Strona główna Polish Szkicownik

Więcej wzmocnień! - Nowe wyglądy ze wzmocnieniami

YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
edytowano 28.09.2018 w Szkicownik


Witajcie Farmerzy!

Jak ostatnio zauważyliście w naszej farmerskiej gazetce znajduje się informacja o jednej z przyszłych aktualizacji gry, w której nakładki na budynki otrzymają nową funkcję, jaką są wzmocnienia! Z pewnością macie parę pytań do kwestii związanych z nowościami, dlatego przygotowaliśmy dla Was garść informacji o tym, czego możecie oczekiwać: 


  • Wiemy, że lubicie wzmocnienia, szczególnie, że są one pomocne przy wydarzeniach, aktywności w sojuszu, oraz innych działaniach na farmie. Dzięki tej funkcji chcemy dać Wam możliwość zwiększenia produkcji i plonów, przy jednoczesnym zachowaniu świetnego wyglądu budynków!

  • Nakładki ze wzmocnieniami będą dostępne do kupienia na różne typy budynków i po założeniu będą dawały różne typy wzmocnień. Przez pewien czas dostaniecie premię do danej produkcji, a dana nakładka będzie informować o wpływie na produkcję. 

  • Nakładki będą posiadać różne efekty, od wzmocnień zbiorów, aż po redukcję czasu produkcji. W zależności od rzadkości nakładki, którą założycie, będziecie mogli uzyskać nawet trzy efekty w tym samym czasie!

  • Nakładki ze wzmocnieniami są tymczasowe i dadzą Wam elastyczność w decydowaniu o aktywnych wzmocnieniach w danej chwili na Waszych farmach. Wzmocnienia będą trwały od godziny, aż po cały dzień! 

  • Początkowo specjalne nakładki będą dostępne do natychmiastowego zakupu, jednak wkrótce będziemy coraz bardziej rozwijać tę funkcję, dodając nowe możliwości ich zdobycia, a także możliwość kupna ich w specjalnym miejscu! 

  • Na razie zaczniemy z nakładkami istniejącymi już w grze, a w przyszłości dodamy więcej wyglądów i wzmocnień w zależności od tego, jak spodoba Wam się ta funkcja! 

  • Zwykłe nakładki bez wzmocnień nadal będą dostępne w grze. 

  • Poniżej możecie zobaczyć małą zapowiedź funkcji w grze. Pamiętajcie, że nadal pracujemy nad tą funkcją i jej finalna wersja może wyglądać i działać nieco inaczej.  dostaliśmy mały podstęp, tak zwaną grafikę zwiastuna dla ciebie, jak może wyglądać później w grze:



W przyszłym miesiącu będziemy mieć dla Was jeszcze więcej informacji na temat tej funkcji. Zatem, zostańcie z nami!

Wasz Zespół BigFarm

Post edited by Yalenka on

Komentarz

  • dobry pomysł ale bardzo chcę żeby było za dolary
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Matesctb (PL1) powiedział(a):
    dobry pomysł ale bardzo chcę żeby było za dolary
    niestety nierealne :'(
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Oczywiście, że lubimy wzmocnienia :D i teraz tak: pamiętam dyskusje, kiedy - pierwsza nazwa - FASADY- wchodziły do gry...z czasem było wiadomo, że będą serie...więc jak Gracz miał ochotę zrobić sobie w jakimś stylu faremki, miał jakieś możliwości. I w tych dyskusjach padł lub padły głosy [przepraszam, że nie pamiętam kto] że już NAKŁADKI [nowa nazwa] powinny w sobie mieć coś jeszcze, nie tylko ubiór - stąd kolejna nazwa - SUKIENKA :D i to był świetny pomysł...żeby ozdobnik obiektu coś jeszcze dawał...np procenty do zbioru...ale!!!! stałe...czyli zakładam np. na obórkę sukienkę plażową i mam 15% mleka...natomiast latanie do wielkiej szafy i ciągłe przewracanie ciuchów lub buszowanie w sklepie, żeby znaleźć odpowiedni, nawet największej modnisi się znudzi...więc sumując, w takim wydaniu pomysł mi się nie podoba.


  • Witam odnośnie wzmocnień

    1. czy już wiadomo kiedy i na co zostaną wymienione punkty karmy , pytam gdyż system nadal wysyła sprzedawcę pod targ gdzie za dolary można je kupić , skoro ich już nie będzie to czemu mam wrażenie że nawet za te grosze system wyłudza dolary na coś co nie funkcjonuje , bo nie ma bliźniaków

    2. czy wiadomo kiedy , o ile w ogóle przestaną działać grabie , szczotki itp , czy będziemy uprzedzeni odpowiednio wcześnie , gdyż wiele osób grających w kole mistrzostw zdobywa ich niemałe ilości, jeśli więc zostaną zlikwidowane to warto wiedzieć kiedy , ewentualnie na co można je wymienić

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    karolka321 (PL1) powiedział(a):
    Witam odnośnie wzmocnień

    1. czy już wiadomo kiedy i na co zostaną wymienione punkty karmy , pytam gdyż system nadal wysyła sprzedawcę pod targ gdzie za dolary można je kupić , skoro ich już nie będzie to czemu mam wrażenie że nawet za te grosze system wyłudza dolary na coś co nie funkcjonuje , bo nie ma bliźniaków

    2. czy wiadomo kiedy , o ile w ogóle przestaną działać grabie , szczotki itp , czy będziemy uprzedzeni odpowiednio wcześnie , gdyż wiele osób grających w kole mistrzostw zdobywa ich niemałe ilości, jeśli więc zostaną zlikwidowane to warto wiedzieć kiedy , ewentualnie na co można je wymienić

    Witam

    Nie piszesz w odpowiednim dziale forum to raz, dwa informacje na temat prezentów jest podana  TU.

    Bardzo proszę zapoznać się z regulaminem tej sekcji forum. Następny taki wpis zostanie automatycznie usunięty.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dobry wieczór

    Dla przypomnienia by móc publikować w tej sekcji forum należy zapoznać się z regulaminem tej sekcji, która znajduje się w TYM miejscu. Wszystkie komentarze niezwiązane z tematem będą usuwane przez ekipę forum.  Bardzo proszę o przestrzegania zasad tej sekcji.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    edytowano 04.10.2018
    Zgadzam się z Malwiną, wzmocnienia- wzmocnieniami wiadomo fajna rzecz, (zwłaszcza, że "światełko" od sąsiadów zostaje nam zabrane...), ale moim zdaniem nakładki są po to aby można było stworzyć "swoją" farmę- ewentualnie zakryć coś co nam się nie podoba ;) , a jakoś słabo jak dla mnie zapowiada się szperanie po piwnicach, wyszukiwanie odpowiedniej wśród dziesiątek innych, za każdym razem, no i oczywiście dochodzi jeszcze czas na to wszystko- a przecież wiadomo, że czasem nawet sekundy mają znaczenie...przy jednym polu\ oborze to ok, ale gdy pól jest np 5\ 10\ 15 to już mało fajne i stracone sekundy zamieniają się w stracone minuty... no i jeszcze trzeba z tym wszystkim wstrzelić się w odpowiedni moment- bo nakładki nie można zmienić w trakcie produkcji (i budowy chyba też) pomysł mi osobiście się nie podoba, wprowadzi tylko niepotrzebne udziwnienie,  zamieszanie i komplikacje
    Post edited by maRuda (PL1) on
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja osobiście jestem sceptycznie nastawiona do tego pomysłu bo raz nakładek mam w piwnicy tyle,że mogłabym prowadzić sprzedaż  ;) więc dokopanie się do odpowiedniej która ma wzmocnienie trwa,a z tego co czytam wzmocnienie jest czasowe więc zakładanie nakładki wcześniej niż tego potrzebuje nie ma sensu,dwa jak pisze w poście powyżej podczas produkcji fasady nie można zmienić, a po trzecie obsypanie farmy fasadami i każda z innej parafii dla wzmocnień które są czasowe jakoś wizualnie mnie skutecznie odstręcza od czegoś takiego  ;) pomijam ten bajzel z zużytymi fasadami które po jakimiś czasie będą graczom zalegać w piwnicach i weż tu człowieku na szybko znajdz tą którą chcesz założyć no i kwestia najważniejsza to będzie opcja premium jak turborniżniwiarka i inne tego typu cuda czy nader wspaniały balans pozwolił sobie przypadkiem na wprowadzenie tego typu wzmocnień dostępnych również za dolary? czy to opcja tylko dla graczy grających zlotem? tak na marginesie w ms już niewiele zostało z samej frajdy rywalizacji w misjach, do cudów turbo zbieraczy i turbo siewców brakuje fasad które będą grać za graczy misje  ;)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Uważam jak osoby powyżej, wzmocnienia ok, ale nie w tej formie / fasad na budynki/, bo  będzie to zbyt czasochłonne i nie każdy chce zmieniać wystrój farmy, skoro już jakiś sobie upodobał.
    Pamiętam, że kiedyś na początku tej gry funkcjonowały wzmocnienia w postaci robotników, których można było sobie kupić, np. jeden dawał więcej produktów na polach przez kilka dni, inny w sadach itp. może by do tego wrócić??? 
    Wzmocnienia powinny być dostępne zarówno za $ jak i za złoto, bo jak będzie to kolejna złota opcja dla graczy premium, to podzieli los turbożniwiarek itp.. ile osób z tego korzysta??? pewnie nieliczni.


  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Mi tez się trochę tych fasad nazbierało, i jeszcze miałbym nimi żonglować żeby zebrać czegoś nieco więcej? I może jeszcze za złoto? Chyba już mi się nie chce :):) Oby znowu nie bublo-niespodzianka
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Niestety zapowiada się że kolejne wzmocnienia czasowe z fasadami będą za złoto. Tak zrozumiałam  :worried:  Czy doczekamy czasów ze wszystko dla podniesienia zbiorów będzie za złoto?
    Bo i powrót prezentów zapowiedziano że na razie za punkty karmy docelowo za złoto będzie   :'(   Wszędzie tylko złota chcą a już dolary niechciane są, a jak mają grać młodzi wiekiem gracze. Dzieciaki kieszonkowe mają przelewać na zakup złota?
    Wzmocnienia mile widziane ale za $  prosimy
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Tak odnośnie ostatniej zapowiedzianej aktualizacji dotyczącej wzmocnień z fasadami tam w zespole się Ktoś solidnie uderzył w główkę ? (pytanie retoryczne) naprawdę uważacie,że kupowanie np fasad na pola gdzie ich działanie jest czasowe, jak domniemam być może błędnie za złoto żeby poklikać w np w ms i zakładanie ich na każde pole,krowy itp jest ułatwieniem gry.....?????nawet jeśli będzie opcja za dolary wiecie ile gracze maja obiektów produkcyjnych? kupowanie fasad latanie po całej farmie i ich wymiana ma być udogodnieniem dla gracza???? nie będę pisać co sobie to z tym dziadostwem zespół może sobie zrobić.....
  • to jakaś paranoja...
    wielu graczy niemal majątek wydało na urządzenie farm, w tym nakładki, a teraz co, ich wydatki pójdą w śmietnik bo znów chcecie wiecej zarobić???
  • Martinn571 (PL1)Martinn571 (PL1) Posty: 112
    edytowano 17.10.2018
    przecież zwykłe nakładki pozostaną w grze, te nowe są czasowe, więc prędzej czy później wygląd wróci do poprzedniego stanu.

    dokładnie, klikania i tak już jest sporo. A co do złota, to nakładki są robione pod graczy, którzy złota używają, czy do misji czy do silosów - też wszystko czasowe.

    Szkoda, mam wrażenie, że gra robi sie pomału "Pay to Win", no ale cóż, ostatecznie nie ma obowiązku grania ;)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    nie wiem gdzie jest wątek odnośnie fasad i wydaje mi się, że są one zbyt szczególowe,  jak zmienię pole, to powinno dzialać na każde sianie, czy to kapusta czy kukurydza, tylko z róznym czasem i procentem wzmocnienia, i tak jak duuzo pól, to dużo ich trzeba kupić, a dla brukwi, to akurat żadnego sensu nie widzę... 
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    a gdzie produkty z glownej farmy sa mniejsze??powinni byc nie ruszane dlaczego my pracujemy nad farmami a produkty sa odbierane??
    promocyjne bukstery nam maja zastapic ubytki czy jak to ma wygladac w przyszlosci bo czasami niechce siadac do tej gry jak widze misz masz..

Sign In to comment.