Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

13.02.2018 | Optymalizacje i niewielkie zmiany w Chińskim Nowym Roku

146»

Komentarz

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 09.02.2019
    U mnie z takiego układu wyszło to:



    Ale na wszelki wypadek przed zakończeniem eventu zrobiłam screen'a zebranym znakom :D
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    edytowano 09.02.2019
    no właśnie się zdziwiłam, że ja wioskowego miałam tylko 29 w podsumowaniu, ale przelogowałam się i w magazynie już mam 38 wioskowego, czyli jest ok :) Ja właśnie tez na wszelki wypadek zrobiłam ten screen :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    190/38

    ja też zrobiłam obrazek...bo wyświetlanie wioskowego było dyskusyjne...ale w piwnicy jest świnka idealna :D
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 09.02.2019
    ...
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305

    Mój raczej pójdzie na przemiał, może i zadowolenie mnie zadowala, ale wymiary nie udało mi się zmniejszyć, pod koniec zakończenia wydarzenia, nie trafiałam na fajerwerki, ciężko było upolować, a dwa dni ostatnie nawet nie byłam w grze, nie logowałam się z powodu choroby. Jest mi z tym smutno, bo na początku nawet się starałam, ale cóż :(
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    a tym bardziej szkoda, że chorowalaś, bo ostatnie dni fajerwerki były prawie na okrągło, jak wcześniej 2-3 na 12 godzin to potem po 9 :)ja w pierwszej kolejności celowalem na zmniejszenie dekoracji, z początku nie było problemu z kręceniem kołem, zawsze było coś trafione, potem już klopot, jak zwykle wąż najtrudniej, ale mam na maxa wszystko. Zobaczymy za rok.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Szanowny zespół mógłby się w końcu zdecydować, jakie sukienki pasują na co, a na co nie pasują :p 

    Po diabła było rozróżnienie na sukienkę niebieską na obszerny magazyn i sukienkę zieloną na zwykły, skoro jedna i druga pasuje na oba magazyny.
    Takie działania powodują tylko zamieszanie i najczęściej straty.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    No to też się zawiodłam, bo wybrałam wzór ze względu na posiadany magazyn, a nie to, co bardziej mi się podoba :( 
  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    coco nam pokazuja zegar MS jak i tak nie rozboczynaja sie  punktualnie 
  • dokładnie kolejne ms z posliżgiem ..:(

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik