Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Łowienie złotych rybek

Mam pytanie dotyczące samodzielnego łowienie zlotych rybek .
Nie widzę wabika na złote rybki ? Mam wyprodukowany i nie widzę go niestety .
Pozdrawiam 

Odpowiedzi

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    musisz otworzyć skrzynkę ze sprzętem po lewej na menu kołowym rybaka i przenieść wabiki z zakładki wabiki do wyposażenia i wtedy będą  dostępne na łowisku
  • Amra2 (PL1)Amra2 (PL1) PL1 Posty: 10
    tak ,tak wiem jak to zrobić tylko tam nie ma wabików dla złotych rybek ....
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Jeżeli chociaż 1 miałaś w ekwipunku u Olega, to te nowowyprodukowane automatycznie tam trafiają i nie trzeba ich ręcznie przenosić - ale z GGS wszystko jest możliwe, więc i produkowanie wabików, których potem nigdzie nie ma...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Jeżeli chociaż 1 miałaś w ekwipunku u Olega, to te nowowyprodukowane automatycznie tam trafiają i nie trzeba ich ręcznie przenosić - ale z GGS wszystko jest możliwe, więc i produkowanie wabików, których potem nigdzie nie ma...
    prawdopodobnie są to wabiki z antymaterii ;)
  • Amra2 (PL1)Amra2 (PL1) PL1 Posty: 10
    mam 4 stromy wabików ,ostatnie to na odyńczyki...
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    To jeszcze raz po kolei
    1

    23jeżeli u ciebie niema wabika w tym miejscu to niestety musisz pisać do suportu o pomoc
  • Nie dolicza mi zdobytych nagród w evencie "Na ratunek złotym rybkom".
    Szkoda wydawać pieniądze na złote rybki , bo tanio nie jest.. ech.
  • Helenka5 (PL1)Helenka5 (PL1) PL1 Posty: 0
    zdobyłam 6 żetonów w zadniu na ratunek złotym rybkom i nie otrzymałam tych żetonów-!!Dlaczego???

  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Aby otrzymać nagrody należy wyprodukować w młynie karmę dla rybek, wabiki lub złowić złote rybki
  • UserOli2 (PL1)UserOli2 (PL1) PL1 Posty: 4
    Czy ktoś może mi powiedzieć kiedy złote rybki trafiają do wioskowego stawu? Ponieważ w ostatnim evencie złowiłam chyba z 4 i żadna nie trafiła później do stawu.
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Witaj,
    Tych rybek niestety nie widać w stawie, nie ma też nigdzie informacji o ich ilości.

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Pozwolę sobie skorygować...widać :D 
    stawik z rybkami

    stawik bez rybek


  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    UserOli2 (PL1) powiedział(a):
    Czy ktoś może mi powiedzieć kiedy złote rybki trafiają do wioskowego stawu? Ponieważ w ostatnim evencie złowiłam chyba z 4 i żadna nie trafiła później do stawu.
    Podobno złowione przez nas (indywidualnie) sojuszowe rybki nie trafiają do stawu w sytuacji, gdy nie zdobędziemy minimum jednego punktu (rybki?) z tego długiego, fioletowego paska na dole. Ładnie zostało to wyjaśnione w tym poście.
  • el1 (PL1)el1 (PL1) PL1 Posty: 7
    straciłam 33 złote rybki, nie mogłam ich złowić, bo nie działa mój sklep wędkarski od trzech tygodni nie mogę się doprosić o naprawę.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    el1 (PL1) powiedział(a):
    straciłam 33 złote rybki, nie mogłam ich złowić, bo nie działa mój sklep wędkarski od trzech tygodni nie mogę się doprosić o naprawę.
    Cześć
    Czy możesz zamieścić zrzut ekranu ?
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik