Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Brak nagród za Oktober

 Jak w temacie,brak nagród za Oktober,zarówno indywidualnych,jak i sojuszowych...znowu mamy upominac sie o swoje i pisac do supportu????
«1

Komentarz

  • skończył sie  Octoberfest    a nagród brak
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dzień dobry

    Zgłosiłam. Jeżeli otrzymam dodatkowe informacje zamieszczę je dla Was w Nowinkach.

    Pozdrawiam,
    Yalenka


  • http://scr.hu/6wyi/2zrmf    tylko tyle   mam  

  • dzieki Yalenko:))))))))))) no to czekamy  
  • AmazingMarzena3 (PL1)AmazingMarzena3 (PL1) PL1 Posty: 257
    edytowano 05.12.2018
    hmm dziwne niby koniec octoberfestu ..a budynki stoją...???  No i nagród brak...chyba cos się zawiesiło..
  • MIKRUS01 (PL1)MIKRUS01 (PL1) PL1 Posty: 36
    Ja też nie dostałam żadnej nagrody, nawet tej najmniejszej. A może to nie jest koniec Oktoberu , bo budynki nadal stoją ??.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    hmm dziwne niby koniec octoberfestu ..a budynki stoją...???  No i nagród brak...chyba cos się zawiesiło..
    MIKRUS01 (PL1) powiedział(a):
    Ja też nie dostałam żadnej nagrody, nawet tej najmniejszej. A może to nie jest koniec Oktoberu , bo budynki nadal stoją ??.
    Witam

    Problem o którym wspominacie został zgłoszony. Przeniosłam Wasze posty w bardziej odpowiednie miejsce.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    Taaa....., Oktoberfest się skończył, a nagród nie ma......
    I żadnej informacji na ten temat też nie ma.....
    Ojjj, niedobrze....

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    alemania4 (PL1) powiedział(a):
    Taaa....., Oktoberfest się skończył, a nagród nie ma......
    I żadnej informacji na ten temat też nie ma.....
    Ojjj, niedobrze....

    A raczej ostatnio normalne...

  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    edytowano 05.12.2018
    @Yalenka
    Mam takie niewinne pytanie - kto za to odpowie ?
    oktober się skończył, nagród należnych nigdzie nie widac ?
     Czy po raz kolejny każdy sojusz, czy gracz ma wypisywac meandry poematów do supporty, żeby coś dostac ?
     Cos co wypracował swoją mozolną pracą ?
    Czy też mamy wysyłac zrzuty ekranu z wynikami ?
    Karwia - mnie ręce i nogi się uginają, 
    Pracuję ciężko po 12 godzin, do gry wkładam tyle sił ile mogę i co ??? znowu się budzę z ręką w nocniku ?
    komenyujcie ile chcecie - ja już przestaje
    pozdrowienia dla wytrwałych graczy
    Byc może zawinniła szybka poprawka, która miała oddzielic oktober od złotego tygodnia ?
    Cokolwiek by to nie było - domagam się odpowiedzi
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    alemania4 (PL1) powiedział(a):
    Taaa....., Oktoberfest się skończył, a nagród nie ma......
    I żadnej informacji na ten temat też nie ma.....
    Ojjj, niedobrze....

    Info była, a raczej jest ;)https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/186573/brak-nagrod-za-oktober#latest
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Yalenko 
    Widziałam że umieściłaś info o feralnym zakończeniu piwa - zgłoszenie...ale jak to możliwe, że zespół nie wie że piwo padło? przecież w chwili zakończenia jeszcze ktoś pracował czy nie ? czy to dotyczy serwera PL czy to większa awaria? bo sala na wiosce jest, choć wejść do niej nie można, stoiska też są... 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Yalenko 
    Widziałam że umieściłaś info o feralnym zakończeniu piwa - zgłoszenie...ale jak to możliwe, że zespół nie wie że piwo padło? przecież w chwili zakończenia jeszcze ktoś pracował czy nie ? czy to dotyczy serwera PL czy to większa awaria? bo sala na wiosce jest, choć wejść do niej nie można, stoiska też są... 
    Dobry wieczór

    Problem jest globalny, nie tylko dotyczy serwera PL ale również innych serwerów. Zespół został poinformowany i jak tylko ustali gdzie jest przyczyna zaistniałej sytuacji dostarczy nam potrzebnych informacji. Kiedy je otrzymam nie wiem. 
    Natomiast wiem jedno, jeżeli otrzymam informacje to postaram się je jak najszybciej dla Was zamieścić w Nowinkach.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    maRuda (PL1) powiedział(a):
    Dzięki maRuda , brak czasu na przyjemności, jaką jest ta gra  i obowiązki rodzinne , nie pozwoliły mi na zapoznanie się z wcześniejszymi wpisami na forum, dziękuję  <3 zapoznałem się już z tymi wpisami i dalej jest mi  ????? nijak ?????przykro ???? albo jestem wcurwiony jak cotecek ????
    idę spac bo ciut świt do pracy, ale będę śledził temat
    pozdrawiam
  • Spokojnie nie ma się czym martwić. To jest normalne chwilowy brak prądu. Laptopy padły i karkulatory też więc idziemy na farmę zimową , zbieramy jagódki i z tych jagodowych koralików robimy liczydła takie od 1 do 10.

    Wysyłamy nasze liczydła i zaraz będzie wszystko podliczone. No na tonę złota liczę i niecierpliwych pozdrawiam.


  • urządzanie piwnego wydarzenia poza sezonem musiało się zle skończyć  :D:D:D

    ale potwierdzam, nagród brak i plis tylko bez tekstów żeby jakieś printscreeny do kochanego zespolu wysyłać
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    urządzanie piwnego wydarzenia poza sezonem musiało się zle skończyć  :D:D:D

    ale potwierdzam, nagród brak i plis tylko bez tekstów żeby jakieś printscreeny do kochanego zespolu wysyłać
    jbc screen mam, wiec nie martw się
  • Nagrody za wynik sojuszu dzisiaj dostałem ale indywidualnych już/jeszcze nie. Będą (zwłaszcza premia "-50% czas budowy i produkcji")?
  • A ja nie dostałam,ani sojuszowych,ani indywidulnych,a tez na skróconym czasie mi zależało:(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie 

    Problem nie jest zapomniany, jeżeli otrzymam informacje w tej sprawie zamieszczę je dla Was na forum.
    Przykro mi że trwa to tak długo.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Ważne że nie jest zapomniany :smile: nie pogniewam się jeżeli skrócony czas zacznie się w weekend :wink:
  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    też nie dostałam nagród za October a jako sojusz mieliśmy 2 miejsce:(
  • Też nie dostałem nagród. Indywidualne 3 miejsce; sojusznicze chyba były.
    Dodatkowo konto zostało zablokowane - czyżby za pisanie prawdy jakie błędy są w tej grze i domaganie się rekompensat?

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie 

    Bardzo proszę się zapoznać z TYM ogłoszeniem.

    S_I_G (PL1) powiedział(a):
    Też nie dostałem nagród. Indywidualne 3 miejsce; sojusznicze chyba były.
    Dodatkowo konto zostało zablokowane - czyżby za pisanie prawdy jakie błędy są w tej grze i domaganie się rekompensat?

    Jak Twoje konto zostało zablokowane? Grasz na telefonie czy na komputerze.
    Przeczyść dane przeglądania i zaloguj się ponownie na komputerze, nie na telefonie. Miałam dzisiaj podobny raport, nie zajmujemy się problemami jakie napotykacie na urządzeniach przenośnych.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Gram na komputerze. 
    Wyczyszczenie pamięci podręcznej nic nie dało.
    Dalej komunikat: "Twoje konto zostało zablokowane. Skontaktuj się z suportem."
    Oczywiście zgłosiłem do nich problem, ale znając ich tempo rozwiązywania problemów nie oczekuję szybkiej reakcji.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    S_I_G (PL1) powiedział(a):
    Gram na komputerze. 
    Wyczyszczenie pamięci podręcznej nic nie dało.
    Dalej komunikat: "Twoje konto zostało zablokowane. Skontaktuj się z suportem."
    Oczywiście zgłosiłem do nich problem, ale znając ich tempo rozwiązywania problemów nie oczekuję szybkiej reakcji.
    Witam 
    Spróbuj zalogować się z innej przeglądarki.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • beska (PL1)beska (PL1) PL1 Posty: 33
    Nadal brak nagród i informacji !  Między innymi wygrałam skrócony czas i po tylu dniach nie wiadomo kiedy będzie włączany .  Pewnie po MS . Do tego  cichaczem żeby nie można było skorzystać . A najbardziej załamujące jest to ,że brak jakielkowiek informacji ,odpowiedzi  od supportu . 
  • Oj chyba problem został zapomniany 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Problem zaległych nagród z Oktoberfest jest nadal omawiany, a Zespół dostarczy Wam rozwiązanie tak szybko jak będzie to możliwe ;)
    Cierpliwości :)

    Pozdrawiam,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik