Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

23.11.2018 | Wprowadzamy Pakiety subskrypcji

2»

Komentarz

  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    odnośnie grzybków, ja mam nadzieję ,że jednak będzie wydłużone o 24 godz , mi brakuje tylko 6 grzybów i liczyłam dni , normalnie jutro powinno się kończyć o 10 godz a nie dzisiaj 
    ja gram na HTML5 , nie mam jakichś większych problemów , ale jeżeli jest włączona inna jakaś gra która chodzi na Flasch to może mogą występować błędy też tutaj 
    jakiś czas temu miałam taki problem jak była Big Farm włączona /HTML5/ i inna ale przez Flasch 
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Grzybki przedłużone, jeżeli ktoś nie widzi, proponuję się przelogować i powinno być widać :-)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 12.11.2018
    Czas w grzybach  się wydłużył, grzyby są na farmie, ale jak je zbieram to w ogóle nie dolicza ich do eventu , to samo mają moi sojusznicy!!


    ok, 3x się przelogowałam i już dzała!
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746

    Dobry wieczór farmerzy!!!

    Niestety nie mam dla Was dobrych wieści, aktualizacja jest nadal opóźniona. Jak wiecie, do tej pory nie ogłosiliśmy daty i nadal nie jest jasne, kiedy aktualizacja nadejdzie.
    Być może będziemy mieć pewne zmiany w harmonogramie wydarzeń, tak więc bacznie obserwujcie kalendarz. Według pierwotnego planu (chociaż data jeszcze nie pojawiła się w kalendarzu) Oktoberfest miał wystartować w tym tygodniu. Niestety festiwal piwa wymaga najpierw aktualizacji, aby wydarzenie mogło wystartować. Tak więc Oktoberfest rozpocznie się pod koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego tygodnia, ale tak jak w przypadku każdego wydarzenia, możemy wprowadzić zmiany. Miejcie to proszę na uwadze. 
    Za te opóźnienia przepraszamy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Tak troszkę nie w temacie a do zespołu trafiają opinie graczy czy zespół dostaje informacje które są dla nich wygodne???  bo jak dostają rzetelne opinie graczy to chyba mają poważny problem ze zrozumieniem czytanego tekstu....co za ......puszcza trwające miesiąc czasu,wydarzenie które wymaga tony siania podczas ms sojuszniczych czy jarmarku......
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Doris40 (PL1) powiedział(a):
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Doris40 (PL1) powiedział(a):
    Dzięki za odpowiedź i oby tak było, a jak będzie to czas pokaże.
    Doris , jak zbierasz codziennie wszystkie grzyby to już teraz masz wszystkie nagrody zebrane. ( ja mam) i jutrzejszy dzień jest zbędny, to dla tych co jakiegoś nie znajdą zapewne, więc niech JEST jak najbardziej, ale można szybciej pokończyć.
    Oczywiście Jolu masz rację, pod warunkiem, że zbierzesz codziennie wszystkie grzyby. Nie wszystkim się to udało jak Tobie (oczywiście gratulacje!), mi np. nie i innym członkom naszego sojuszu też nie więc 10ty dzień trwania wydarzenia akurat nam jest potrzebney. Też chyba nie wymagamy za dużo, skoro 10 dni to przy tym evencie standard a nie bonus.
    to przecież też się zgadzam, że powinien być!!, 
    mi się udaje, bo podlaczam do telewizora na czas szukania i mam na 37 calowym, a i tak czasami muszę powiększyć do 200% a nawet 300%

    przy czym zauważylem, że w html jest już mniejsza rożnica w jakości, miedzy tlem a grzybkami niż we flashu.
  • sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):

    Dobry wieczór farmerzy!!!

    Niestety nie mam dla Was dobrych wieści, aktualizacja jest nadal opóźniona. Jak wiecie, do tej pory nie ogłosiliśmy daty i nadal nie jest jasne, kiedy aktualizacja nadejdzie.
    Być może będziemy mieć pewne zmiany w harmonogramie wydarzeń, tak więc bacznie obserwujcie kalendarz. Według pierwotnego planu (chociaż data jeszcze nie pojawiła się w kalendarzu) Oktoberfest miał wystartować w tym tygodniu. Niestety festiwal piwa wymaga najpierw aktualizacji, aby wydarzenie mogło wystartować. Tak więc Oktoberfest rozpocznie się pod koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego tygodnia, ale tak jak w przypadku każdego wydarzenia, możemy wprowadzić zmiany. Miejcie to proszę na uwadze. 
    Za te opóźnienia przepraszamy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Tak troszkę nie w temacie a do zespołu trafiają opinie graczy czy zespół dostaje informacje które są dla nich wygodne???  bo jak dostają rzetelne opinie graczy to chyba mają poważny problem ze zrozumieniem czytanego tekstu....co za ......puszcza trwające miesiąc czasu,wydarzenie które wymaga tony siania podczas ms sojuszniczych czy jarmarku......
    Wygląda na to, ze desperacko próbują zwiększyć zyski. Ot cała tajemnica :)
    Z tym, ze to raczej nie wyjdzie w ten sposób. Na moje oko naprawa błędów prędzej by te zyski zwiększyła.  Po co wydawać złoto na kolejne wydarzenia, kiedy nie ma nagród za poprzedni jarmark, czy podwójnych punktów, już od ponad miesiąca.
    Raz tylko widziałam szybką naprawę błędu. Wtedy kiedy zespół zabierał nam nagrody. Kiedy trzeba oddać to za co zapłaciliśmy , możemy czekać miesiącami. W takiej sytuacji gracze raczej nie są chętni, żeby wspomagać złotem kolejne wydarzenia :P
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    no to już #$%@& przesada!!! a co mnie to interesuje że zespół nie daje sobie rady z robotą i co chwilę przekłada aktualkę? ja i mój sojusz nagrody zdobyliśmy dwa tygodnie temu za pierwsze miejsce w jarmarku i te nagrody zwyczajnie chcę i nie za tydzień ani dwa tylko teraz!!! I niby od kiedy potrzeba przestoju, czy aktualizacji żeby dopisać nagrodę?! gdyby tak było to np po każdym forumowym konkursie trzeba by było robić aktualizacje.... mnie kompletnie nie interesuje oktoberfest ani jego super hiper ulepszenia, próby i aktualizacje, najnowsze wynalazki GGSu i wszelkie inne szumnie zapowiadane cuda i w nosie mam tłumaczenia "straciliśmy dane i nie wiemy komu ale za to system wie ale nie powie".... i tym podobne bzdury, pomidorekk ma racje zabrać nagrody umieli w godzinę, a na oddanie nagród to i nawet miesiąc to za mało!! Niech się w końcu zespół porządnie puknie w głowę i zacznie poważnie traktować, bo to już krew człowieka zalewa!!!
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    edytowano 13.11.2018
    ja dodam od siebie iz zabrano produkty typu mleko swinki itp a nic z tego niewidac jak tak mozna budowalismy ulepszalismy a jeszcze nam zmniejszono gniew na cale ggsssssss

    za co mamy ta gre i was lubiec??????

    Edit/ Korzystaj z edycji postu. Twoje wypowiedzi połączyłam.
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    No to mamy te długo oczekiwane subskrypcje  :# Ciekawe ilu graczy dało się wciągnąć w to badziewie ???? :s
  • elek 1 (PL1) powiedział(a):
    No to mamy te długo oczekiwane subskrypcje  :# Ciekawe ilu graczy dało się wciągnąć w to badziewie ???? :s
    haha, obstawiam że bardzo niewielu bo funkcje oferowane za tą kasę to prawdziwy śmiech
    przecież te pakiety są praktycznie bezużyteczne i bezwartościowe

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik