Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

OSTRZEŻENIE!!!! MIKOŁAJ POBIERA OPŁATY!!! NIE KLIKAĆ!!!!

Za samo kliknięcie w Warsztat Mikołaja pobierana jest opłata z złocie!!! Uwaga - nie klikać!!!!
«1

Komentarz

  • Mosun (PL1)Mosun (PL1) PL1 Posty: 7
    Uważajcie na warsztat Mikołaja. Mnie, przy próbie otwarcia warsztatu od razu ściągnęło złoto. Myślałem za pierwszym razem że coś błędnie nacisnąłem, ale nie, stało się tak trzy razy. Pozdrowienia. Mosun
  • MIKRUS01 (PL1)MIKRUS01 (PL1) PL1 Posty: 36
    Ja też już trzy razy straciłam złoto i więcej razy go nie ruszam , nikt nam złota nie zwróci
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Tu też napisze...mikołaj za nic pobiera złoto...ciekawe jak sprawa zostanie rozwiązana po świętach ?
  • mgiełka (PL1)mgiełka (PL1) PL1 Posty: 13
    U mnie też  mikołaj za nic zabiera złoto 
  • hampelek (PL1)hampelek (PL1) PL1 Posty: 13
    U mnie również z każdym obrotem znika 240 sztuk złota za nic.
  • hpk93 (PL1)hpk93 (PL1) PL1 Posty: 22
    u mnie też 2 razy
  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    No dokładnie pobiera za każdym razem 240 złota uważajcie!!!
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Mikołaj to po prostu kolejny bubel. Coś normalnego, w końcu marka GGS zobowiązuje i mnie to akurat nie dziwi, chociaż pobieranie złota jest zwykłym (piiiiiiiiiiii). 

  • U mnie również złodziejski Mikołaj za samo kliknięcie w jego pseudowarsztat pobrał trzy razy złoto  !!!!
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Tu też napisze...mikołaj za nic pobiera złoto...ciekawe jak sprawa zostanie rozwiązana po świętach ?
    jak zostanie rozwiązana?- pewnie tak samo jak zawsze: "eee serwery nam padły, nie mamy danych kto ile stracił, nie widzimy błędu- bo u nas działa normalnie, support nie zarejestrował ubytku złota, dostaniecie rekompensatę po np nasionku specjalnym kapusty, albo tajemniczej skrzynce albo nie-już wiem- w ramach rekompensaty wydłużymy wam ms będą trwały 2 tygodnie" :D:/ i wszystko będzie cacy... :/
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    podbijam tylko temat aby ostrzeżenie było "na górze"
  • U mnie Mikołaj pobrał 240 sztuk złota za samo kliknięcie na niego :((((

    Nie klikajcie

  • niunia6111 (PL1)niunia6111 (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 26.12.2018
    Mnie pobrał 3 razy. Za pierwszym i drugim razem myslałam, że sie przesłyszłam, słysząc charakterystyczny szelest wydawanego złota. Jednak nie.... To nie Mikołaj tylko złodziejski przebieranec.
    Ten warsztat należy omijać z daleka. 
    Pewnie dostaniemy w ramach rekompensaty (jeżeli dostaniemy) fioletowe szklarniaki 
    Post edited by niunia6111 (PL1) on
  • hampelek (PL1)hampelek (PL1) PL1 Posty: 13
    U mnie za obrót pobiera również 240 sztabek złota. Czekam na jakąś reakcję ze strony zespołu...
  • U mnie wystarczyło wejść do Warsztatu i nawet zakręcić nie musiałem by mi znikło 240 golda. Niezły złodziejaszek
  • hampelek (PL1)hampelek (PL1) PL1 Posty: 13
    Ze strony supportu otrzymałam wiadomość, że pobieranie 240 sztabek złota to "jak najbardziej prawidłowe działanie gry". Tylko ciekawe gdzie podali informację przed uruchomieniem tego wydarzenia, że pobiera za to złoto :)
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    To się drogi GGSie w języku polskim nazywa WYŁUDZENIE!!!!
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Dałem zły tytuł - powinno być MIKOŁAJ KRADNIE ZŁOTO...
  • idaj (PL1)idaj (PL1) PL1 Posty: 16
    mikołaj- cwaniak....a może u Niemców to mikołajowi daje się prezenty?
  • pszczoLa (PL1)pszczoLa (PL1) PL1 Posty: 16
    edytowano 27.12.2018
    tez w tej spawie 
    i pytanie do  modow : 
    GDZIE ZNAJDĘ INFORMACJE ZE WARSZTAT MIKOŁAJA 
    POMIMO OPŁYWU 24H  I DODANIA PRZEDMIOTÓW POBIERA 
    250 ZŁOTA
    ]bardzo się zdenerwowałam czytając o tym ale  lubię sprawdzić takie informacje i niestety jest to fakt
    jak dla mnie jest to straszne oszustwo bo zdobyć tak upragniona walutę graniczy juz w tej grze teraz z cudem albo trzeba się zwolnic z pracy co by siedzieć non stop w grze wiec tak se pyk zakręć i juz ni ma złota POWIEM KRÓTKO traktuje to jako OSZUSTWO bo za  stos towarów z zadowoleniem 20 zapłacić tyle złota brawo GGS
    a inne nagrody tez nic nie warte a można spokojnie je kupić za dolary 
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    MIKOLAJ okazal sie zlodziejem , skandal
  • przestańcie dawac te promocje ze skrzyniami -stracilam 12 tys zlota na zetony już nie mowiac o tym trefnym mikolaju
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 28.12.2018
    Dzięki za info Yalenko...będziemy czekać.

    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • LBarbara (PL1)LBarbara (PL1) PL1 Posty: 69
    I mnie Mikołaj ukradł złoto , za każdym razem 240 złota ,to tylko kliknięcie , a złota kilka razy ubyło  :((
    Komentarz ?....... :( 
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Złodziejaszek poszalał na naszych farmach........ Ciekawe czy nam zwrócą utracone zasoby.....
  • Alketta (PL1)Alketta (PL1) PL1 Posty: 3
    Za późno się zorientowałam, że to Mikołaj kradnie złoto. I takim sposobem 4 razy ubyło mi złota z konta. Skandal i chamstwo. Nawet nie poinformowali, że będzie pobierana opłata w złocie. W życiu bym wtedy nie kliknęła na ten bubel.
  • PinioGamer (PL1)PinioGamer (PL1) Posty: 11
    edytowano 31.12.2018
    Mikołaj wyjątkowo pazerny na złoto ,
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Tylko GGS jest w stanie to wymyślić:  Mikołaj za prezenty zabiera złoto, bez uprzedzenia. Kolejny raz mamy do czynienia z ukrytym haczykiem w grze. GGS wielce się obraza, moderatorzy stawiaja nas do pionu, a prawdy pisać nie wolno. Gra powinna zmienić nazwę na Big Złodziej.
    Rekompensaty? He,he,he. Dają takie, które nic nie kosztuja, złota nie oddadzą. Zreszta zabieranie tego, co niektórzy nabyli za prawdziwe pieniądze to nazwanie kradzieżą jest najdelikatniejsze.
    A niech się ten Mikołaj udławi, 

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Ponieważ wiara czyni cuda :D;) w Nowy Rok napisze...że mam nadzieję, że tym razem GGS wybrnie z tego z twarzą...bo samo [już nie wnikam w powody] zabranie Listy...było przykrością dla Graczy...ale zabieranie złota...heh...czekamy na konkretne załatwienie tej sprawy i myślę że żadne dekorki ani wodorosty nie załatwia sprawy.
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Ponieważ wiara czyni cuda :D;) w Nowy Rok napisze...że mam nadzieję, że tym razem GGS wybrnie z tego z twarzą...bo samo [już nie wnikam w powody] zabranie Listy...było przykrością dla Graczy...ale zabieranie złota...heh...czekamy na konkretne załatwienie tej sprawy i myślę że żadne dekorki ani wodorosty nie załatwia sprawy.
    Oj, no ja niestety nie posiadam aż tak wielkiej wiary chyba :/ i baardzo daleko mi do optymizmu... Zespół na każdym kroku pokazuje jak bardzo "liczy się" ze zdaniem, opinią i zadowoleniem Graczy i jakoś nie sądzę aby nagle zaczęli gadać ludzkim głosem ;) od rana biegam po forach szukając jakiegoś info- no bo skoro miała być to absolutnie priorytetowa sprawa na po świętach dla GGSu no to coś powinno być już wiadomo i co- nic... :/ support po informacji, że wszystko jest w jak najlepszym porządeczku nawet nie odpisuje, Hunterzy poodpisywali że- ee no przecież święta (były) są... a na forach cisza, zero info! :/ A GGS, jak to GGS, zleje całą sprawę, napisze "pięknie przepraszamy", rzuci jakiś ochłap i będzie po sprawie... :/  Nie mam zamiaru być złym prorokiem o:) No ale zawsze lepiej jest być mile zaskoczonym, niż rozczarowanym (jak zresztą zawsze....) ;)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik