Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

21.02.2019 | Czy słyszycie muzykę?

Cześć

Pojawiło się nowe ogłoszenie dotyczące  aktualizacji .
Zapraszam  wszystkich do zapoznania się z treścią ogłoszenia TUTAJ, możecie wyrażać swoje opinie i komentarze w postach poniżej ,do czego serdecznie zachęcam.

Diana

Komentarz

  • Guendoline (PL1)Guendoline (PL1) PL1 Posty: 64
    edytowano 19.02.2019
    Ciekawe... Ciekawe...
    Rozumiem, że te arcydzieła Grety "które będą do zdobycia dla najlepszego gracza na wszystkich serwerach." otrzyma tylko jedna osoba, która będzie najlepsza w Światowych na wszystkich serwerach? Podobają mi się ich funkcje, ale znając życie nawet nie powącham podium, a milinów złota nie będę wydawać. Pytanie tylko po co projektować kolejne dekoracje dla wybranych (złotograjców), zamiast *odgłosy frustracji* w końcu rzucić coś nowego na uwielbianym przez wszystkich graczy evencie (czujecie ironię?) jakim są Mistrzostwa Sojusznicze? 
    No ale wszyscy wiemy jak wyglądają priorytety GGS...
    Siewnik - fajna sprawa, zapewne czasem skorzystam, gdy w pośpiechu rano biegając z kawą wbiję na farmę.
    Co do architekta nie wiadomo - zniknie na stałe? Wróci? Pojawi się kolejny poziom rozbudowy za niebotyczne sumy? Zbyt wiele pytań, zbyt niepewna przyszłość :p.
    Sezon jeździecki śliczny, domki urokliwe i czyżby... czyżby pasowały do dekorek z MS? O ironio.
    I duży plus za Prime Day, taka opcja powinna pojawić się już dawno temu.
    Podsumowując zmiany ciekawe, żetony w końcu przestaną się marnować i może event ślubny się ogarnie. Co to będzie wyjdzie w praniu, nie ma zbyt wielu zmian mechaniki więc może nawet nie będzie po tym masakrycznej ilości błędów. Trzeba żyć z optymizmem :D.

    Edit
    Dopiero teraz się przyjrzałam tym dekorkom dla wybrańców. KROWOSYRENA z laserowym berłem utrona na muszli? Serio? Ja rozumiem, że gra musi się rozwijać i tworzyć nowe eventy, rozumiem ufo itp., ale jakby nie patrzeć ta gra farmerska jest czasem komiczna.

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Nie wytrzymalem,
    Tego typu dekoracje powinny być dostepne dla wszystkich graczy, a nie wybrancow. To kolejny przykład, po latawcach, kiedy dzieli sie graczy na lepszych i gorszych. Nie mam zludzen, to będą dekory za złoto w ilosciach hurtowych.
    Czy słyszę muzykę? Owszem, brzek złota, które wplynie do GGS.

    Inne pomysły? Wyjdzie w praniu, ukryte aktualizacje , też w praniu

  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 19.02.2019
    ciekawe ale szału nie ma ...
    i żeby tylko przy okazji nie rozmnożyły nam się błędy i gra znowu nie spowolniła...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Jak to miło, że zespół wyprodukował dekorkę  dla jednej osoby :p widać można...my już rok prosimy o zabranie lasu i dywanów z MS, badziewia z bubli i nic...widać dalej, że zespół wie, że można do dekorki dodać ciekawe funkcje, bo zadowolenie wioskowe - podobnie jak telemonety - już niektórym Graczom nie jest potrzebne [wioska za nich robi]

    Zdzierca odchodzi...dobrze...mam nadzieję, że swoje ceny zostawi.

    Czy nowy turniej znów będzie miał prawie półtora miesiąca ? jeśli tak...to za długo...
    Czy do turnieju dodano tylko nowy temat ?...a coś się w sprawie koników zmieniło ? bo wytrenowane koniki i po prawo i lewo sromotnie przegrywają...

    Zawsze tak powinno być, żeby mieć coś do wybrania...olbrzymia różnica poziomów do tego zmusza...by zachować choć odrobinę równości szans.

    A czy ślub będzie można w końcu wziąć ? napiszę jak wezmę...wszystkie do końca :D
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Witajcie,
    Światowe mistrzostwa to event jeden z bardziej wyjątkowych w grze, jest on rozgrywany raz na 2-3 miesiące i trwa 30 dni stąd też nagroda jest atrakcyjna,
    Mamy nadzieję że pozostałe zmiany zostaną przez Was ciepło przyjęte i pozwolą czerpać więcej przyjemności z gry. Brak oczekiwania na architekta przyspieszy rozwój farm i obniżenie poziomu trudności Ślubnych przygotowań pozwoli Wam zdobyć brakujące dekoracje.
    Czas trwania sezonu jeździeckiego podamy w najbliższym czasie.

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Zlecenia Fridy przekazane Grecie to naprawa błędnego w założeniach - Frida zajmuje się horyzontami a Greta dekoracjami więc teraz wszystko wraca do normy 
    Trochę szkoda, że zespół zajmuje się tworzeniem elementów gry dla tylko kilku osób a reszta może zapomnieć, że będzie coś nowego dla nas szaraczków którzy ciężko pracują nad rozwojem farm 

    Zwinny siewnik podobnie jak turbo żniwiarka czy masowe podlewanie drzewek złotem zbędny bubel dla większości graczy, ale pewnie znowu kilka osób straci górę złota bo przez przypadek kliknie te ikonkę

    "Ślubne przygotowania" kilka osób się ucieszy dla mnie jest to obojętne po pierwszym razie nawet nie zaczynam bo kwiatowa nie nadaje się do robienia eventów, niewiele lepiej jest na smakoszu, ale tam przynajmniej udało się odblokować event

    Brak architekta nareszcie ale przydała by się jakaś dotacja bo szybko znikną zbierane dolary

    Żetony konstrukcyjne dobrze by było żeby możliwość zbierania ich ilość zwiększyć przynajmniej do 100 żeby drugie okno konstrukcyjne szybciej można było uruchomić

    Nowe podręczniki super ale może by tak jeszcze nowe badania za dolary dla tego obiektu bo życie w niektórych sojuszach zamarło gdy skończyły się badania za dolary a mistrzostwa czy lejki nie koniecznie mobilizują wszystkich do wspólnej pracy 

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    TOM powiedział(a):
    Witajcie,
    Światowe mistrzostwa to event jeden z bardziej wyjątkowych w grze, jest on rozgrywany raz na 2-3 miesiące i trwa 30 dni stąd też nagroda jest atrakcyjna,
    Mamy nadzieję że pozostałe zmiany zostaną przez Was ciepło przyjęte i pozwolą czerpać więcej przyjemności z gry. Brak oczekiwania na architekta przyspieszy rozwój farm i obniżenie poziomu trudności Ślubnych przygotowań pozwoli Wam zdobyć brakujące dekoracje.
    Czas trwania sezonu jeździeckiego podamy w najbliższym czasie.

    Światowe mistrzostwa OK niech będą, bez szarpania się  można sobie różności nazbierać dla własnej uciechy choćby:)
    Architekt nieobecny= rozbudowa na max. OK. Powoli będę sobie uzupełniał poziomy budynków ( o ile ceny nie wzrosną).
    ślubne przygotowania to totalna porażka -  nieszczęście  w pełnej postaci  w porównaniu do smakosza (gdzie skończyłem najwyższy 7 poziom).
    i jeszcze raz: nowe nagrody powinny być dostępne dla wszystkich graczy, żeby każdy mógł cieszyć się nimi i rozwijać farmy. Tymi nagrodami zespół niech się...
    żetony: powinno być możliwe magazynowanie do oporu, tego kompletnie nie rozumiem dlaczego nie można sobie magazynować, głodne kawałki o balansie i jego zachwianiu już mnie nawet nie śmieszą, bo są żałosne.
    Nowe podręczniki - jakie i za ile, bez wiedzy zero komentarza, oprócz tego że i tak drogi,e i za złoto

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Dlaczego wyjątkowy Tom ??? na czym ta wyjątkowość polega ?
    Może dla gracza, który zaczyna swoją przygodę z BF...faktycznie może być ciekawe...dla mnie...rutynowe...nagrody główne od początku nie zmienione, nagrody z przegródek również [wiele razy o tym pisaliśmy] przegródka rybna nie do zrobienia...
    Może gdyby światowe zawierały za każdym pojawieniem się element tajemnicy, jakie nowe wydarzenia tam się znajdą, ciekawość co będzie do zrobienia, spotęgowała by chęci...a tak n-ty raz to samo.

    A to, że zdziercy po ponad 6 latach już nie zobaczymy [choć to wcale nie jest pewne, bo idzie tylko na urlop...a nawet gdyby się przydarzyło nieszczęście ;) to może się okazać, że jest nieśmiertelny ;)] to może i jest nasze szczęście ;)
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    A ja powiem tak...

    1.Dekoracje ładne i przydatne - zachęcające ,ale dyskredytuje je ilość złota które by trza było wrzucić by je mieć... szkoda.Powinniśmy mieć możliwość na posiadanie ich wszyscy ... to taka trochę "wieża ciśnień" ( bo podnosi nam ciśnienie) dla ludzi nie przeginających ze złotem.
    2.Siewnik... nie wypowiem się bo raczej nie będę z niego korzystać jak i z zbierarki czy jak to tam się zwie...
    3.Ślubny event przyznam szczerze że mnie osobiście irytował  bo zwyczajnie nie mogłam go ukończyć, wystartował mi z mety na 3 poziomie ( bo tak po podniesieniu poziomów w eventach było żeby móc wybrać sobie mniejszy trza przejść chodź raz ten co się robiło ostatnio i mimo że tego wcześniej nie robiłam to wystartował od razu tak) i mimo nie raz próby podgonienia złotem miałam kłopot.Ostatnio siedziałam jak był i dłubałam ale wreszcie się udało.Zobaczymy jak będzie po zmianach.
    4.Architekt.. hmm w sumie też nie korzystałam zbytnio z niego i też go nie wyczekiwałam więc mi tam on "gance gal" jest czy go nie ma...
    5.Żetony... tu bym się trochę zatrzymała.No dobra zbieranie zbieraniem, ale mnie np irytuje że nie mogę sobie wykorzystać tych żetonów wtedy kiedy ja chcę a jest mi to w sumie narzucone.Jak odpalę dekorację dajmy na to która się robi  30sek  i nie mam potrzeby odpalać 2 to mam spalone okienko jeśli mam 50 żetonów.Powinien być wybór kiedy możemy włączyć  tą opcje... nie zawsze mamy tyle $ na koncie gry.
    6.Sezon jeździecki  i tu rozbawiły mnie mega te awatarki i tak strzelam sobie co to za postacie z świata muzycznego ... kogo Wam przypominają, bo mi ?

    Idąc od lewej

    1.Lady Gaga lub nasz polski światek Cleo...
    2.Elton John
    3.Michael Jackson
    4.Amy Winehouse
    5. I tu mam dylemat.... Freddy Mercury czy nasz polski Sławomir? a macie może inny pomysł?

    6.Podręczniki... nie korzystam więc obleci mi
    7.Prime Day ok no zachęcajcie do zakupu złota ale nie tak na chama wywalacie co chwile te promo - dajcie możliwość jak przy informacji do gry by odhaczyć jak już raz se obejrzałam zapowiedź aktualki? No bo tak to klikam i klikam i szału dostaje nim odklinam te wszystkie promo, bo jest ich nie raz 6 - jak wywali z gry.

    np tak było podczas chińskiego roku u mnie ... fajerwerki - wywaliło mnie i jak wlazłam musiałam wyklikac promocje to było już fest po bandzie tym bardziej że przez prawie całe 10 min się nie można było zalogować - było kradne jajka i tyle.... Wiem też że podczas tego wydarzenia ta sytuacja nie była tylko u mnie.

    Ogólnie cała aktualizacja wydaje się być fajna ,ale jak będzie na prawdę to obaczymy po jej wdrożeniu.

  • Steve wyrusza w świat i tak się zastanawiam czy on nie kreci coś z naszym Kapitanem ;) , bo ten jak poszedł szukać przygód to nawet Cały Zespół GGS nie może go odszukać .Obaj łącznie z suportem zaczęli się chyba zajmować  poznawaniem świata, bo  na odpowiedź wychodzi na to, że tnie ma co liczyć (pewnie skończyły się gotowe regułki ;)) ... czy my słyszymy muzykę hmmm chyba nie, tylko łamanie desek tratwy juz :'( ...i żadne dekorki nam nastroju nie poprawia, aż żal patrzeć na to coś co zawija do portu..
    Turbosiewniki, turbozbierajki i takie tam -  w sumie jak brak czasu to na szybko fakt można farme oblecieć, ale czy to nie można by jakoś rozdzielić pola - sady - stajnie...
    A zamiast tworzyć nowe podręczni, nakładki, zakładki itp. może by tak nowe projekty :)
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Steve wyrusza w świat i tak się zastanawiam czy on nie kreci coś z naszym Kapitanem ;) , bo ten jak poszedł szukać przygód to nawet Cały Zespół GGS nie może go odszukać .Obaj łącznie z suportem zaczęli się chyba zajmować  poznawaniem świata, bo  na odpowiedź wychodzi na to, że tnie ma co liczyć (pewnie skończyły się gotowe regułki ;)) ... czy my słyszymy muzykę hmmm chyba nie, tylko łamanie desek tratwy juz :'( ...i żadne dekorki nam nastroju nie poprawia, aż żal patrzeć na to coś co zawija do portu..
    Turbosiewniki, turbozbierajki i takie tam -  w sumie jak brak czasu to na szybko fakt można farme oblecieć, ale czy to nie można by jakoś rozdzielić pola - sady - stajnie...
    A zamiast tworzyć nowe podręczni, nakładki, zakładki itp. może by tak nowe projekty :)
    Nie jest to odpowiednie miejsce na pisanie oo występującym problemie z waszą łodzią, Od tego jest dział o błędach w grze. Problem Twojego sojuszu został zgłoszony załodze GGS i zapewniają nas o jak najszybszej interwencji w tej sprawie.
    Sprawa nowych projektów była już niejednokrotnie poruszana i spotkaliśmy się z zapowiedzią GGS ,
    że w przyszłości planują wprowadzić wśród nich większe urozmaicenie. Niestety nie znamy dokładnego terminu kiedy takich zmian możemy się spodziewać.

  • Fajnie aktualka weszła, tylko co sie stało z turbozniwiarka na wyspie i miejscu połowów?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Fajnie aktualka weszła, tylko co sie stało z turbozniwiarka na wyspie i miejscu połowów?
    Chyba kapitan zabrał na łódź.
    Znowu babole po aktualizacji, może GGS zacznie ogłaszać jakie błędy będą, przynajmniej wesoło by było. :)
  • O łodzi to już nawet nie wspomnę, zagadka Trójkata Bermudzkiego hehe, my już nawet podwójnie ja łatamy, bo po załataniu za chwile robi sie dziurawa, ale co sie dziwić, to już tylko tratwa. Miałem nadzieje, ze siewnik poprawi mi nastrój, ale jak zwykle coś nie wyszło, zabrali jedno dali drugie... Jedyne co mnie rozbawiło w tym wszystkim, to te 10 karmy do zamiany z żetonami konstrukcyjnymi - super nagroda do wyboru ;) Całe szczęście Budowniczy juz wyjechał, wiec w miare szybko da sie wykorzystywac te żetony..
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Mnie też to rozbawiło Kuba, nawet bardzo, zawsze się zastanawiam jaki będzie zamiennik, 10 nawozu, 100 tysięcy czy teraz 10 karmy...dla kogo to ? zupełnie nie wiem...skoro taka różnica od pierwszego gracza do ostatniego...zresztą czy teraz potrzebny zamiennik, skoro można, kiedy się tylko ma komplet telemonet, ulepszać sobie, telewizorek podwójnie chodzi :D ile straciłam przez dziwaczne ograniczenie do 50 i oczekiwanie na obecnego urlopowicza...nie napisze.
    Jedno dobre, że nie sponsorujemy jego urlopu...ceny ulepszeń pozostały bez zmian :D to gdzie jest haczyk ? ;)
  • lenka1402 (PL1)lenka1402 (PL1) Posty: 19
    edytowano 21.02.2019
    A ja mam taki malenki PROBLEMIK  chodzi o to ze ulepszyłam chlewik i czas rozbudowy jest 00 ale niby nadal trwa ulepszanie i nie moge ani nakarmic swinek") ani ich dalej ulepszac 
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    lenka1402 (PL1) powiedział(a):
    A ja mam taki malenki PROBLEMIK  chodzi o to ze ulepszyłam chlewik i czas rozbudowy jest 00 ale niby nadal trwa ulepszanie i nie moge ani nakarmic swinek") ani ich dalej ulepszac 
    W tym wypadku wystarczy odświeżenie strony klawiszem F5 lub przyciskiem przy pasku URL w przeglądarce.

    Pozdrawiam
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Fajnie aktualka weszła, tylko co sie stało z turbozniwiarka na wyspie i miejscu połowów?
    Zgłosimy tą sprawę i dowiemy się czy było to zamierzone czy jest to błąd.

    Pozdrawiam
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Mam uprzejme pytanie: czy książki rybne będą zawierać jedną kartkę czy to się zmieni ?
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Fajnie aktualka weszła, tylko co sie stało z turbozniwiarka na wyspie i miejscu połowów?
    Witaj,
    usunięcie turbożniwiarki z wyspy oraz miejsca połowów było działaniem zamierzonym.
    Docelowo mało ich nie być na tych farmach a ich pojawienie się tam było błędem.
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Mam uprzejme pytanie: czy książki rybne będą zawierać jedną kartkę czy to się zmieni ?
    Witaj,
    jak dobrze rozumiem chodzi nie o kartki a o poziomy podręczników.
    Na chwilę obecną dostępny będzie tylko 1 poziom.

    Pozdrawiam
    Tom
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Mam pytanie o "zwinny siewnik"
    Funkcja fajna, ale jest problem na smakoszu i kwiatowej.
    Tam trudniej o "uprawy" do szkółki. Zanim nazbieram odpowiednią ilość np uprawy jaśminu, mija trochę czasu. Często szkółka jakiś czas świeci na czerwono.
    I tu pojawia się problem, gdy chcę skorzystać z siewnika, jest inf, że brakujące składniki zostaną kupione za złoto. Chyba tak nie powinno być. Czy to kiedyś się zmieni?  Gdyby siewnik nie uwzględniał szkółki, byłoby wszystko ok.
    Pozdrawiam

  • Witam,
    dziękuje za odpowiedź :)

    Reasumując - tradycyjnie coś co się zapowiadało nawet fajna sprawą okazuje się niewypałem, bo  trudno używać turbozniwiarki na głównej i smakoszu, gdyż zbiera wszystko, co dla nas jest niepraktyczne, bo jednak mamy na uwadze projekty, misje i takie tam, wiec jak zbieram jabłka nie koniecznie chce zebrać mleko, można było trochę ułatwiać sobie sprawę na rybkach i wyspach, ale okazuje się, ze to był błąd (ale nasza łodź nie jest błędem według ggs  :p). Zostaje tylko kwiatowa, ale jak ja już oblece te pozostałe farmy to i kwiatowa na piechote też dam rade o:)
    A zwinny siewnik -to rzeczywiście jest zwinny, wystarczy, ze brakuje czegoś siewnik sobie dokupi, ale....za złoto, a przecież mógłby porostu nie rozpoczynać produkcji, tak jak turbozniwiarka nie zbiera jabłek ja są niedojrzałe ;)

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    dziękuje za odpowiedź :)

    Reasumując - tradycyjnie coś co się zapowiadało nawet fajna sprawą okazuje się niewypałem, bo  trudno używać turbozniwiarki na głównej i smakoszu, gdyż zbiera wszystko, co dla nas jest niepraktyczne, bo jednak mamy na uwadze projekty, misje i takie tam, wiec jak zbieram jabłka nie koniecznie chce zebrać mleko, można było trochę ułatwiać sobie sprawę na rybkach i wyspach, ale okazuje się, ze to był błąd (ale nasza łodź nie jest błędem według ggs  :p). Zostaje tylko kwiatowa, ale jak ja już oblece te pozostałe farmy to i kwiatowa na piechote też dam rade o:)
    A zwinny siewnik -to rzeczywiście jest zwinny, wystarczy, ze brakuje czegoś siewnik sobie dokupi, ale....za złoto, a przecież mógłby porostu nie rozpoczynać produkcji, tak jak turbozniwiarka nie zbiera jabłek ja są niedojrzałe ;)

    No niestety tak nie powinno być,  sam nie korzystam z tych ustrojstw, ale jeżeli jest tak jak piszesz, to jest to zwykłe ... (i tu nieparlamentarne słowo). Nie przypominam sobie, żeby na ten temat była jakakolwiek informacja, a poza tym siewnik powinien się o to pytać, to chyba nie takie trudne, prawda? A tak to wygląda to jak zwykłe złodziejstwo, trzeba po imieniu tak nazwać. Chociaż dotychczasowa praktyka wskazuje, że tak należy się spodziewać.

    Jak mantrę będę powtarzał: Każda aktualizacja oprócz oficjalnych informacji zawiera błędy i ukryte aktualizacje, które wychodzą niejako przy okazji, a gracze są stratni.
    A co możemy na to poradzić? Ano rada jest tylko nie wolno o niej pisać, bo jest to niezgodne z regulaminem, cwaniaki zawsze się tak zabezpieczają:

    jak Kali ukraść krowę to dobrze, jak Kalemu ukraść krowę to źle
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie o "zwinny siewnik"
    Funkcja fajna, ale jest problem na smakoszu i kwiatowej.
    Tam trudniej o "uprawy" do szkółki. Zanim nazbieram odpowiednią ilość np uprawy jaśminu, mija trochę czasu. Często szkółka jakiś czas świeci na czerwono.
    I tu pojawia się problem, gdy chcę skorzystać z siewnika, jest inf, że brakujące składniki zostaną kupione za złoto. Chyba tak nie powinno być. Czy to kiedyś się zmieni?  Gdyby siewnik nie uwzględniał szkółki, byłoby wszystko ok.
    Pozdrawiam

    Witaj,
    Nie wiemy czy w przyszłości planowane są zmiany w działaniu tych narzędzi.
    Zapewne jednak tak jak żniwiarka tak też siewnik będą działały na wszystkie budynki i trzeba uważnie z nich korzystać....

    Pozdrawiam
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Muzyczka super gra...ale jakoś nie może zagłuszyć galopu koników...czy szanowny zespół oprócz komponowania nam piosenek i tworzenia orkiestry zaglądał do turnieju ?
    bo wygląda na to, że tak...mam same koniki o 20 - 30 wyższe niż moja KawazMlekiem, która ma 4 i po lewo sporo i po prawo...a gdzie równość w starcie ???
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Mal, a ja się tak ostatnio zastanawiałam, czy problem "nierówności" w doborze przeciwników nie wynika z faktu, że zaczynamy po ostatnim sezonie z wyższego pułapu (po zakończeniu sezonu w lidze platynowej zaczynam następny sezon w lidze brązowej II - 3 wyżej niż powinam). Jako że system wybiera mi przeciwników z mojej lub wyższej ligi (przedziału), to są oni mniej więcej podobni "siłą" do mojego konia bądź duuużo lepsi... I tak po serii porażek (gdzie nawet ja widzę, że moja wygrana, to totalny przypadek i pech przeciwnika) następuję seria zwycięstw, bo do miejsca, gdzie się znajduję, doszli słabsi przeciwnicy, którzy zaczynali z niższej ligi. Więc ich ogrywam, wchodzę ligę wyżej i znów stoję, i czekam na słabszych w międzyczasie przegrywając ze wszystkimi...

    I przy okazji: w końcu jakieś sensowne awatary. Połączenie zwierzaków i artystów - zarówno pomysł, jak i wykonanie - genialne :). Szkoda tylko, że nie mam szans na Freddiego... :(

    I przy okazji 2: @mika304 (PL1) to nie Lady Gaga, to Madonna ;)

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 30.03.2019
    Taak Karadok...na pewno masz rację...jak zawsze...będę konikować do końca...bo na wystawce brakuje orkiestry :D;)...choć teraz czas kicania idzie.
    Ale koników wysokich za dużo...nigdy nie było ich tyle.
    No wiesz, po sukcesie filmu i oskarze...Freddie w cenie ;) też mi szkoda...
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    edytowano 30.03.2019
    karadok (PL1) powiedział(a):

    I przy okazji 2: @mika304 (PL1) to nie Lady Gaga, to Madonna ;)

    Być może nie przeczę :D mi się skojarzyły akurat z tymi Paniami :)

    Co do koników ,dziołchy macie racje też i u siebie zauważyłam tendencje "gubienia podków w starcie" i dyskwalfikacje... ale to może wynikać ze startuje się z wyższego poziomu..

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik