Strona główna Polish Szkicownik

Informacja - Pakiety subskrypcji

YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496

Witajcie Farmerzy!

Z pewnością wszyscy jesteście bardzo zainteresowani zawartością pakietów subskrypcji, które ostatnimi czasy powodowały zacięte rozmowy i teorie. Chcielibyśmy rzucić więcej światła na ten temat i dać Wam znać, na co możecie liczyć, kupując jeden z naszych pakietów! Początkowo dostępne będą dwa pakiety ze wspaniałą zawartością! Jeden pakiet będzie dawał korzyści dla Waszej farmy, a drugi dla całego Waszego sojuszu, bez względu na rozmiar!

Każdy pakiet będziecie mogli nabyć w grze i będzie on odnawiał się automatycznie co miesiąc. Jeśli jednak zechcecie anulować pakiet, będziecie mogli to zrobić w dowolnym momencie, a następnie uruchomić subskrypcję ponownie, kiedy tylko zechcecie! W grze widoczna będzie informacja o statusie subskrypcji na Waszym koncie.

Teraz pora na zawartość! Pakiet dla pojedynczego gracza znany jako pakiet udogodnień oferował będzie możliwość skorzystania z naszych wszystkich nowych funkcji w naprawdę świetnej cenie! Jeśli korzystasz z tych funkcji, to jest to pakiet dla Ciebie. Po wykupieniu pakietu będziecie mieć nieograniczony dostęp do Turbożniwiarki (Zbierz wszystko na raz), oraz Błyskawicznej żniwiarki (Powtórzenia produkcji) co pozwoli Wam zaoszczędzić czas na farmie i skupić się na innych funkcjach gry i tym, co kochacie w BigFarm. Gracze mający wykupiony pakiet będą oczywiście nadal musieli korzystać z tych funkcji ręcznie. 

Drugim pakietem jest pakiet sojuszniczy, który będzie dawał tym większe profity, im więcej osób w sojuszu z niego skorzysta! Ale nie martwcie się, nawet jeśli lubicie grać w pojedynkę, zawsze będziecie mogli stworzyć własny sojusz, aby skorzystać z bonusów w pakiecie. Każdy element w pakiecie zwiększa Wasze wyniki, obniża czas lub dodaje produkty do Waszych kontraktów (podobnie jak sekretna skrytka Lestera). Tylko jeden członek sojuszu potrzebuje subskrypcji, aby cały sojusz uzyskał bonusy, ale im więcej osób zdecyduje się na subskrypcję, tym więcej korzyści i bonusów otrzymacie! Jakie bonusy będą w paczce? Oto kilka przykładów, które pozwolą Ci zapoznać się z pakietem, zanim ujawnimy jego pełną i kompletną zawartość! 

  • Zwiększenie ilości punktów doświadczenia dla regularnych produkcji - Macie w sojuszu młodszych członków? A może właśnie zaczęliście wspólną grę? Chwyćcie wzmacniacz punktów doświadczenia, aby szybciej rozwinąć potencjał Waszych farm. 
  • Zredukowane koszty badaczy - naukowcy mogą być kosztowni, ale dzięki temu profitowi będziecie mogli obniżyć ich koszt dla całego sojuszu. 
  • Wypełniacz kontraktu - dzięki temu bonusowi możecie rozpocząć każdy kontrakt na tartgu z niektórymi już darowanymi produktami. 
  • Zredukowane koszty materiałów na modernizację wioski - Unowocześnienie wioski wymaga zaangażowania całego sojuszu, ale może to być o wiele łatwiejsze dzięki redukcji ilości materiałów niezbędnych do jej rozbudowy.

Cała powyższa zawartość będzie działała na zasadach podobnych do boosterów, redukcji czasu i zwiększenia produkcji. Każda z tych korzyści będzie wzrastać, gdy sojusz będzie liczył więcej członków z aktywną subskrypcją! Liczy się każdy! 

Ale ile to wszystko kosztuje? Cieszymy się, że pytacie. Pakiet udogodnień kosztuje 4,99 € miesięcznie, a pakiet sojuszniczy 9,99 € miesięcznie! To naprawdę świetna okazja, w dodatku całkowicie elastyczna. Kup jeden, kup oba, zrezygnuj i zrób sobie przerwę, to zależy od Ciebie! Subskrypcje trafią do gry w przyszłym miesiącu.


Wesołego farmerowania!
Wasz Zespół BigFarm

Komentarz

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Taak...byłam baardzo zainteresowana ;) kolejnym pomysłem zespołu...ale już nie jestem...kupowanie za euro...wow...tego jeszcze nie było ! to już nie będzie normalnych wydarzeń, tylko następne obejmą różne waluty świata...ok...nie zamierzam pisać, że czegoś kupować nie planuje, bo regulimon tego zabrania...zwyczajnie nie będę bo takie moje prawo...aż po oczach wali, kto ma wszelkie prawa do gry, to niech zachodzi w głowę, jak się wynurzyć z tego dna.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Te pakiety to bezczelne zachowanie ze strony GGS. Może zbyt negatywnie się wyraziłam. Można tylko zespół pochwalić że pomysłów im nie brak aby tylko zarobić jeszcze więcej. Dodam że co najgorsze znajdą się Gracze którzy skorzystają z oferty. Ale kto jak chce. Oczywiście ja nie skorzystam. Tyle co wyrażam swoje zdanie. Generalnie wyraźny przesyt jeśli chodzi o wyzysk z ludzi.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Spodziewałam się czegoś extra w ramach płatnego abonamentu za grę.. ale cóż chyba już za długo gram w tę grę, aby cokolwiek mnie już skłoniło do sięgnięcia do portfela, albo Twórcy za mało się starają..
    Ostatnią rzecz, w którą byłam skłonna zainwestować były książki, do których to się teraz dobrali... więc długo już pewnie nic mnie nie skłoni do wspierania finansowego tej gry, dopóki nie zaczną słuchać Graczy, a nie tylko wymyślać kolejne dyrdymały.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Pakiety Fantastyczne, kupię, w innym życiu
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Spodziewałam się czegoś extra w ramach płatnego abonamentu za grę.. ale cóż chyba już za długo gram w tę grę, aby cokolwiek mnie już skłoniło do sięgnięcia do portfela, albo Twórcy za mało się starają..
    Ostatnią rzecz, w którą byłam skłonna zainwestować były książki, do których to się teraz dobrali... więc długo już pewnie nic mnie nie skłoni do wspierania finansowego tej gry, dopóki nie zaczną słuchać Graczy, a nie tylko wymyślać kolejne dyrdymały.
    Czy GGS kiedykolwiek wysłuchał graczy-nie. Nawet jak zrobili to to my chcemy, zawsze jest to pokrzywione, przeinaczone i drogie.
    Chcę zobaczyć cytat z wypowiedzi gracza, który chciał czegoś takiego (oczywiście przed ukazaniem się tego ogłoszenia)
    A dlaczego nie ma za dolary?
  • Harnas4 (PL1)Harnas4 (PL1) PL1 Posty: 9
    Czy doczekamy się dnia w którym kwota obciążenia rachunku bankowego będzie zgodna z tym na co się godzimy pyzy zakupie? Bo jak narazie płatność do samego końca przechodzi w PLN a na wyciągu bankowym obciążenie jest w dolarach plus przewalutowanie co sięga do 19PLN!
Sign In to comment.