Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

15.08.2018 | Witajcie na Wioskowym Jarmarku!

11315

Komentarz

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Odnośnie jarmarku już pytałam ale odpowiedzi nie dostałam....w miesiącu listopadzie jest on wystarczająco systematycznie czy może dwa razy jarmark to jeszcze nie jest systematycznie????Pytam bo ms sojuszniczych miało być mniej w momencie kiedy jarmark będzie systematycznie w grze .więc ponawiam pytanie i proszę zespół o ustosunkowanie się do tego co sami pisali kiedy w końcu zaczną wywiązywać się z tego co sami piszą ?????i proszę mi wyjaśnić co dla zespołu oznacza pojęcie słowa systematycznie???????????ile razy w miesiącu jarmark ma być serwowany żeby częstotliwość ms sojuszniczych była mniejsza?????????

    Ps jak zadaje pytanie to nie dlatego ,że mi się nudzi tylko dlatego ,że mnie dany temat interesuje i miło by było dostać odpowiedz na zadane pytania...

    Pytanie kolejne kiedy będą zmiany dotyczące strat które do tej pory ponosimy po wprowadzeniu systemu wzmocnień fasadowych?????
  • code (PL1)code (PL1) PL1 Posty: 18
    Mój sojusz po ciężkiej "pracy" zajął pierwsze miejsce w swojej lidze. Jeśli nie otrzymamy nagród do czasu rozpoczęcia wydarzenia, a czytam właśnie, że nie otrzymamy, więc wydarzenie wioskowy jarmark omijamy szerokim łukiem. A swoją drogą ciekawi mnie, czy będzie awans do wyższej ligi. 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 07.11.2018
    Witam
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Odnośnie jarmarku już pytałam ale odpowiedzi nie dostałam....w miesiącu listopadzie jest on wystarczająco systematycznie czy może dwa razy jarmark to jeszcze nie jest systematycznie????Pytam bo ms sojuszniczych miało być mniej w momencie kiedy jarmark będzie systematycznie w grze .więc ponawiam pytanie i proszę zespół o ustosunkowanie się do tego co sami pisali kiedy w końcu zaczną wywiązywać się z tego co sami piszą ?????i proszę mi wyjaśnić co dla zespołu oznacza pojęcie słowa systematycznie???????????ile razy w miesiącu jarmark ma być serwowany żeby częstotliwość ms sojuszniczych była mniejsza?????????

    Ps jak zadaje pytanie to nie dlatego ,że mi się nudzi tylko dlatego ,że mnie dany temat interesuje i miło by było dostać odpowiedz na zadane pytania...

    Pytanie kolejne kiedy będą zmiany dotyczące strat które do tej pory ponosimy po wprowadzeniu systemu wzmocnień fasadowych?????

    Odnośnie ilości mistrzostw sojuszniczych Zespół obiecał generalną redukcję ogólnej liczby mistrzostw w miesiącu, co oznacza, że czasami wciąż mogą być trzy, ale łączna kwota mistrzostw nadal spada. Będziemy również przekazać informacje zwrotne do nowego harmonogramu wydarzeń i ich planowania ;)

    Dzisiaj pojawi się oficjalne ogłoszenie i będziecie mogli się zapoznać z treścią nadchodzącej aktualizacji.
      
    P.S. Dostałam informacje od Zespołu gry odnośnie systemu promocji i spadków w Wioskowym Jarmarku, utrata danych nie powinna mieć wpływu na promocję i spadek poszczególnych sojuszy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Yalenka powiedział(a):
    Witam
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Odnośnie jarmarku już pytałam ale odpowiedzi nie dostałam....w miesiącu listopadzie jest on wystarczająco systematycznie czy może dwa razy jarmark to jeszcze nie jest systematycznie????Pytam bo ms sojuszniczych miało być mniej w momencie kiedy jarmark będzie systematycznie w grze .więc ponawiam pytanie i proszę zespół o ustosunkowanie się do tego co sami pisali kiedy w końcu zaczną wywiązywać się z tego co sami piszą ?????i proszę mi wyjaśnić co dla zespołu oznacza pojęcie słowa systematycznie???????????ile razy w miesiącu jarmark ma być serwowany żeby częstotliwość ms sojuszniczych była mniejsza?????????

    Ps jak zadaje pytanie to nie dlatego ,że mi się nudzi tylko dlatego ,że mnie dany temat interesuje i miło by było dostać odpowiedz na zadane pytania...

    Pytanie kolejne kiedy będą zmiany dotyczące strat które do tej pory ponosimy po wprowadzeniu systemu wzmocnień fasadowych?????

    Odnośnie ilości mistrzostw sojuszniczych Zespół obiecał generalną redukcję ogólnej liczby mistrzostw w miesiącu, co oznacza, że czasami wciąż mogą być trzy, ale łączna kwota mistrzostw nadal spada. Będziemy również przekazać informacje zwrotne do nowego harmonogramu wydarzeń i ich planowania ;)

    Dzisiaj pojawi się oficjalne ogłoszenie i będziecie mogli się zapoznać z treścią nadchodzącej aktualizacji.
      
    P.S. Dostałam informacje od Zespołu gry odnośnie systemu promocji i spadków w Wioskowym Jarmarku, utrata danych nie powinna mieć wpływu na promocję i spadek poszczególnych sojuszy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Bardzo proszę Panią moderator o niepowtarzanie głupot przekazywanych przez Zespół. Jak się kłamie, to kłamstwo musi się trzymać za rękę z prawdą
    Otóż jak wygląda to " Zespół obiecał generalną redukcję ogólnej liczby mistrzostw w miesiącu, co oznacza, że czasami wciąż mogą być trzy, ale łączna kwota mistrzostw nadal spada. Będziemy również przekazać informacje zwrotne do nowego harmonogramu wydarzeń i ich planowania ;)"

     Opracowane na podstawie ogłoszeń w Kalendarzu Sojuszniczym

      lipiec sierpień wrzesień październik listopad
    Mistrzostwa sojusznicze 3 2 3 3 3
    Wioskowy jarmark 0 1 2 1 2

    PYTAM SIĘ: GDZIE REDUKCJA?
    Średnio rozgarnięty gracz widzi, że bzdury się tu wypisuje. Trend tego typu wydarzeń jest wzrostowy.
    Ja rozumiem, że jak się ustali to południe jest o 13.00; 5<4, ale traktowanie ludzi jak analfabetów...
    Balans mistrzostw...
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 08.11.2018
    Tego ,że nie żadnej redukcji w częstotliwości ms sojuszniczych to chyba wie każdy gracz....dlatego moje pytanie kiedy zespół zacznie się wywiązywać z tego co pisze,i co dla nich oznacza pojęcie słowa systematycznie...Odpowiedzi szkoda komentować bo potem będzie żeby zespołu nie obrażać, ich nie trzeba obrażać sami siebie obrażają, mając ludzi grających za naiwnych ładnie mówiąc, którzy połkną każdy bzdet jak młode pelikany rybki,nawet jak jedno drugiemu zaprzecza -żeby nie było ja wiem ,że moderatorzy przekazują graczom to co muszą przekazać, więc moje obiekcje skierowane są do tego kto każe wciskać graczom te dyrdymały niemające żadnego pokrycia z tym co jest rzeczywiście....

    Jak dla mnie zespól może sobie serwować ms trzy razy  w miesiącu przez następne stulecie,ja tam tuptać mogę długo, im więcej tych ms tym mniej frajdy z tego wydarzenia...ta częstotliwość "zabija" cała frajdę z tego wydarzenia jako samego wydarzenia i żadne nagrody tego nie nadrobią,z fajnego ciekawego wydarzenia staje się to nudną monotonią...
  • maRuda (PL1) powiedział(a):
    A, że tak się tylko zapytam skoro "Niestety nastąpiła utrata danych dla serwera PL, dlatego możliwe jest, że niektórzy gracze nie otrzymają nagród" więc jakim cudem system wie jaki sojusz awansował do następnej ligi skoro nastąpiła utrata danych, przez którą zespół nie wie kto ma dostać nagrody??? toż to jedno i to samo... trochę to dziwne jak dla mnie... :/


    no fakt, to dopiero ciekawostka...

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 08.11.2018
    18 października Yalenka napisała w Nowinkach:

    "Dobry wieczór Big Farmerzy!!

    Otrzymaliśmy informację od Zespołu gry w sprawie niepoprawnie działających podwójnych punktów doświadczenia. Problem został zlokalizowany i zostanie naprawiony przy okazji następnej aktualizacji (ten problem wymaga przestoju, dlatego podjęto decyzję by poczekać na kolejną aktualizację).
    Gracze, którzy doświadczają owego problemu otrzymają w ramach przeprosin jeden tydzień podwójnych punktów doświadczenia. Więcej szczegółów otrzymamy w późniejszym czasie

    Pozdrawiam,
    Yalenka"

    Dziś (8 listopada) również z Nowinkach Yalenka napisała:

    "Witajcie Farmerzy!!!

    Dzisiaj będziemy mieć mały hotfix około godziny 13:00 albo trochę później Obserwujcie uważnie symbol przestoju w grze Poprawka ta miała nadejść wraz z aktualizacją, ale z powodu przesunięcia aktualizacji musimy dokonać pewnych napraw w Wioskowym Jarmarku dzisiaj. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka"

    dziś jest przestój i nie ma z tym problemu...
    od 16 X czekamy na naprawę podwójnych PD, problem ten dotyczy wielu osób. Czekamy już ponad 3 tygodnie... Naprawdę Zespół nie mógł przeprowadzić małego hotfixu aby to naprawić???


    już po hotfixie... podwójne punkty nadal działają źle... nie można tego było dziś poprawić?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam amik23

    Wygląda na to, że Zespół nie mógł wprowadzić poprawki do źle działających PD. Naprawa problemu PD jest zaplanowana w dniu aktualizacji.
    Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteście zadowoleni z tej sytuacji.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • a co z nagrodami za jarmark ?

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    lenka1402 (PL1) powiedział(a):
    a co z nagrodami za jarmark ?

    Witam

    Przeczytasz w TYM ogłoszeniu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 08.11.2018
    Yalenka powiedział(a):
    Witam amik23

    Wygląda na to, że Zespół nie mógł wprowadzić poprawki do źle działających PD. Naprawa problemu PD jest zaplanowana w dniu aktualizacji.
    Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteście zadowoleni z tej sytuacji.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Dziękuję za odpowiedź
    Tak, nie jesteśmy zadowoleni
    i to wszystko nie jest sprawiedliwe... wiele osób traci już długo
    z tego, co czytałam dostaniemy tę samą rekompensatę bez względu na to, czy tracimy 1 dzień, czy 4 tygodnie...
  • Mój sojusz wygrał poprzedni jarmark w swojej lidze, a teraz patrzę, że nie ma awansu do wyższej ligi. Przepraszam, to mamy znów grać o to samo co poprzednio? No i jaka jest pewność, że teraz będzie ok? 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    krysztalek (PL1) powiedział(a):
    Mój sojusz wygrał poprzedni jarmark w swojej lidze, a teraz patrzę, że nie ma awansu do wyższej ligi. Przepraszam, to mamy znów grać o to samo co poprzednio? No i jaka jest pewność, że teraz będzie ok? 
    Witam

    Zgłosiłam zaistniałą sytuację do Zespołu gry. Niestety wygląda na to, że  mamy problemy tego typu na wszystkich serwerach.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Awans do ligii diamentowej mamy , ale nagród z poprzedniego jarmarku dalej nie ma. Czy wiadomo już coś w temacie ???
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 12.11.2018
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    Awans do ligii diamentowej mamy , ale nagród z poprzedniego jarmarku dalej nie ma. Czy wiadomo już coś w temacie ???
    Witam

    Przeczytaj oficjalne ogłoszenie, niezbędne informacje zostały tam dla Was zamieszczone.

    P.S. TUTAJ
    ~Yalenka
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Aktualizacja była a nagród dalej nie mamy.......... Czy ktoś je otrzymał????
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    Aktualizacja była a nagród dalej nie mamy.......... Czy ktoś je otrzymał????
     W takim wypadku proszę skontaktować się z Działem Wsparcia Technicznego.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    niestety nasz sojusz takze nieotrzymal nagrod wioskowego jarmarku a formularz na forum niedziala czyli po uzupelnieniu wszystkich rubryk w formularzu wyskakuje komunikat iz prosze skontaktowac sie pozniej takze nasze starania nic niewarte na to wyglada szkoda gadac pozdrawiam serdecznie oraz zycze schowac sie samemu do tej skrzyni i niepisac o nagrodach przyznawanych graczom jak ich ani niewidac a nawet o nie niemozna napisac to jakies zarty!!
  • nasz sojusz był w złotej lidze,zajeliśmy drugie miejsce co oznacza awans i tak jest, jesteśmy w platynowej,to czy tak trudno było przydzielić tym sojuszom nagrody,znając ich pozycje,i jaki jest sens podając zajęte miejsce pisać jeszcze co nam się należy,przecież to jest wiadome co i ile i za które miejsce więcej pozycji nie było nagradzanych,i to stanowi taki problem ?tyle czasu nie było tych nagród także zastanawiam się czy warto o nie żebrać,tyle pisania a nie wiadomo jak długo to potrwa,moim zdaniem, wystarczyłoby jakby tylko Szef  napisał w imieniu całego sojuszu.Skutkiem takich działań będzie niechęć graczy do brania udziału w jakimkolwiek wydarzeniu,co już widać przed końcem tego jarmarku
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    GuestGrazyna4 (PL1) powiedział(a):
    nasz sojusz był w złotej lidze,zajeliśmy drugie miejsce co oznacza awans i tak jest, jesteśmy w platynowej,to czy tak trudno było przydzielić tym sojuszom nagrody,znając ich pozycje,i jaki jest sens podając zajęte miejsce pisać jeszcze co nam się należy,przecież to jest wiadome co i ile i za które miejsce więcej pozycji nie było nagradzanych,i to stanowi taki problem ?tyle czasu nie było tych nagród także zastanawiam się czy warto o nie żebrać,tyle pisania a nie wiadomo jak długo to potrwa,moim zdaniem, wystarczyłoby jakby tylko Szef  napisał w imieniu całego sojuszu.Skutkiem takich działań będzie niechęć graczy do brania udziału w jakimkolwiek wydarzeniu,co już widać przed końcem tego jarmarku
    Witam

    Zgłoszenia należy wysyłać indywidualnie. Oznacza to, że każdy gracz który nie otrzymał nagrody musi wysłać wiadomość do supportu gry. Takie są zasady i nic na to nie poradzimy ;) 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • a wg jest jakas osoba co dostała nagrody ?

  • krysztalek (PL1)krysztalek (PL1) PL1 Posty: 47
    edytowano 15.11.2018
    Nasz sojusz, chociaż zajął pierwsze miejsce w swojej lidze, nie dostał nagród, nawet awansu nie mieliśmy do ligi wyżej. I droga Yalenko, nie mam zamiaru nigdzie pisać, nie będę walczyć o marną skrzynkę, tylko zwyczajnie odechciewa się grać i tyle. Niech twórcom gdy wyjdzie na zdrowie ta jedna marna skrzynka i nakładka na chlewnie.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    krysztalek (PL1) powiedział(a):
    Nasz sojusz, chociaż zajął pierwsze miejsce w swojej lidze, nie dostał nagród, nawet awansu nie mieliśmy do ligi wyżej. I droga Yalenko, nie mam zamiaru nigdzie pisać, nie będę walczyć o marną skrzynkę, tylko zwyczajnie odechciewa się grać i tyle. Niech twórcom gdy wyjdzie na zdrowie ta jedna marna skrzynka i nakładka na chlewnie.
    problem jest w tym, że gdyby to było działanie w druga stronę, na korzyść graczy, to GGS w trymiga by to zablokował- ile razy już takie numery były łącznie z cofaniem stanu kont? A w drugą stronę? A pocałujcie nas gracze w pompkę :) Może mam robić zrzuty ekranu, to czego posiadam itp.To jest szaleństwo.
    Tylko brak kasy działa na to towarzystwo, innych form nacisku nie ma. I nie zapłacę ani grosza, bo za tandetę się nie płaci
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    Yalenka powiedział(a):
    GuestGrazyna4 (PL1) powiedział(a):
    nasz sojusz był w złotej lidze,zajeliśmy drugie miejsce co oznacza awans i tak jest, jesteśmy w platynowej,to czy tak trudno było przydzielić tym sojuszom nagrody,znając ich pozycje,i jaki jest sens podając zajęte miejsce pisać jeszcze co nam się należy,przecież to jest wiadome co i ile i za które miejsce więcej pozycji nie było nagradzanych,i to stanowi taki problem ?tyle czasu nie było tych nagród także zastanawiam się czy warto o nie żebrać,tyle pisania a nie wiadomo jak długo to potrwa,moim zdaniem, wystarczyłoby jakby tylko Szef  napisał w imieniu całego sojuszu.Skutkiem takich działań będzie niechęć graczy do brania udziału w jakimkolwiek wydarzeniu,co już widać przed końcem tego jarmarku
    Witam

    Zgłoszenia należy wysyłać indywidualnie. Oznacza to, że każdy gracz który nie otrzymał nagrody musi wysłać wiadomość do supportu gry. Takie są zasady i nic na to nie poradzimy ;) 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Yalenko to po co ogłaszacie, że coś będzie naprawione skoro z tego co tu słychać nikt nic nie dostał????
    Dodatkowo teraz każdy ma pisać sam i się upominać o to, że GGS dał ciała po raz n-ty?
    To szanowny zespół nam łaskę zrobi, że odda to co wygraliśmy uczciwie dopiero jak się będziemy o to indywidualnie upominać bo liczy, że część osób nie napisze czy jak?

    tak całkiem szczerze to w Twojej ocenie takie podejście do sprawy jest fair? 
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    zastanowmy sie  raz a dobrze czy nagrody beda przyznane nam dzisiaj za jarmark biezacy czy mamy juz pisac do supportu z wyprzedzeniem?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam qwasiarz

    Spokojnie ;) Moje zdanie nie ma tu nic do rzeczy :) 
    Cytat z OO: Dodatkowa informacja dla graczy na serwerze PL:  Niestety nastąpiła utrata danych dla serwera PL, dlatego możliwe jest, że niektórzy gracze nie otrzymają nagród po aktualizacji,w takim wypadku gracze powinni skontaktować się z suportem gry po aktualizacji.

    Myślę, że nikt nie miał problemu z odczytaniem tej wiadomości :) 

    Miłego wieczoru ;)
    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    Yalenka powiedział(a):
    Witam qwasiarz

    Spokojnie ;) Moje zdanie nie ma tu nic do rzeczy :) 
    Cytat z OO: Dodatkowa informacja dla graczy na serwerze PL:  Niestety nastąpiła utrata danych dla serwera PL, dlatego możliwe jest, że niektórzy gracze nie otrzymają nagród po aktualizacji,w takim wypadku gracze powinni skontaktować się z suportem gry po aktualizacji.

    Myślę, że nikt nie miał problemu z odczytaniem tej wiadomości :) 

    Miłego wieczoru ;)
    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Ja się nie denerwuję bo szkoda mi na to czasu. Takie sytuacje sprawiają, że się odechciewa grać a jak przeleją czarę goryczy to przestanę i znajdę sobie coś u konkurencji.

    Co do cytatu to jak GGS rozumie pojęcie niektórzy bo na 70 osób w sojuszu nagród nie dostał NIKT a to już chyba nie bardzo pasuje do sformułowania. Bo rozumiem jak by część dostała a część nie a tak to chyba coś nie wyszło z tą aktualizacją
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Yalenka powiedział(a):
    Witam qwasiarz

    Spokojnie ;) Moje zdanie nie ma tu nic do rzeczy :) 
    Cytat z OO: Dodatkowa informacja dla graczy na serwerze PL:  Niestety nastąpiła utrata danych dla serwera PL, dlatego możliwe jest, że niektórzy gracze nie otrzymają nagród po aktualizacji,w takim wypadku gracze powinni skontaktować się z suportem gry po aktualizacji.

    Myślę, że nikt nie miał problemu z odczytaniem tej wiadomości :) 

    Miłego wieczoru ;)
    Pozdrawiam,
    Yalenka
    To już nawet nie jest b...l. W tej instytucji każdy wie co do niego należy i działa doskonale :):):)
    Poturlać się można ze śmiechu. nagrody niech sobie GGS zamieni na kasę, może się dorobi. Jak to jeszcze funkcjonuje, chyba siłą rozpedu
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    chyba dostaniemy jakies super premie do nagrod jak tak to dlugo trwa jeszcze mamy czekac az dzial wsparcia to rozpatrzy noo to beda nagrody 100% gwarantowane:))
  • Zastanawia mnie jedna rzecz... Skoro utracono dane dla całego serwera PL to jakim cudem ktokolwiek miał dostać nagrody? Wylosowali sobie czy obliczyli prawdopodobieństwo kto mógłby zająć jakie miejsce? Coś mi się wydaje, że GGS nas ładnie potraktował próbując zrobić nas w... balona i zamydlić nam trochę oczka tą informacją.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik