Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Psotnik lub pomocnik

Gzie jest "psotnik lub pomocnik",
zawsze jak startowały mistrzostwa , towarzyszył im  "psotnik lub pomocnik" a teraz nie widzę, jak wymienic punkty karmy ?
Chyba że ja o czymś nie wiem .

Komentarz

  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Ktoś z GGS chyba zaspał, niestety.
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Mam nadzieję ..że GGS się obudzi i jeszcze wsadzą psotnika i pomocnika za nim się mistrzostwa 
    skończą .. :persevere::persevere:
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    mmajunia (PL1) powiedział(a):
    Ktoś z GGS chyba zaspał, niestety.
    Mmajunia, chciałaś napisać..zepsuł zamiast zaspał...hiihihihhi
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Albo to kara za narzekania na targ rybny, gdy zapłatą były szczotki i grabie.. ;)
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    W te mistrzostwa nie ma chłopców z kramem psot i psikusów !!!
    Nie wiem czemu, nie możemy pomóc sojusznikom bo nie ma jak wymienić żetonów.
    Pytam więc : kiedy będą psotni bliźniacy????

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    To wymieniaj , jak są, a nie czekaj.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Gzie jest "psotnik lub pomocnik",
    zawsze jak startowały mistrzostwa , towarzyszył im  "psotnik lub pomocnik" a teraz nie widzę, jak wymienic punkty karmy ?
    Chyba że ja o czymś nie wiem .
    Witajcie

    Jeśli chodzi o tę sytuację gdzie jest "Psotnik i Pomocnik" niestety naprawdę w chwili obecnej nie możemy niczego powiedzieć na 100%, ponieważ nie otrzymaliśmy w tej sprawie żadnych informacji. 
    Jak wiecie nasz Zespół jest kreatywny i czasem potrafi wprowadzić zmiany w niektórych elementach Gry, ale szczerze mamy nadzieję, że Psotnicy pozostaną z nami wszystkimi w czasie mistrzostw ;)
    Na pewno będziemy zgłaszać t
    ą sprawę jutro ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    To wymieniaj , jak są, a nie czekaj.
    Aleś wymyśliła ! a co zrobić z tymi które się uzbierało między czasie ?mam nadzieję że to tymczasowy błąd.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Zupełnie nie pojmuje w czym ta kreatywność się wyraża, chyba że ta pomysłowość polega na tym, żeby nie dać nam bliźniaków właśnie wtedy, kiedy by się bardzo przydali.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    To wymieniaj , jak są, a nie czekaj.
    Aleś wymyśliła ! a co zrobić z tymi które się uzbierało między czasie ?mam nadzieję że to tymczasowy błąd.
    To może niech włączą na stałe?
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Jak Yalenko ..pozostaną ..jak ich w ogóle nie ..? :(  i odkąd się mistrzostwa zaczeły nie było ich ..? :(:(:persevere: tym bardziej że zaraz się mistrzostwa kończą .. :persevere:
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    A może chodzi o to ze za ryby i nieraz w nagrodach zaczęli dawać małe ilości 1-3 szt grabek i to powinno wystarczyć??? Po co dalej lecą  żetony skoro nie można ich wymienić??   :neutral:s  Dopiero w poniedziałek zadziałacie a mistrzostwa są od piątku
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    To macie psotnika, stoi to wykorzystujcie.
  • kaśka13 (PL1)kaśka13 (PL1) PL1 Posty: 30
    już od dłuższego czasu brak jest  tego wydarzenia a przez to nie można wymienić żetoników by można było pomóc innym
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305

    Wiemy, że lubicie obdarowywać swoich znajomych, więc chcielibyśmy wymyślić coś, co sprawi, że będzie to dużo łatwiejsze. W przeszłości psikusy i prezenty powodowały wiele dyskusji i nieporozumień między graczami i chcielibyśmy rozwiązać to raz na zawsze. W rezultacie nie będziemy więcej uruchamiać wydarzenia Psotnik lub pomocnik w grze, nie tylko ze względu na problem z psikusami, ale dlatego, że według naszych danych nie jest to funkcja tak popularna u większości graczy, jak mogłaby być. Prezenty - nadal będą dostępne jako nagrody i cieszymy się z pozytywnego aspektu jaki dają te przedmioty. Chcemy, abyście nadal obdarowywali swoich przyjaciół lub tych, którzy zrobili dla Was coś miłego lub pomocnego! Na razie nadal będziecie mogli zdobyć te przedmioty jako nagrody w innych miejsca poza wydarzeniem Psotnik lub pomocnik. Punkty karmy pozostaną w Waszych inwentarzach a my w przyszłym roku spróbujemy "rozgryźć" ten temat i wymyślić coś specjalnego.  Nadchodzi przyszłość pełna prezentów!

    Wydarzenie zostało wycofane.

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Nie ma wydarzenia Psotnik i pomocnik, w takim bądź razie gdzie mam zdobyć nagrody szczęścia? Które mogę obdarować członka sojuszu. Bardzo przydaję się w Mistrzostwa Sojuszy gdzie trzeba uzbierać punkty reputacji, tak się nawzajem wspieramy. Aktualnie zostały mi resztki. Nie mam problemu z grabiami,szczotką bo wyskakuje u kapitana i nie raz jak wykręcę w Kole Fortuny a szczęście rzadko i mam naprawdę mało sztuk. Chcę wymiany punktów na szczęścia itd. Komu przeszkadzały chłopacy?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    bedziesz kupowała za złoto
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Po moim trupie. Chcę chłopaków z powrotem na starych zasadach, zdobyte punkty karmy mogłam sama osobiście wymieniać na co chce, kapitan niestety losuje i małe ilości. Nie będę wydawać złota za coś co miałam niemalże za darmo. Niedługo to będę płacić za logowanie się w grze :( Nie zdziwi mnie to :/
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ja się wcale nie dziwię, że nowi gracze kończą na 10 lvl i czerwona.....
    Zostają tylko starzy, co zdążyli się rozwinąć,i teraz nie muszą, a tylko wtedy kiedy chcą to złotem sypną.
  • Podpisuję się pod tematem!
    Z tego co się orientuję chłopaków nie ma już od Września, ale słyszałem pogłoski, że już wcześniej zaginęli. Może trzeba wysłać po nich list zatytułowany "ZAGINĄŁ" albo "POSZUKIWANY, POSZUKIWANA"
  • Była informacja na ten temat:

  • sklejka (PL1)sklejka (PL1) PL1 Posty: 34
    No to bardzo niefajnie. To po jakiego groma są punkty karne jako nagrody?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 05.12.2018
    sklejka (PL1) powiedział(a):
    No to bardzo niefajnie. To po jakiego groma są punkty karne jako nagrody?
    Witam
    Odpowiedź na pytanie odnajdziesz w poście powyższej, a całe ogłoszenie TUTAJ.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik