Strona główna Polish Szkicownik

Nadchodzące zmiany 2018/2019

YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496

Witajcie Farmerzy!

W tej notce chcielibyśmy przedstawić Wam podgląd tego, co czeka nas do końca roku w Big Farm, oraz plany na nieco późniejszy okres. Zobaczcie zatem jakie zmiany nadejdą jeszcze w 2018 roku (oraz potencjalnie w 2019!)  


Nadchodzące zmiany w 2018 roku

 • Pakiety subskrypcji

  • Już wkrótce wprowadzimy do gry subskrypcje, dzięki którym będziecie otrzymywać na Wasze konto co miesiąc dany pakiet treści. Zaczniemy od dwóch pakietów do wyboru - pakietu Gracza, oraz pakietu sojuszu. Pakiet Gracza pomoże Wam lepiej i jeszcze wygodniej prowadzić Waszą farmę, dzięki takim funkcjom jak np. nielimitowane użycie błyskawicznej żniwiarki gdy subskrypcja jest aktywna. Pakiet sojuszniczy zapewni korzyści całemu sojuszowi - tym większe, im więcej osób w sojuszu będzie posiadało daną subskrypcję! Będziecie mogli zredukować efekt zmniejszonych ilości zbiorów po sianiu roślin brzegowych, zmniejszyć koszt żetonów konstrukcyjnych i jeszcze więcej! Pakiety z czasem będą rozszerzane o nowe udogodnienia, oraz zwiększymy ich różnorodność! Sprawdźcie pełną zawartość pakietów subskrypcji jeszcze w tym roku! 

 • Jarmark wioskowy

  • Dodatkowe rozszerzenia tego wydarzenia nadchodzą! Pojawi się dynamiczny system promocji i spadków pomiędzy ligami, który podkręci chęć współzawodnictwa. Ponadto wprowadzimy wewnętrzne wyniki sojuszy, oraz nagrody dla najbardziej zaangażowanych Graczy w sojuszu.

 • Wspólny handlarz

  • Benny ciężko pracuje sprzedając różnorodne przedmioty za różnorakie waluty. Czy nie byłoby łatwiej, gdyby cała wymiana odbywała się w jednym miejscu? Oczywiście, że tak! Dlatego też stworzymy stałego handlarza, u którego będziecie mogli wymienić każdą walutę dostępną w grze na różne przedmioty w dowolnym momencie! Stały wspólny handlarz zawita do gry w grudniu, co przyniesie także nowości związane z ...

 • Psotnik i pomocnik 

  • Prezenty powrócą w grudniu wraz z nowym ujednoliconym handlarzem. Będziecie mogli zużyć Wasze punkty karmy, aby zakupić prezenty u nowego handlarza. Psikusy nie będą dostępne u handlarza (jednak nadal będziecie mogli je zdobyć w niektórych wydarzeniach), jednak chcemy kontynuować dzielenie się dobrem z Waszymi przyjaciółmi w grze! Prezenty ostatecznie będą dostępne za złoto, jednak przedtem będziecie mieć sporo czasu na zakup ich za punkty karmy.

 • Koło św. Mikołaja (Punkty karmy)

  • Będziecie mogli także wykorzystać punkty karmy w grudniu, w kole św. Mikołaja, aby zakupić za nie niektóre cenne dekoracje!  

 • Boże Narodzenie 2018

  • Informacje zwrotne z ostatnich lat pokazały, że nasze wydarzenie Bożonarodzeniowe nie było strzałem w dziesiątkę. Chcielibyśmy, aby ten szczególny świąteczny czas obfitował w dobre samopoczucie, a wydarzenie Lista Życzeń św. Mikołaja niekoniecznie się do tego przyczyniało. Zdecydowaliśmy nie uruchamiać go w tym roku, ani w kolejnych latach. Zamiast tego pojawią się inne, standardowe wydarzenia jak np. Kalendarz Adwentowy i Koło św. Mikołaja z nowymi nagrodami. 


Pomysły na koniec roku 2018 i przyszłość 

Gdy powyższe tematy planowane są na ten rok, mamy w zanadrzu kilka dodatkowych idei, które chcielibyśmy wdrożyć. Poniżej możecie znaleźć zapowiedź kolejnych planowanych zmian! 


 • Zmiany dotyczące akrobatycznych latawców

  • Akrobatyczne latawce były świetną nagrodą, bardzo lubianą przez Graczy dzięki wzmocnieniom punktów reputacji w Mistrzostwach Sojuszniczych. Kiedy przedmiot ten został dodany do gry, był bardzo dobrze odebrany przez Graczy, jednak później okazało się, że wywiera on negatywny wpływ na ekonomię wydarzenia i daje garstce Graczy znaczną przewagę nad innymi. Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, chcemy przywrócić ten przedmiot, jednak w o wiele mniej inwazyjny i szkodliwy sposób!  W związku z tym akrobatyczne latawce zostaną przerobione na nową wersję, wraz z maksymalnym limitem posiadania ich na koncie, oraz możliwością ich ulepszenia w celu zwiększenia wzmocnienia punktów reputacji - stając się tym samym ponownie dostępne dla wszystkich! 
 • Park dekoracji

  • Dekoracje są ważnym elementem gry, dlatego chcielibyśmy stworzyć dla Was miejsce, w którym będziecie mogli pokazać swoje ulubione dekoracje! 

 • Tryb planowania

  • Część z Was pamięta na pewno specjalny tryb gry, który umożliwiał posegregowanie i poukładanie budynków i dekoracji na Waszych farmach za pomocą widoku siatki, oraz narzędzi do przechowywania obiektów. Już wkrótce ponownie wprowadzimy tryb planowania do gry, przebudowując kod całkowicie od zera, przy jednoczesnym zachowaniu starego wyglądu i takiej samej funkcjonalności! Dzięki temu Wasze gospodarstwa będą mogły stać się jeszcze wydajniejsze i piękniejsze - w łatwiejszy sposób! 


Namiastka nowości w 2019

Na sam koniec, przedstawiamy Wam plany na rok 2019, które rozważamy i nad którymi pracujemy: 

 • Funkcje udogodnienia (Manager produkcji) 

  • Dodamy więcej udogodnień, dzięki którym codzienne zarządzenie farmą będzie przyjemniejsze i łatwiejsze, pozwalając skupić się na wydarzeniach i funkcjach, które są dla Was ważniejsze. Jednym z przykładów jest "manager produkcji", bardziej dogłębny sposób zarządzania farmą i produkcją na niej.

 • Nowe wydarzenia… (Oktoberfest)

  • Oktoberfest to fantastyczny czas roku i udane wydarzenie w Big Farm! Bawiliśmy się budując to wydarzenie i chcielibyśmy używać go częściej. Zmodyfikujemy wydarzenie tak, aby można było włączać je kilka razy do roku, najprawdopodobniej przebudowując je graficznie, aby bardziej pasowało do innych pór roku.

 • Ulepszenie wydarzenia Grety

  • Wydarzenie Grety - architektki krajobrazu zostało wprowadzone do gry, w momencie gdy Wioska sojuszu i zadowolenie wioski jeszcze nie istniały. Wkrótce wydarzenie doczeka się aktualizacji, lepiej radząc sobie z zadowoleniem wioski, oraz ogólnymi ulepszeniami tego systemu. 

 • Farma wulkaniczna (ponowne przemyślenie koncepcji) 

  • Widzieliśmy, że często pytacie o ten temat, a teraz chcielibyśmy w końcu skorzystać z okazji, aby przekazać Wam nieco nowości na temat czwartej, głównej farmy.  W procesie planowania zauważyliśmy, że niektóre rzeczy nie mogą być zrealizowane tak, jak zamierzaliśmy i konieczne jest ponowne przemyślenie tej koncepcji. Może to trochę potrwać, ponieważ musimy przemyśleć dokładnie, w jaki sposób farma będzie działać i wiązać się z innymi istniejącymi funkcjami i wydarzeniami. W tym przypadku nie możemy podać konkretnej daty, ale przedyskutujemy zakres nowej farmy i to, co zamierzamy wnieść wraz z nią, oraz czas w którym zostanie wdrożona do gry.

 • Zmiany na głębokich morzach (może w przyszłym roku)

  • Jak wspominaliśmy kiedyś w poprzednich wypowiedziach, zamierzamy przerobić obszar głębin oceanu, aby stworzyć przyjemne wrażenia dla wszystkich Graczy. Po jego zmianie zauważyliśmy, że niektórzy z was nie są zbyt zadowoleni z tego, jak działa mechanika i mają nadzieję na zmiany, które będziemy wykonywać w 2019 roku. Należą do nich m.in:

   • Nowy sposób wyświetlania floty łodzi i wykorzystania ich w większym stopniu

   • Większa zależność od umiejętności niż przypadkowych zdarzeń w bieżącym systemie (wszystkie ryby  dostępne przez cały czas)

   • Więcej łowisk, więcej łodzi do wykorzystania, a tym samym jeszcze większy połów!

 • Zmiany w kociej kryjówce 

  • Koty są niesamowite! Wiemy o tym my, wiecie o tym Wy, cały Internet wie o tym od wielu lat!  Wprowadziliśmy kocią kryjówkę, ponieważ chcieliśmy, aby ten niesamowity zwierzak był dostępny na Waszych farmach. Niestety odbiór tej funkcji nie był tak dobry jak oczekiwano i w międzyczasie spadł poniżej Waszych oczekiwań. Wiemy o tym i dlatego chcielibyśmy dokonać pewnych zmian poprzez reorganizację i ulepszenie kociej kryjówki, w tym obniżenie pułapu wejściowego, aby nieco łatwiej było odblokować nowego towarzysza - kota i zwiększyć ilość sztuczek, których kot może się nauczyć.

 • Zmiany na farmach tymczasowych

  • Tymczasowe farmy zostały zaprojektowane pierwotnie jako miejsce dla nowych funkcji, mechaniki i doświadczeń dla Graczy, ale przede wszystkim jako inny sposób na farmę i zerwanie ze zwykłym, codziennym schematem farmy. W ciągu ostatnich kilku lat dodaliśmy odmiany farm tymczasowych, z których korzystaliście, uważamy jednak, że nadszedł czas, aby wrócić do głównego zamysłu projektu, oraz zacząć przyjmować sugestie dotyczące tego, co chcielibyście zmienić. Będziemy przyglądać się opiniom, które przekazujecie nam na temat Farm tymczasowych (Cukrowej, Zimowej i Tropikalnej), aby spróbować je ulepszyć, wprowadzić nowe, ciekawe udogodnienia i dać Wam więcej ciekawych rzeczy do wykonania poza głównymi farmami. 


Oto nasze cele na 2018 rok, a także na rok 2019! Jaka jest Wasza najbardziej oczekiwana zmiana lub nowość? Na co czekacie? 

Szczęśliwego Farmerowania!

Wasz Zespół BigFarm

Komentarz

 • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
  edytowano 08.10.2018
  Rozumiem...albo może kompletnie nic nie rozumiem...nie czekam na pewno, żeby mnie zespół podkręcał :p
  Wulkan [przeze mnie upragniony] odłożony na nie wiadomo kiedy.
  Wróci tryb - czekam ! 
  Park dekorek - również.
  Nie ma odbioru pozytywnego darmowego kota ? jest zdziwienie? nie powinno go być...skoro do tej pory kot jest bezużyteczny...a talizmany trzeba było zbierać i nie obyło się bez problemów.
  Nie jesteśmy zadowoleni z rybek w oceanie ? po krwawej rewolucji...to chyba jasne, że nie ma akceptacji...
  Piwo ...kilka razy w roku ? a po co ? jest ciekawe, kiedy przychodzi czas jego picia...
  Porządki w latawcach ? super...a skrzynie magazynowe też wrócą ??? a co z latawcami, które już powiewają ???
  Mikołaj obfitował w wiele pozytywnych emocji i mimo czasu świątecznego był świetnym wydarzeniem...może nie trzeba było zrąbać pociągu i fabryki i nigdy nie naprawić...byłoby dobre samopoczucie...
  heh
  muszę się głęboko zastanowić czy jest, po tym co przeczytałam, rzecz/rzeczy na które czekam...

  edit
  Powyższe ogłoszenie zawiera lokowanie produktu - złoto.
  Post edited by malwina-m (PL1) on

   Czego chce kobieta, tego i Bóg chce.

 • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
  zobaczymy ile zlota to wszystko bedzie kosztowalo np te pomocniki moze powstal juz jakis cennik chetnie bysmy sie z nim zapoznali jeszcze w starym roku pozdrawiam
 • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,552
  malwina-m (PL1) powiedział(a):
  Rozumiem...albo może kompletnie nic nie rozumiem...nie czekam na pewno, żeby mnie zespół pokręcał :p
  Wulkan [przeze mnie upragniony] odłożony na nie wiadomo kiedy.
  Wróci tryb - czekam ! 
  Park dekorek - również.
  Nie ma odbioru pozytywnego darmowego kota ? jest zdziwienie? nie powinno go być...skoro do tej pory kot jest bezużyteczny...a talizmany trzeba było zbierać i nie obyło się bez problemów.
  Nie jesteśmy zadowoleni z rybek w oceanie ? po krwawej rewolucji...to chyba jasne, że nie ma akceptacji...
  Piwo ...kilka razy w roku ? a po co ? jest ciekawe, kiedy przychodzi czas jego picia...
  Porządki w latawcach ? super...a skrzynie magazynowe też wrócą ??? a co z latawcami, które już powiewają ???
  Mikołaj obfitował w wiele pozytywnych emocji i mimo czasu świątecznego był świetnym wydarzeniem...może nie trzeba było zrąbać pociągu i fabryki i nigdy nie naprawić...byłoby dobre samopoczucie...
  heh
  muszę się głęboko zastanowić czy jest, po tym co przeczytałam, rzecz/rzeczy na które czekam...

  edit
  Powyższe ogłoszenie zawiera lokowanie produktu - złoto.
  Oktoberfest jest tylko raz w roku! w grze oczywiście wszystko jest możliwe, ale... myśleć trzeba, skoro bigfarm nawiązuje do jakiejś rzeczywistości to trzeba si e tego trzymać!
  Dlaczego Mikołaja nie ma kilka razy w roku? Stosują ten tok myślenia jego częstsze włączanie jest uzasadnione.
  Porządki w latawcach ( w tym ulepszanie jeszcze bardzie pogłębią już istniejące róznice między graczami i nic tego nie zmieni.
  farma wulkaniczna = fantasmagoria, wszyscy słyszeli nikt nie widział i nie zobaczy, szkoda pisać, miała być w 2017, 2018  teraz w 2019 -  Lotnisko w Berlinie tez się tak otwiera :D

  że nie wspomnę o wszystkich możliwych katastrofach, które pojawią się przy  wprowadzaniu tych "nowości"


 • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
  a ja bym chcial wygrac obory tropikalne u sw.Mikolaja moze powstanie jakies dodatkowe pietro:)
 • Żyrafsko (PL1) powiedział(a):
  Póki co jestem zmęczona nadmiarem atrakcji
  Mam podobne odczucia, eventy w większości są fajne, ale ich nadmiar i częstotliwość potrafi zniechęcić.
  Oktoberfest, tak jak już ktoś pisał, wystarczy, że będzie raz w roku.

  Co do innych nowinek:
  Farma wulkaniczna:
  a jaka była poprzednia koncepcja? W sumie jeśli miałaby to być kolejna farma, tak jak kwiatowa, to może i lepiej, że myślą nad inną opcją.

  Manager produkcji - pewnie będzie za złoto, no ale zobaczymy.

  Kocia kryjówka - "obniżenie pułapu wejściowego" heheh, do tego czasu to pewnie już go odblokuję sam ;)

  Czekam na zmiany na głębokich morzach, ale adnotacja "może w przyszłym roku", więc pewnie sobie jeszcze poczekam.

  Z pozostałych to ciekawe mogą być pakiety subskrypcji, wspólny handlarz, tryb planowania (nie pamiętam tego, być może gdy grałem to go nie było).  ...demon to some, angel to others...

 • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
  Wszystko pięknie brzmi, a potem wychodzi...
  Ale podoba mi się że wraca akrobatyczny latawiec, nie zdążyłam go upolować a zależało mi na Nim, dobrze że jednak pomyśleli aby usprawnić pod kontem równych szans.
  Jarmark wioskowy to jakaś kicha tak samo jak jego poprzednik Wioskowa Liga, żadnego zapału i "pożądania". Małe korzyści za dużą pracę. Współczuje sojuszom o niższym rozwoju niż Nasz.
  Czwarta farma wulkaniczna, widzę przesunięcie na kolejne parę lat, myślę że moje dzieci będą miały okazję z niej korzystać (a nawet nie jestem w stanie błogosławionym). 
                    

  AKTUALNIE POSIADAMY 4 WOLNE MIEJSCA w sojuszu Zbiorowość, czekamy!
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/69507/rekrutacja-w-sojuszu-zbiorowo%C5%9Bc-wolne-miejsca#latest - więcej informacji.
 • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,552
  Jeszcze o Oktoberfest, październik mamy raz w roku, ale wszedłem na ranking sujuszy wydarzenia i już wiem, dlaczego kilka razy do roku jest planowany :)
  Żeby te radosne zapowiedzi spełniły sie w 10% będę zadowolony
  Czego innym graczom również zycze :):) • YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496
  edytowano 09.10.2018
  Witam

  Akrobatyczne latawce które posiadają już gracze również zostaną przerobione na nową wersję, wraz z maksymalnym limitem posiadania ich na koncie, oraz możliwością ich ulepszenia w celu zwiększenia wzmocnienia punktów reputacji.

  P.S. Więcej szczegółów na temat latawców, otrzymamy wraz z wprowadzeniem tej funkcji do świata gry.

  Pozdrawiam,
  Yalenka
 • Yalenka powiedział(a):
  Witam

  Akrobatyczne latawce które posiadają już gracze również zostaną przerobione na nową wersję, wraz z maksymalnym limitem posiadania ich na koncie, oraz możliwością ich ulepszenia w celu zwiększenia wzmocnienia punktów reputacji.

  P.S. Więcej szczegółów na temat latawców, otrzymamy wraz z wprowadzeniem tej funkcji do świata gry.

  Pozdrawiam,
  Yalenka


  a tak z ciekawości droga Yalenko, czy wiadomo jaka będzie opcja zdobycia latawcy?
  jak wcześniej za monetki mistrzostw czy za złoto? a może za dolary ;) ?
  i to samo pytanie w kwestii pózniejszej rozbudowy
 • YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496
  Witam

  Latawce będą dostępne u handlarza Światowych mistrzostw, rozbudowa za monety mistrzowskie.
  Więcej szczegółów nie znamy.

  Pozdrawiam,
  Yalenka
 • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,552
  maRuda (PL1) powiedział(a):
  Żyrafskoslavo75Guendolinemadllen- popieram w 100%

  Fragment o prezentach to także "mój ulubiony"- a wystarczyło napisać prawdę tzn: "kupujecie dużo prezentów, ale za pkt karmy, a nie za złoto więc GGS nic z tego nie ma- a tak być nie może!"- zamiast się ośmieszać, a z Graczy robić idiotów... :\ Gracze pewnie by się pieklili, ale i tak to robią, bo nikt głupi nie jest i wszyscy wiedzą o co chodzi- a GGS i tak zrobi po swojemu. Kłamać też trzeba umieć, pamiętać co się nakłamało i tego się trzymać, a nie wymyślać takie pierdoły- ogłoszenia tego typu powinny się nazywać "czas na bajkę" a nie "oficjalne ogłoszenia"- a i Gracz wiedziałby od razu co czyta ;)

  Najlepszy ten psotnik i pomocnik który był be a teraz pewnie za złoto jest ok. Poza tym czy te nowości będą? I tak za jakiś czas padnie info że daty wprowadzenia mogą ulec zmianie, błędy balanse dopracowania . nie mamy pańskiego płaszcza i co Pan na zrobi!
  A tyle razy już pisałem, ze nowości są świetną okazją do poprawienia reputacji przez GGS, ale grochem o ścianę..


 • Martinn571 (PL1)Martinn571 (PL1) Posty: 112
  edytowano 11.10.2018
  Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
  Poza tym czy te nowości będą? I tak za jakiś czas padnie info że daty wprowadzenia mogą ulec zmianie
  Toż jest napisane przy zmianach na głębokim morzu:
  Yalenka powiedział(a):

  (może w przyszłym roku)

  :smiley::smile:

  Najbardziej jednak czekam na zlikwidowanie Mistrzostw Sojuszniczych - zdecydowanie najgorszy element tej gry. Zamiast tego, lepiej będzie zająć się na poważnie tym Jarmarkiem, podzielić go na ligi, tak by każdy sojusz miał jakieś szanse (nie w każdym sojuszu jest po 50 aktywnych i high-levelowych graczy).
  I tak samo jak w MS, kto będzie chciał, będzie gonił złotem, reszta będzie normalnie grała.
  ...demon to some, angel to others...

 • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
  Martinn...widocznie ominąłeś posty moderatorów z info o "ukochaniu przez Graczy MS" dyskusja była burzliwa, zerknij do tematów dotyczących MS.

  Ale do rzeczy...

  Zawsze mi się podobało przekładanie wydarzeń realu do świata BF...chiński rok, BN, walentynki, grzybki, Patryk, kopanie, itd...były super co roku, niby to samo ale inaczej, w końcu imieniny i urodziny też co roku mamy...ale pomysł piwa czy innego wydarzenia powtarzany, mnie mocno bulwersuje !!! może trzeba przejrzeć kalendarz społeczności BF i przemyśleć, które święto wprowadzić do gry...aby odwietrzyć i przyciągnąć...Nowości...Nowości...Nowości...tego grze potrzeba...tlenu !!! bo się udusimy przez ciągłe nakręcanie czy podkręcanie :p do naparzanki.

   Czego chce kobieta, tego i Bóg chce.

 • póki MS przynoszą dochody dla GGS to będą w grze, niezależnie od opinii graczy.

  co do reszty się zgadzam, zamiast wstawiać kolejne eventy będące kopią poprzednich to mogliby się skupić przede wszystkim nad usunięciem błędów i optymalizacją. A dopiero potem faktycznie ogarnąć jakieś nowości, chociażby tę farmę wulkaniczną.  ...demon to some, angel to others...

 • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
  Pakiet subskrycji w sumie nie bardzo wiem o co w tym chodzi po za tym ,że ma to być kolejne cudo udogodnień w dwóch formach do wyboru sojuszniczej i indywidualnej cała reszta przede wszystkim jak się to coś będzie mogło nabyć to jedna wielka niewiadoma....

  Wspólny handlarz brzmi ciekawie.

  Zmiany w jarmarku wioskowym mile widziane jak one wyjdą zobaczymy.

  Psotnik i pomocnik wracający za złoto......no ponoć był tematem nieporozumień i sami gracze go nie chcieli,ciekawe,że za złoto to już nie temat nieporozumień  ;) .

  Koło świętego mikołaja lubiłam aż strach myśleć co w nim zrobią jak zaczną tam grzebać  ;)

  Akrobatyczne latawce cytuję ;Kiedy przedmiot ten został dodany do gry, był bardzo dobrze odebrany przez Graczy, jednak później okazało się, że wywiera on negatywny wpływ na ekonomię wydarzenia i daje garstce Graczy znaczną przewagę nad innymi

  Miło,że zespól w końcu na to wpadł,ciekawa jestem co zrobią z tymi powiewającymi u graczy.


  Park dekoracji,dla mnie osobiście zupełnie zbędny.

  Powrót trybu planowania-na to czekam z niecierpliwością,super udogodnienie pozwalające na zabawę w przemeblowanie nawet graczom nie posiadającym ozdób  :p:p

  Manager produkcji- tu tylko jedno przychodzi mi do głowy opcja wykupienia czegoś co będzie za gracza klikać :D - kolejne cudo turbożniwiarki i innych -jakbym klikać nie lubiła to bym nie grała, a jak już by mnie tak rąsia bolała, czy miała niechęć do klikania taką ,że samej mi się nie chcę to grę zamykam a nie kupuje coś co gra za mnie.

  October poważnie kilka razy w roku???? to było najnudniejsze wydarzenie jakie być może,na pomidory to ja długo patrzeć nie będę-balans w tym wydarzeniu był tak super zrobiony,że jak nie brakowało pomidorów to buraków jak nie buraków to rybek i tak miesiąc czasu.....za długo to raz,dwa wrzucanie wydarzenia wraz z innymi...no nobel dla pomysłodawcy zwłaszcza ,że w całej reszcie wydarzeń pola z głównej też brała udział,więc wizja siania tony pomidorów czy innych  miesiąc czasu jakoś niespecjalnie napawa mnie optymizmem.

  Pani architekt krajobrazu może sobie dla mnie być albo i nie.

  Wyspa wulkaniczna-poważnie kolejna stała farma???? są trzy stałe ,do tego łodzie,wyspy czasowe,to kolejna farma do klikania, dla mnie dużo za dużo zupełnie niepotrzebne. 

  Zmiany w rybkach....strach się bać, zobaczymy jak te zmiany wyjdą -jak czytam ,że szanowny zespół planuje w czymś grzebać to nie napawa optymizmem,bez urazy to grzebanie Nam graczom jakoś nigdy na dobre nie wychodzi.

  Zmiany w kociej kryjówce-kotka nie mam i mieć nie chcę  ;).

  Zmiany na farmach czasowych,mile widziane. • bobik44 (PL1)bobik44 (PL1) PL1 Posty: 22
  zmiany w rybkach OK. Ale targ rybny: pojawianie się kontraktów z rybami od rybaka i dań z zatoki syrenek. Nie chodzi o gotówkę, a o różnorodność (zgodnie z opisem zatoki syrenek).
  bobik44 @ pl 1
Sign In to comment.