Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.12.2018 | W Dolinie dekoracji

24

Komentarz

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    długa będzie ta aktualizacja?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    długa będzie ta aktualizacja?
    Witam

    Aktualizacja nie potrwa dłużej niż zwykle, nie spodziewamy się długiego przestoju.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Dziękuję :)
    to dalej czekamy
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    NO TO JUŻ SĄ KPINY W ŻYWE OCZY I KOMPLETNY BRAK SZACUNKU DLA GRACZY :(((

    Ktoś powinien za to odpowiedzialność, najlepiej materialną bo bez tego nadal będą nas mieli w żupie.
  • wiesz Asiu co oni sobie z tego robią...
    aktualizacja przesunieta po raz 4? 5? już nawet sie tego liczyć nie chce :D
  • Jestem jedną z graczy co nie dostał tego co jej się należy za octoberfestu ...tylko szkoda że tak traktują graczy i co mam się zadowolić dwoma skrzynkami w jakimś badziewiem globalnymi, ja chce swoje ciężko wyparowane tylko , nasz sojusz zajął 1 miejsce ... A dolinę dekoderów to dajcie jeszcze wiaderka i łopatki babki będziemy robić my nie dzieci i nikt z nas nie ma się ochoty chwalić bo sami wiecie ze nie ma czym,,, nasiona za złoto na pewno nie wydam ani 1 złotówki na złoto ,,, niech wezmą się za dopracowanie wszystkiego a nie wprowadzanie nowych bubli Pozdrawiam no i nic ani globalnych ani oddania tego co się należy ,po aktualizacji  
  • Miały być latawce- nie ma,miały być rekompensaty-nie ma ( pomijam,ze nie o rekompensatę walczyłam w Oktober i nada domagam się naleznym nagród)....Jest tylko piaskownica do chwalenia się dekorkami..to już totalna kpina z graczy!
    Mam naprawdę serdecznie dosyć tej gry.
    Yalenko,dziekuję za pomoc i prosze,jesli możesz,powiedz mi jaka jest procedura zlikwidowania konta?
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Poproszę o namiar na bardzo dobrego okulistę..... jakoś po aktualizacji na oczy mi poszło i nie widzę nic z obiecanych rzeczy oprócz placu chwalipięty :((
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Bardzo proszę odświeżyć stronę gry, tak jak już wspomniałam w nowinkach.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    po wuj komuś ta dolina jak ona nic nie daje..... ludzie opamiętajcie się...  
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    A kiedy ruszy sojuszniczy silos???
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    A kiedy ruszy sojuszniczy silos???
    po aktualce ;-)

  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Tylko której???
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 20.12.2018
    ale aktualka była i ani silosu ani złotych nasion... jedynie durny plac chwalipięty

    poprawka: już się coś dzieje bo kolejna szybka aktualka się pojawiła!
    śmiech na sali...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    ale aktualka była i ani silosu ani złotych nasion... jedynie durny plac chwalipięty

    poprawka: już się coś dzieje bo kolejna szybka aktualka się pojawiła!
    śmiech na sali...
    Plac chwalipięty- genialne, wrzucę tam najgorsze dekorujemy, po aktualizacji

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Aktualizacja zaktualizowanej aktualizacji będzie aktualizowana... Yeah :)

  • Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Aktualizacja zaktualizowanej aktualizacji będzie aktualizowana... Yeah :)

    no musi być zaktualizowana bo dalej ani lejka ani złotych nasionek za to jakieś 2 skrzynki dostałem...
  • hehe, lejka nie ma bo jeszcze nie przygotowali rekompensat zamiast nagrod za niego  :D:D:D
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    hehe, lejka nie ma bo jeszcze nie przygotowali rekompensat zamiast nagrod za niego  :D:D:D
    O ile nie będzie aktualizacji :D
  • a mikołąj nie przyszedł bo byliśmy niegrzeczni   :'(

     :D  :D:D
  • Nie oddadzą nam tego co nam się należy,,,,zwykła kradzież,,,oni tego już nie mogą ogarnąć zaczynają coś ale nie do końca dopracowane ,aby tylko kasę ściągnąć  
  • kasuję grę i oddam im farmę , jeśli nie dostanę swoich ciężko wypracowanych w October nagród,,, mają nas w 4 literach , choć złotą kurę nie zabija się co znosi złote jajka 
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320

    niech zatrudnią lepszych informatyków (jeśli w ogóle ich maja ) ,przynajmniej po jakiejś szkole a  nie z łapanki z ulicy i niech w końcu naprawia błędy , dokończą co zaczęli i niech tu się wreszcie zacznie dziac dobrze  bo gra zaczyna schodzić na p...…..brak szacunku dla graczy i ich czasu , jakies pierdułki o które nikt nie prosił ( nowa łaka) i nie dające nic graczom ani grze

    a nam graczom zyczę : spokoju , radości  i Wesołych Świąt :)))

  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Yalenko, proszę daj znać czy ten silos dzisiaj ruszy.
  • Podpisuję się pod pytaniem...wszystko czeka...a silosu nie ma..
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Wiemy, że czekacie z niecierpliwością na Sojusznicze święto ciężkiej pracy. Obecnie Zespół poprawia problem z żetonami konstrukcyjnymi i Doliną dekoracji ( są one pobierane, a nie powinny) Otrzymaliście powiadomienie w grze odnośnie tego problemu. Będziemy mieć poprawkę. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka


  • szybka poprawka zaczęła się kilka minut  temu tylko ze się nie zaczęła...
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Mam pytanie czy te pozwolenia Doliny Dekoracji to będą wypadać z częstotliwością 1/rok bo jak do tej pory pomimo zbiorów ze wszystkich budynków nie wypadło mi żadne ?????????? :/
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    elek 1 (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie czy te pozwolenia Doliny Dekoracji to będą wypadać z częstotliwością 1/rok bo jak do tej pory pomimo zbiorów ze wszystkich budynków nie wypadło mi żadne ?????????? :/
    Witam :)

    Przede wszystkim musisz wykonać pierwszy krok i odblokować Dolinę dekoracji za dolary ;) Następnie wypadajki będą wypadać z młynu, sklepu, piekarni, restauracji (zatoki syrenek).

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Ta nowa farma na ozdoby jest bez sensu. Wszystkie fajne ozdoby są na normalnych farmach a te słabe wszystkie są niszczone na narzędzia. Postawić ozdoby by się pochwalić innym? Komu w ogóle będzie chciało się je oglądać no naprawdę kolejny genialny pomysł. Jeszcze jak by ozdoby dawały zadowolenie dla wszystkich farm lub chociaż do jeden z konkretnych to rozumiem. A tu nawet nie daje zadowolenia do wioskowej wiec o czym tu pisać. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik