Strona główna Polish Sprawdź, co kryje archiwum!

Zwiększenie wydajności gry Big Farm

YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496
edytowano 03.08.2017 w Sprawdź, co kryje archiwum!
Witajcie Farmerzy!

Przygotowaliśmy dla was poradnik pomagający grać w BigFarm w szybszym środowisku, przy jednoczesnym utrzymaniu zabezpieczeń przeglądarki.

Jest to ten sam Flash Player, którego używacie na co dzień w przeglądarkach Chrome, Firefoxie, Operze, Internet Explorerze czy Microsoft Edge, jednak to środowisko nie potrzebuje żadnej przeglądarki do pracy, dzięki czemu wydajność gry BigFarm powinna poprawić się, a sama rozgrywka powinna dzięku temu stać się nieco płynniejsza. 

Jak tego użyć:

  1. Kliknij w ten LINK  w celu pobrania odseparowanego Flash Playera na Twój komputer [kliknięcie w link powinno bezpośrednio rozpocząć pobieranie] 
  2. Otwórz program i wybierz "Run" aby uruchomić Flash Playera.
  3. Wybierz File-->Open a następnie wklej w okienku które pojawi się na ekranie następujący link: https://media.goodgamestudios.com/games/ranch/goodgameranch.swf
  4. Kliknij "OK". Gra powinna zacząć się ładować.Mamy nadzieję, że ta mała podpowiedź poprawi Wasze doświadczenia z Big Farm :)


Oświadczenie: Każda akcja w grze, która będzie wymagała otworzenia osobnego okna przeglądarki (kupowanie złota, przejście na forum, lub przycisk Supportu) otworzy okno przeglądarki poza działaniem tej wtyczki. Jeśli będziecie kupować złoto, nie martwcie się - wszystko przebiegnie jak zwykle i złoto zostanie dodane do Waszego konta. 

Wszystkiego dobrego,
Wasza Załoga Forum.

Komentarz

Ta dyskusja została zamknięta.