Strona główna Polish Przedstaw się!

Żegnam się z Wami już dziś

YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
 <3  <3<3Drodzy Forumowicze <3  <3<3

Długo zbierałam się do tego żeby usiąść i napisać ten wpis. To była dla mnie osobiście najtrudniejsza decyzja.
Jestem obecnie w sytuacji kiedy nie chcę powiedzieć NIE na zawsze, ale nie mogę też powiedzieć TAK.  Często w życiu spotyka nas coś, czego się nie spodziewamy. Czasami dzieją się takie sytuacje, z którymi ciężko się pogodzić i które totalnie zmieniają nie tyle nasze plany, ile całe nasze życie.

Zaistniały w moim życiu pewne nie zależne ode mnie przeciwności, które zmuszają mnie do zmiany całego mojego życia. W pierwszej kolejności, muszę zrezygnować z czegoś co daje mi ogromnie dużo radości i spełnienia, ale jednocześnie pochłania większość mojego czasu i energii. A wszystkie te zasoby muszę skierować teraz w innym kierunku. Piszę to ze smutkiem, jest mi z tym ciężko. Powodem jest mój stan zdrowia i jest wystarczająco istotny żebym podjęła takie, a nie inne decyzje. Wierzę, że w jakiś sposób każdemu z nas coś jest pisane. Każdy z nas, ma w życiu drogi na których skrzyżuje się z innymi ludźmi, sytuacjami. zdarzeniami. Nic nie dzieje się przypadkowo. 

Jako, że moja podróż dobiega końca chciałam Wam podziękować.                                                                            

Jestem Wam wszystkim ogromnie wdzięczna. Pamiętam tu moje pierwsze kroki, byłam przerażona. Dziękuję, że byliście ze mną <3 To dzięki Wam mogłam się rozwijać. Największym zaskoczeniem i powodem do dumy, są dla mnie prywatne wiadomości od Was. Dziękuję z całego serca tym którzy wspierali mnie na duchu oraz cieszę się, że mogłam niektórym pomóc w bardzo trudnych sprawach i to jest moje największe osiągnięcie. Jestem Wam wdzięczna za wsparcie, które okazywaliście mi prawie wszyscy. Dziękuję także wszystkim, którzy mnie krytykowali, bo ze wszystkiego można się czegoś nauczyć ;)

Nie żałuję niczego. Bo wiem, że na moje możliwości dałam z siebie prawie wszystko. Może nie 100% i nie była to pełnia mojego potencjału, ale naprawdę się starałam ;)

Zespół Dżem śpiewał, że w życiu piękne są tylko chwile.

I ja takich pięknych chwil życzę Wam bardzo wielu, nie tylko tu na forum czy w grze, ale przede wszystkim w Waszym prywatnym życiu.

Płyńcie dalej( Panta rhei kai ouden menei) życzę pomyślnych wiatrów! 

P.S. Zostaje z Wami do końca roku.

Pozdrawiam Was wszystkich.

Yalenka

«1

Komentarz

  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Yalenko - smutna to bardzo informacja, ale rozumiem...
    Ja również chciałam Ci podziękować za to, że mimo całej krytyki byłaś, trwałaś na posterunku i nie zrażałaś się... choć pewnie nie było łatwo...
    Dziękuje również, za wszelką pomoc, którą od Ciebie dostałam:)
    I za wspaniałe konkursy, które robiłaś:)
    Tobie również pomyślnych wiatrów <3<3<3
    Hania
  • Yalenko     

    Smutno bedzie bez Ciebie   .

    za wszystko dziekuje    :)))))))))))))))))))))   i zycze   Ci   duzo zdrowia    a i wierze ze wszystko ulozy sie po Twojej mysli    trzymam kciuki  za to  zeby bylo dobrze   :))))))))))
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    Yalenko kochana..... oj no szkoda noo....  :'(   kiedy wszyscy inni moderatorzy wymiękali i padali jeden po drugim- Ty jedyna miałaś jaja żeby zostać i  się z nami użerać. I na pewno zawiesiłaś baaardzo wysoko poprzeczkę dla tych, którzy przyjdą po Tobie ;) 

    Za nieocenione i często niedocenione wsparcie, pomoc, dystans, za nerwy ze stali ;) , wieczną pogodę ducha, obiektywizm, za to, że ZAWSZE można było na Ciebie liczyć i polegać, za to że zawsze miałaś czas i że zawsze Ci się chciało i za całą masę innych rzeczy- DZIĘKUJĘ! :*  <3


  • ZoeyZoey Guest Posty: 1,832
    Kocham Yalenkę,
    Jesteśmy smutni, że musimy pozwolić ci odejść. Są nieprzewidywalne rzeczy, które zmuszają cię do zmiany całego twojego życia. Cieszę się, że się poznaliśmy i mogliśmy współpracować, to był bardzo miły czas i jestem nieskończenie smutny :( . Życzę Wam wszystkiego najlepszego dla zdrowia i przyszłości. Poczuj się wciśnięty.  <3

    Pozdrowienia

    Zoey
  • SłodkaMałaKicia (PL1)SłodkaMałaKicia (PL1) PL1 Posty: 2,168
    edytowano 19.11.2018
    to bardzo przykre że odchodzisz Yalenko :'(:'(:'(:'(
    Dziękuję za wszystko,każdą pomoc,nerwy ze stali bo tu to konieczne, za super konkursy i wgl za wszystko :)
    Wracaj do zdrowia kochana :) Może jeszcze kiedyś zawitasz do nas na forum jak nie moderator to jako zwykły gracz :)
  • - Elina -- Elina - Moderator, Guest Posty: 5,531
    Hi there, @Yalenka

    I'm very sad to hear these bad news :crying: .
    I understand how hard it must have been for you to take this decision, but as I have already said, your health is the most important thing.
    You will have to spend your nerves on your health and not on the players of the forum anymore :wink:

    I'll miss you :(  ....
    xxx



  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    Yalenko :'( - dziękuję za ogrom pracy, czasu i serducha nam poświęconego! i życzę tyle zdrowia ile tylko możesz unieść!!! ;)  <3
  • Giovanna (FormerMod)Giovanna (FormerMod) Guest Posty: 4,970
    Hello @Yalenka,

    All the Team of Moderators already miss you!  :'(

    I thank you for knowing you, sharing and spending good moments in the Team.  <3

    I wish you good luck, good health and come back soon!  <3

    May life bring you all the health you need!  :kissing_heart:



    A big hug and recover soon! <3





  • LBarbara (PL1)LBarbara (PL1) PL1 Posty: 69
    Yalenko ,dziękuję za to że z nami byłaś , dziękuję za wszystko co  robiłaś ,
     to nie było takie proste i łatwe, tym bardziej to doceniam,
     Życzę Ci dużo zdrowia i samych szczęśliwych i słonecznych  dni .:))))))))
    Pozdrawiam serdecznie   <3
    Basia
  • Oh nie  :'(
    Bez Ciebie Yalenko i Twoich zawsze optymistycznych i pełnych nadziei wpisów (które zapewne nie raz były trudne do napisania) forum będzie o wiele mniej kolorowe. Zawsze podziwiałam Cię za cierpliwość jak i do graczy jak i do całej mechaniki gry i ciągłych błędów, a i o pomoc nie trzeba było Cię dwa razy prosić. No cóż, zapewne nie mnie jednej jest smutno, ale rozumiem i szanuję Twoją decyzję.
    Zostaje mi tylko podziękować za tak ogromne zaangażowanie z Twojej strony i życzyć Ci dużo zdrowia, uśmiechu i sukcesów w przyszłości  <3
  • Smutno mi się zrobiło  :(    Dziekuję za wszystkie rady i szybkie odpowiedzi na priv :)
    Wszystkiego co najlepsze , niech zawsze i świeci słoneczko :*
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    szkoda wielka szkoda ;(
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 20.11.2018
    Bardzo smutna wiadomość, odchodzi nie tylko najlepszy Moderator, ale najlepszy człowiek, jakiego miałam okazję poznać na tym forum :(
    Yalenko, niech Ci nigdy nie zabraknie siły  i optymizmu, którym zawsze dzieliłaś się z nami, mimo tego, że ostatnimi czasy było bardzo ciężko, gra nas nie rozpieszczała. Ty byłaś naszą opoką i nadzieją, w tych trudnych czasach, dziękuję Ci za wszystko z całego <3
    Życzę, aby w Twoim życiu wszystko dobrze się ułożyło, przede wszystkim dużo zdrówka!!! i mam nadzieję, że niedługo do nas wrócisz, jak już wszystko będzie u Ciebie dobrze. 
    Będziemy czekać i trzymać łapki z całych sił, aby trudne chwile szybko minęły, łap : :)

    i niech nigdy nie zabraknie Ci pogody ducha  <3<3<3<3<3<3
    https://www.youtube.com/watch?v=YKlbJnAGOHQ

  • Szkoda że nas opuszczasz Yalenko ale jak widać takie jest życie i nic nie możemy na to poradzi ć że czasem nie pozwala nam robić tego co lubimy, a ty lubiłaś nam pomagać objaśniając zawiłości kolejnych aktualizacji i prostować błędy, kierować nasze pytania i uwagi do zepołu w Hamburgu, za to wszystko dziękuję ci gorąco i życzę powodzenia w dalszym życiu.

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Nie wiem co napisać, na pewno jest to bardzo smutna wiadomość. Jest to najgorszy moment dla forum tym bardziej że Jiper jest nie aktywny od ponad miesiąca, czyli społeczność BF zostanie sama. Będą musieli poszukać przynajmniej jednego Moderatora który był tak kompetentny jak Ty. Naprawdę zrobiłaś dużo a nawet więcej. Wielkie uznanie za wszelkie ważne informację, byliśmy powiadamiani w ekspresowym tempie. Za konkursy, za ogólnie utrzymanie aktywności na forum. Wiem jakie obowiązki ma Moderator, więc wiem że spisałaś się na 100 %. Widzę masz masz ku temu powody że odchodzisz, życzę Tobie dużo zdrowia i aby wszystko rozwiązało się dla Ciebie korzystnie, trzymam kciuki, dziękuję za wszystko :)
  • Testa (PL1)Testa (PL1) PL1 Posty: 112
    Najmilsza Yalenko!
    Dziękując za WSZYSTKO dedykuję Ci "Ostatnią różę lata" z opery Martha Fredricha von Flatow , opartą na wierszu irlandzkiego poety Thomasa Moore.

    Zegnaj Ostatnia Różo i niech dobre anioły będą z Tobą.
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    Dziękuję za wspaniałą pracę moderatora.
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    edytowano 20.11.2018
    eelo yalenko 
    rożnie bywało na forum ale jak to w życiu sa emocje i wiadomo nie każdy nad nimi nie  panuje 

    dziękuje w swoim imieniu i przepraszam  bo  nie raz nie umilałam ci życia tutaj 

    ale powiem Ci ''''COŚ NAS DZIŚ POŁĄCZYŁO '''' ja tez zegnam  się dziś z gra 
    powody sa rożne na 1 miejscu fakt moje zdrowie i  życie  
    ale powodem do rezygnacji jest tez natłok obrazków narzuconych przez GGS na nas graczy kosztem minimalnych nagród -po prostu już się nie chce-- gra miała być czerpaniem przyjemności dla graczy  a stala się czerpaniem zysków ale dla gggs i to na nierównych zasadach dla graczy 
     myślę ze to tez przyczyniło się do twojej decyzji i kosztem twojego zdrowia
    ale i tak jesteś  WIELKA  bo ja nie miałabym sil wysłuchiwać  narzekań graczy nawet dnia 
    POWODZENIA I do zobaczenia kiedyś gdzieś 

  • Rzadko tu ostatnio bywam, ale nie mogłam zostawić bez komentarza Twojej wiadomości Yalenko.
    Przykro że odchodzisz, ale wielkie dzięki za to, że byłaś  <3 trwałaś na posterunku, wkładałaś swoje serce we wszystko co robiłaś... za życzliwość i wprost anielską cierpliwość o:) poświęcany czas i zaangażowanie, choć czasami bywało ciężko, a GGS nie ułatwiał, wręcz przeciwnie.

    Życzę Ci przede wszystkim zdrowia, zadbaj o niego :) Jak będzie zdrowie, będzie i szczęście, uśmiech i pogoda ducha nie będzie Cię opuszczać. Wszystkiego najlepszego!
    Całym serduchem jestem z Tobą :*

    Podobny obraz
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Wszystkiego dobrego ,zdrówka :)
  • hirek 3 (PL1)hirek 3 (PL1) PL1 Posty: 10
    Droga Yalenko,choć się nie znamy,
    serdeczne dzięki Tobie składamy,
    za dobre rady i za  Twój trud ,
    miałaś  Ty z nami roboty w bród,
    bo zawsze tutaj  dziwnie się  działo 
    coś  tu znikało coś zawieszało .
    Za  Twe konkursy co wymyślałaś ,
    i swój prywatny czas poświęcałaś,
    serdeczne dzięki Tobie składamy,
    wielki szacunek dla Ciebie mamy.
    Najlepszą moderatorkę teraz tracimy ,
    więc dużo zdrówko  Tobie życzymy.
    Pewnie kto inny te funkcję dostanie  ,
    ale po Tobie pustka zostanie  :(
         Nibylandia 2016 :))
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Moi drodzy :)

    Dziękuję Wam z całego serca <3 za każde ciepłe słowo i dobrą energię, która niesie iskierkę otuchy..No i jak tutaj łzy nie uronić? Ogromnie dziękuję  <3<3<3

    Pozdrawiam Was serdecznie,
    Yalenka
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Kochana Yalenko dziękuję za twoje zaangażowanie i dobre rady Zawsze odpowiadałaś i pomagałaś. Życzę Ci  dużo uśmiechu w znoszeniu cierpienia, wiem coś o tym bo walczę też każdego dnia z chorobą. Dużo uśmiechu i poprawy zdrowia  <3<3<3
  • Yalenko,
    wszystkiego dobrego w życiu :) i dużo, dużo zdrówka :smile: 
    Wielka szkoda, że odchodzisz. To ogromna strata dla naszego forum. Zawsze można było na Ciebie liczyć. Dziękuję Ci za spokój, który tu wnosiłaś i wszelką pomoc. Naprawdę nie wiem nawet co napisać. Bardzo mi przykro.

  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Życie to gra tylko nieco bardziej skomplikowana i nieprzewidywalna i jak każda gra niesie ze sobą wiele niespodzianek. Czasami są do dobre chwile a czasami jak ta bardzo smutne. Jedni odchodzą inni przychodzą z tą różnicą, że po jednych pamięć szybko się zaciera a po innych zostaje na długo. :'(
    Ty zostaniesz w naszej pamięci na długo bo tyle dobrego co dałaś nam graczom nie dał jeszcze żaden Modeator. :)
    Nie mówię, żegnaj lecz do zobaczenia może gdzieś tam w innym lepszym świecie a może jeszcze kiedyś tutaj <3
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Yalenko - ja osobiście dziękuję Ci za   <3<3<3 opis ścigacza, i inne interesujace wydarzenia, które ładnie opisałaś
    nigdy nie mówię - żegnaj - lecz do jutra :p:p:p
    do zobaczenia <3<3<3
  • Giovanna (FormerMod)Giovanna (FormerMod) Guest Posty: 4,970
    Hello @Yalenka

    I wanted to leave you my best wishes for this Christmas and that Santa Claus and the Fairies

    bring you good health at Christmas.












    It is an exclusive postcard, created by a Spanish graphic artist.

    The text says: "Merry Christmas, with my best wishes for this Christmas"

    Health! and many hugs  <3


  • Smutno,bardzo..:(
    Ale przkornie,nie powiem żegnaj,tylko : do zobaczenia...bo szczerze wierzę ,ze Yalenko wrócisz do nas,pokonasz problemy ze zdrówkiem i wrócisz:) Jesteś najlepszym moderatorem,bez Twojej pomocy,będziemy błądzić,jak dzieci we mgle
    Różnie bywało,ale bardzo,bardzo Ci dziękuję za pomoc,zawsze mogłam na Ciebie liczyć...,za Twoje zaangażowanie,za walke o nas,zwykłch graczy..Dziekuję Yalenko:)
  • Dzięki za Twoje zaangażowanie w prowadzenie forum,, za kalendarz, ściągi do eventow itp.

    Powodzenia, a przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia
Ta dyskusja została zamknięta.