Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Błąd za błędem pogania:

To żenada, nie można załączyć wzmocnienia w MS, Na farmie końskiej nie idzie nic ugrać, mam konia 62 poziom, przegrywam z "0"i z tym  100...też. O co chodzi...? Te wasze promocje nie dają ludziom grać... Wiecznie ukazujące się promocje z wykupem na złoto ...! W szklarni nie można posadzić humusu koło ukazuje się tak nisko ,że nie ma takiej możliwości...Mój mąż gra tu już ponad 5 lat  Abalis  i  stwierdził że ta gra nigdy tak źle nie działała....
CZY TYLKO KASA SIĘ LICZY...?

Komentarz

  • Izafarm (PL1)Izafarm (PL1) PL1 Posty: 19
    Jeszcze muszę dopisać że w Święto pracy rybnej ( wieża) 2 dni czekałam aż łowisko mi się otworzy jakie są moje szanse w grze...?
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Po tej aktualizacji już 3 raz próbuję zgłosić błędy ale nie publikują się!!!   >:)
    I podobne problemy mają wszyscy w naszym sojuszu Luzik 2. Nie mogą nawet wejść na Forum. Ekranik misji nie działa. Sumy zebranych produktów podane są poza ekranikiem i nie da się ich rozczytać.Innym gra spowalnia i wyrzuca ich co trochę. W szklarni na Kwiatowej koło produkcji pojawia sie na stawie lub jeszcze niżej
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Zapomniałam jeszcze o jednym błędzie, kolega grał dziś na telefonie na swojej farmie i nie dało się , a często korzystał z tej możliwości. Wszystkie ikony skaczą i zamglone są, nie widać co się robi, a na forum nie mógł wejść i zgłosić tego.
  • nie mogę wymienić kuponów na towar na statek nie ma takiej możliwości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    zyguś6 (PL1) powiedział(a):
    nie mogę wymienić kuponów na towar na statek nie ma takiej możliwości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jak to nie ma takiej możliwości? Jeszcze przez ok. 4 dni jest taka możliwość.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    zyguś6 (PL1) powiedział(a):
    nie mogę wymienić kuponów na towar na statek nie ma takiej możliwości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Pamiętaj że teraz Beny nie handluje ze skrzyni swojego różowego pikapa bo dostał stragan w nowym ogromnym centrum handlowym nad farmą tam gdzie kiedyś stał swoim pikapem
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    od rana nie idzie podlać drzewka sojuszniczego- ani swojego- ani sojusznikom, po podlaniu nadal jest ikona konewki...
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    co prawda drzewka jeszcze dziś nie podlewałam  także dz Ruda za info

    ale w sprawie błędów własnie loguje sie u nas wieczorkiem więcej graczy i co widzimy i słyszymy na na czacie

    BRAK NAGRÓD I SKRZYNEK ZA MS 
    mnie tez to dotyczy a ugrane ponad 2 banki 

    HMMM ...................trochę żenujące 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik