Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Brak latawca!!!

Zaraz mistrzostwa,a po kolejnej słąwetnej aktualizacji znikneły mi dwa latawce!!!
U niektórych sojuszników są..tam,gdzie ozdoby,u mnie nie ma żadnego.
Prosze o natychmiastowe zweryfikowanie tego błędu!!
Mam tylko do kupienia nowy latawiec na 25 %  podczas gdy nie powinnam mieć tej możliwości

Komentarz

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 06.12.2018
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Zaraz mistrzostwa,a po kolejnej słąwetnej aktualizacji znikneły mi dwa latawce!!!
    U niektórych sojuszników są..tam,gdzie ozdoby,u mnie nie ma żadnego.
    Prosze o natychmiastowe zweryfikowanie tego błędu!!
    Mam tylko do kupienia nowy latawiec na 25 %  podczas gdy nie powinnam mieć tej możliwości
    Dzień dobry
    Proszę sprawdzić inwentarz. I dołączyć zrzut ekranu z widokiem na możliwość zakupienia nowego latawca.

    P.S. Nowy latawiec powinnaś mieć w inwentarzu. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • W inwentarzu nie mam..co więcej problem dotyczy tez innych członków z mojego sojuszu,którzy mieli min. 2 latawce.Rozpoczeły się mistrzostwa,czy mozna to teraz ,jak najszybciej zweryfikować i naprawić??


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Nie wiem czy można to szybko naprawić, zgłosiłam. Jeżeli zostaniesz wylogowana z gry bardzo proszę o to byś przez jakiś czas się nie logowała.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Jeszcze jedno bardzo proszę wyczyścić pamieć podręczną i pliki cookie, zalogować się ponownie i sprawdzić inwentarz. Jeśli wykonasz te czynności proszę mnie o tym powiadomić. Wtedy sprawdzimy problem na Twoim koncie.

    Dziękuję,
    Yalenka 
  • Dziękuję Yalenko:)
    Wszystko wyczyściłam,nadal nic nie ma....:(
    Nadmienię,ze nagród za Oktober tez nie dostałam i za rybny lejek..niektórzy dostali..W Oktober byłam na 10 miejscu,więc skrócony czas by się przydał
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Dziękuję Yalenko:)
    Wszystko wyczyściłam,nadal nic nie ma....:(
    Nadmienię,ze nagród za Oktober tez nie dostałam i za rybny lejek..niektórzy dostali..W Oktober byłam na 10 miejscu,więc skrócony czas by się przydał
    Witam ponownie

    Podaj mi kilka nicków graczy którzy nie otrzymali końcowego okna pop-up z Oktoberfest. Możesz to zrobić w wiadomości prywatnej.
    Oczywiście uprzednio gracze powinni wyczyścić historie przeglądania itd.
    Co do silosu proponuje skontaktować się z Działem wsparcia :)

    Temat latawców jest sprawdzany.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Już zbieram nicki...a co latawców..sprawdzony,ale nie naprawiony:(( Nadal ich nie mam,czy mogę liczyć na szybką poprawkę tego błędu??
    I jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc:) Naprawdę szkoda,ze musisz odejśc..jesteś tutaj wręcz niezbędna..
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Już zbieram nicki...a co latawców..sprawdzony,ale nie naprawiony:(( Nadal ich nie mam,czy mogę liczyć na szybką poprawkę tego błędu??
    I jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc:) Naprawdę szkoda,ze musisz odejśc..jesteś tutaj wręcz niezbędna..
    Pojawiła się wiadomość w Nowinkach więc zerknij ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • ja tez zakupilem latawiec i go nie ma    wszystko co mozliwe przeczyszczone   http://prntscr.com/lrhyzw
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Jeżeli ktoś nie widział jeszcze informacji zamieszczonej w Nowinkach odnośnie latawców, to proszę się zapoznać z TYM wpisem ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    Yalenko ja też nie dostałam nagród sojuszowych za octoberfest i znikły mi latawce,miałam 2 sztuki a nowego nie dostałam i tak samo jak MargotPlayer mam możliwość zakupu u kupca
    Prosze o zwrot nagród i latawca,pilnie,jak najszybciej

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Najświeższe informacje odnośnie zagubionych latawców odnajdziecie TUTAJ.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik