Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Beta Big Farm w HTML5 – opinie i zgłoszenia błędów

1718

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    A jak kiedyś napisałem, że mi się HTML nie podoba, to moderator się strasznie obruszyl, że nie weszło a już krytykuje. A to badziewie nadal niepoprawione, ale GGS szczesliwe, im naprawdę do samozadowolenia niewiele trzeba
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 24.01.2019
    Nie będzie już flasha...od dawna się temat tłucze dlaczego...wystarczy czytać forum :D
    Czekamy na aktualkę.

    Dog...mnie też nie zachwyca...pomieszanie flasha z html...może by dało fajne dziecko ;)
  • też mam brak ostrości na HTML !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • U mnie w systemie HTML nie ma "myszki" tylko kreska. Nie można przełączyć się do systemu FLASH. Uszczęśliwiają ludzi na siłe i zaraz wielu z nas przestanie po prostu grać.
  • System HTML jest niedoskonały: dekoracje i przedmioty widać za mgłą, "myszka " nie działa. Przestanę sobie tą grą głowę zawracać, szkoda tylko że zainwestowało się trochę kasy w ten niewypał.
  • było wiadomo ze kiedyś ten paskudny dzień nastąpi ale miałem nadzieję, że jeszcze jakoś to poprawią ale widać tradycyjnie jak się liczą z graczami...
    mamy grę ze smogiem i tyle :P
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Nie będzie już flasha...od dawna się temat tłucze dlaczego...wystarczy czytać forum :D
    Czekamy na aktualkę.

    Dog...mnie też nie zachwyca...pomieszanie flasha z html...może by dało fajne dziecko :disappointed:

    Może flashtl? :D
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Dog może wiesz gdzie odjechało cukierkowe autko ? :D
  • Gra spowolniona, obiekty za mgłą …. kompletny brak komfortu gry.
  • Niestety po tej aktualizacji i przejściu na HTML nie da się grać. Tak spowolniona, że szkoda czasu. :(
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Już wiem...autka zaparkowały w centrum handlowym :D no i bliźniaki też mają swoje stoisko :D i nowe kwiatki można zakupić :D...
  • Ewa1210 (PL1)Ewa1210 (PL1) PL1 Posty: 107
    Coraz lepiej dzieje się w tej grze!!! Zamiast poprawić przełącznik na Flash, zlikwidowano całkowicie tę możliwość, a na tym HTML gra bardzo spowalnia, nie można kupić i zlikwidować towarów na placu mimo kilkakrotnego klikania itp.!!! W naszym sojuszu gracze są załamani tym "ulepszeniem" - kto to wymyślił ??? Pogratulować samozadowolenia, bo na tak dużą ilość krytycznych uwag należałoby się wycofać z tego nietrafionego rozwiązania !!!
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    Nie da się grać makabra!!!
  • Ewa1210 (PL1)Ewa1210 (PL1) PL1 Posty: 107
    petra (PL1) powiedział(a):
    Nie da się grać makabra!!!
    Całkowicie się z Tobą zgadzam, grając wychodzą na jaw inne utrudnienia - jeszcze tylu usterek nie było w tej grze !!! Żeby inaczej skomentować to piszę : MASAKRA !!!
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Niestety mialem racje, za co przepraszam, ale ta gra już nie muli, to jakiś naćpany miś koala
  • Yolanda.l (PL1)Yolanda.l (PL1) PL1 Posty: 69
    MASAKRA  teraz z ta gra OCZY BOLA nie da sie dlugo grac.Jak mozna robic ulepszenia pogarszjac jakosc gry .PROSZE ODDAJCIE FLESZA ja wole poprzednia wersje z tej rezygnuje ,bo szkoda mi zdrowia i nie chce zyzykowac problemow z oczami.
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    na mozilli chodzi najlepiej, ale sa spore niedoróbki
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    popieram przedmowcow gra na faszu śmigała tu przełączenie z farmy na farmę tra i trwa 
    załadowanie lodzi masakra 
    a co mnie naj ubawiło to cudowne centrum a w nim,<<< CENY >>>
    od dawna narzekamy na grę i niewyrównane szanse ale nikt nie słucha 
    tylko pogratulować cóż jak widać gra stała sie gra dla złotych darczyńców 
    powodzenia w wydawaniu kaski tej realnej mam nadzieje ze ludzi się w końcu obudza 
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 24.01.2019
    MASAKRA! zróbcie coś wreszcie z tym burdelem!
    - gra działa jak naćpany koala (Dogbery celnie to ujął),
    - czcionki w klasyfikacjach nie mieszczą się w tabelkach,
    - koło w szklarni wyszło poza ekran i nie da się fioletem podsypać
    - przelogowywanie się co kilka minut raczej nie zachęca do gry :/
    - mamy smog na farmach i aż się boje poszukiwań baloników czy grzybków :/
    - co chwila blokuje prywatne wzmocnienie
    - wielokrotne zbiory wszystkiego to już porażka, 

    na razie jako nałogowiec klikam ale moje przywiązanie do gry przechodzi poważny kryzys

    sa tez plusy w postaci centrum handlowego - w tym pomocników i trybu planowania ale nie ma się nawet kiedy tym ucieszyć skoro normalnie grać się nie da :/
  • witam
    Proszę o przywrócenie możliwości zmiany formatu na Adobe Flas. Na obecnym NIE DA SIĘ GRAĆ!!!! Mam sciągniętą aplikację na telefon Puffin i wszystko było super ! Aż do dzisiejszej zmiany. Na telefonie nie udaje się prześwietlić całej farmęy. Wszystko jest za duże, niewyraźnie i zamulone.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Mgła jest po to żeby ukryć niedoróbki i tajne aktualizacje, po co mamy to widzieć?
  • zenada, juz nie wiedza co wymyslic zeby uprzykrzyc gre , to jest swinstwo wielkiej wagi !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Bil11 (PL1)Bil11 (PL1) PL1 Posty: 1
    Masakra jak tu grać HTML popsuło ostrość domagam się powrotu do poprzedniej wersji .
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    Moje Atari śmiga lepiej - ogłoście porażkę zespołu technicznego i dajcie do końca roku pograć normalnie na Adobe Flas, następnie w 2020 zamknąć stronę i będzie spoko. Nie da się gry stworzonej pod konkretny system przerzucić z automatu na inny tak to nie działa. Proponuję zacząć tworzyć grę od podstaw na HTML!!!
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    własnie odpalili chiński rok hhhmmm fajerwerki lecą i owszem brak info o których godz można sie ich spodziewac 
    ALE: tak muli gra ze w ostatniej chwili zdazylam zebrac 
    i jak tu nie grzmmiec znow gracze winni bo narzejkaja 
  • Zbycho51 (PL1)Zbycho51 (PL1) PL1 Posty: 2
    uszczęśliwili ludzi na siłę do tego stopnia że obecnie to nie da się normalnie grać .Nie dość że wszystko jest spowolnione o około 20-30% to po ostatniej aktualizacji naliczyłem około 20 błędów których wcześniej nie było tak że w moim sojuszu wszyscy się zastanawiają nad opuszczeniem gry jeżeli nie nastąpi poprawa.Ale widząc samozachwyt  u przedstawicieli gry czuję że to raczej nie nastąpi.Nasuwa się pytanie  dlaczego jest tak dobrze jeżeli jest tak żle?
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    wiecie tak mnie jeszcze naszło 
    yalenka pożegnała się z nami wraz z nowym rokiem 
    <<<<<  a my nadal nie mamy moda >>>>> 
    czyli NIKT nie chce dla nich pracować ??? ciekawe dlaczego 
    a my gracze ciągle naiwnie sie łudzimy ze się coś poprawi na lepsze 
    i trwamy czekajac na cos 
    chyba juz mnie nic nie zdziwi w tej grze dlatego ciesze sie ze mam sojusz ktory nie naciska na zakup zlota i granie pomimo wszystko kosztem życia osobistego 
    mamy zgrana ekipie gramy dla siebie i na luzie i propnuje to wszystkim SOJUSZOM 
    kiedys fakt zmian i nowości błędów bulwersował mnie ...... rezygnowałam z gry, ochodziłam
    z zaprzyjaznionych sojuszy tylko dlatego ze ktos miał ambicje zdobycia marnej nagrody 
    ALE.....wreszcie pomimo mojego wieku dorosłam do tej gry i gram na luzie bez spiny z wspaniałymi ludźmi za co im serdecznie dzekuje ;-)))))))) 
    Gosiu x 2,Beti Dori Beti Wandziu Krzysiu x 2 Kasiu Agnieszko Stzszku piotrku Zbyszku Teresko Marto,  Robercie Jarku i cala reszta DZIEKUJE 


  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Aurelka 
    A kto chce prace, która polega bez końca na tym, żeby się tłumaczyć za innych ? przecież my Gracze z długim stażem znamy tą grę od podszewki i nikt nam nie wciśnie kitu :D 
    Piszemy, piszemy, piszemy od kiedy jest to forum...z mocnym natężeniem od wiosny 2016 kiedy różne dziwne niekorzystne dla nas rzeczy zostały wprowadzone do gry.
    Od zawsze wiemy, że zespół ma świadomość naszych potrzeb...przeczytałam to tyle razy, że mój mózg to zakodował i logika podpowiada, że jeśli ktoś ma świadomość oczekiwań, to wychodzi na to, powinien je spełniać...jeśli nie spełnia, to jest jakiś powód...nie znamy go, możemy się jedynie domyślać...

    i podpisuje się pod tym co napisałaś, fajnie mieć i być ze zgraną, zgodną ekipą, i grać tak jak nam się podoba :D
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    witam. Od dzis nie moge korzystac ze szklarni. Jak w nia klikam otwiera sie w miejscu do ktorego nie mam dostepu. Szklarnia gdzie indziej, a otwarte okno w niedostepnym miejscu

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik