Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm Porady i Triki

Fajerwerki

Chiński Nowy Rok. Prosimy o podanie czasu kiedy występują fajerwerki .
«13

Odpowiedzi

  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    niestety GGs nie chce podać godzin odpalania fajerwerków, wiemy tylko że występują po 2x między 6.00 a 18.00 i 2x między 18.00 a 6.00... czyli jak masz szczęście to trafisz a jak nie to niestety... :( 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    edytowano 28.01.2019
    Nie da się też stwierdzić, że są o tej samej porze. Np. wczoraj były koło 11, dziś koło 12.15. Dlatego ja ol...wam ten ewent. Dekoracja pójdzie na przemiał. 
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 28.01.2019
    byłem w grze (pisałem na czacie 12.23) i nie miałem fajerwerków ale wiem też że przez to paskudne html czasami wgrywały się dopiero po przelogowaniu :/ mam się co 15min przelogowywać żeby je jakimś cudem złapać? może niech cały zespół ggs się zrestartuje wreszcie do porządku i weźmie za naprawianie tej kupy (pip) (pip) (pip)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 28.01.2019
    Maddlen...nie chce i pewnie nie zechce...cóż...

    W założeniu miało być że wpisy na Twitterze będą się pojawiać bliżej 6 i 18...ale tak nie jest...choć są zbliżone...wtedy w ciągu godziny od wpisu jest strzelanka :D
    Jako że Polak w grze mądry przed szkodą ;) u nas uruchomiona gorąca linia telefoniczna :D:D:D i świnka nam się tuczy  B)
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    edytowano 28.01.2019
    -Mal- my mamy podobny system ;) tylko że ja mam takie szczęście, że fajerwerki odpalają sekundę po tym jak zbiorę całą farmę :'( a wstrzymywanie wszystkiego i czekanie na fajerwerki to w moim przypadku strata czasu, (którego i tak mam ostatnio w deficycie ;) ) i na farmę tylko "wpadam" trudno- świnia jakoś tak całkiem niechcący ;):D  kojarzy mi się z Szanownym Zespołem- wiec jaki Zespół taka świnia... ;) a że wyjdzie niekompletna, niedopracowana, niepełna.... hmm samo życie ;):D to tak jakbym miała focie Zespołu na swojej farmie :D:D i ile razy spojrzę to "ciepło" sobie pomyśle :D:dizzy:
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Kurde wczoraj polowałam od 9 do 12 bo taki wolny czas miałam na fajerwerki, nic się nie udało. Dziś też nie trafię? :( Pytanie czemu teraz nie informują Nas o godzinach odpalanych petardach?
    Teraz ja muszę czekać z niezebraną farmą główną a i tak okaże się że o 12 będę zbierać w ostateczności zbiory bo wylogowywać się będę już wtedy:(
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 30.01.2019
    Wczoraj Asieńka akurat były o 12.35 [zapisuje]

    A odpowiedź na Twoje pytanie zapewne każdy kto świnkuje, chciałby znać.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 30.01.2019
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Wczoraj Asieńka akurat były o 12.35 [zapisuje]

    A odpowiedź na Twoje pytanie zapewne każdy kto świnkuje, chciałby znać.
    ha po 12 to ja już przy lustereczku do pracy się szykowałam, wątpię że dziś będą o tej samej porze, uciekam, miłego dnia :)

    UDAŁO SIĘ! Dziś udało się zobaczyć pokaz petard hi
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    a następne (po tych o 12) były już? 
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    byly okolo 14
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    tak, wiem były zaraz po tym jak wyłączyłem grę... :/ irytujący okrutnie jest ten chińczyk ;)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Mam pytanie odnośnie fajerwerków. Czy ktoś z was spotkał się z sytuacją, że zaczynały się one u niego później niż u innych? Właśnie od jakiegoś czasu tak się u mnie dzieje. Na sojuszniczym czacie pojawia się info, że są fajerwerki, a u mnie cisza. Przelogowanie nie pomaga, więc już nawet tego nie robię. Po protu czekam i wtedy po chwili (raz krótszej, raz dłuższej) są. I tak się zastanawiam, czy to normalne, czy coś się u mnie nie tak dzieje. Błąd wyświetlania? Że fajerwerki są, chociaż ich nie ma?

    I o ile tak naprawdę te fajerwerki zwiększają ilość wypadających znaków? Bo coś mi się z opisem nie zgadza. 
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Coś z angielskiego forum

    "Zdajemy sobie sprawę z opóźnionego rozpoczęcia fajerwerków w Chińskim Nowym Roku i że problem istnieje również w przypadku innych wydarzeń - Rozglądamy się i próbujemy znaleźć rozwiązanie".


  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 31.01.2019
    hahahahaha Wojtuś...to mi poprawiłeś humor :D jak właściciel nie wie co w trawie piszczy, to kto ma wiedzieć ? :p 


    Przyszłam z obrazkiem :D rozglądanie dało efekt ;)

    Na którym z moich obserwacji wynika, że jestem 3 minuty w plecy ;) bo dłuższych niż ponad 18 minut nie uświadczyłam...u jednych trwa strzelanka a u drugich cisza.

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Z tymi fajerwerkami to masakra. Ale mam je już gdzieś, skończyłem zbieranie wszyskichw zwierząt na 100%, i już nie musze pilnować. To było że 200 mln dolarów za obroty i trochę słoneczników. Teraz to już tylko zbiórka wypadajek przy okazji.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Ale mam je już gdzieś, skończyłem zbieranie wszyskichw zwierząt na 100%, i już nie musze pilnować.
    To gratulację :) Ale wiesz nie każdy ma tyle kasy i nie piszę koniecznie o sobie, nie siedzi w grze nagminnie. Sama na grę przeznaczam nie wiele czasu. Pracuję na dwie zmiany i akurat przypadła mi druga, więc mogę trochę więcej posiedzieć. Ale i tak krucho. Tobie się udało 100 % a ja nawet nie będę obliczać, nie jestem nawet w połowie. Kilka obrotów również zrobiłam i udało mi się czasem trafić na petardy. Prawda taka że większość Graczy zdobędzie dekoracje z marnym zadowoleniem lub sobie odpuścili. Osobiście u mnie się okaże pod koniec czy dekorka pójdzie na przemiał czy postawie na farme. Stawiam na to pierwsze hi
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 31.01.2019
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Ale mam je już gdzieś, skończyłem zbieranie wszyskichw zwierząt na 100%, i już nie musze pilnować.
    To gratulację :) Ale wiesz nie każdy ma tyle kasy i nie piszę koniecznie o sobie, nie siedzi w grze nagminnie. Sama na grę przeznaczam nie wiele czasu. Pracuję na dwie zmiany i akurat przypadła mi druga, więc mogę trochę więcej posiedzieć. Ale i tak krucho. Tobie się udało 100 % a ja nawet nie będę obliczać, nie jestem nawet w połowie. Kilka obrotów również zrobiłam i udało mi się czasem trafić na petardy. Prawda taka że większość Graczy zdobędzie dekoracje z marnym zadowoleniem lub sobie odpuścili. Osobiście u mnie się okaże pod koniec czy dekorka pójdzie na przemiał czy postawie na farme. Stawiam na to pierwsze hi


    Żeby było jasne, gram bez złota, kasy realnej nie wydaję:) Dolary miałem zaoszczędzone:) No i dużo szczęścia w kręceniu kołem. Kilka razy weze 3 razy pod rzad, w sumie np 20 sztuk wzmocnień, co przy fajerwerkach i słonecznika chyba daje kilkanaście tysięcy węży - te zresztą byly ostatnie zebrane.

    No i gram na telefonie, ciężko małe chodzi, chociaż telefon ma 3 lata:)

    Życzę powodzenia w zbieraniu i szczescia w kręceniu kołem, oby udało się Tobie i wszystkim grającym zrobić event

  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    edytowano 31.01.2019
    XxasieczekxX (PL1) - amen :)

    dodam że tak jak na samą grę (która z zasady powinna być przyjemnością i nas relaksować a przede wszystkim bawić(!)) jeszcze można wyczarować ekstra minuty z 24 godz. doby, ale TO to porażka jakaś! :/ siedzenie przed kompem po 2-3 godz. nie robiąc zupełnie nic, tylko wgapianie się w ekran na którym kompletnie nic się nie dzieje, bo może wystrzelą za minutę albo dwie, tylko po to żeby się okazało że wystrzelili chwile przedtem zanim wszedłem do gry (albo sekundę po tym jak grę wyłączyłem).... Nie wiem kto w szanownym zespole wpadł na taką "atrakcje" w grze, i nie wiem kto zdrowy na umyśle mógłby nawet przez sekundę pomyśleć że to ciekawa i wciągająca zabawa... ale ja jestem tak wynudzony, wymęczony, sfrustrowany i zniechęcony do granic możliwości tą świnią, że zaczynam mieć serdecznie dość całej gry i coraz częściej nawet jeśli mam na to czas to po porostu jej nawet nie włączam... bo takie siedzenie i patrzenie czy mi aby trawa równo rośnie to przepraszam ale wcale mnie nie bawi, równie dobrze mogę siedzieć przez 3 godz. i patrzeć w ścianę... :/ Taa ubaw po pachy... :/

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 31.01.2019
    MaRuda...brawo Ci biję i nie przestaje !!!

    Patrząc na każde wydarzenie w grze, które ktoś :p pomysłowo próbuje urozmaicić...mam wrażenie, że mówi mi się...nie chcesz złocić, czas się pożegnać i to mnie boli, bo czasami fajnie sobie pozłocić...ale na decyzję co, ile i kiedy ja mam wpływ i tylko ja...i nie znoszę wymuszania...przynosi to odwrotny efekt.
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    rzecz w tym ze event jest tak zrobiony ze bez fajerwerkow jest niewykonalny. i to chyba flustruje najbardziej. jesli ktos ma taka fantazje i ma ochote wypatrywac jak trawa rosnie to prosze bardzo ale wtedy powinien miec cos naprawde ekstra za to.... a tu wyczekujemy tytlko tego aby wykponac wogole zadanie...
    rowniez ostatnio zastanawiam sie czy wogole odpalac gre...
    gdzie jest ktos kto odpowie na masze problemy....
    do sojuszu nadal nie moge zapraszac graczy!!!!!
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    maRuda (PL1) powiedział(a):

    siedzenie przed kompem po 2-3 godz. nie robiąc zupełnie nic, tylko wgapianie się w ekran na którym kompletnie nic się nie dzieje, bo może wystrzelą za minutę albo dwie, tylko po to żeby się okazało że wystrzelili chwile przedtem zanim wszedłem do gry (albo sekundę po tym jak grę wyłączyłem)....
    Jakie to rzeczywiste i każdego dotyka, wytrwały czeka i wypatruje. Dodam że aktualnie mamy również Wioskowy Jarmark i wcale nie współgra ze świnką :( Jakoś w aktywowanych wyzwaniach trzeba się udzielać i zbierać konkretne zbiory i bam nagle petardy a tu już nie co zbierać.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Asieńka nie wiem jak Ty i Twój sojusz do świnki podchodzicie ?...ale u mnie jest najważniejsza :D to wydarzenie jest tylko raz w roku i ma priorytet ;) Jarmark jest 12...a MS 36...innych nie wymieniam...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    maRuda (PL1) powiedział(a):

    siedzenie przed kompem po 2-3 godz. nie robiąc zupełnie nic, tylko wgapianie się w ekran na którym kompletnie nic się nie dzieje, bo może wystrzelą za minutę albo dwie, tylko po to żeby się okazało że wystrzelili chwile przedtem zanim wszedłem do gry (albo sekundę po tym jak grę wyłączyłem)....
    Jakie to rzeczywiste i każdego dotyka, wytrwały czeka i wypatruje. Dodam że aktualnie mamy również Wioskowy Jarmark i wcale nie współgra ze świnką :( Jakoś w aktywowanych wyzwaniach trzeba się udzielać i zbierać konkretne zbiory i bam nagle petardy a tu już nie co zbierać.
    Ja w zasadzie po informacji, że w ciągu najbliższej godziny będą fajerwerki to  postanowilpo tę godzinę poświęcić. I wtedy totalna koncentracja na kole i tym co zasiane, hodowane. Natomiast oczywiście i tak mi się parę razy przegapiło, ale czasem włączam grę a tu niespodzianka, fajerwerki. Chociaż diabli mnie biora na to co wyczynia GGS. A wioskowy jarmark to pasuje jak piesc do oka. To wszystko ma wymusić złoto za kasę, a każdy event powinien być osobno. Ale kto zrozumie Ggs?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dzięki @farm boy (PL1) :)

    Czyli jak zwykle Zespół świadomość ma, że u jednych fajerwerki trwają, a inni nawet huku nie słyszą..

    A co do tych ilości - ja wiem, że niby wzmocnienie jest 3x, ale jak pomnożę to, co wypada u mnie normalnie razy te 3, to nijak nie wychodzi to, co wypada podczas fajerwerków. I teraz, czy Wy też tak macie? 
    Niestety nie mam pojęcia, które ilości są doliczane, bo zwierzaki podają w procentach :(


  • Dla tych, którzy chcą orientacyjnie sprawdzić ile zostało im żetonów do uzbierania stworzyłam tabelkę w excelu, wystarczy wpisać w białe pole (nagłówek Zebrany %) liczbę % ile mamy uzbieranych z danego znaku a obok pojawi nam się zbliżona liczba ile nam pozostało do uskładania. Powtarzam zbliżona, niestety nie można uzyskać dokładnej, bo procenty w grze są zaokrąglone.

    >> KLIK BF - Chiński Nowy Rok <<

    Podziękowania dla @malwina-m (PL1) za post, który mnie natchnął żeby to sobie wszystko policzyć ;). Może komuś się to przyda, ja np. wolę zawsze wiedzieć na czym stoję :D.

    Tabelka dostępna dla wszystkich (każdy może edytować, zmieniać, usuwać), więc prosiłabym, żeby korzystać tylko z środkowego pola i usuwać swoje liczby po zakończeniu, a najlepiej po prostu pobrać całą tabelę na komputer.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Dobry pomysł, szacunek :)
  • Tylko teraz tak myślę, że bezpieczniej to pobrać i robić sobie na komputerze, a nie w internecie, bo jak kilka osób jednocześnie zacznie coś wpisywać to może się zrobić małe zamieszanie, bo arkusz aktualizuje się automatycznie :p 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Guendoline...wrzosowo dziękujemy pomysłu.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Dobry pomysł, szacunek :)
  • Mam pytanie czemu niektórym pojawiają się wcześniej fajerwerki a innym po 2-3 minutach lub nawet więcej? Tak wygląda uczciwość wobec graczy? jedni mają kilka minut dłużej, bo znikają o tej samej godzinie. Brawa za uczciwą rywalizacji.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik