Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Brak Tanuki

Poprzednio na początku gry brak było pracownika, teraz brakuje Tanuki pomimo powiększenia gry i szukania z lupą. Pewnie w jakiś cudowny sposób się znajdzie tak jak pracownik. Na pewno ja jestem ślepa a wy się nie mylicie. Pozdrawiam serdecznie

Komentarz

  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    u mnie też nie ma Tanuki i nie dolicza mi Kwiatów Wiśni i Zatopionych kwiatów Wiśni tez 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Zosia60 (PL1) powiedział(a):
    Poprzednio na początku gry brak było pracownika, teraz brakuje Tanuki pomimo powiększenia gry i szukania z lupą. Pewnie w jakiś cudowny sposób się znajdzie tak jak pracownik. Na pewno ja jestem ślepa a wy się nie mylicie. Pozdrawiam serdecznie
    Dobry wieczór Zosiu60

    Moja droga z pewnością tak jak było w przypadku śpiącego pracownika, Tanuki jest na Twojej farmie. 
    Pamiętaj, że ten nieposkromiony japoński Tanuki, który robi Ci psikusy pojawia się na farmie co kilka godzin (jest to około co 5 godzin). Jeśli wybrałaś już jeden z trzech Darumów, Tanuki ponownie będzie aktywny po kilku godzinach. Natomiast jeśli strzałka w interfejsie wydarzenia po odnalezieniu Tanukiego nadal jest zielona ( Uwaga: zdarza się to u niektórych graczy w wersji Html5 i zwróć na to uwagę u siebie), przejdź do wersji Flash i ponownie wróć do wersji Html5. Strzałka zrobi się szara, a po kilku godzinach znowu zielona. Szukasz Tanukiego tylko i wyłącznie wtedy gdy jest on aktywny na farmie i kiedy klikniesz na strzałkę ona przeniesie Cię do danego obiektu na jednej z trzech farm. Zobaczysz tam tak jakby "mgłe" na danym obiekcie. Jest to znak, że Tanuki jest aktywny i musisz go poszukać. Natomiast bardzo ważne jest i trzeba o tym pamiętać, że jeśli zbierzesz produkcję z budynku na którym był psikus od Tanukiego on również znika z Twojej farmy ;) i tym samym nie jesteś w stanie go znaleźć.

    Możesz również skorzystać z map lokalizacji rozmieszczenia Tanuki, które odnajdziesz na TEJ stronie ;)

    Powodzenia w szukaniu ;)
    Yalenka
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    edytowano 09.05.2023
    Temat nieaktualny, już wszystko działa :)
    Post edited by gladia (PL1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik