Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

puffin

Witam ,czy gra będzie znowu chodzić na tel. z androidem, przegl. Puffin .?                                                                             Nie jest to najlepszy sposób grania ,ale czasami się przydaje taka opcja.

Komentarz

  • Arti79 (PL1)Arti79 (PL1) PL1 Posty: 32
    Gra chodzi na Puffin'ie nie ma najmniejszego problemu, można grać przez telefon.
  • FAN2 (PL1)FAN2 (PL1) PL1 Posty: 36
    Arti79 (PL1) powiedział(a):
    Gra chodzi na Puffin'ie nie ma najmniejszego problemu, można grać przez telefon.
    Ja w zeszłym tygodniu też mogłam na niej grać ,a w tym już nie ,nie mogę się zalogować bo co klikam na tabelkę żeby wpisać login to tabelka mi skacze ,nic nie mogę napisać.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    To jest oczywiście problem, ale mi nieraz wchodzi od razu, a czasami za 10 proba. Ja probuje do oporu, i udaje sie
    Powodzenia
  • FAN2 (PL1)FAN2 (PL1) PL1 Posty: 36
    czy kto może wie jak grać teraz na puffinie lub innej przegl. w tel.?
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    edytowano 26.01.2019
    FAN2 (PL1) powiedział(a):
    Arti79 (PL1) powiedział(a):
    Gra chodzi na Puffin'ie nie ma najmniejszego problemu, można grać przez telefon.
    Ja w zeszłym tygodniu też mogłam na niej grać ,a w tym już nie ,nie mogę się zalogować bo co klikam na tabelkę żeby wpisać login to tabelka mi skacze ,nic nie mogę napisać.
    to samo mam .... i se klikam 30 razy i d.... Tak wogóle to temat o przeglądarce puffin zostało przerzucone do archiwum  z tego co zauważyłam.

    Dziwi mnie że skoro html5 jest to właściwie nie odpala na innej przegladarce tylko chce by apke instalować.Zastanawiam się czy właśnie ten problem na który żeśmy natknęli się to nie jest wina tego przejścia.
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    mika304 (PL1) powiedział(a.

    Dziwi mnie że skoro html5 jest to właściwie nie odpala na innej przegladarce tylko chce by apke instalować.Zastanawiam się czy właśnie ten problem na który żeśmy natknęli się to nie jest wina tego przejścia.
    Aby odpalić farmę np w Chromie na tel to trzeba zaznaczyć wersje na komputer
  • FAN2 (PL1)FAN2 (PL1) PL1 Posty: 36
    Spróbuję, tyle ze wcześniej jak to próbowałam robić to  chciało  żeby instalować apkę z  grą Harvest czy jakoś tak
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    no właśnie chce by instalować apkę... która ma się nijak do konta na którym gram - tam trza od nowa wsio
  • FAN2 (PL1)FAN2 (PL1) PL1 Posty: 36
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    mika304 (PL1) powiedział(a.

    Dziwi mnie że skoro html5 jest to właściwie nie odpala na innej przegladarce tylko chce by apke instalować.Zastanawiam się czy właśnie ten problem na który żeśmy natknęli się to nie jest wina tego przejścia.
    Aby odpalić farmę np w Chromie na tel to trzeba zaznaczyć wersje na komputer
    Damiankedzia, owszem udało się odpalić farmę ,ale  nadal nic nie można było za bardzo grać ,bo strasznie muliło
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Ja osobiście nie gram na komórce w big farmę ale wiem że żeby w ogóle można było grać na fashu trzeba było zainstalować aplikację pufin więc proponuję poszukać czegoś co będzie wspierać technologie HTML5 na twoim telefonie w teorii każda najnowsza wersja przeglądarki mobilnej chrom, firefox czy opera powinne obsługiwać HTML5 ale prawdą jest że GGS nie tworzy big farmy dla urządzeń mobilnych dla nich powstała wersja Harwest mobile
  • Dzisiaj z nudów potestowałam BF na telefonie. W aplikacji chrome odpala się bez problemu, działa, jednak nie ma możliwości nawigacji w grze (brak możliwości przewijania obrazu). Natomiast u mnie Puffin radzi sobie całkiem nieźle, tylko czasem lekko przycina przy przewijaniu, ale grać się da. Więc problemem z uruchomieniem BF na telefonie nie jest sama platforma flash, lecz sprzęt. Niestety mam wrażenie, że html5 zjada dużo więcej ramu przez co na słabszych telefonach może być problem z płynnym i poprawnym działaniem. Pozostaje czekać aż mobilne wersje przeglądarek same jakoś rozgryzą problem html5.
  • FAN2 (PL1)FAN2 (PL1) PL1 Posty: 36
    Guendoline (PL1) powiedział(a):
    Dzisiaj z nudów potestowałam BF na telefonie. W aplikacji chrome odpala się bez problemu, działa, jednak nie ma możliwości nawigacji w grze (brak możliwości przewijania obrazu). Natomiast u mnie Puffin radzi sobie całkiem nieźle, tylko czasem lekko przycina przy przewijaniu, ale grać się da. Więc problemem z uruchomieniem BF na telefonie nie jest sama platforma flash, lecz sprzęt. Niestety mam wrażenie, że html5 zjada dużo więcej ramu przez co na słabszych telefonach może być problem z płynnym i poprawnym działaniem. Pozostaje czekać aż mobilne wersje przeglądarek same jakoś rozgryzą problem html5.
    Guendoline ,może na Twoim tel. działa gra to super ,na moim też działa wejdę na grę ,ale właśnie nie mogę nawigować ,a tel .jakiś słaby nie jest . na chrome to nawet nie pokazuje się nawigacja , na puffin jest ,ale nie działa.
  • @FAN2 (PL1) Może problemem być właśnie ram, technologia html5 jest względnie nowa, zapewne większość przeglądarek jeszcze się do niej nie przystosowała dlatego chodzi tak "ciężko". Tak jak pisałam wcześniej, trzeba czekać, aż przeglądarki same sobie jakoś z tym poradzą i to zoptymalizują. 
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    U mnie te same problemy - na grę wejść mogę po 10 minutach walki ze skaczącym okienkiem logowania, a jak już wejdę to bardzo utrudnione jest przesuwanie ekranu w lewo lub w prawo co utrudnia rozgrywkę, a na pełnym ekranie to już w ogóle nie można przesuwać...
  • Alison (PL1)Alison (PL1) PL1 Posty: 7
    Na angielskim forum znalazłam taką informację 

    "Nawigacja za pomocą ekranu dotykowego: użytkownicy urządzeń z ekranem dotykowym (w tym komputery PC / laptopy z ekranem dotykowym i urządzenia mobilne) nie mogą przewijać się po gospodarstwie. Chociaż nie obsługujemy bezpośrednio urządzeń z ekranem dotykowym w Big Farm, rozważamy, czy i jak możemy zrobić wszystko, aby rozwiązać ten problem.

    Obecnie radość z grania w Big Farm na urządzeniach mobilnych jest blokowana przez problem, który uniemożliwia użytkownikom niektórych aplikacji przeglądarkowych, takich jak Google Chrome i aplikacje Firefox, poruszanie się w obrębie swojej farmy, co czyni hodowlę sporym wyzwaniem. Ale Big Farm nadal można odtwarzać za pomocą przeglądarki Puffin. Oto mały sposób na obejście problemu: Aktywuj kursor myszy lub funkcję gładzika w ustawieniach menu, przytrzymaj kursor myszy lub trackpad, aż pojawi się kółko na ekranie. Po naładowaniu koła możesz przeciągnąć ekran i poruszać się po swojej farmie. W przypadku pozostałych opcji zobaczymy, czy jest coś, co można zrobić z naszej strony"

    Sprawdziłam u mnie działa, wolno przesuwa się ten ekran ale działa :) 

    Aby zalogować się na puffin trzeba w ustawieniach wybrać wersja na komputer, przekręcić telefon poziomo i dopiero wpisać login i hasło 

  • widze ze nie tylko ja mam problem z tabletem..tyle ze ja nie mogę w ogóle zalogowac bo nie da sie wpisac loginu, okienko skacze jak ogłupiałe :(
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    " Aktywuj kursor myszy lub funkcję gładzika w ustawieniach menu, przytrzymaj kursor myszy lub trackpad, aż pojawi się kółko na ekranie. Po naładowaniu koła możesz przeciągnąć ekran i poruszać się po swojej farmie. W przypadku pozostałych opcji zobaczymy, czy jest coś, co można zrobić z naszej strony"

    Sprawdziłam u mnie działa, wolno przesuwa się ten ekran ale działa "

    u mnie też to działa, ale jest masakra z takim przesuwaniem...

    "Aby zalogować się na puffin trzeba w ustawieniach wybrać wersja na komputer, przekręcić telefon poziomo i dopiero wpisać login i hasło "

    Dziękuję!!! Pomogło!


  • _Dafne_ (PL1)_Dafne_ (PL1) PL1 Posty: 56
    Ja rowniez od jakiegos czasu nie moge grac na tej przegladarce ale najpowazniejszy problem to ze  nie moge przesuwac gry pomimo ze wezme na pelny ekran to dalej nie moge przesowac ekranu i robic na farmie,a szkoda nieraz to mi przydawalo sie jak nie mialam dostepu do kompa.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik