Strona główna Polish Gracz poszukuje sojuszu

Podziękowanie

Wszystko ma swój początek i koniec ja swoją przygodę z BF uważam za zakończoną.Spędziłam tu dużo czasu dobrze się bawiąc i mając wiele frajdy z gry ale jej już nie ma, z tąd moja decyzja o jej całkowitym zawieszeniu,być może kiedyś wrócę a jak nie to konto zostanie skasowane  ;)

Chcę podziękować za wspólnie spędzony czas tutaj Wszystkim ludziom dzięki którym to klikanie było duża frajdą,bo to głównie dzięki spotkanym tutaj ludziom ta gra dawała mi tyle frajdy, cała reszta to zawsze było dodatek do tego klikania dla mnie.

Dziękuje ludziom z sojuszy których już nie ma bądz zmieniły nazwy albo się podzieliły nieraz sprawialiście,że płakałam ze śmiechu i za to dziękuje za tą frajdę którą miałam kilkając wspólnie z Wami.

Dziękuje również graczom spotykanym podczas misji, z wieloma rywalizacja dzięki usposobieniu i podejściu do niej była dużą frajdą, niejednokrotnie wyzwaniem ale bardzo przyjemnym.

Dziękuje również moderatorom  tym byłym jak i obecnym,za cierpliwość do mnie,no nie zawsze byłam grzeczna  ;) -robicie tu kawał dobrej roboty która bardzo często bywa niedoceniana.

Przede wszystkim dziękuję Tym których znam tu długo naprawdę długo, a którzy zawsze i do końca mojej przygody tutaj byli wobec mnie w porządku za ten wspólnie spędzony czas z Wami,za to że sprawialiście iż wchodziło się mi tutaj z przyjemnością z Wami najciężej się żegnać.Przygodę tutaj zawsze będę miło wspominać głównie dzięki Wam.

Wszystkiego dobrego dla farmerów i farmerek,bawcie się tu dobrze  :)

Komentarz

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dobry wieczór Sylwio 

    Przykro to słyszeć, że kończysz przygodę z Big Farm. Życzę Ci spełnienia, pomyślności, pogody ducha, odwagi w podejmowaniu decyzji oraz jak najwięcej szczęśliwych dni i sukcesów w życiu prywatnym. Bądź szczęśliwa i trzymaj się ciepło <3 !  Dziękuję za to, że byłaś tu z nami w tych dobrych i złych chwilach.
    Wszystkiego dobrego.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Hej,
    Twoja decyzja jest dla mnie zrozumiała, trzyma mnie przy grze zapoczątkowany prze ze mnie sojusz i członkowie sojuszu, którzy na mnie liczą. Pierwsze dwa lata gry były wciągające, nie narzekam. Później gra stała się wielkim zarobkiem dla zespołu i wyzyskiwaczem Graczy, zero równych szans. Pomimo trzymam się, może kiedyś równie zadecyduję się odejść z BF. Jesteś częścią gry, historią, masz dużo wiedzę na temat gry, takich Graczy jest mało. Niestety się przejechali.
    Życzę powodzenia Tobie w świecie może innej gry, ale ogólnie w rzeczywistości. Czasami mieliśmy jakąś styczność, tzn. kojarzę Cię z gry. Więc szkoda że odchodzisz, ale wielkie brawa za wytrwałość. Słuszna decyzja! brawo :) trzymaj się
    Joanna :>

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik