Strona główna Polish Konkursy

Konkurs ~ Bez psikusów same cukierki!

YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496

Witam Was serdecznie w następnym Halloweenowym konkursie! 
Zadanie będzie polegało na ułożeniu puzzli. Obrazek jest jeden, ten sam dla wszystkich, a jego układanie odbywa się na czas. Po uzupełnieniu ostatniego elementu układanki, wyświetlany jest czas, w jakim udało się Wam to osiągnąć.


Komu uda się to zrobić najszybciej? Złóżcie puzzle i wrzućcie screenshot gotowego obrazu z wyświetlonym czasem, który udało się Wam osiągnąć (Umieszczacie screenshot w poście poniżej, cały obrazek z czasem+ilość układanych puzzli. Jeśli ktoś nie pamięta jak prawidłowo powinien wyglądać zrzut ekranu, proszę zerknąć TU  ;) ).

A oto obrazek, który będziecie musieli ułożyć. Czyż Agent Moo w odsłonie Halloween nie wygląda uroczo?Konkurs trwa od teraz do 6 listopada do godziny 20:00 !!!!Tym razem nagrodzimy 10 osób z najlepszymi czasami! Ale to nie wszystko! 3 najlepsze czasy otrzymają dodatkowo dekoracje w tematyce Halloween Jack O'Lantern.


A także wszyscy uczestnicy zabawy, otrzymają:

Odznakę na forum
Halloween 2018
Halloween 2018

1, 2 i 3 miejsce 2000 złotych monet + dekoracja
4-10 miejsce 2000 złotych monet.

 Dodatkowa informacja: Gracze którzy brali udział w poprzednim konkursie Halloweenowym i zdobyli już jedną odznakę nie otrzymają następnej. Proszę mieć na uwadze, że nie mogę przypisać odznaki drugi raz ;) 1.Umieszczacie zrzut ekranu w poście poniżej. (Ułożony obrazek z czasem).

2. Czas zamieszczania postów: od teraz do 6 listopada do godziny 20:00!

3. Jak to działa? Możecie próbować wielokrotnie, by uzyskać jak najlepszy czas, jednak każdy Gracz biorący udział w zabawie może zamieścić w tym wątku wyłącznie jeden wpis, zawierający wyraźne zdjęcie uzyskanego przez siebie czasu. Jeśli chcecie poprawić wynik, post należy edytować. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania wiadomości niezwiązanych z tematem oraz wykluczania z zabawy osób, nieprzestrzegających jej zasad. Wszelkie fałszowanie wyników będzie karane wykluczeniem z udziału w konkursie.

4.Po zapoznaniu się z konkursem i regulaminem, prosiłabym osoby biorące w nim udział o zostawienie "Lubię to" pod tym postem, będzie to dla mnie znak, że dana osoba przeczytała regulamin.

5. Aby wynik mógł wziąć udział w losowaniu nagród, na zrzucie ekranu muszą być widoczne następujące elementy:
- ilość układanych puzzli (równa 84)
- czas ułożenia puzzli w 100%


P.S.
Na pasku narzędziowym macie dwie funkcje, które mogą ułatwić nieco zadanie.Jest to duch oraz pokładaj lub rozrzuć.

Po wejściu na stronę z puzzlami należy kliknąć "uruchom ponownie" by rozpocząć zabawę.


No i najważniejsze!!! Puzzle odnajdziecie TUTAJ

Gotowi? Do dzieła!

Pozdrawiam,
Yalenka

Komentarz

Ta dyskusja została zamknięta.