Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.12.2018 | W Dolinie dekoracji

13

Komentarz

  • Zdaję sobie sprawę, że nasze żale macie w....gdzieś ale chciałbym bardzo "podziękować" za "rewelacyjne" nagrody z Octoberfest - 6 x humus z wodorostów i 12 żetonów - rewelacja :disappointed:
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Nie jesteś osamotniony......... u mnie to samo. Coraz więcej graczy odchodzi - "stara gwardia" się wykrusza a nowych coraz mniej.Jeszcze trochę a wszystkie wartościowe nagrody będą dla zespołu BF.... nie będą mieli komu ich dawać..........

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Też dostałem takie fantastyczne nagrody. Ponoć był psotnik i pomocnik ktoś widział. Przemknęli szybciej niż światło, chyba ich pogoniła najszybsza rzecz na świecie...do łazienki
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Byli Dog...ale oferta za buźki uboga...

    Jak mi się podobała bujanka, tak mi się odpodobała :p  

    Chciałam uprzejmie zapytać gdzie złote kwiatki ???
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 20.12.2018

    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Też dostałem takie fantastyczne nagrody. Ponoć był psotnik i pomocnik ktoś widział. Przemknęli szybciej niż światło, chyba ich pogoniła najszybsza rzecz na świecie...do łazienki


    podobno to  tylko wersja próbna psotnika byla , maja byc w tygodniu
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Też dostałem takie fantastyczne nagrody. Ponoć był psotnik i pomocnik ktoś widział. Przemknęli szybciej niż światło, chyba ich pogoniła najszybsza rzecz na świecie...do łazienki
    Dobry wieczór

    Psotnik lub pomocnik wrócą do Was najprawdopodobniej jutro. Dzisiaj wydarzenie nie powinno być aktywne, ale faktycznie było dostępne przez moment.

    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Byli Dog...ale oferta za buźki uboga...

    Jak mi się podobała bujanka, tak mi się odpodobała :p  

    Chciałam uprzejmie zapytać gdzie złote kwiatki ???
    Witam ;)

    Nowe nasiona dostępne za złoto, pojawią się w ofertach :) w najbliższym czasie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    A ja z innej beczki... po aktualizacji pojawiły się bliźniaki ale tylko na 10 min.... czy zaszczycą nas jeszcze swoją obecnością ??? A może zespół uważa, że wszyscy siedzą na farmie przez 24 h na dobę. :(((
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Asia 1208 (PL1) powiedział(a):
    A ja z innej beczki... po aktualizacji pojawiły się bliźniaki ale tylko na 10 min.... czy zaszczycą nas jeszcze swoją obecnością ??? A może zespół uważa, że wszyscy siedzą na farmie przez 24 h na dobę. :(((
    Witam

    Spojrzyj na mój wpis powyżej :)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Karolineczka7
    jako że oprócz dekorek...drugą moją ulubioną rzeczą w tej grze...jest nazywanie - adekwatnie do ich wartości - wydarzeń i innych rzeczy...za PLAC CHWALIPIĘTY...gratki wielkie !!! nie można było lepiej tego czegoś beznadziejnego nazwać.

    Od dawna mnie nurtuje pytanie, czy pracownicy GGS grają w swoją grę...może powinni, dobrze jest mieć przekonanie, że własny produkt jest wartościowy i pożądany ...oczywiście bez dopisywania sobie złota...tak mozolnie dzień po dniu...może wtedy jakieś oświecenie by przyszło, by zrozumieć, że genialne pomysły ostatnich miesięcy to totalna klęska.
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Ok. Dziękuję za info... czy jutro tez będą 10 min. czy może jednak dłużej....I o której można się ich spodziewać ???
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Asia 1208 (PL1) powiedział(a):
    Ok. Dziękuję za info... czy jutro tez będą 10 min. czy może jednak dłużej....I o której można się ich spodziewać ???
    Asiu,
    o której godzinie pojawi się wydarzenie Psotnik lub pomocnik, tego nie wiem. Wydarzenie będzie uruchomione właściwie i pozostanie dłużej niż "10 minut" ;) Na pewno ich nie przegapisz ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Dzięki za info :))
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ok dziękuję przynajmniej wiem, że to towarzystwo pojawi się na dłużej, zawsze to coś pozytywnego w tej smutnej jak ... grze, że tak sparafrazuję Michała Milowicza.
    palc 
  • co daje rozbudowa ogrodzenia i bramy czyli podniesienie zadowolenia na Placu Chwalipięty, czy ktoś wie po co to w ogóle jest? czy tylko do wystawiania złomu? przecież to niemożliwe żeby dali nam takie wielkie ... nic i jeszcze mamy tam kupować pola... czy ja przez ten przedświąteczny rozgardiasz straciłem resztki rozumu i rozsądku że nie wiem co i po co?
    i do tego ten ekspresowy lejek... 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    co daje rozbudowa ogrodzenia i bramy czyli podniesienie zadowolenia na Placu Chwalipięty, czy ktoś wie po co to w ogóle jest? czy tylko do wystawiania złomu? przecież to niemożliwe żeby dali nam takie wielkie ... nic i jeszcze mamy tam kupować pola... czy ja przez ten przedświąteczny rozgardiasz straciłem resztki rozumu i rozsądku że nie wiem co i po co?
    i do tego ten ekspresowy lejek... 
    No niestety możliwe, wszystko, w tej grze tak już jest. Dają nic i każą się cieszyć, tylko patrzeć jak Ankieta satysfakcji z gry znowu się pojawi.
    Lejek to już historia osobna, kiedyś lejek który już jest legendarny to było coś. Można było walczyć i nawet coś wygrać. Teraz też można, zupełnie się tym nieszczęściem nie przejmować.
    A może jakiś pracownik GGS stanie w szranki w lejku?. Chciałbym zobaczyć człowieka, który jest w stanie w dwa dni ugrać 35 mln punktów
    Ale odważnych nie ma, moze chociaż zdradzicie jak to zrobić
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Yalenko
    Zgłaszam problem, być może przez plac chwalipięty nie można na wiosce włączyć manufaktury do ulepszania, jest szary kask, a było dobrze.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Yalenko
    Zgłaszam problem, być może przez plac chwalipięty nie można na wiosce włączyć manufaktury do ulepszania, jest szary kask, a było dobrze.
    Witam

    Problem jest znany i został już zgłoszony, nadal możecie rozpocząć budowę poprzez zagłosowanie( ostatni oddany głos automatycznie rozpoczyna budowę w wiosce sojuszu).

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Miały być latawce- nie ma,miały być rekompensaty-nie ma ( pomijam,ze nie o rekompensatę walczyłam w Oktober i nada domagam się naleznym nagród)....Jest tylko piaskownica do chwalenia się dekorkami..to już totalna kpina z graczy!
    Mam naprawdę serdecznie dosyć tej gry.
    Yalenko,dziekuję za pomoc i prosze,jesli możesz,powiedz mi jaka jest procedura zlikwidowania konta?
    Padła prośba o podanie procedury likwidacji konta i farmy. Przyłączam się do tego pytania.
    Jeśli "niepolityczne" jest taka informacja jawna - proszę o info na prv.
    Dziękuję.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Lolek16 (PL1) powiedział(a):
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Miały być latawce- nie ma,miały być rekompensaty-nie ma ( pomijam,ze nie o rekompensatę walczyłam w Oktober i nada domagam się naleznym nagród)....Jest tylko piaskownica do chwalenia się dekorkami..to już totalna kpina z graczy!
    Mam naprawdę serdecznie dosyć tej gry.
    Yalenko,dziekuję za pomoc i prosze,jesli możesz,powiedz mi jaka jest procedura zlikwidowania konta?
    Padła prośba o podanie procedury likwidacji konta i farmy. Przyłączam się do tego pytania.
    Jeśli "niepolityczne" jest taka informacja jawna - proszę o info na prv.
    Dziękuję.
    Witam

    W sprawie likwidacji konta proszę skontaktować się z supportem gry.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Dziękuję Yalenko
    Nie wiedziałam, że problem że jest znany, nie zauważyłam notki na forum, bo dwa dni temu "podnosiłam" z kasku manu i nie było problemu.

    Karolineczka pytał w jakim celu rozbudowywać plac chwalipięty ? czy masz masz Yalenko jakąś wiedzę w tym temacie ? 

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Pytacie w jakim celu podnosić ogrodzenie i bramę w Dolinie dekoracji, otóż ma to Wam dostarczyć wrażeń estetycznych ;)  Nie jest powiedziane, że Dolina w przyszłości nie będzie miała więcej funkcji ;) Jak na razie dzięki niej macie więcej miejsca w lokalnym magazynie i piwnicy do przechowywania obiektów dekoracyjnych ;) Jeżeli postawicie w Dolinie jakąś dekoracje, możecie ją następnie schować i powróci ona do lokalnego magazynu z danej farmy lub piwnicy. 

    Wesołych Świąt ;)
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Yalenko
    Przypominam, że "kochany zespół" powiększył nam piwnice do 200 sztuk...co spokojnie pozwala mieć tam porządek :D
    Jeśli chodzi o nowe funkcje placu chwalipięty :D to jedynie ich sens może być taki, że ułatwią grę...bo przecież nikt nie będzie siedział na placu i się gapił :D;)
  • MIKRUS01 (PL1)MIKRUS01 (PL1) PL1 Posty: 36
    Z prawej strony ekranu pojawiła się ikonka produkcja , jak się ją nadusi to pokazuje nową farmę z dekoracjami  i brak produkcji. Mam pytanie , do czego to służy , o jaką produkcje chodzi?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Yalenko

    mam uprzejme pytanie...jako że dziś piątek...i świętowanie za pasem...czy zjawią się na placu bliźniaki ? 


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 21.12.2018
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Yalenko

    mam uprzejme pytanie...jako że dziś piątek...i świętowanie za pasem...czy zjawią się na placu bliźniaki ? 


    Dobry wieczór
    Podałam Wam w kalendarzu ;) wizytę bliźniaków ;)


    MIKRUS01 (PL1) powiedział(a):
    Z prawej strony ekranu pojawiła się ikonka produkcja , jak się ją nadusi to pokazuje nową farmę z dekoracjami  i brak produkcji. Mam pytanie , do czego to służy , o jaką produkcje chodzi?
    Dobry wieczór MIKRUS01


    Zapewne masz na myśli brak bieżącej produkcji jak na powyższym zrzucie ;) Otóż w Dolinie dekoracji nie ma produkcji, bo jest to dodatkowy obszar na którym możesz jedynie umieścić swoje dekoracji ;) Ponieważ funkcja widoczna jest na mapie świata i musisz mieć możliwość przejścia do Doliny, została dodana również ikonka poboczna. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 24.12.2018
    chciałam zaznaczyć , że gracz w sojuszu ma problem i nie może sadzić nasion specjalnych na polach  na farmie głównej Graczom znika rowniez zloto..
  • mgiełka (PL1)mgiełka (PL1) PL1 Posty: 13
    Witam , u  mnie  również   z konta  znika  złoto 
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    u mnie w sojuszu dziewczyny też "miały wrażenie" że znika złoto zgłosiły się do supportu, ale za szybko pewnie odp. nie dostaną no bo to święta są ;) a przez to wszystko sam nie jestem pewien czy mi się złotko gdzieś bokami nie ulatnia... :/


    korzystając z okazji, że głos zabieram chciałem życzyć wszystkim Forumowiczkom, Forumowiczom oraz wszystkim Graczom duuużo radochy pod choinką!! a Yalence dodatkowo +100 do zdrowia ;) Wesołych Świąt!
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    No i mamy silos rybny tylko na łowiskach nie ma ryb potrzebnych do silosa i w czym rzecz
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    lepsze pytanie dlaczego silos trwa znow 1 dzien...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik