Strona główna Polish Szkicownik

Czy to ptak? Czy to samolot? Nie! To Akrobatyczny latawiec!

YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496

Witajcie Big Farmerzy!



Latawce akrobatyczne to nie tylko świetna letnia rozrywka (lub niebezpieczny piorunochron dla niektórych ekhm Benjamina Franklina) ale także to dekoracja o którą Wielu z Was pytało. Gdzie się podział? Kiedy wróci? Czy przyciągnie piorun ;) ? Odpowiedzi na te pytania: daleko stąd, wkrótce i nie (chyba, że jesteś Benjaminem Franklinem) Ale zapewne macie więcej pytań dlatego jesteśmy tutaj, aby rzucić trochę światła na przyszłość dekoracji Akrobatycznego Latawca.

Czy powróci?

Tak, akrobatyczny latawiec powróci i będzie dostępny w ofercie u Handlarza Światowych Mistrzostw! Będziecie mogli kupić latawiec, zbierając monety mistrzostw i odwiedzając Handlarza podczas trwania wydarzenia, a także na końcu wydarzenia lub krótko po tym, jak Światowe Mistrzostwa dobiegną końca. Latawiec znów poleci!

Czy latawiec będzie taki sam?

Poczyniliśmy kilka pozytywnych zmian w działaniu latawców, oraz ich dostępności dla wszystkich graczy. Ich wzmocnienie nie będzie już tak silne, aby nie powodować tak wielkich różnic w Mistrzostwach Sojuszniczych pomiędzy graczami. Poprzednio każdy latawiec dawał 50% wzmocnienia punktów reputacji, obliczanych na podstawie wyniku misji. Po zmianach pierwszy latawiec będzie dawał 25% wzmocnienia, a każdy następny dodatkowy 1%. Maksymalny procent wzmocnienia możliwy do uzyskania z ulepszania latawców będzie wynosił 100%. I to wszystko bez zbędnego zajmowania miejsca przez dodatkowe latawce!

Co stanie się z moimi istniejącymi latawcami?

Jeśli posiadasz już latawiec, zostanie on przekształcony w nowy typ latawca. Wszelkie dodatkowe latawce, które posiadasz, zostaną użyte do ulepszenia głównego latawca i zwiększenia wzmocnienia Twojego nowego, ulepszonego latawca. 

Kiedy nadejdą zmiany?

Zamierzamy wprowadzić zmiany między końcem listopada, a początkiem grudnia. Dokładniejsza data zostanie podana tak szybko, jak to będzie możliwe. Nowych latawców możecie spodziewać się w grudniu lub przed nowym rokiem, w kolejnej edycji Światowych Mistrzostw po wprowadzonych zmianach.

Jak mogę zdobyć latawiec?

Nowe latawce będą sprzedawane wyłącznie za Monety Światowych Mistrzostw u Handlarza Mistrzostw. Nowy latawiec będzie wyglądać tak samo jak stary latawiec, ale z nowym systemem działania, więc miejcie oczy szeroko otwarte i nie przegapcie Handlarza Mistrzostw po aktualizacji, która wprowadzi zmiany, aby uzyskać więcej informacji.


Tak więc działanie nowego latawca jest o wiele bardziej sprawiedliwe. Przedmiot znów będzie dostępny dla wszystkich Graczy w Światowych Mistrzostwach. Zdobądźcie jeden z nowych latawców, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Pamiętajcie, że możecie użyć Koła fortuny Światowych Mistrzostw, aby zdobyć dodatkowe monety, a my upewnimy się, że koło będzie aktywne w następnych Światowych Mistrzostwach, w których latawce będą znowu dostępne.


Szczęśliwego puszczania latawców!

Wasz Zespół BigFarm

Komentarz

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Myślałam że po tej aktualizacji u Handlarza pojawi się latawiec, a to smutek pojawił się na mojej twarzy, trzeba nadal czekać, a byłam taka pewna.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Latawce pojawią się po mistrzostwach światowych, jak gracze pozbędą się tych srebrnych żetonów.
    Przy okazji pojawią się oferty zakupu żetonów, za pieniądze oczywiście w megapromocji.
    A na razie pomimo zachęt GGS w puszczaniu latawców, puścić możemy sobie inne rzeczy :)
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 26.11.2018
    no najzwyklejsza kpina...
    czyli będą teraz 2 rodzaje latawcy, z 50% dla elity i 25% dla reszty hołoty...
    wole nawet nie wiedzieć jaki koszt będzie udoskonalenia z 25 do 50%, żeby dogonić obecnych posiadaczy, na pewno nie niski...
    rozumiem że głównym zamysłem jest poszukiwanie jeleni ktorzy grubą kasę będą musieli wydać na pościg który takim znacznym rozdzieleniem mocy latawcy zostanie spowodowany
    tak głupio zapytam gdzie w takim razie to długo zapowiadane zrównanie szans???

    gratuluję pomysłu ale jak mam kupować niepełnowartościowy bubel i skarbonkę bez dna to się jednak poważnie zastanowie
  • Mnie latawce nie interesują. Nie chcę ich mieć. Wyścig szczurów, jak i zakup złota w tej grze, już bardzo dawno temu  się skończył. Interesuje mnie natomiast, czy powrócą równolegle skrzynie święta plonów, zwiększające powierzchnię magazynową? Zostały wycofane równocześnie z latawcami. Wiem, że to wątek o latawcach, ale to jakby siostrzane przedmioty, dlatego, aby nie zaczynać nowego wątku, pytam tutaj. Pozdrawiam.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Sandra777 (PL1) powiedział(a):
    Mnie latawce nie interesują. Nie chcę ich mieć. Wyścig szczurów, jak i zakup złota w tej grze, już bardzo dawno temu  się skończył. Interesuje mnie natomiast, czy powrócą równolegle skrzynie święta plonów, zwiększające powierzchnię magazynową? Zostały wycofane równocześnie z latawcami. Wiem, że to wątek o latawcach, ale to jakby siostrzane przedmioty, dlatego, aby nie zaczynać nowego wątku, pytam tutaj. Pozdrawiam.
    Witam

    Obecnie Zespół chce zobaczyć jak przyjmie się w świecie gry nowy system latawców, jeżeli kiedykolwiek skrzynie powrócą to również z limitem. Chociaż na chwilę obecną nie jest to planowane. Nasz CM zapewnia, że podejmie odpowiednie kroki w tym kierunku by porozmawiać z Zespołem gry o powrocie nie tylko skrzyń święta plonów do gry, ale również i maszyn na gumy kulki ;) 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Yalenka powiedział(a):
    Sandra777 (PL1) powiedział(a):
    Mnie latawce nie interesują. Nie chcę ich mieć. Wyścig szczurów, jak i zakup złota w tej grze, już bardzo dawno temu  się skończył. Interesuje mnie natomiast, czy powrócą równolegle skrzynie święta plonów, zwiększające powierzchnię magazynową? Zostały wycofane równocześnie z latawcami. Wiem, że to wątek o latawcach, ale to jakby siostrzane przedmioty, dlatego, aby nie zaczynać nowego wątku, pytam tutaj. Pozdrawiam.
    Witam

    Obecnie Zespół chce zobaczyć jak przyjmie się w świecie gry nowy system latawców, jeżeli kiedykolwiek skrzynie powrócą to również z limitem. Chociaż na chwilę obecną nie jest to planowane. Nasz CM zapewnia, że podejmie odpowiednie kroki w tym kierunku by porozmawiać z Zespołem gry o powrocie nie tylko skrzyń święta plonów do gry, ale również i maszyn na gumy kulki ;) 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Ech, żeby tylko ten Zespół od patrzenia wytrzeszczu nie dostał :) Jak zwykle są równi i równiejsi.
    Ile będzie kosztował ten latawic 25%? Tyle ile poprzednio ten 50% czy x razy ?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Chciałam uprzejmie zapytać które opinie, uwagi i przemyślenia są dla zespołu ważne ? na tyle ważne żeby choć jakiś procent wniosków Graczy wprowadzić do gry? Mój długi staż pozwala zauważyć, że nic takiego nie ma miejsca. Jest wręcz odwrotnie.
    Cała dyskusja o latawcach jest bulwersująca i jednocześnie żałosna...bo jeżeli organizator - producent organizuje rozgrywki i daje szanse KUPIENIA wyników...to o jakiej uczciwości tu mówimy ???...Już daaawno !!! Gracze protestowali przeciwko kupowaniu reputy !!!
    Zespół nie widział i nie słyszał.
    Za to powtórzył sytuacje, kiedy pokazały się talarki w ofercie za złoto !
    Wystarczyłoby żeby tej oferty nie było...i latawce zdobyte za farmową pracę dumnie by powiewały.
    Skoro do gry jest wprowadzona oferta, to nie po to, by kolejne kółeczko przeszkadzało, tylko po to, by Gracze KUPOWALI !...ponieważ własnie na tych ofertach firma zarabia, więc trudno wciskać kit, że nikt tych ofert nie tworzy, nie przelicza, nie planuje zysków...
    Sprawa latawców mocno nadwyrężyła renomę zespołu i cokolwiek zespół teraz zrobi, jakkolwiek będzie próbował to naprawić...nie ma takiego cudu...bo jedyny sposób to cofnąć czas.
  • Yalenka powiedział(a):
    Sandra777 (PL1) powiedział(a):
    Mnie latawce nie interesują. Nie chcę ich mieć. Wyścig szczurów, jak i zakup złota w tej grze, już bardzo dawno temu  się skończył. Interesuje mnie natomiast, czy powrócą równolegle skrzynie święta plonów, zwiększające powierzchnię magazynową? Zostały wycofane równocześnie z latawcami. Wiem, że to wątek o latawcach, ale to jakby siostrzane przedmioty, dlatego, aby nie zaczynać nowego wątku, pytam tutaj. Pozdrawiam.
    Witam

    Obecnie Zespół chce zobaczyć jak przyjmie się w świecie gry nowy system latawców, jeżeli kiedykolwiek skrzynie powrócą to również z limitem. Chociaż na chwilę obecną nie jest to planowane. Nasz CM zapewnia, że podejmie odpowiednie kroki w tym kierunku by porozmawiać z Zespołem gry o powrocie nie tylko skrzyń święta plonów do gry, ale również i maszyn na gumy kulki ;) 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Dziękuję za odpowiedź :)
  • Sewirra (PL1)Sewirra (PL1) PL1 Posty: 44
    mam latawiec na farmie i kiedy moge oczekiwac ewentualnego drugiego i ulepszenia tego co jest czy znow bedzie to wiecznosc
  • Sewirra (PL1)Sewirra (PL1) PL1 Posty: 44
    czy obecny latawiec ktory mam tez daje reputacje i na ms tez
  • Sandra777 (PL1)Sandra777 (PL1) Posty: 43
    edytowano 10.12.2018
    Sewirra (PL1) powiedział(a):
    mam latawiec na farmie i kiedy moge oczekiwac ewentualnego drugiego i ulepszenia tego co jest czy znow bedzie to wiecznosc
    Tak, jak ja to rozumiem to nie będziesz miał/a drugiego latawca. Będzie tylko jeden. Można go ulepszać u handlarza mistrzostw za monety.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 10.12.2018
    Sewirra (PL1) powiedział(a):
    mam latawiec na farmie i kiedy moge oczekiwac ewentualnego drugiego i ulepszenia tego co jest czy znow bedzie to wiecznosc
    Dzień dobry

    Jedyny latawiec którego ja widzę na Twojej farmie, to mały latawiec i jest to zwykła ozdoba. Zachęcam Cię do dokładnego przeczytania ogłoszeń na temat latawców, oraz tego w jaki sposób możesz je zdobyć i jak ulepszyć ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka

Sign In to comment.