Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

15.08.2018 | Witajcie na Wioskowym Jarmarku!

11215

Komentarz

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dobry wieczór

    Nadal nie otrzymałam informacji dotyczących nagród w Wioskowym jarmarku. Tak jak napisałam powyżej jeżeli otrzymam jakiekolwiek informacje zamieszczę je dla Was w nowinkach ;)

    Spokojnego i miłego wieczoru Wam życzę ;) 
    Yalenka
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    raczej to my sie doczekamy nowej aktualizacji niz jakich kolwiek rekompensat za stracony czas, nadaremno te promocje na bukstery 50% tez nie chodza zeby nasza kasa poszla w dymm!
  • Yalenko wyniki ankiety proponuje po chińsku pisać -gramy na polskim serwerze i j.polskim powinny być informacje.

  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    my czekamy na info o nagrodach za jarmark a nie za ankiety kiedy to nastapiii???

  • kasja (PL1)kasja (PL1) PL1 Posty: 23
    No właśnie..gdzie nasze nagrody...mój mały soj przyssał się na cały tydzień by obronić 3 miejsce
  • I ciekawe dlaczego zawsze serwer PL dostaje w kość....na innych serwerach działa ok... :(

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Bo z Naszego serwera zrobili sobie serwer do testowania  ;) 

    Odnośnie wyników ankiety dotyczącej fasad to ja nie czekam na jej wyniki,bo one mnie jako gracza najmniej interesują, tylko wyrównanie tego czego mamy mniej po wprowadzeniu systemu wzmocnień fasadowych. 
  • do konca roku chyba zejdzie tworza teraz nastepny bubel to niemaja na starocie czasu
  • no tak..według kalendarza...w listopadzie już 2 razy jarmark ...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ale zamienili :)
    3 x mistrzostwa sojusznicze,
    2x jarmark wioskowy.
    Zamiast wygłupiać się z tymi wydarzeniami proponuję zrobić jarmark wioskowy i mistrzostwa sojusznicze tak jak  mistrzostwa światowe: jeden miesiąc - będzie prościej, może mniej błędów, a może po prostu zapłaćmy, aby można było w nich wziąć udział.
    A gdzie jest do cholery wersja z rybami?
    Tak GGS żal tej jednej licencji, to już nie jest oszczędzanie, to jest dziadowanie 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Yalenka powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Yalenko

    Ja zawsze z pytaniem przychodzę (oczywiście do zespołu), bo jak widzę znów mamy nieporozumienie...a mianowicie WJ nie zastąpił październikowych 3 MS...a tak miało być...hehehehe i moje ulubione: dlaczego tak nie jest ? [to pytanie zbiorowe]
    Dobry wieczór 

    Ilość mistrzostw będzie sukcesywnie spadać, jak tylko Wioskowy Jarmark będzie pojawiał się systematycznie w grze (do tego dąży Zespół).  

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Ja dalej uparcie proszę o wyjaśnienie mi pojęcia słowa systematycznie rozumiane przez zespół, bo jarmark już jest systematycznie w grze,w listopadzie to nawet bardzo systematycznie,więc ponawiam pytanie do zespołu co dla Nich znaczy systematycznie ??????i kiedy w końcu zespól zacznie wywiązywać się z tego co pisze???bo jak na razie to ich pisanie nijak ma się do tego co jest w rzeczywistości.....
  • Spokojnie bez nerwów wszystko pod kontrolom , przecież  nic się po prostu nie stało zabrakło łopat , kowale strajkują. Trzonki łopat się połamały to jest bardzo trudny załadunek. Tyle złota zdobyliśmy , że wszystko wysiadło. Załoga zgarnia złoto i ładuje do tych skrzyń co wygraliśmy a że szufelki i zmiotki są mała no trochę to potrwa. A teraz nieco powagi jako elektronik i programista to czegoś podobnego nie znam. Nie miejsce tu na dyskusję o bublach bo to smutek i żal mi tych ludzi. Ale widać , że tak komuś pasuje. I o co chodzi , pewnie wszyscy wiemy o KASĘ.  Pozdrawiam wszystkich bawiących się i super jarmarków życzę. A na koniec nasz sojusz zajął 1 miejsce i ponoć 3 skrzynie złota każdy dostanie. Jestem bogaty ....radioamator...z sojuszu Wiejska Zabawa    Pozdrawiam.
  • niunia6111 (PL1)niunia6111 (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 31.10.2018
    Brak jakielkowiek informacji o należnych nam nagrodach ze strony GGS jest ignorowaniem graczy i ich lekceważeniem. Informacja miała być w poniedziałek, i co ? Mamy już środę, a w temacie martwa cisza. 
    Nasz Sojusz nadal czeka na nagrody za ostatni WJ, w którym zajął 3 pozycje. Czekamy na te jednorożce , nakładki na obórkę i 3 skrzynie.
    No cóż my czekamy , a chcący aby go szanować, GGS myśli i sam siebie pyta  dlaczego tak się stało. I tak w tym myśleniu zastanie go Święto Nigdy.
    Post edited by niunia6111 (PL1) on
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Chciałam tylko dodać, że nie tylko serwer PL nie otrzymał nagród za Jarmark, serwer naszaklasa też nie i też czekamy na należne nagrody!
  • Moim zdaniem milczenie jest stąd że nie wiedzą jak wybrnąć z zaistniałej sytuacji,zapewne końcowe wyniki nie zostały zarejestrowane na serwerze i co mają teraz zrobić,prosić o zrzuty ekranu z zajętymi miejscami i w ten sposób przyznać się do błędu,pewno jedynymi nagrodami będą rekompensaty,ale czy to będzie zadawalające za wniesiony wysiłek i koszty
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Problem z końcowymi nagrodami za Wioskowy jarmark był globalny,czyli wystąpił na wszystkich serwerach. Zespół nadal ustala przyczynę zaistniałej sytuacji. Niestety dzisiaj nie otrzymam w tej sprawie dla Was żadnych informacji ponieważ biura GGS są nieczynne. Mam jednak nadzieję, że do końca tego tygodnia będziemy mogli powiedzieć Wam coś więcej ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    do konca tygodnia nic sie niedowiemy niemcy maja wolne swieto zmarlych nie pracuja nawet w weekend
  • Sewirra (PL1)Sewirra (PL1) PL1 Posty: 44
    gdzie nagrody z jarmarku znow zagrywka ggs maja nas totalnie w powazaniu i nie powiem gdzie jeszcze
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 31.10.2018
    GuestGrazyna4 (PL1) powiedział(a):
    Moim zdaniem milczenie jest stąd że nie wiedzą jak wybrnąć z zaistniałej sytuacji,zapewne końcowe wyniki nie zostały zarejestrowane na serwerze i co mają teraz zrobić,prosić o zrzuty ekranu z zajętymi miejscami i w ten sposób przyznać się do błędu,pewno jedynymi nagrodami będą rekompensaty,ale czy to będzie zadawalające za wniesiony wysiłek i koszty
    Jakiś czas temu w jarmarku dostaliśmy za dużo nagród... Zespół dokładnie wiedział, kto dostał za dużo, nagrody zostały Nam zabrane.
    Skoro wtedy Zespół wiedział, kto dostał za dużo, teraz na pewno ma wszystkie wyniki z jarmarku.
    I jak najszybciej powinniśmy je dostać. A tymczasem do tej pory nic nie wiemy.
    A za czas oczekiwania na te nagrody powinny być też rekompensaty.
    W XI jarmark ma być dwa razy... Mamy robić wyzwania i liczyć na to, że tym razem będzie wszystko ok i dostaniemy nagrody?

    A przy okazji, kolejny już raz pytam, kiedy będzie aktualizacja i kiedy zostanie naprawiony problem podwójnych punktów doświadczenia?

    18X w Nowinkach Yalenka napisała:
    "Dobry wieczór Big Farmerzy!!

    Otrzymaliśmy informację od Zespołu gry w sprawie niepoprawnie działających podwójnych punktów doświadczenia. Problem został zlokalizowany i zostanie naprawiony przy okazji następnej aktualizacji (ten problem wymaga przestoju, dlatego podjęto decyzję by poczekać na kolejną aktualizację).
    Gracze, którzy doświadczają owego problemu otrzymają w ramach przeprosin jeden tydzień podwójnych punktów doświadczenia. Więcej szczegółów otrzymamy w późniejszym czasie

    Pozdrawiam,
    Yalenka"

    Od tego czasu minęły już prawie 2 tygodnie, a problem z punktami wystąpił kilka dni wcześniej... Przez cały czas mimo podwójnych punktów dostajemy mniej... Kiedy ta sprawa zostanie w końcu poprawiona? I jaka będzie rekompensata? Wg mnie, choćby z racji przedłużającego się czasu naprawy tego błędu powinna być dużo większa.

    I jeszcze jedna sprawa - kiedy dowiemy się czegoś nowego w sprawie latawców? Jutro zaczynają się mistrzostwa światowe, myślę, że wszyscy czekają na jakąś informację w tej sprawie.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam amik23

    Aktualizacja wstępnie planowana jest w następnym tygodniu. Więcej szczegółów dowiecie się wkrótce.

    Odnośnie latawców nie mamy dodatkowych informacji, niż te które zostały Wam udostępnione w Nadchodzących zmianach.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Yalenka powiedział(a):
    Witam amik23

    Aktualizacja wstępnie planowana jest w następnym tygodniu. Więcej szczegółów dowiecie się wkrótce.

    Odnośnie latawców nie mamy dodatkowych informacji, niż te które zostały Wam udostępnione w Nadchodzących zmianach.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Dziękuję za odpowiedź
    Pozdrawiam
    amik23
  • 111User1 (PL1)111User1 (PL1) PL1 Posty: 132
    czy ktoś jeszcze nie może się zalogować do gry? 
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    kiedy mistrzostwa swiatowe ruszaja??

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Najbliższa aktualizacja ma dotyczyć tylko nieprzyznanych nagród w ostatnim jarmarku ,czy może również poprawek do zmniejszonych liści otrzymywanych produktów po wprowadzeniu systemu wzmocnień fasadowych?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Najbliższa aktualizacja ma dotyczyć tylko nieprzyznanych nagród w ostatnim jarmarku ,czy może również poprawek do zmniejszonych liści otrzymywanych produktów po wprowadzeniu systemu wzmocnień fasadowych?
    Witam

    Wszystkiego się dowiesz jak tylko pojawi się oficjalne ogłoszenia na forum, w następnym tygodniu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Jeśli aktualizacja została przeniesiona a w tym tygodniu planowany jest jarmark to jaką mamy gwarancje że tym razem otrzymamy końcowe nagrody a co z klasyfikacją,czy pozostaniemy w poprzednich ligach,czy zgodnie z uzyskanym awansem wystartujemy w następnej lidze,jak zachęcić graczy do brania udziału w tym wydarzeniu bez otrzymania poprzednich nagród
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    GuestGrazyna4 (PL1) powiedział(a):
    Jeśli aktualizacja została przeniesiona a w tym tygodniu planowany jest jarmark to jaką mamy gwarancje że tym razem otrzymamy końcowe nagrody a co z klasyfikacją,czy pozostaniemy w poprzednich ligach,czy zgodnie z uzyskanym awansem wystartujemy w następnej lidze,jak zachęcić graczy do brania udziału w tym wydarzeniu bez otrzymania poprzednich nagród
    Witam

    Problemy których ostatnio doświadczyliśmy w Wioskowym Jarmarku zostały naprawione(nie wymagały przestoju),więc nie spodziewamy się problemów z otrzymaniem końcowych nagród.
    Odnośnie systemu promocji i spadków w Wioskowym Jarmarku to jeżeli Twój sojusz zdobył wystarczająco dużo punktów zostanie wypromowany do wyższej ligi.
    Zaległe nagrody po prostu otrzymacie później. Proszę pamiętać, 
    że część graczy będzie musiała jednak skontaktować się z supportem gry w tej sprawie. O czym już informowaliśmy w Nowinkach.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • Tak sojusz awansował,byliśmy w złotej lidze zdobyliśmy drugie miejsce,ta wiadomość upewnia mnie że śmiało możemy startować i walczyć o kolejny awans,co do nagród to poczekamy,dziękuje za odpowiedź.


    Pozdrawiam GG4
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 06.11.2018
    Yalenka powiedział(a):
    GuestGrazyna4 (PL1) powiedział(a):
    Jeśli aktualizacja została przeniesiona a w tym tygodniu planowany jest jarmark to jaką mamy gwarancje że tym razem otrzymamy końcowe nagrody a co z klasyfikacją,czy pozostaniemy w poprzednich ligach,czy zgodnie z uzyskanym awansem wystartujemy w następnej lidze,jak zachęcić graczy do brania udziału w tym wydarzeniu bez otrzymania poprzednich nagród
    Witam

    Problemy których ostatnio doświadczyliśmy w Wioskowym Jarmarku zostały naprawione(nie wymagały przestoju),więc nie spodziewamy się problemów z otrzymaniem końcowych nagród.
    Odnośnie systemu promocji i spadków w Wioskowym Jarmarku to jeżeli Twój sojusz zdobył wystarczająco dużo punktów zostanie wypromowany do wyższej ligi.
    Zaległe nagrody po prostu otrzymacie później. Proszę pamiętać, 
    że część graczy będzie musiała jednak skontaktować się z supportem gry w tej sprawie. O czym już informowaliśmy w Nowinkach.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Problemy z nagrodami z jarmarku to tylko jedna sprawa... mam nadzieję, że tym razem dostaniemy nagrody i nie będzie problemu z tymi z poprzedniego jarmarku.
    W najbliższej aktualizacji miały być również naprawione problemy z podwójnymi punktami.
    Problem ten występuje od 16 października, dziś minęły już 3 tygodnie...  Czy tego nie można poprawić wcześniej? Dlaczego cały czas mamy tracić??? Staramy się zdobywać podwójne punkty, dlaczego mamy dostawać tyle, co dostają gracze, którzy ich nie mają???
    Niedawno miałam dodatkowe punkty z sadów, też dostałam tylko 100%, nie dostałam podwójnych choć powinnam...
    Mamy podobno, w ramach rekompensaty dostać tydzień podwójnych punktów... Tylko tracimy już 3 tygodnie, do tego dojdzie jeszcze tydzień, będą 4 tygodnie... Czy ta rekompensata wyrówna Nasze straty? Z moich wyliczeń wynika, że nie :(
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    A, że tak się tylko zapytam skoro "Niestety nastąpiła utrata danych dla serwera PL, dlatego możliwe jest, że niektórzy gracze nie otrzymają nagród" więc jakim cudem system wie jaki sojusz awansował do następnej ligi skoro nastąpiła utrata danych, przez którą zespół nie wie kto ma dostać nagrody??? toż to jedno i to samo... trochę to dziwne jak dla mnie... :/

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik