Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

16.10.2018 | Szczęśliwego Samhain!

24

Komentarz

  • To jeszcze bardziej bardziej super udogodnienie nie dość ,że zdezaktywowano graczom częściowe działanie busterów to jeszcze będzie się serwować tysiące rodzaje czasowych fasad,za złoto w większości jeśli się nie mylę i to w dodatku każda na co innego-Jak założę dajmy na to fasadę działającą 30 min na kapustę to nie dość ,że raz tą kapustę muszę pogonić złotem żeby objęła działanie wzmocnienia,dwa nie da się tej fasady po zbiorze ponownie schować,trzeba czekać aż przestanie działać..... no bajka normalnie.....Tak wprost spytam idiotów szukacie??? naprawdę myślicie,że gracze w trakcie ms kupią tone fasad każda na co innego i będą gonić zbiory złotem żeby sobie wyrównać dotychczasowe działanie busterów które w perfidny sposób ludziom zmniejszyliście?????ta kapusta to dopiero początek.....z brukwią jest to samo wzmocnienie trwa 30 min gdzie gmo brukwi rośnie 45 min... to raz dwa wzmocnienie nie wchodzi na użyznione pola poziomu 10 

    Ten genialny który to wymyślił ma jakiekolwiek pojęcie jak się robi misje?????mam kupić setki fasad na pola,bo każda jest na co innego,zakładać przed każdą misją i wyrzucać częściowo działające fasady po misji do kosza bo jakiś ..... uznał ,że bustery przestały przynosić dochody i wymieni się je na fasady wcześniej zmniejszając graczom dotąd uzyskiwane zbiory????

    Od nas graczy zależy w głównej mierze czy to badziewie zostanie w grze,nie będzie popytu to kwestia czasu kiedy to ściągną,więc jak nie damy im na tym zarobić to to zniknie-najprostsze prawa rynku nie ma popytu na dany produkt czy towar to on długo nie będzie.Z mojej strony macie gwarantowane osobiście prędzej przestane brać udział w ms niż kupie choć jeden kawałek jakiejkolwiek fasady,szukajcie sobie naiwnych gdzie indziej ,jak innym odpowiada kupowanie tony fasad zmienianie ich przed każdą misją to już wybór każdego gracza i ja w niego nie wnikam.Po tym numerze jaki odstawiliście ze zmniejszonym działaniem busterów macie to u mnie jak w banku,nawet gdyby owa fasada miała dawać 1000% wzmocnienia nie kupie,po prostu nie.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    perełka (PL1) powiedział(a):
    To jeszcze bardziej bardziej super udogodnienie nie dość ,że zdezaktywowano graczom częściowe działanie busterów to jeszcze będzie się serwować tysiące rodzaje czasowych fasad,za złoto w większości jeśli się nie mylę i to w dodatku każda na co innego-Jak założę dajmy na to fasadę działającą 30 min na kapustę to nie dość ,że raz tą kapustę muszę pogonić złotem żeby objęła działanie wzmocnienia,dwa nie da się tej fasady po zbiorze ponownie schować,trzeba czekać aż przestanie działać..... no bajka normalnie.....Tak wprost spytam idiotów szukacie??? naprawdę myślicie,że gracze w trakcie ms kupią tone fasad każda na co innego i będą gonić zbiory złotem żeby sobie wyrównać dotychczasowe działanie busterów które w perfidny sposób ludziom zmniejszyliście?????ta kapusta to dopiero początek.....z brukwią jest to samo wzmocnienie trwa 30 min gdzie gmo brukwi rośnie 45 min... to raz dwa wzmocnienie nie wchodzi na użyznione pola poziomu 10 

    Ten genialny który to wymyślił ma jakiekolwiek pojęcie jak się robi misje?????mam kupić setki fasad na pola,bo każda jest na co innego,zakładać przed każdą misją i wyrzucać częściowo działające fasady po misji do kosza bo jakiś ..... uznał ,że bustery przestały przynosić dochody i wymieni się je na fasady wcześniej zmniejszając graczom dotąd uzyskiwane zbiory????

    Od nas graczy zależy w głównej mierze czy to badziewie zostanie w grze,nie będzie popytu to kwestia czasu kiedy to ściągną,więc jak nie damy im na tym zarobić to to zniknie-najprostsze prawa rynku nie ma popytu na dany produkt czy towar to on długo nie będzie.Z mojej strony macie gwarantowane osobiście prędzej przestane brać udział w ms niż kupie choć jeden kawałek jakiejkolwiek fasady,szukajcie sobie naiwnych gdzie indziej ,jak innym odpowiada kupowanie tony fasad zmienianie ich przed każdą misją to już wybór każdego gracza i ja w niego nie wnikam.Po tym numerze jaki odstawiliście ze zmniejszonym działaniem busterów macie to u mnie jak w banku,nawet gdyby owa fasada miała dawać 1000% wzmocnienia nie kupie,po prostu nie.
    Tak właśnie myślą tworcy gry. Nalezy się wyzbyć kasy za wszelką cenę. Każda aktualizacja daje nam po czterech literach. I to się niestety nie zmieni.
    Ostatnie co mi się w nowościach podobało, to te zetony do uruchomienia dodatkowego okna do rozbudowy. Poza tym dno i dwa metry mułu. Nakładki=porazka, niech leżą i próchnieją, nie wydam grama złota na takie przyspieszanie, przecież to bez sensu...
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Problem piekarni jak i podwójnych punktów doświadczenia zgłosiliśmy dzisiaj rano do Zespołu gry. Nie posiadam jeszcze informacji co dalej w tej sprawie nastąpi. Jeżeli otrzymamy informacje w tym temacie, zamieścimy je dla Was w Nowinkach.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Dziękuję za odpowiedź.
    I proszę o odpowiedź na pytanie związane z nakładkami, edytowałam swój wcześniejszy wpis
    Witam ponownie ;)

    Otóż nowe wyglądy nie zostały dopasowane do specjalnych nasion, więc czas działania nakładek nie pasuje do czasu działania specjalnych nasion. Oczywiście Zespół rozważy ten temat i być może nowe wyglądy z czasem zostaną dopasowane również do nasion specjalnych ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    perełka (PL1) powiedział(a):
    To jeszcze bardziej bardziej super udogodnienie nie dość ,że zdezaktywowano graczom częściowe działanie busterów to jeszcze będzie się serwować tysiące rodzaje czasowych fasad,za złoto w większości jeśli się nie mylę i to w dodatku każda na co innego-Jak założę dajmy na to fasadę działającą 30 min na kapustę to nie dość ,że raz tą kapustę muszę pogonić złotem żeby objęła działanie wzmocnienia,dwa nie da się tej fasady po zbiorze ponownie schować,trzeba czekać aż przestanie działać..... no bajka normalnie.....Tak wprost spytam idiotów szukacie??? naprawdę myślicie,że gracze w trakcie ms kupią tone fasad każda na co innego i będą gonić zbiory złotem żeby sobie wyrównać dotychczasowe działanie busterów które w perfidny sposób ludziom zmniejszyliście?????ta kapusta to dopiero początek.....z brukwią jest to samo wzmocnienie trwa 30 min gdzie gmo brukwi rośnie 45 min... to raz dwa wzmocnienie nie wchodzi na użyznione pola poziomu 10 

    Ten genialny który to wymyślił ma jakiekolwiek pojęcie jak się robi misje?????mam kupić setki fasad na pola,bo każda jest na co innego,zakładać przed każdą misją i wyrzucać częściowo działające fasady po misji do kosza bo jakiś ..... uznał ,że bustery przestały przynosić dochody i wymieni się je na fasady wcześniej zmniejszając graczom dotąd uzyskiwane zbiory????

    Od nas graczy zależy w głównej mierze czy to badziewie zostanie w grze,nie będzie popytu to kwestia czasu kiedy to ściągną,więc jak nie damy im na tym zarobić to to zniknie-najprostsze prawa rynku nie ma popytu na dany produkt czy towar to on długo nie będzie.Z mojej strony macie gwarantowane osobiście prędzej przestane brać udział w ms niż kupie choć jeden kawałek jakiejkolwiek fasady,szukajcie sobie naiwnych gdzie indziej ,jak innym odpowiada kupowanie tony fasad zmienianie ich przed każdą misją to już wybór każdego gracza i ja w niego nie wnikam.Po tym numerze jaki odstawiliście ze zmniejszonym działaniem busterów macie to u mnie jak w banku,nawet gdyby owa fasada miała dawać 1000% wzmocnienia nie kupie,po prostu nie.
    ja też nie kupię ani jednej nakładki...
    poprzedni system wzmocnień był przejrzysty, szybko można było sobie policzyć, ile mleka zbiorę w czasie misji.
    teraz muszę odjąć bonus z podręcznika (a każdy wie, że podręczniki nie są tanie, ale inwestowaliśmy złoto, aby w danych misjach mieć większe szanse, aby grało Nam się lepiej), dołożyć wzmocnienie z siłacza, ewentualnie jeszcze światełka a później do tego dodać znów buster...
    nie będę grać z kartką i ołówkiem, aby policzyć, czy mleka wystarczy, czy zabraknie
    i nie chodzi tylko o misje, chodzi też o różne eventy oraz o targ.
    Zespół bardzo skutecznie odbiera Nam radość z tej gry.
    Może ktoś będzie kupował te nakładki, ja na pewno nie.
  • nakładki całkiem ok, tylko że właśnie zmiana systemu kolejności powoduje mętlik i utrudnia obliczanie zbiorów. To gra, a nie ćwiczenia z matematyki, jeśli nie będzie przejrzyste, intuicyjne, to mniej ludzi będzie z tego korzystać. No ale chcieli gracze nowości, to mają ;)
    amik23 (PL1) powiedział(a):

    Może ktoś będzie kupował te nakładki, ja na pewno nie.
    Za dolary pewnie czasem kupię, przyda się do eventów, czy projektów. Ale złota na to nie wydam.
  • Nie rozumiem kompletnie idei tych śmiesznych nakładek.
    Z ciekawości sprawdziłam jak to działa na brukwi.
    Z nakładką i nawozem 100% ze spec. nasion uzyskałam 754 sztuki.
    Bez nakładki z nawozem 100% ze spec. nasion  - 580 sztuk.

    Po użyciu nakładka zniknęła (naprawdę tak to ma działać?).

    I tu proszę mi wyjaśnić sens kupowania kolejnej nakładki za 34 900 sztuk złota na 30 min brukwi z tym epickim busterem jak podgonienie złotem na zwykłym polu bez nakładki kosztuje 30 sztuk złota? Kto to kupi?
    Pomijając fakt, że względnie jednolite tematycznie farmy (męczone i zbierane nakładki by farma była w końcu w jednym stylu) stają się zimowoletniocukierkowobusterową mieszaniną. 

    Nawet nie wiem jak to skomentować. 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 17.10.2018
    Taak Guendoline, tak ma działać :p bo to jest nakładka jednorazowa...
    Zresztą wcześniej była dyskusja w Szkicowniku, nie zauważyłam akceptacji przyszłej nowości...wręcz powiało sceptycyzmem...i mimo tego, że zespół po to "plany na przyszłość" stworzył, by mieć czarno na białym co myślą Gracze wcześniej...dalej robi swoje. I nowy regulinom pewnie dlatego został wprowadzony, żeby jak wezmą nas nerwy z powodu niechcianych nowości...pójść pobiegać ;) zamiast pisać na forum. Na innych forach odczucia Graczy są podobne, więc dalej wisi w powietrzu pytanie: kto tych zmian chciał oprócz zespołu. I tyle w temacie. 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Czyli ja dobrze rozumiem obecne fasady na pola są wzmocnieniami na zwykłe nasionka to mając 15 pól losuję misję po czym pędzę do sklepu fasadowego po fasady dajmy na to na brukiew, zakładam, sieje, po 10 min kończę misje losuje kolejną misje ,wylosowało mi kwiatki a, że kupiłam fasadę działająca np 30 min to ściągam fasady  brukwiowe,wyrzucam do kosza,po czym znowu pędzę do sklepu,kupuje 15 fasad na kwiatki zakładam i tak w kółko,nie no bajka super udogodnienie zwłaszcza w misjach kiedy ganiąc za pkt robię misje w krótkim czasie.....no chyba się z krową na rozum prędzej zamienię niż kupie choć jedną fasadowe wzmocnienie,tak jak nie korzystam z turbożniwiarki i turbo siewcy tak to dziadostwo będę omijać szerokim łukiem.

    Przy początkowych już zapowiedziach tych fasadowych cudów entuzjazmu nie było,zdanie graczy ggs ma gdzieś to chyba wie każdy kto gra dłużej, do nich jedynie co przemówi to brak zarobku na tych fasadach,bo zapewne duża ich cześć będzie do kupna za złoto,jak uśmiecha się nam bieganie po kilkanaście razy do sklepu i zakładanie i wieczne ściąganie fasad to możemy im dać na tym zarobić,mi się to naprawdę nie widzi to żadne udogodnienie dla graczy,bo ja mimo najszczerszych chęci żadnego udogodnienia w tym nie widzę i jak dla mnie szanowny zespół może rzucić na grę fasady z 5000% wzmocnieniem nie kupie,jak szukacie zarobku to róbcie to tak żeby graczy zachęcić do tego żebyśmy wydawali czy kupowali złoto,w moim przypadku odnieśliście skutek wręcz odwrotny.
  • Miałem sobie oszczędzić na zawsze forum, ale.....
    Poniżej cytat z oficjalnego ogłoszenia.
    "1. Wzmocnienia są dopisywane w pierwszej kolejności, w tym także ujemne wzmocnienia za sianie roślin brzegowych. 
    2. Następnie dopisywany jest bonus z podręczników z czytelni.
    3. Na sam koniec dopisywany jest bonus z różnych przedmiotów np. humusu. 
    Oznacza to, że w bardzo niewielu przypadkach możecie otrzymać nieco mniej niż wcześniej (na przykład premia z podręczników nie będzie zwiększana przez humus (lub inny przedmiot zwiększający zbiory), który jest teraz obliczany przed podręcznikiem, ale w większości przypadków będziecie otrzymywać więcej produktów, zwłaszcza gdy zastosujecie wiele wzmocnień na raz"

    Krótki komentarz. OBŁUDNE KŁAMSTWO! Nic ponad to.
    Dziecko pierwszych klas szkoły podstawowej wie, że wzmocnienie procentowe od mniejszej liczby jest niższe, niż od większej!!!
    Bazowa ilość produkowanego mleka w tropikalnej oborze na poziomie 9 wynosi (z normalnej karmy)
    575szt - wzmocniona garażem 50% daje 862szt. dopiero wówczas doliczony jest bonus z czytelni. 
    Łącznie 1143szt.
    Przed szlachetną zmianą było tak. 575 szt + czytelnie (280szt) + garaż 50% = 1282szt

    To która liczba zbiorów jest większa ja się pytam?
    Czy Zespół zapomniał, że wzmocnienie czytelni poziomem majów na samym mleku kosztowało kilkaset tysięcy sztuk złota??????? Teraz Nam się to zabiera w imię intuicji????  
    Intuicji w byciu pazernym chyba !!!

    Reszty produkowanych na farmie dóbr nie liczę. Efekt liczenia będzie identyczny.
    Działanie każdego podręcznika bez względu na poziom została zmniejszona o połowę wzmocnienia dodatkowego.

    Produkcja mleka (trwająca 7 godzin!!!) to nie tylko misje podczas MS.
    To również inne eventy, kontrakty na targu, bądź też zwykła sprzedaż produktu za dolary.
    Bilans? Dla graczy klasyczny.  50 szt kwiatków w 2 minuty może bym przebolał - choć niby też z jakiej racji.
    "Im koń stara się lepiej ciągnąć zaprzęg - tym go bardziej batem" - Jeśli tymi kategoriami myśli zespół - gratulacje.

    Aha.
    Nakładki niech sobie pokupią Twórcy na swoje farmy. Ja dziękuję.


    P.S.
    Mam nadzieję, że nikt nie pogrąży się wypowiedzią o tym, że np. nakładkę na pole wzmacniającą produkcję kapusty można było zdobyć jako nagrodę w Mistrzostwach Sojuszniczych bez wydawania złota. To już nie jest nawet kategoria żartu......... No chyba, że w planach jest misja z kapustą :-P

    P.S. 2
    Sprawa wydanych DUŻYCH pieniędzy na podręczniki, których działanie zostało teraz "obcięte" myślę, że nie pozostanie bez echa. PROBLEM BOWIEM POLEGA NA TYM, ŻE GRACZE "COŚ" KUPILI. NA PEWNYCH OKREŚLONYCH ZASADACH. ZAPŁACILI ZA KONKRETNY "PRODUKT", KTÓRY DZIŚ IM SIĘ ZMIENIA.


  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    perełka (PL1) powiedział(a):
    To jeszcze bardziej bardziej super udogodnienie nie dość ,że zdezaktywowano graczom częściowe działanie busterów to jeszcze będzie się serwować tysiące rodzaje czasowych fasad,za złoto w większości jeśli się nie mylę i to w dodatku każda na co innego-Jak założę dajmy na to fasadę działającą 30 min na kapustę to nie dość ,że raz tą kapustę muszę pogonić złotem żeby objęła działanie wzmocnienia,dwa nie da się tej fasady po zbiorze ponownie schować,trzeba czekać aż przestanie działać..... no bajka normalnie.....Tak wprost spytam idiotów szukacie??? naprawdę myślicie,że gracze w trakcie ms kupią tone fasad każda na co innego i będą gonić zbiory złotem żeby sobie wyrównać dotychczasowe działanie busterów które w perfidny sposób ludziom zmniejszyliście?????ta kapusta to dopiero początek.....z brukwią jest to samo wzmocnienie trwa 30 min gdzie gmo brukwi rośnie 45 min... to raz dwa wzmocnienie nie wchodzi na użyznione pola poziomu 10 

    Ten genialny który to wymyślił ma jakiekolwiek pojęcie jak się robi misje?????mam kupić setki fasad na pola,bo każda jest na co innego,zakładać przed każdą misją i wyrzucać częściowo działające fasady po misji do kosza bo jakiś ..... uznał ,że bustery przestały przynosić dochody i wymieni się je na fasady wcześniej zmniejszając graczom dotąd uzyskiwane zbiory????

    Od nas graczy zależy w głównej mierze czy to badziewie zostanie w grze,nie będzie popytu to kwestia czasu kiedy to ściągną,więc jak nie damy im na tym zarobić to to zniknie-najprostsze prawa rynku nie ma popytu na dany produkt czy towar to on długo nie będzie.Z mojej strony macie gwarantowane osobiście prędzej przestane brać udział w ms niż kupie choć jeden kawałek jakiejkolwiek fasady,szukajcie sobie naiwnych gdzie indziej ,jak innym odpowiada kupowanie tony fasad zmienianie ich przed każdą misją to już wybór każdego gracza i ja w niego nie wnikam.Po tym numerze jaki odstawiliście ze zmniejszonym działaniem busterów macie to u mnie jak w banku,nawet gdyby owa fasada miała dawać 1000% wzmocnienia nie kupie,po prostu nie.
    ja też nie kupię ani jednej nakładki...
    poprzedni system wzmocnień był przejrzysty, szybko można było sobie policzyć, ile mleka zbiorę w czasie misji.
    teraz muszę odjąć bonus z podręcznika (a każdy wie, że podręczniki nie są tanie, ale inwestowaliśmy złoto, aby w danych misjach mieć większe szanse, aby grało Nam się lepiej), dołożyć wzmocnienie z siłacza, ewentualnie jeszcze światełka a później do tego dodać znów buster...
    nie będę grać z kartką i ołówkiem, aby policzyć, czy mleka wystarczy, czy zabraknie
    i nie chodzi tylko o misje, chodzi też o różne eventy oraz o targ.
    Zespół bardzo skutecznie odbiera Nam radość z tej gry.
    Może ktoś będzie kupował te nakładki, ja na pewno nie.
    Po prostu Autorzy gry w swoisty sposób rozumują i pojmują strategię gry- inaczej -w odróżnieniu od graczy. To, że my sobie układamy strategię gry, o której już nikt nam wprost nie mówi (chociaż drzewiej bywało często), to GGS nie obchodzi. Analogia narzuca się od razu, ale jaka, domyślcie się sami. To jest jakaś masakra.
  • Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    perełka (PL1) powiedział(a):
    To jeszcze bardziej bardziej super udogodnienie nie dość ,że zdezaktywowano graczom częściowe działanie busterów to jeszcze będzie się serwować tysiące rodzaje czasowych fasad,za złoto w większości jeśli się nie mylę i to w dodatku każda na co innego-Jak założę dajmy na to fasadę działającą 30 min na kapustę to nie dość ,że raz tą kapustę muszę pogonić złotem żeby objęła działanie wzmocnienia,dwa nie da się tej fasady po zbiorze ponownie schować,trzeba czekać aż przestanie działać..... no bajka normalnie.....Tak wprost spytam idiotów szukacie??? naprawdę myślicie,że gracze w trakcie ms kupią tone fasad każda na co innego i będą gonić zbiory złotem żeby sobie wyrównać dotychczasowe działanie busterów które w perfidny sposób ludziom zmniejszyliście?????ta kapusta to dopiero początek.....z brukwią jest to samo wzmocnienie trwa 30 min gdzie gmo brukwi rośnie 45 min... to raz dwa wzmocnienie nie wchodzi na użyznione pola poziomu 10 

    Ten genialny który to wymyślił ma jakiekolwiek pojęcie jak się robi misje?????mam kupić setki fasad na pola,bo każda jest na co innego,zakładać przed każdą misją i wyrzucać częściowo działające fasady po misji do kosza bo jakiś ..... uznał ,że bustery przestały przynosić dochody i wymieni się je na fasady wcześniej zmniejszając graczom dotąd uzyskiwane zbiory????

    Od nas graczy zależy w głównej mierze czy to badziewie zostanie w grze,nie będzie popytu to kwestia czasu kiedy to ściągną,więc jak nie damy im na tym zarobić to to zniknie-najprostsze prawa rynku nie ma popytu na dany produkt czy towar to on długo nie będzie.Z mojej strony macie gwarantowane osobiście prędzej przestane brać udział w ms niż kupie choć jeden kawałek jakiejkolwiek fasady,szukajcie sobie naiwnych gdzie indziej ,jak innym odpowiada kupowanie tony fasad zmienianie ich przed każdą misją to już wybór każdego gracza i ja w niego nie wnikam.Po tym numerze jaki odstawiliście ze zmniejszonym działaniem busterów macie to u mnie jak w banku,nawet gdyby owa fasada miała dawać 1000% wzmocnienia nie kupie,po prostu nie.
    Tak właśnie myślą tworcy gry. Nalezy się wyzbyć kasy za wszelką cenę. Każda aktualizacja daje nam po czterech literach. I to się niestety nie zmieni.
    Ostatnie co mi się w nowościach podobało, to te zetony do uruchomienia dodatkowego okna do rozbudowy. Poza tym dno i dwa metry mułu. Nakładki=porazka, niech leżą i próchnieją, nie wydam grama złota na takie przyspieszanie, przecież to bez sensu...
    O żetonach wspomniałeś, że fajne. Mi się też podobają.  Ja gram od 3 miesięcy i ciągle czegoś nowego sie uczę . Dziś na przykład otrzymałam lekcję,  żeby nigdy tych żetonów nie dokupić za złoto. 
    Można ich mieć 60,  każdy następny po prostu przepada. Miałam długą budowę za poprzednie żetony i nazbierało się trochę nowych.  Żetony powyżej 60 poszły w piach.
    Nie warto więc ich kupować, bo jeśli nastawię długa budowę i nie włączę przez to następnej, to żetony z nagród się zmarnują.
    Trochę mi tzw zespół, w swojej pogoni za złotem przypomina tego robotnika, co to tak szybko obracał taczkami, ze nie zdążył ich załadować :)
    To samo dotyczy nakładek. Samo ich użycie jest na tyle kłopotliwe, ze ja nawet tych darmowych na pewno nie wykorzystam, a płacenie za nie, to już zupełna abstrakcja 
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    edytowano 17.10.2018
    tak po prawdzie to chyba powinienem podziękować szanownemu zespołowi... z pracy wróciłem styrany i w nie najlepszym humorze... patrze nowe nakładki- myślę: to nie może być aż tak głupie...- zakładam, sieję, czekam, patrzę- rośnie- myślę: "no chociaż rośnie..." ;) - nakładka znika-myślę: jakiś "+" nie trzeba jej zdejmować- no to sprawdzę ile kosztować mnie będzie użycie znów.... szukam.... szukam..... szuuukkkaaamm- myślę: to nie może być aż tak głupie (!) :\ - szukam.... no... :dizzy: i.. ja w śmiech!- siostra w śmiech!- GGS w śmiech i tak się wszyscy brechhhhtamy :D:D:dizzy: i mam wrażenie, że to Zespół śmieje się najgłośniej...(?) ;)
    I tak sobie myślę że to jeden z lepszych żartów(!) GGS i zastanawia mnie, że też GGS ma czas na wymyślanie takich badziewi?!? bo moja przygoda z nakładkami zaczęła się i zakończyła(!) w 30 min., a im to pewnie zajęło jakieś pół roku kompletnie zmarnowanego czasu, który można było spożytkować na chociażby naprawę tego co nie działa, albo na przeczytanie forum (chociaż raz)- jeśli szanowne GGS cierpi na jakąś przewlekłą niemoc twórczą to ja osobiście pragnę polecić tematy typu "pomysłów kilka" czy "sugestie...", gdzie znają naprawdę świetne pomysły podane na tacy- zamiast samemu wymyślać co jak widać nie jest mocną stroną GGSu.... nic to- za pół roku\ rok przeczytamy w oo, że nowe nakładki "nieokazały się strzałem w dziesiątkę"... ;)

    I jeszcze w pysk gazetką- z ewidentną zapowiedzią częstszego Oktoberfestu z dopiskiem "uważnie zapoznaliśmy się z życzeniami naszej społeczności" i... ja w śmiech, siostra w śmiech, GGS... w śmiech :\
    Post edited by maRuda (PL1) on
  • werdakub (PL1)werdakub (PL1) PL1 Posty: 97
    nic z tego pisanie i narzekania nam nie przyjdzie
    trzeba zrobic bojkot jak kiedys to zrobilismy tzn nie brac czynnego udzialu w ms i nie kupowac zlotka wogóle
    dawniej przynioslo efekty to i teraz przyniesie
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    edytowano 17.10.2018
    werdakub (PL1) powiedział(a):
    nic z tego pisanie i narzekania nam nie przyjdzie
    trzeba zrobic bojkot jak kiedys to zrobilismy tzn nie brac czynnego udzialu w ms i nie kupowac zlotka wogóle
    dawniej przynioslo efekty to i teraz przyniesie
    Witam,

    Radzę zapoznać się z punktem 9 regulaminu forum. 
    Otrzymujesz ostrzeżenie. 

    Nikt nie nakazuje Ci kupować złota, jednak nie masz prawa nawoływać do bojkotu na naszym forum.
    ~Jiper
  • Martinn571 (PL1)Martinn571 (PL1) Posty: 112
    edytowano 18.10.2018
    werdakub (PL1) powiedział(a):
    nic z tego pisanie i narzekania nam nie przyjdzie
    trzeba zrobic bojkot jak kiedys to zrobilismy tzn nie brac czynnego udzialu w ms i nie kupowac zlotka wogóle
    dawniej przynioslo efekty to i teraz przyniesie
    póki co nie widać efektów tamtego bojkotu. Poza tym kto miałby bojkotować? Ci, którzy grają złotem? Im bez różnicy na co je wykorzystają, te nakładki nawet lepsze, bo zawsze to nowość, jest na co wydawać.
    Z drugiej strony widzimy, że pisanie i narzekanie nic nie daje. GGS i tak wie lepiej. Gra powoli zmierza w stronę "Pay to Win". Póki jeszcze wygrywam misje, udaje się ukończyć eventy (6lvl) to gram. Jak za bardzo popsują, lub wprowadzą obowiązkowe opłaty (np abonament) to cóż, są inne rozrywki ;)

    P.S.
    ze zmianą kolejności wzmocnień to trochę strzał w stopę, skoro książki mają już mniejsze oddziaływanie to tym bardziej nie opłaca się kupować.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 18.10.2018
    Martinn571 (PL1) powiedział(a):
    werdakub (PL1) powiedział(a):
    nic z tego pisanie i narzekania nam nie przyjdzie
    trzeba zrobic bojkot jak kiedys to zrobilismy tzn nie brac czynnego udzialu w ms i nie kupowac zlotka wogóle
    dawniej przynioslo efekty to i teraz przyniesie
    póki co nie widać efektów tamtego bojkotu. Poza tym kto miałby bojkotować? Ci, którzy grają złotem? Im bez różnicy na co je wykorzystają, te nakładki nawet lepsze, bo zawsze to nowość, jest na co wydawać.
    Z drugiej strony widzimy, że pisanie i narzekanie nic nie daje. GGS i tak wie lepiej. Gra powoli zmierza w stronę "Pay to Win". Póki jeszcze wygrywam misje, udaje się ukończyć eventy (6lvl) to gram. Jak za bardzo popsują, lub wprowadzą obowiązkowe opłaty (np abonament) to cóż, są inne rozrywki ;)

    P.S.
    ze zmianą kolejności wzmocnień to trochę strzał w stopę, skoro książki mają już mniejsze oddziaływanie to tym bardziej nie opłaca się kupować.
    Ostatni bojkot w sumie nie był potrzebny,po zmianach w nagrodach ms zainteresowanie sojuszy ms było tak znikome,że bojkotu nie trzeba było żeby ggs się zabrało za zmianę nagród,zrobiliby to bez bojkotu bo ms przynoszą duże zyski......

    Ja owszem w ms gram złotem do czego mam pełne prawo,żeby nie było że jest inaczej, ale jakiś ***** sobie wymyślił ,że jak zabiorą nam wcześniejsze uzyskiwane wartości zbiorów żeby stałe bustery zamienić czymś czasowym i ja pobiegnę  jak tyko te fasady się pojawią w grze  i je kupie żeby sobie zebrać więcej kukurydzy,to chyba się ten co to wymyślił solidnie puknął w główkę,-nie po to kupowałam bustery ,żeby mi teraz pomniejszać uzyskiwane zbiory i wciskać fasadowe czasowe badziewie żebym sobie wyrównała to to coście zabrali z busterów
    Pytanie zasadnicze czy damy na tym ggs zarobić- jak nie uśmiecha się nam bieganie i przebieranie sto razy przy każdej misji w przeróżne fasady,to kwestia czasu kiedy to cudeńko z z gry zniknie-nie będzie popytu,nie będzie zysku,najprostsze prawa rynku,a skoro coś zysku nie daję to się albo to modyfikuje albo zabiera całkowicie,od graczy tylko i wyłącznie od graczy zależy czy cuda fasadowe w grze zostaną......bez obrazy tego który co to wymyślił,ale ja nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby stwierdzić, ze kupowanie i zakładanie fasad przed każdą misją to jest udogodnienie,no chyba nic durniejszego to już nie dało się wymyślić.ja bym poszła dalej kazałabym każdą fasadę porządnie wypucować,wypastować i wypolerować przed założeniem......co by dodać % z uzyskanych zbiorów...


    Edit/ Uprzedzam, że nie będziemy pisać pogardliwie o pracownikach GGS na tym forum...Polecam lekturę regulaminu ,jak widzę masz problem z dostosowaniem się do panujących tu zasad. Następne upomnienie skończy się punktami karnymi.
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • Być może o to właśnie chodziło, żeby ludzie kupowali te fasady. Skoro są czasowe to dochód bedzie cały czas, a w czytelni raz się kupiło bustery i tyle. Prawa rynku.

    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Pytanie zasadnicze czy damy na tym ggs zarobić
    Dokładnie, od tego zależy przyszłość fasad. Sam pomysł ok, ale dwie rzeczy: zmiana limitów czasowych na bardziej realne (tak by można było wykorzystać również na spec nasiona), no i przede wszystkim nie tylko za złoto i nie tak kosmiczne ceny.
    Guendoline (PL1) powiedział(a):
    I tu proszę mi wyjaśnić sens kupowania kolejnej nakładki za 34 900 sztuk złota na 30 min brukwi z tym epickim busterem jak podgonienie złotem na zwykłym polu bez nakładki kosztuje 30 sztuk złota? Kto to kupi?
    Podobnie sprawa wygląda z tymi żetonami budowy, po co je kupować jak taniej wychodzi przyśpieszenie budowy?

    Generalnie trzeba myśleć i liczyć co jest bardziej korzystne. Ale to akurat jest plusem tej gry ;)
  • Nikt chyba nie neguje pojawienia się w grze fasad wzmacniających. Opcja dla chętnych. Prawo i wybór każdego gracza.

    Ale nie może być tak, że pod "maską" ich wprowadzenia zabiera się graczom coś, za co wprost zapłacili swoimi realnymi pieniążkami. To, że majowie od dawna zniknęli z gry nie oznacza, że zapomnieliśmy ile książki w czytelni kosztowały.
    Jak kupuję kolorowy telewizor, to zawsze ma mieć całą barwę kolorów. A nie po czasie zmienić się w taki, gdzie widać tylko np. 5 podstawowych. A żeby mieć resztę muszę coś dokupić!!!
    Mam nadzieję, że ktoś się nad tym zastanowi na poważnie chociażby przed ingerencją w stojące już u graczy latawce. Marnej jakości prawnik bez problemu sobie z tym poradzi jeśli zechce.

    Działanie podczas MS to jeszcze pół biedy. Tu chodzi o zbiory większe niż rywal. I czy to będzie 1000 kwiatów czy 100.000 - nie ma znaczenia. Aby więcej.

    Ale wspominane już mleko...... Mam okrojone zbiory tygodniowe o około 55tyś jednostek. Przyjmuję, że zbieram 2x dziennie. Blisko dwa miliony dolarów nie pojawi mi się na koncie z tytułu tej straty. Tygodniowo. Przeliczam to już tylko po nominalnej cenie 35 $ za jednostkę.

    Poza tym przyjdzie lejek...... A tu już wszyscy poczujemy po kieszeni co oznaczają wprowadzone "ulepszenia w trosce o Graczy". Jak zmieni się ilość złota potrzebna do "wbijania" 10, jak skróci się czas załadunku lejka z tytułu mniejszych zbiorów. Podręczniki również ze smakosza i kwiatowej będą dużo mniej wydajne :-(

    Logika !
    W którą stronę pytam??????

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 18.10.2018
    Tekst z O.O. już był cytowany, ale, aby pytanie było celowe, wkleję ten tekst i ja.

    "1. Wzmocnienia są dopisywane w pierwszej kolejności, w tym także ujemne wzmocnienia za sianie roślin brzegowych. 
    2. Następnie dopisywany jest bonus z podręczników z czytelni.
    3. Na sam koniec dopisywany jest bonus z różnych przedmiotów np. humusu.
    Oznacza to, że w bardzo niewielu przypadkach możecie otrzymać nieco mniej niż wcześniej (na przykład premia z podręczników nie będzie zwiększana przez humus (lub inny przedmiot zwiększający zbiory), który jest teraz obliczany przed podręcznikiem, ale w większości przypadków będziecie otrzymywać więcej produktów, zwłaszcza gdy zastosujecie wiele wzmocnień na raz. Nowe, logiczne porządkowanie powinno pozwolić na bardziej intuicyjne zarządzanie farmą i uzyskanie oczekiwanych wyników z obliczania boosterów i elementów, gdy są one stosowane do produkcji. Powyższa kolejność jest zachowana dla wszystkich funkcji, produktów i budynków w całej grze. W przypadkach, gdy na przykład produkt nie ma podręcznika, po prostu zostanie pominięty, a następne zwiększenie w kroku 3 zostanie w tym miejscu doliczone"

    Liczyłam, sprawdzałam, porównywałam...
    Po aktualizacji i włączeniu jakiegokolwiek wzmocnienia zbieram mniej niż przed aktualizacją...
    W zacytowanym tekście są m.in. słowa "w większości przypadków będziecie otrzymywać więcej produktów".
    BARDZO PROSZĘ O KILKA PRZYKŁADÓW - KIEDY I CZEGO TERAZ ZBIERAM WIĘCEJ???
    Gram już długo, prawie do wszystkiego mam jakieś podręczniki... Inni gracze na pewno też. I nie chodzi o cały komplet podręczników, jeden też zwiększał zbiór i pomagał...

    Do tej pory system wzmocnień był dla mnie intuicyjny. Jak kliknęłam np w informacje o mleku, wszystko mogłam policzyć, a jest tam podana ilość łącznie z podręcznikiem. Dodawałam wzmocnienia i wszystko wiedziałam.
    Nie pamiętam dokładnie, ile i jakich podręczników mam. Teraz najpierw muszę to sprawdzić, potem od ilości mleka (i innych produktów) muszę to odjąć, potem doliczyć wzmocnienia, później znów dodać ilość z podręcznika... W O.O. czytam, że "Nowe, logiczne porządkowanie powinno pozwolić na bardziej intuicyjne zarządzanie farmą".  Dla mnie tu nie ma intuicji, teraz jest dużo matematyki.  A chodzi chyba o coś innego, to jest zabawa...

    W Nowinkach przeczytałam, że problem z podwójnymi PD będzie naprawiony w kolejnej aktualizacji oraz, że otrzymamy w ramach rekompensaty tydzień podwójnych PD. Czy wiadomo, kiedy będzie ta aktualizacja?
    Post edited by Nuka (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Tekst z O.O. już był cytowany, ale, aby pytanie było celowe, wkleję ten tekst i ja.

    "1. Wzmocnienia są dopisywane w pierwszej kolejności, w tym także ujemne wzmocnienia za sianie roślin brzegowych. 
    2. Następnie dopisywany jest bonus z podręczników z czytelni.
    3. Na sam koniec dopisywany jest bonus z różnych przedmiotów np. humusu.
    Oznacza to, że w bardzo niewielu przypadkach możecie otrzymać nieco mniej niż wcześniej (na przykład premia z podręczników nie będzie zwiększana przez humus (lub inny przedmiot zwiększający zbiory), który jest teraz obliczany przed podręcznikiem, ale w większości przypadków będziecie otrzymywać więcej produktów, zwłaszcza gdy zastosujecie wiele wzmocnień na raz. Nowe, logiczne porządkowanie powinno pozwolić na bardziej intuicyjne zarządzanie farmą i uzyskanie oczekiwanych wyników z obliczania boosterów i elementów, gdy są one stosowane do produkcji. Powyższa kolejność jest zachowana dla wszystkich funkcji, produktów i budynków w całej grze. W przypadkach, gdy na przykład produkt nie ma podręcznika, po prostu zostanie pominięty, a następne zwiększenie w kroku 3 zostanie w tym miejscu doliczone"

    Liczyłam, sprawdzałam, porównywałam...
    Po aktualizacji i włączeniu jakiegokolwiek wzmocnienia zbieram mniej niż przed aktualizacją...
    W zacytowanym tekście są m.in. słowa "w większości przypadków będziecie otrzymywać więcej produktów".
    BARDZO PROSZĘ O KILKA PRZYKŁADÓW - KIEDY I CZEGO TERAZ ZBIERAM WIĘCEJ???
    Gram już długo, prawie do wszystkiego mam jakieś podręczniki... Inni gracze na pewno też. I nie chodzi o cały komplet podręczników, jeden też zwiększał zbiór i pomagał...

    Do tej pory system wzmocnień był dla mnie intuicyjny. Jak kliknęłam np w informacje o mleku, wszystko mogłam policzyć, a jest tam podana ilość łącznie z podręcznikiem. Dodawałam wzmocnienia i wszystko wiedziałam.
    Nie pamiętam dokładnie, ile i jakich podręczników mam. Teraz najpierw muszę to sprawdzić, potem od ilości mleka (i innych produktów) muszę to odjąć, potem doliczyć wzmocnienia, później znów dodać ilość z podręcznika... W O.O. czytam, że "Nowe, logiczne porządkowanie powinno pozwolić na bardziej intuicyjne zarządzanie farmą".  Dla mnie tu nie ma intuicji, teraz jest dużo matematyki.  A chodzi chyba o coś innego, to jest zabawa...

    W Nowinkach przeczytałam, że problem z podwójnymi PD będzie naprawiony w kolejnej aktualizacji oraz, że otrzymamy w ramach rekompensaty tydzień podwójnych PD. Czy wiadomo, kiedy będzie ta aktualizacja?
    A wicie kiedy "w większości przypadków będziecie otrzymywać więcej produktów"?; ano wtedy kiedy kupicie te durnowate nakładki za złoto (czytaj kasę) i wtedy faktycznie będziemy mieli więcej zbiorów.

    Nie można było napisać: Drogi Graczu, właśnie postanowiliśmy zabrać Ci to czego miałeś dużo (i za co zapłaciłeś kupując wzmocnienia w Czytelni), ale możesz mieć więcej jak wydasz więcej pieniędzy kupując doskonałe wzmocnienia=nakładki na pola, których nie będziesz mógł wykorzystać  nie korzystając ze złota, które musisz kupić.

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Nie ma i nigdy nie miało uzasadnienia zabieranie Graczom czegokolwiek, wszyscy wiemy co zespół do tego zabierania skierowało...ale niestety dobranie się do KSIĄŻEK, kupionych wyłącznie za złoto, czyli za nasze realne pieniądze...i to nie złoto z gry...[ bo kiedyś było już na forum wyliczenie, ile gra nam daje złota :p] jest grandą i kompromitacją producentów...gdyż pokazano [i tu proszę wpisać właściwe]...
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Witam. Skoro książki nie działają, PROSZĘ SZANOWNY ZESPÓŁ O ZABRANIE BIBLIOTEKI Z MOJEJ FARMY I ZWRÓCENIE MI CAŁEGO ZAINWESTOWANEGO W NIE ZŁOTA !!!
    Inaczej nazwę to złodziejstwem, gdyż kupowałam je za realne pieniądze a teraz mi to zabrano
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Tych busterów nikt nie dal mi w prezencie, Gdybym poszła do sklepu  kupiła np. komputer, a po , czasie, właściciel sklepu, przyszedł by do mnie, zabrał całą zawartość zostawiając jedynie obudowę, to byłaby kradzież i nadawało się do zgłoszenia organom ścigania....
    Skoro ta biblioteka stała się jedynie dekoracją na mojej farmie, nie chcę jej. Nie taka była umowa. Na bustery wydałam krocie, domagam się zwrotu nakładów. Nie zmienia się zasad gry zwłaszcza gdy gracz wydał realną gotówkę. Zgłaszam oficjalny protest
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Większość graczy ma bustery i ludzie nie po to je kupowali żeby teraz zabierać ich częściowe korzyści w zamian oferując fasady czasowe,chyba to najbardziej irytuje,bo same fasady czy gracz będzie z nich korzystał czy też nie nie to już wybór każdego z Nas, ale sam fakt ,że odwrócona kolejność działania busterów w tak genialny sposób że mamy mniejsze wartości uzyskiwanych zbiorów jest w tym wszystkim najbardziej irytujący.Na dzień dobry ponosimy straty w zarobkach na mleku po tych zmianach,po za tym pułapy wymagań w wydarzeniach takich jak ms, lejek czy inne nie zostały zmniejszone.....

    Pomijając cała zabawę w bieganie do sklepu kupowanie i przebieranie mam pytanie do zespołu w którym momencie dla mnie jako gracza jest w tym jakieś udogodnienie????? widziałam dziś fasady na pola wszystko za złoto....naprawdę uważacie,że jak pozabieracie dotychczasowe wartości uzyskiwanych zbiorów to gracze popędzą kupować fasady żeby sobie te straty wyrównać,nawet jeśli będzie opcja kupienia fasad za dolary to najpierw musimy sobie wyrównać to coście zabrali,no ja nie widzę w tym ani logiki ani udogodnienia.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Większość graczy ma bustery i ludzie nie po to je kupowali żeby teraz zabierać ich częściowe korzyści w zamian oferując fasady czasowe,chyba to najbardziej irytuje,bo same fasady czy gracz będzie z nich korzystał czy też nie nie to już wybór każdego z Nas, ale sam fakt ,że odwrócona kolejność działania busterów w tak genialny sposób że mamy mniejsze wartości uzyskiwanych zbiorów jest w tym wszystkim najbardziej irytujący.Na dzień dobry ponosimy straty w zarobkach na mleku po tych zmianach,po za tym pułapy wymagań w wydarzeniach takich jak ms, lejek czy inne nie zostały zmniejszone.....

    Pomijając cała zabawę w bieganie do sklepu kupowanie i przebieranie mam pytanie do zespołu w którym momencie dla mnie jako gracza jest w tym jakieś udogodnienie????? widziałam dziś fasady na pola wszystko za złoto....naprawdę uważacie,że jak pozabieracie dotychczasowe wartości uzyskiwanych zbiorów to gracze popędzą kupować fasady żeby sobie te straty wyrównać,nawet jeśli będzie opcja kupienia fasad za dolary to najpierw musimy sobie wyrównać to coście zabrali,no ja nie widzę w tym ani logiki ani udogodnienia.
    w zupełności się zgadzam. I ponawiam pytanie BARDZO PROSZĘ O KILKA PRZYKŁADÓW - KIEDY I CZEGO TERAZ ZBIERAM WIĘCEJ??? Oczywiście bez nakładek, skoro nowy system obliczania wzmocnień sprawia, że "w bardzo niewielu przypadkach możecie otrzymać nieco mniej niż wcześniej" a "w większości przypadków będziecie otrzymywać więcej produktów" ja chcę wiedzieć KIEDY I CZEGO TERAZ ZBIERAM WIĘCEJ???

    Zostaliśmy pozbawieni zarobków ze wszystkiego a jeszcze wmawia się nam, że dostaniemy więcej. KIEDY???????? Gdy kupimy nakładki? Straciłam zarobki za mleko i nie tylko za mleko, nie po to kupowałam podręczniki aby teraz kupować coś (oczywiście za złoto) aby wyrównać stratę, którą dostaliśmy po ostatniej aktualizacji.

    Dziś była oferta kupna złota z dodatkowym bonusem (kup 50 tys, dostaniesz w prezencie nakładki). Nie skorzystałam i nie planuję skorzystać z oferty z takim prezentem...
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Witam. Gram w tę grę już wiele lat. Stopniowo rozbudowywałam bibliotekę, kosztowało mnie to bardzo dużo realnych pieniędzy, Obecnie zmieniono zasady, nie pytając nikogo o zdanie, i moja wspaniała biblioteka stała się zupełnie bezużyteczna. Nie taka była umowa. Straciłam na tym bardzo dużo, a ponieważ obecnie ta budowla nie spełnia swoich zadań, proszę usunąć ją z mojej farmy i zwrócić złoto jakie wydałam na zakup kolejnych busterów. Nikt nie uprzedzał wcześniej, że to wydatek chwilowy. Czuję się oszukana.
    Czekam na odpowiedź supportu, gdzie wysłałam ten tekst
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Bo ja się teraz pytam, do czego obecnie służy biblioteka i bustery znajdujące się w niej ???????????//
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Bo ja się teraz pytam, do czego obecnie służy biblioteka i bustery znajdujące się w niej ???????????//
    Do dekoracji???
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 20.10.2018
    to ja mam takie pytanie, skoro zespół w jawny sposób okradł graczy, bo inaczej się tego nie da nazwać, skoro wydali pieniądze na bustery które teraz cześciowo przestały działać, czy są przewidywane rekompensaty za wyrzucone w błoto pieniądze?

    a z nakładkami sprawa bardzo prosta, nie będziemy jeleniami i nie damy im zarobić to pomysł umrze śmiercią naturalną
    Post edited by MrocznyŻniwiarz (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    to ja mam takie pytanie, skoro zespół w jawny sposób okradł graczy, bo inaczej się tego nie da nazwać, skoro wydali pieniądze na bustery które teraz cześciowo przestały działać, czy są przewidywane rekompensaty za wyrzucone w błoto pieniądze?

    a z nakładkami sprawa bardzo prosta, nie będziemy jeleniami i nie damy im zarobić to pomysł umrze śmiercią naturalną
    Złodzieje z natury niczego nie oddają, nawet jak go za rękę złapiesz to powie, że nie jego ręka. a  z busterami to wyszedł na samym końcu zwykły kant, taki mały getback.
    rekompensat nie będzie, niestety

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik