Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Kłódka na wzmocnieniach MS

Cały dzień niektórzy z graczy naszego Sojuszu mają kłódkę na stronie ze wzmocnieniami osobistymi !!!
Nie pomaga przelogowanie .  Czemu nie mogą zakupić osobistego wzmocnienia? Czy ktoś z Was miał taki kłopot?

Komentarz

• XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Dość dziwne, wątpię żeby nie mieli za co kupić. Jakieś półtora godziny temu bez problemów wykupiłam wzmocnienie ze swojego konta, wszystko było ok. W sojuszu nikt się nie skarżył. Również wzmocnienie sojusznicze działa prawidłowo.
    Może jeszcze spróbujcie wyczyścić ciasteczka lub zmienić na wersje flash czy odwrotnie w zależności jak kto gra i spróbować ponownie.

AKTUALNIE POSIADAMY 4 WOLNE MIEJSCA w sojuszu Zbiorowość, czekamy!
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/69507/rekrutacja-w-sojuszu-zbiorowo%C5%9Bc-wolne-miejsca#latest - więcej informacji.
  • u mnie w soju tez sie niektorzy skarzyli ze jest problem z wykupieniem wzmocnien indywidualnych
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Dokładnie tak jest...moi gracze też zgłaszają problem...MS trwają...czy zespół już pracuje ? bo mam wrażenie, że gra sama sobie gra...

Czego chce kobieta, tego i Bóg chce.

• Izafarm (PL1)Izafarm (PL1) PL1 Posty: 19
    Mam ten sam problem, no i jak tu grać...? Jeśli nie ma się równych szans...?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,177
    bez wzmocnień :)
    jola62 @ pl 1
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Widzę że problem jest na całym serwerze Polska1. Odpowie nam jakiś moderator co to znowu jest za błąd.
    Bez sloganów :  "o czyszczeniu ciasteczek czy przeglądarki"
    To pierwsza rzecz jaką robi każdy jak pojawiają się kłopoty z grą.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

żeby nie było że mamy pretensje bez potwierdzenia ...oto kłódka...Gracze się skarżą ...czy ktoś skargi czyta ? i ma zamiar coś z tym zrobić ???

Czego chce kobieta, tego i Bóg chce.

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Posty: 28,812
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

żeby nie było że mamy pretensje bez potwierdzenia ...oto kłódka...Gracze się skarżą ...czy ktoś skargi czyta ? i ma zamiar coś z tym zrobić ???
    cześć
    Zgłoszono błąd na angielskim forum. To prawdopodobnie błąd w kodzie HTML, działa flash. Mówi także, że działa odświeżanie
    pexi @ cs 1
  • pszczoLa (PL1)pszczoLa (PL1) PL1 Posty: 16
    gram na flaszu i mialm ten sam problem ale wynika ot chyba z tego ze dolaczylam do sojuszu podczas trwajacych juz MS 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik