Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Brak nagród za Oktober

2»

Komentarz

  • Fajnie, że będzie rekompensata ale nie darowałbym sobie gdybym nie po marudził.... bo wolałbym skrócenie czas na budowę/produkcję a nie podwójne punkty doświadczenia.  :) 
  • beska (PL1)beska (PL1) PL1 Posty: 33
    Nadal brak nagród za oktoberfest!!!
    Rekompensaty dostali wszyscy, bez względu czy grali w event Oktoberfest  , czy nie ! 
    W skrzynkach ,o które wcale nie grałam otrzymałam 12 żetonów na koło fortuny w ramach rekompensaty ...ale za co?
    Ponieważ jak dotąd support nie odpowiedział mi ani razu ,a piszę prawie codziennie to moze tutaj ktoś to przeczyta i otrzymam to o co proszę
    Jak już skończycie rozdawać prezenty i rekompensaty tym którzy nie grali  to może się doczekam na to co wygrałam i mi się należy
    Pozdrawiam
    Beata


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    beska (PL1) powiedział(a):
    Nadal brak nagród za oktoberfest!!!
    Rekompensaty dostali wszyscy, bez względu czy grali w event Oktoberfest  , czy nie ! 
    W skrzynkach ,o które wcale nie grałam otrzymałam 12 żetonów na koło fortuny w ramach rekompensaty ...ale za co?
    Ponieważ jak dotąd support nie odpowiedział mi ani razu ,a piszę prawie codziennie to moze tutaj ktoś to przeczyta i otrzymam to o co proszę
    Jak już skończycie rozdawać prezenty i rekompensaty tym którzy nie grali  to może się doczekam na to co wygrałam i mi się należy
    Pozdrawiam
    Beata


    Dobry wieczór Beatko

    Niestety Cię rozczaruję, ponieważ nie otrzymasz nic dodatkowego oprócz rekompensaty która została przyznana globalnie. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • beska (PL1)beska (PL1) PL1 Posty: 33
    Droga Yalenko
    Oktober skończył się prawie miesiąc temu !
    Część graczy otrzymało swoje nagrody ,a część niestety nie - mimo pisania
    Dobrze wiesz ,że nie otrzymasz żadnej odpowiedzi od supportu , bo piszę tam od 5 grudnia prawie codziennie i nie otrzymałam żednej odpowiedzi ! Poza -" dziękujemy za cierpliwość"
    Jak można było dać za to nagrody wszystkim graczom , bez względu czy grali czy nie - mówię o rekompensatach
    Pozdrawiam
    Beata

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik