy ilościach jakie mamy w magazynach kilka osób naprawiało łódkę w całości, a sojusz liczy ponad 70 osób z dosyć dużymi poziomami.. pozdrawiam
    Nikt z tego sojuszu nie zgłaszał do nas problemu z łodzią....
    Jeżeli taki problem faktycznie zaistniał prosimy o kontakt
  • wielu graczom się już znudziło zgłaszać jakiekolwiek błędy, odzewu żadnego, zero pomocy, znikome reakcje tylko kolejne oszałamiające nowości są wprowadzane wbrew protestom bo wszyscy wiedzą, że to spowoduje kolejne problemy i błędy...
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Podnieśliśmy łódź poszukiwacza na 3 poziom, nie mogę niestety wejść i dodać produktów potrzebnych do naprawy. Ktoś wie o co w tym chodzi?



    Czyszczenie itd. nie pomaga.
  • sklejka (PL1)sklejka (PL1) PL1 Posty: 34
    U mnie jest ten sam błąd. I nie pokazuje, za ile przypłynie.
  • sklejka (PL1)sklejka (PL1) PL1 Posty: 34
    Uff przypłynęła, tylko tego czasu nie pokazuje. Zegarek zalał się wodą chyba, albo utonął.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik