Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

13.02.2018 | Optymalizacje i niewielkie zmiany w Chińskim Nowym Roku

146

Komentarz

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Polak potrafi i sobie poradzi, ale to nie znaczy ,że błędy mają być normą. Mam to szczęście, zę większości tych opisywanych nie uświadczyłem, ale ten akurat tak, na szczęście idzie sprawdzić :)  Bardzo mnie natomiast denerwuje, ze gdzieś od wczoraj, a mozę kilku dni, wylogowuje na potęgę i co rusz trzeba się na nowo logować :(( to już nawet nie kilka, ale kilkanaście razy na dobę, nawet flash nie zdąży paść ...
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 25.02.2018
    dzień dobry
    ..znowu zaspali i nie podają nowego czasu fajerwerków... >:)>:)
    .................
    dzięki;-)))
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    już jest
  • ewent trwa 10 dni pozostało 5 (właściwie 4 albo i 3 zanim ktoś tam zacznie coś kombinować) więc moim zdaniem to niech oni już nic nie poprawiają, a naprawy pozostawią na kolejną edycję
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694

    dzień dobry
    szybciorem poproszę godziny dzisiejszych fajerków, bo muszę sobie dzień zaplanować :D
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    00:45 - 01:45...tyle miała trwać strzelanka :D trwała 15 minut :p
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    dzień dobry
    już powinny się pojawić nowe godziny dl a fajerwerków, ale nie, pewnie dopiero tworzą na szybciora,  a potem że są pomyłki, tak jakby to było celowe działanie   
    haloooo...czy tam ktos jest i panuje nad tym wszystkim? 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Rok świni już do nas wędruje...ciekawią mnie zmiany...czy znów będziemy musieli "polować" na węże ? 
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Czy wiadomo coś na temat fajerwerków? Będzie rozpiska?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Wielka Prośba do Graczy...jak ktoś gdzieś dorwie godziny strzelanki do Roku Świnki prosimy pisać !!!
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    jak wyzej w temacie 

    bo zostaliśmy sami ze sobą zdani na siebie 
    i jeszcze zloto  GGS za taka obluge placic 
    guzik z petelka mnie za taka prace juz dawno by na pysk wyrzucili
  • Dalej nic nie wiadomo o fajerwerkach? o której będą czy co ile? 
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 25.01.2019
    tylko to znalazłem na forum angielskim ;;

    Zostaną ogłoszone na Twitterze między 15 a 30 minut przed ich rozpoczęciem  . Kanał znajduje się po prawej stronie forum. Nie możemy podać rzeczywistych czasów.

    ps, fajerwerki juz były ale nie widzę żadnej informacji na Twitterze :smile:

  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    coś napisali o faejrwerkach, ale nie znam angielskiego..........
    :( ktoś może przetłumaczyć?
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Fajerwerki pojawią się w ciągu najbliższej godziny. Będą jeszcze 2 razy przed 6.00 rano.Więcej informacji  w najbliższych tweetach.
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    dzięki :)
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Proszę:)
  • ale fajerki już były coś koło 19tej, a tweeta na ten temat nie ma :/
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Dlaczego nie otrzymalam zakupionego latawca. Na zgłoszenie w GGS nikt nie reaguje, calkowite zignorowanie mnie. Wydałam 8000 monet i niczego nie dostałam. W co Wam wierzyć??? To czyste zlodziejstwo
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie otrzymalam zakupionego latawca. Na zgłoszenie w GGS nikt nie reaguje, calkowite zignorowanie mnie. Wydałam 8000 monet i niczego nie dostałam. W co Wam wierzyć??? To czyste zlodziejstwo
    Czy to nie o wzmocnienie chodzi, wzmocnienie latawca o 1 % tyle kosztuje. Zreszta można mieć tylko jeden latawiec, więc jeżeli go miałaś to za 8000 wzmocniłaś. sprawdź (latawiec kosztuje pond 13 tys monet)
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    edytowano 26.01.2019
    informacja ze w ciagu 10 h pojawia sie fajerewrki 2 razy to chyba jakas kpina z nas...
    bez tweeta to wiadomo.....
    eventu bez fajerwerkow nie da sie zrobic.....
  • aginexx (PL1) powiedział(a):
    informacja ze w ciagu 10 h pojawia sie fajerewrki 2 razy to chyba jakas kpina z nas...
    bez tweeta to wiadomo.....
    eventu bez fajerwerkow nie da sie zrobic.....
    Z tego co zrozumiałam fajerwerki pojawiają się w ciągu godziny od tweeta plus pojawią się jeszcze dwa razy do 18 (po wcześniejszym poinformowaniu na tweeterze). Chyba. Chociaż ja już w nic pewnego od GGS nie wierzę.
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    w nocy tez mialy sie dwa razy pojawic fajerwerki a tez o tym na pisali
  • Ach... Czyli po prostu GGS znowu ma graczy w... gdzieś :)
    Cóż za nowość. 
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Guendoline (PL1) powiedział(a):
    Ach... Czyli po prostu GGS znowu ma graczy w... gdzieś :)
    Cóż za nowość. 
    Graczy tak, ich złota nie. Nie podają konkretnych godzin, bo liczą na to, że gracze będą przyspieszać zbiory walutą premium podczas fajerwerków, bo nie będą wiedzieli, kiedy pojawią się następne. Ja już nawet nie będę tego komentować  :s
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
     A ja skomentuje...bo tak nas załatwić, to tylko zespół kreatywny potrafi :p

    Jaki problem jest z ustaleniem godzin i ich podaniem ? Bo co do cholerki ? automat odmówił działania...mamy 24 godziny siedzieć w grze i czekać, może nad Świnką coś zacznie strzelać...???

    Jest sobotni zimowy poranek, powinien się zacząć od aromatu kawy i słów -> dobrego dnia, a tu jak zawsze...kolejna niemiła niespodzianka...faktycznie balans znaków zodiaku...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
     A ja skomentuje...bo tak nas załatwić, to tylko zespół kreatywny potrafi :p

    Jaki problem jest z ustaleniem godzin i ich podaniem ? Bo co do cholerki ? automat odmówił działania...mamy 24 godziny siedzieć w grze i czekać, może nad Świnką coś zacznie strzelać...???

    Jest sobotni zimowy poranek, powinien się zacząć od aromatu kawy i słów -> dobrego dnia, a tu jak zawsze...kolejna niemiła niespodzianka...faktycznie balans znaków zodiaku...
    Niestety jest tylko ta informacja, ze będą, a potem siedźcie przyjaciele w grze i czekajcie na  fajerwerki jak na miłosierdzie. zwykłe ku...stwo.:) 
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    Dokładnie, to jest chore, mam cały dzień siedzieć i się w ekran wpatrywać? Mam też swoje życie, nie żyję tylko grą...
  • kate53 (PL1)kate53 (PL1) PL1 Posty: 14
    Witam , nie naliczaja sie żetony z chińskiego roku.Naprawcie to bo bezsensu sie gra 
  • Matti845 (PL1)Matti845 (PL1) PL1 Posty: 7
    kate53 (PL1) powiedział(a):
    Witam , nie naliczaja sie żetony z chińskiego roku.Naprawcie to bo bezsensu sie gra 
    drugi dzien jest dniem szczura i tylko szczury sie naliczaja a nie wszystkie jak pierwszego dnia.

    Pozdrawiam :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik