Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Brak możliwości wzmocnienia w Mistrzostwach sojuszniczych

Witam
Kupuje złoto wiec płacę za grę i ciągle wisi mi  kłódka na wzmocnieniu osobistym i nie mogę wesprzeć swoich misji tracę punkty ja i mój sojusz takie błędy to niedopuszczalny  bałagan po aktualizacji jeszcze w szklarni koło z nasionami i nawozami wyświetla się na stawie co to ja kiks nie można tym sterować proszę o natychmiastową naprawę błędów  w innym wypadku przestanę w waszą grę się bawić .
Pozdrawiam
Max

Komentarz

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Posty: 28,812
    momomax (PL1) powiedział(a):
    Witam
    Kupuje złoto wiec płacę za grę i ciągle wisi mi  kłódka na wzmocnieniu osobistym i nie mogę wesprzeć swoich misji tracę punkty ja i mój sojusz takie błędy to niedopuszczalny  bałagan po aktualizacji jeszcze w szklarni koło z nasionami i nawozami wyświetla się na stawie co to ja kiks nie można tym sterować proszę o natychmiastową naprawę błędów  w innym wypadku przestanę w waszą grę się bawić .
    Pozdrawiam
    Max

    Cześć.
    To jest zgłoszony błąd do naprawy.
    Spróbuj ponownie zalogować się do gry. Czasami to pomoże
    Okrągłej oferty w szklarni i innych rzeczy zostały już naprawione, dziś była naprawa bez przerwy w grze.
  • sylwia82 (PL1)sylwia82 (PL1) PL1 Posty: 47
    ja też nie mogę wykupić wzmocnienia w ms, wisi kłódka. Wylogowanie nie pomaga, to już 3 z kolei ms w których nie mogę wykupić wzmocnienia.
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    W tych mistrzostwach niestety i mnie spotkała kłódka na wzmocnieniach osobistych. Notka mówi że nie byłam w sojuszu jak wykupił wzmocnienie ogólne. BZDURA  w sojuszu jestem 3 lata  i kierownikiem jestem !!! Miało być naprawione a nowe Mistrzostwa ruszyły i stary błąd  >:)  :s
  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    umnie jest to samo  klodka wisi 
    musze sie wylogowywac albo kupic wzmocnienie na kilka godzin 
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    Witam tez wtrącę watek do dyskusji
    należę do soju od dawien dawna i niestety ale juz po raz 3 nie jestem jego członkiem i nie mogę wspomóc soju w MS dokopując wzmocnienie osobiste

    nie wiem  jak nazwac taka sytacje 
    nikt nie panuje nad gra 
    aby zakup zlota wychodzi ggs najlepiej 
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    U mnie też tak było kilka dni temu. Ponownie  zalogowałem do gry, chyba ze cztery razy, w tym raz na ostatek całkowicie zrestartowałem system operacyjny (włączyłem i wyłączyłem komputer). Po kilkunastu minutach było dobrze.

  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87


    to samo mam!!!!
  • Tado1975 (PL1)Tado1975 (PL1) PL1 Posty: 4


    Mam problem odwrotny, mogę załączyć wzmocnienie osobiste jak widać i korzystać, sojusz ma włączone wzmocnienie sojusznicze a ja nawet nie mogę z niego korzystać, powinienem mieć 60 % ogółem. 

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Potwierdzam że Tado1975 jest u Nas w sojuszu i jest aktywne wzmocnienie sojusznicze. Dodaję również że dziś osobiście nie mogłam załączyć wzmocnienia osobiste (kłódka), zalogowałam się na innej przeglądarce i mogłam aktywować. Ale regularnie korzystam z opery, a na explorer mam możliwość wł. wzmocnienia ale niestety tam gra nie hula jak trzeba, więc unikam tej przeglądarki.
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Witam,
    w sprawie wzmocnień powinno pomagać odświeżenie strony lub czyszczenie ciasteczek.
    Pozdrawiam
    Tom
  • Abalis (PL1)Abalis (PL1) PL1 Posty: 25
    Witam, nie mam WZ sojuszu w ŚM, wszyscy z sojuszu maj ,a ja nie, o co tu chodzi...?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Abalis (PL1) powiedział(a):
    Witam, nie mam WZ sojuszu w ŚM, wszyscy z sojuszu maj ,a ja nie, o co tu chodzi...?
    Cześć 
     Podejrzewam ze pojawiła Ci się kłódka w sklepie ze wzmocnieniami (Namiot Mistrzostw Sojuszniczych).
    Pomaga odświeżenie strony bądź wyczyszczenie ciasteczek.
    Diana 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik