Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

15.08.2018 | Witajcie na Wioskowym Jarmarku!

11115

Komentarz

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Pragnę uprzejmie zapytać, bo nie sądze że mi to umknęło ale czy do WJ zostaną dołożone punkty światowe ???
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Pragnę uprzejmie zapytać, bo nie sądze że mi to umknęło ale czy do WJ zostaną dołożone punkty światowe ???
    Witam

    Przekazaliśmy taką sugestie do Zespołu gry, jednak ten temat nie został jeszcze omówiony ;)
    Mamy jednak nadzieję, że te punkty zostaną dodane również i do tego wydarzenia ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    No to ładnie nas GGS uraczyło: MS, Wioskowy Jarmark i MS - bez żadnej przerwy... Nie powiem co mi ślina na język przyniosła, ale każdy może sobie dopowiedzieć co mu się żywnie podoba. Czy tylko mi się wydaje, czy też Wioskowy miał zastąpić częściowo MS?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Yalenko

    Ja zawsze z pytaniem przychodzę (oczywiście do zespołu), bo jak widzę znów mamy nieporozumienie...a mianowicie WJ nie zastąpił październikowych 3 MS...a tak miało być...hehehehe i moje ulubione: dlaczego tak nie jest ? [to pytanie zbiorowe]
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Yalenko

    Ja zawsze z pytaniem przychodzę (oczywiście do zespołu), bo jak widzę znów mamy nieporozumienie...a mianowicie WJ nie zastąpił październikowych 3 MS...a tak miało być...hehehehe i moje ulubione: dlaczego tak nie jest ? [to pytanie zbiorowe]
    Dobry wieczór 

    Ilość mistrzostw będzie sukcesywnie spadać, jak tylko Wioskowy Jarmark będzie pojawiał się systematycznie w grze (do tego dąży Zespół).  

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Rzekomo ms sojuszniczych ma być mniej jak wioskowy jarmark,będzie w grze systematycznie,widocznie raz w miesiącu trwający tydzień czasu wioskowy jarmark to jeszcze nie systematycznie  ;) 
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Jak Wioskowy Jarmark ma wygryźć Mistrzostwa Sojusznicze to jestem przeciwko. Co prawda MS pojawiał się zbyt często, co nie cieszyło że jest tak systematycznie, ale nagrody takowe udawało się wygrywać wspólnie ze sojuszem, znacznie więcej niż w wydarzeniu WJ gdzie są marne nagrody za bardzo ciężka pracę, którą nawet nie można sobie zaplanować eh nigdy nie wiadomo co wypadnie i te wybory losowe typu, zbierz milion świń czy ileś tys. owoce cytrusowe w 13 godzin, totalna żenada, a propozycje za wyzwanie godzinne też nie do ogarnięcia, można pomarzyć o dobrych nagrodach a co dopiero o premii i lepsze nagrody.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 16.10.2018
    Wioskowy jarmark jest wydarzeniem w którym nie ma bezpośredniej rywalizacji jak to miało miejsce wcześniej między sojuszami podczas wyzwań,w grze przyda się wydarzenie w którym można sobie potuptać dla odmiany,więc jak dla mnie jeśli w końcu jarmark zostanie dopracowany i na stałe wprowadzony do gry zastępując częściowo ms może być.Nie żebym ms nie lubiła bo osobiście lubię to wydarzenie, ale jak się je serwuje trzy razy w miesiącu to trochę za dużo  ;)

    Dużym minusem  w wioskowym jarmarku jest to,że koszyki są totalnie losowe,jak większe sojusze raczej maja mniej problemów żeby podołać tym wyzwaniom,tak dla mniej licznych sojuszy to naprawdę duże utrudnienie, poprzednia wersja losowań wyzwań gdzie były widoczne produkty i towary do zbierania była dla graczy znacznie lepsza.Ponadto 70 stron z koszykami do przekopywania,no trochę za dużo żeby wybrać wyzwanie,no jak dla mnie brakuje w tym jeszcze możliwości wymiany choć jednego produktu jak to miało miejsce w poprzedniej  wersji wyzwań.

    No i najważniejszym czynnikiem braku zainteresowania wielu sojuszy w obecnym wioskowym jarmarku są nagrody i za wysiłek i te sojusznicze,więc jak już zespól chce żeby gracze jakoż żwawiej i chętniej w tym wydarzeniu brali udział to niech najpierw da coś co jakoś graczy do tego zachęci.Zespól oczywiście wcale nie musi zmieniać nagród, dalej mogą serwować brykające jednorożce i mokrą karmę dla kur,przez jeszcze rok albo i dwa pozakładamy hodowle jednorożców :D:D:D Co najwyżej wydarzenie będzie kulało,a sojusze będą do tego podchodzić tuptająco albo i wcale,bo obecne nagrody gwarantują brak większego zainteresowania sojuszy w tym wydarzeniu,
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    a ja w temacie rekompensaty -skrzynie dostalismy za?

    dostalismy i owszem  tylko co z tego jak nie mozna ich otworzyc 
    ERROR i koniec zabawy 
    Yalenko mozna wiedzac dlaczego tak jest?

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    aurelka40 (PL1) powiedział(a):
    a ja w temacie rekompensaty -skrzynie dostalismy za?

    dostalismy i owszem  tylko co z tego jak nie mozna ich otworzyc 
    ERROR i koniec zabawy 
    Yalenko mozna wiedzac dlaczego tak jest?

    Witam

    Rekompensata docelowa nie była przeznaczona dla naszego serweru ;) Nie mieliśmy problemu z nagrodami rankingowymi po ostatnim biegu tego wydarzenia. Dlatego nawet jeśli masz problem ze skrzyniami to nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Nie powinnaś otrzymać tej rekompensaty.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Wioskowy jarmark jest wydarzeniem w którym nie ma bezpośredniej rywalizacji jak to miało miejsce wcześniej między sojuszami podczas wyzwań,w grze przyda się wydarzenie w którym można sobie potuptać dla odmiany,więc jak dla mnie jeśli w końcu jarmark zostanie dopracowany i na stałe wprowadzony do gry zastępując częściowo ms może być.Nie żebym ms nie lubiła bo osobiście lubię to wydarzenie, ale jak się je serwuje trzy razy w miesiącu to trochę za dużo  ;)

    Dużym minusem  w wioskowym jarmarku jest to,że koszyki są totalnie losowe,jak większe sojusze raczej maja mniej problemów żeby podołać tym wyzwaniom,tak dla mniej licznych sojuszy to naprawdę duże utrudnienie, poprzednia wersja losowań wyzwań gdzie były widoczne produkty i towary do zbierania była dla graczy znacznie lepsza.Ponadto 70 stron z koszykami do przekopywania,no trochę za dużo żeby wybrać wyzwanie,no jak dla mnie brakuje w tym jeszcze możliwości wymiany choć jednego produktu jak to miało miejsce w poprzedniej  wersji wyzwań.

    No i najważniejszym czynnikiem braku zainteresowania wielu sojuszy w obecnym wioskowym jarmarku są nagrody i za wysiłek i te sojusznicze,więc jak już zespól chce żeby gracze jakoż żwawiej i chętniej w tym wydarzeniu brali udział to niech najpierw da coś co jakoś graczy do tego zachęci.Zespól oczywiście wcale nie musi zmieniać nagród, dalej mogą serwować brykające jednorożce i mokrą karmę dla kur,przez jeszcze rok albo i dwa pozakładamy hodowle jednorożców :D:D:D Co najwyżej wydarzenie będzie kulało,a sojusze będą do tego podchodzić tuptająco albo i wcale,bo obecne nagrody gwarantują brak większego zainteresowania sojuszy w tym wydarzeniu,
    No przecież mamy system promocji i spadkow, już to powinno zdopingować graczy do gry w WJ.
    No i ten czat sojuszniczy,rrewelacja! Wreszcie będę wszystko wiedział, same atrakcje ,hi, hi, hi
  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    niemacie  jakis obrazkow na temat nowego wioskowego jarmarku z tymi ligami 
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Co się dzieje z Wioskowym Jarmarkiem? Po 10 min.przestał naliczać zbierane towary i nie policzył 520 szt, oliwy z oliwek o zakończenia wyzwania.Uznał tylko 75% całego wyzwania. Proszę o wyjaśnienie tego faktu
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No jarmark się skończył może bardziej wyparował i gdzie się podziały jednorożce roziskrzone?????,reszta stada z utęsknieniem czeka na kolejnego konika a go nie ma  ;);););) Tak poważnie nie ma końcowych nagród sojuszniczych.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    No jarmark się skończył może bardziej wyparował i gdzie się podziały jednorożce roziskrzone?????,reszta stada z utęsknieniem czeka na kolejnego konika a go nie ma  ;);););) Tak poważnie nie ma końcowych nagród sojuszniczych.
    Nie dostaliśmy nagród :(
    nie było też żadnego podsumowania...
    po to robiliśmy przez cały tydzień wyzwania????
  • AmazingMarzena3 (PL1)AmazingMarzena3 (PL1) PL1 Posty: 257
    edytowano 27.10.2018
    Witam podpinam sie..pod temat...gdzie nagrody za jarmark?? amba- fatima..był jaramark..nagród nie ma :pensive:
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Proszę zapoznać się z TYM wpisem ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • No i tego się spodziewałam...bo  jak to zwykle bywa będzie drobny wałek..rekompensaty śmieszne dadzą.... nic nie warte ...szkoda  pisać...
  • Laluna2 (PL1)Laluna2 (PL1) PL1 Posty: 26
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    No jarmark się skończył może bardziej wyparował i gdzie się podziały jednorożce roziskrzone?????,reszta stada z utęsknieniem czeka na kolejnego konika a go nie ma  ;);););) Tak poważnie nie ma końcowych nagród sojuszniczych.
    Ja też nic nie dostałam z wyjątkiem jednej skrzyni ze stroikiem! A byliśmy na 3 miejscu! 
    Gdzie są obiecane nagrody??? 
    Robienie ludzi w konia i tyle w temacie!

  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    No a czego się spodziewaliście :))))))
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Co do jarmarku to fajnie by było w nim widzieć;
    -klasyfikację sojuszniczą (z nagrodami dla najbardziej aktywnych graczy,tylko litości niech to nie będzie mokra karma  ;)  )
    -możliwość wymiany za wioskową walutę jednego niepasującego produktu w wyzwaniu do zbierania
    -zaokrąglanie się nagród za wysiłek.
    -wymiana roziskrzonych jednorożców też mile widziana,bo wczoraj już bunt zrobiły nie chcą być w tak wielkich stadach zwiały i nie ma nagród   ;);)
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    ja to bym chciala zeby sprawiedliwie dolozyli rekompensate za wioskowy jarmark 
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    i co z nagrodami wioskowego Jarmarku? Kiedy będą ??????????
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    W chwili obecnej Zespół nadal ustala przyczynę ostatnich problemów z końcowymi nagrodami w Wioskowym jarmarku. Jeżeli otrzymam jakieś wieści w tej sprawie zamieszczę je dla Was w nowinkach.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    A kiedy możemy się czegoś dowiedzieć?
    I kiedy będzie aktualizacja? W czasie aktualizacji miał być zlikwidowany błąd z podwójnymi punktami... Czekamy na to już ze 2 tygodnie...
  • balans nagród za wysiłek :D:D:D:D
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A jak tak nie w temacie,widząc kalendarz na miesiąc listopada to nurtuje mnie niezmiernie pytanie co dla zespołu znaczy słowo systematycznie????? bo zdaje mi się ,że jakiś czas temu wciskano graczom bajeczki o mniejszej częstotliwości ms w momencie kiedy wioskowy jarmark zawita do gry systematycznie,no ok raz w miesiącu jak się okazuje to dla zespołu jeszcze nie systematycznie....dwa razy w miesiącu widać też nie skoro ms sojusznicze w dalszym ciągu są serwowane trzy razy...to ja proszę o wyjaśnienie mi pojęcia słowa systematyczność rozumiane przez zespół.....

    A tak na marginesie jarmark zawiera błędy,serwowanie go w takim wydaniu dwa razy w miesiącu kiedy nawet sam zespół nie wie dlaczego gracze nie otrzymali końcowych nagród,no bomba naprawdę,aż się rwę do kolejnej edycji jarmarku,może nie tylko nagród końcowych tym razem nie będzie... 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Balans systematyczności, niestety
    Doszedl jarmark, mistrzostwa po staremu, to po co bylo zmieniać:)
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    dalej nic niewiadomo co z nagrodami z jarmarku??podwujne pd tez nic niewiadomo ??widocznie marnujemy sie gapiac w monitory -pozdrowienia dla calej zalogii
  • Limonka (PL1)Limonka (PL1) PL1 Posty: 20
    Czy wiadomo cos o nagrodach jarmarkowych? Jest przewidziana jakas rekompensata za niedogodnosci?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik