Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Problem z HTML-em

Wczoraj po włączeniu gry zobaczyłem ją w tej gorszej wersji HTML5, była zamazana i mocno nieczytelna, do tego nie mogłem odszukać przycisku przywracającego wersję z Flashem która jest lepszą wersją gry
Tak więc czekam na naprawienie tego problemu z grą
«1

Komentarz

  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    Wczoraj po włączeniu gry zobaczyłem ją w tej gorszej wersji HTML5, była zamazana i mocno nieczytelna, do tego nie mogłem odszukać przycisku przywracającego wersję z Flashem która jest lepszą wersją gry
    Tak więc czekam na naprawienie tego problemu z grą
    poczytaj tu taj
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/188739/ogloszenia-o-finalnej-zmianie-na-html5
  • ten wasz html to kompletna kleska
    bajki o nowoczesnosci a kazdy jeden gracz widzi ze to cofanie sie w tyl, grafika do d..py, tekst rozmyty, plynnosc do d..py.
    gdzie wasz szacunek do klienta kochany zespole, ciekawe ile osob w to g... bedzie grac za tydzien dwa...
    oddawac flesha bo tam wszystko dzialalo lepiej
  • Porażka jak tak można spartaczyć grę??? wsadźcie sobie ten HTML w pupe i oddajcie FLASHA.....grać się nie da muli na każdej przeglądarce .. brak słów. Babol za babolem….
  • zuzaij (PL1)zuzaij (PL1) PL1 Posty: 6
    Co wy żeście zrobili?
    Ta gra właśnie osiągnęła dno
    Na flaszu to chodziło teraz to ledwie pełza, zacina się , wiesza ....
    Nie da się grać nic nie idzie zrobić
    Dlaczego?
  • Poraszka masakra itp. to nawet nie pełzanie to konwulsje umierającego 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Krzystofpylak79 (PL1) powiedział(a):
    Poraszka masakra itp. to nawet nie pełzanie to konwulsje umierającego 
    Ale ten zawałowiec jeszcze rękę po złoto=kasę wyciąga :#:#
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    edytowano 26.01.2019
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    ten wasz html to kompletna kleska
    bajki o nowoczesnosci a kazdy jeden gracz widzi ze to cofanie sie w tyl, grafika do d..py, tekst rozmyty, plynnosc do d..py.
    gdzie wasz szacunek do klienta kochany zespole, ciekawe ile osob w to g... bedzie grac za tydzien dwa...
    oddawac flesha bo tam wszystko dzialalo lepiej
    Nie jest tak jak napisaleś.
     HTLM5 jest świetny, tyle tylko ze gracze (włącznie ze mną) nie maja dobrego kompa (wydajnego), graja na przegladarkach niezgodnych w pełni z HTLM5 i ewentualnie na  nieodpowiednim systemie operacyjnym.
    Gdy wszystkie 3 czyniki sa dobre gra prezentuje sie i dziala wyśmienicie.
    Wiem, bo poszedlem do znajomych gdzie maja dobry komputer ( nie najnowszy). System Win 10 oraz przegladarka Google Chrome. Zabawa bajeczna, w dodatku na ekranie 24 cal. Po prostu swietne!

    powodzenia!
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    mse (PL1) powiedział(a):
    Nie jest tak jak napisaleś.
     HTLM5 jest świetny, tyle tylko ze gracze (włącznie ze mną) nie maja dobrego kompa (wydajnego), graja na przegladarkach niezgodnych w pełni z HTLM5 i ewentualnie na  nieodpowiednim systemie operacyjnym.
    Gdy wszystkie 3 czyniki sa dobre gra prezentuje sie i dziala wyśmienicie.
    Wiem, bo poszedlem do znajomych gdzie maja dobry komputer ( nie najnowszy). System Win 10 oraz przegladarka Google Chrome. Zabawa bajeczna, w dodatku na ekranie 24 cal. Po prostu swietne!

    powodzenia!
    potwierdzam to co napisał mse, w  101% sie zgadza :D
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 26.01.2019
    mse (PL1) powiedział(a):
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    ten wasz html to kompletna kleska
    bajki o nowoczesnosci a kazdy jeden gracz widzi ze to cofanie sie w tyl, grafika do d..py, tekst rozmyty, plynnosc do d..py.
    gdzie wasz szacunek do klienta kochany zespole, ciekawe ile osob w to g... bedzie grac za tydzien dwa...
    oddawac flesha bo tam wszystko dzialalo lepiej
    Nie jest tak jak napisaleś.
     HTLM5 jest świetny, tyle tylko ze gracze (włącznie ze mną) nie maja dobrego kompa (wydajnego), graja na przegladarkach niezgodnych w pełni z HTLM5 i ewentualnie na  nieodpowiednim systemie operacyjnym.
    Gdy wszystkie 3 czyniki sa dobre gra prezentuje sie i dziala wyśmienicie.
    Wiem, bo poszedlem do znajomych gdzie maja dobry komputer ( nie najnowszy). System Win 10 oraz przegladarka Google Chrome. Zabawa bajeczna, w dodatku na ekranie 24 cal. Po prostu swietne!

    powodzenia!
    no nie zgodze sie, i7, mnostwo ramu, geforce, dysk ssd, zadbany i czesto czyszczony...
    moze html jest i swietny ale do jego wprowadzenia potrzeba jeszcze informatykow znajacych sie na swojej robocie a nie jakichs kalek wyciagnietych ze smietnika jak widac po efektach tych zmian...
    chyba grales na flashu w przegladarce a nie na flashplayerze skoro te zmiany chwalisz...
    u mnie w soju a i w innych z osob ktore znam nie znalazla sie jedna osoba ktora by stwierdzila ze nie jest to zdecydowane pogorszenie komfortu grania a i na zagranicznych forach jeszcze wiekszy szum z tego powodu jest....
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    edytowano 26.01.2019
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    chyba grales na flashu w przegladarce a nie na flashplayerze skoro te zmiany chwalisz...

    no wlasnie sprawdziłem: w HTLM5 !
    Po prostu cos musi być w Twoim kompie nie tak (może browser), skoro tak "wypasiony sprzęt" nie daje rady. A która generacja i7?
  • oddajcie flash na html5 gra sie zawiesza ,straszne,co wam przeszkadzal flash,spowalnianie gry ,te nowinki sa do niczego ,mam isc do serwisu żeby mi zainstalowali na grze flasha
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Flash w Big Farm to przeszłość było minęło i nie wróci więcej, 
    Swoim zdaniem fakt że od kwietnia polski serwer jako pierwszy był gnębiony testami HTML5 zawdzięczamy niektórym graczom naszego serwera którzy po ogłoszeniu planów zespołu na 2018 pytali moderatora kiedy to wreszcie GGS zajmie się wdrożeniem kodu HTML5 w świecie Big Farmy bo przecież  Flash się kończy i w końcu dopieli swego zespół przyśpieszył prace nad grą pomijając niektóre zapowiedziane plany i w nagrodę dla wszystkich niecierpliwych - polski serwer został ukarany testami HTML5 na co najmniej 2 miesiące przed innymi serwerami wstrzymując na naszym serwerze niektóre wydarzenia 

    Na szczęście w końcu dostaliśmy finalną wersję HTML5 która usunęła większość problemów pamiętam dobrze że jeszcze na kilka godzin przed wgraniem tej aktualizacji gra prawie nie działała, pozbierać i ponownie rozpocząć produkcję trwało dużo czasu, po aktualizacji ja nie zauważam różnicy w działaniu gry między Flash a HTML5 z wyjątkiem czcionki ale po kilku dniach już przywykłem no i może trochę wolniej się wczytuje ale jak już ruszy to śmiga aż miło

    Może powinniście spróbować zadziałać jak przy awariach Flash wyczyścić ciasteczka zaktualizować przeglądarkę 
  • zaktualizowałam przeglądarkę, wyczyściłam ciasteczka. Komunikat jaki dostaję przy próbie połączenia z grą to: "połączenie z grą zostało przerwane" i tyle. Zalogować się nijak nie mogę. Na flash player też mi już gra nie działa - zrozumiałe skoro wyszli z flasha. Na telefonie grałam przez puffin web browser - po przejściu na html też już się nie da. Wychodzi na to, że doprowadziłam farmę do takiego poziomu tylko po to, żeby teraz nie móc w ogóle grać :/
    A, pisałam do wsparcia. W czwartek. Do tej pory nie dostałam żadnej odpowiedzi :/
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Może spróbuj napisać do któregoś CM wiadomość prywatną albo napisać posta na eng forum. Tam przynajmniej mają moderatorów, którzy zgłoszą błąd wyżej. U nas chyba nikt (oprócz nas samych) naszych postów nie czyta :(
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    Zosiu,
    Na jakiej przeglądarce?
    Informacja "połączenie z grą zostało przerwane"  świadczy, że system (przeglądarka) wciąż chce połączyć się z wersją flash. 
    Zmień przeglądarkę lub zablokuj opcję uruchamiania flasha w obecnej przeglądarce. Te objawy  wskazują że nie dokładnie wyczyszczono pozostałości po poprzednich wejściach na bigfarm i stąd problem.
  • Witajcie, chciałam zgłosić, że po zmianie na ten sławetny ale niestety kiepski html5 gra jest beznadziejna, przesuwany obraz przykleja się do kursora, działa to wszystko fatalnie, wyrzuca co jakiś czas z gry.  Nie będę wymieniała parametrów mojego sprzętu, bo to bez sensu, gdyż to nie sprzęt jet tu problemem. Inne gry i strony działają poprawnie, a gra powinna być tak zrobiona, żeby grać mogły osoby z przeciętnej jakości sprzętem. Tym czasem narzuca się graczom jakieś aktualizacje, zmianę przeglądarek i inne dziwne akcje. Ludzie tak nie powinno być, Jeśli właściciel gry chce mieć z tego zyski to nie może narzucać nam aż takich zmian w oprogramowaniu, bo tylko patrzeć jak stwierdzą, że musimy nabyć nowocześniejszy sprzęt :)
  • felix49 (PL1)felix49 (PL1) PL1 Posty: 23
    całkowicie zgadzam się z przedmówcą (oniebo pozdrawiam Cię).
    Mam kompa co najmniej ze średniej półki, win10, zainstalowany najnowszy Chrome, wyczyszczony komp i niestety porównanie z flashem wypada na  korzyść tego już niedostępnego. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Niestety lepiej nie będzie :s:'(:'(:'( GGS za żadne skarby nie przyzna się, że coś spartoliło. Zawsze przy problemach z grą były te same hasła: ciasteczka, nowsza wersja przeglądarki itp du...erele. 
    Ze wszystkich przeglądarek testowanych , IE, Chrome Firefox i Opera, Opera póki co jest najlepsza. Nie zmienia to faktu, że wszystko za mgłą.Ale kij w oko, przeżyję
    Czego innym też życzę
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Pewnie że przeżyjesz Dog :D jakby mogło być inaczej ?
    kiedyś [dawno] się wkurzałam mocno, bo chciałam pograć sobie i miałam coś na faremkach do zrobienia, dziś mi lata i powiewa :D hehehe... mgła, errory, lipne nagrody, ukochane :p MS bez końca, balanse balansów itd...opasła książka została przez nas napisana i co ? i nic...a nie jednak coś: Gracze winni...flasha potrzebują, net mają za słaby, komputery stare...no i najważniejsze: absolutnie nie doceniają wielkich starań i poświęcenia...
  • MIKRUS01 (PL1)MIKRUS01 (PL1) PL1 Posty: 36
    kupiłam latawiec i gdzie on jest , w inwentarzu go nie ma!!!!!!!
  • to   zgłos zainstniała sytuacje do   supportu    jesli go nie masz w budynkach tematycznych  :))))) 
  • Waja (PL1)Waja (PL1) PL1 Posty: 8
    Coraz bardziej zniechęca mnie ta gra. wiesza się, zacina, znika kursor, nie przenosi zapasów do piekarni, a przejście do farmy kwiatowej zawsze kończy się zawieszeniem gry. To nie jest zabawa :((
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
  • Nie można się zalogować do gry co się stało ???
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Myślałam że mam problem z internetem, wyjaśniło się. Czekamy na ponowną możliwość zalogowania.
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    noo, ja też nie mogę wejść do gry... :/
  • u nas podobnie,,...nikt nie może sie zalogować...
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    ciekawe w czym grzebią tym razem, że tak cichaczem i bez ostrzeżenia... 
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    co to w ogóle ma być 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik