Strona główna Polish Sprawdź, co kryje archiwum!

Mistrzostwa,są,czy namiot ukradli?

A może odwołanie,tylko zapomniano poinformowac o tym graczy??
Bo to na pewno nie błąd...ta gra nie ma przecież błędów:))))))))))
«1

Komentarz

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Też bym się chętnie dowiedziała, dlaczego MS zaczynają się od pewnego czasu z dużym opóźnieniem ?
  • mikoczes (PL1)mikoczes (PL1) PL1 Posty: 69
    To jest zaplanowane opóźnienie, by Ci co zaiwestowali ...
  • jack6226 (PL1)jack6226 (PL1) PL1 Posty: 12
    Dlaczego nie piszecie wcześniej,że nie będzie Mistrzostw o wyznaczonej porze
    dużo chojnych dla was osób,by chciało o tym wiedzieć
  • mikoczes (PL1)mikoczes (PL1) PL1 Posty: 69
    Namiot jest w budowie. Gdyby wiedzieli że nie zdążą postawić , to by dali znać. 
  • jack6226 (PL1)jack6226 (PL1) PL1 Posty: 12
    to co im rurki brakuje

  • Niektórzy jednak zostali poinformowani.Nie ma jak to mieć moda w soju.

  • mikoczes (PL1)mikoczes (PL1) PL1 Posty: 69
    jakiego moda?

  • nie ma namiotu pewnie silos dadza w ramach rekompensaty:)))))))))))))))
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dzień dobry

    Zespół przeprasza za niedogodności związane z opóźnionym startem Mistrzostw Sojuszniczych. Zawiodło odpowiednie zaplanowanie wydarzenia, a nie problem z jego działaniem.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • CM_HunterCM_Hunter Posty: 448
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    A może odwołanie,tylko zapomniano poinformowac o tym graczy??
    Bo to na pewno nie błąd...ta gra nie ma przecież błędów:))))))))))
    We are only human, mistakes can always be made ;)

    As we mentioned through our moderators, the CC arrived late due to a scheduling issue. If we had known there was a scheduling issue we would either inform players or repair it if we could. The moderators knew as much as you did, reported it to the CMs (who were also not aware) and then the team were informed of the issue. We apologise for the delays, if we catch this error in advance in future we will be sure to repair it or let you know but we wouldn't keep an error from you just to benefit our moderators.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Pragnę zauważyć...napisałam to powyżej ale chyba nikt nie przeczytał - że to nie pierwsze MS, które zaczęły się z opóźnieniem !!! dzisiejsze zaczęły się po godzinie 2.00, poprzednie podobnie...
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
     W nosie takie mistrzostwa po co się starać ????????
    nie dość, że nagrody z opóźnieniem to jeszcze wybrałam oborę a dostaje kaczki po co mi one, żeby zalegały w magazynie jak wiśnie ???????????
    Coraz gorzej się gra  >:)
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    mam dokładnie ten sam problem po co się człowiek męczy jak zamiast obory którą wybiera dostaje kaczki???!!
    już nawet nagrody za nas przyznaje ggs?
    wymagam interwencji.

    pomijam że za zakończenie eventu hawaje z automatu dostałem basen nie mogłem wybrać czy go chce....
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    w święcie ciężkiej pracy wersja sojusznicza było to samo też zamiast obory dostałam kaczki  :'(
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Problem jest szerszy bo sporej części graczy nie dało wybranych nagród, u mnie w sojuszu spora grupa ludzi zamiast krów dostała kaczki a robiliśmy tryb ekspercki- więc pytanie czy z tym będzie coś robione i kiedy będzie coś z tym robione?czy gracze mają osobiście pisać do supportu???????? -nie po to robiliśmy eksperta żeby nie dało graczom tego co sobie wybrali.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Problem jest szerszy bo sporej części graczy nie dało wybranych nagród, u mnie w sojuszu spora grupa ludzi zamiast krów dostała kaczki a robiliśmy tryb ekspercki- więc pytanie czy z tym będzie coś robione i kiedy będzie coś z tym robione?czy gracze mają osobiście pisać do supportu???????? -nie po to robiliśmy eksperta żeby nie dało graczom tego co sobie wybrali.
    Graliśmy na 40%, staraliśmy się, aby zdobyć lepsze krowy...
    zburzyłam zwykłe, zrobiłam na nie miejsce...
    wybrałam oczywiście krowy...
    dostałam kaczki :((((
    nie chcę ich, walczyłam o to, aby zdobyć inną nagrodę
    CO MAMY Z TYM ZROBIĆ????????????????
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    czyli jak zwykle my się staramy a później gówno z tego jest bo ggs coś schrzanił 
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    podczas mistrzostw gra ciagle sie zacinala zabraklo plynnosci
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Proszę zapoznać się z TYM wpisem.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    edytowano 12.10.2018
    Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Proszę zapoznać się z TYM wpisem.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    A co jak mi jakiś ***** bo inaczej tego nazwać nie mogę zamiast ogromnej obory wysłał obfitą mimo, że graliśmy na 40%???
    Zgłosiłem to po raz kolejny żeby sobie obfita zabrali i dali właściwą.
    Proszę o interwencję w sprawie bo to już dawno nie jest śmieszne.

    Edit/ Nie obrażamy i nie będziemy pisać w lekceważący sposób o pracownikach supportu na forum. Polecam pilną lekturę regulaminu forum. Wszyscy jesteśmy ludźmi ,pomyłki się zdarzają.
    Yalenka
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 12.10.2018
    qwasiarz (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Proszę zapoznać się z TYM wpisem.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    A co jak mi jakiś ***** bo inaczej tego nazwać nie mogę zamiast ogromnej obory wysłał obfitą mimo, że graliśmy na 40%???
    Zgłosiłem to po raz kolejny żeby sobie obfita zabrali i dali właściwą.
    Proszę o interwencję w sprawie bo to już dawno nie jest śmieszne.
    Proszę ponowie wysłać zgłoszenie do Działu wsparcia technicznego( w ramach tego samego zgłoszenia, czyli odpowiadasz na ostatnią wiadomość z supportu gry,którą otrzymałeś/aś  na poczcie e-mail)  według instrukcji ,którą zamieściłam dla Was w nowinkach. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    Edit/ Nie obrażamy i nie będziemy pisać w lekceważący sposób o pracownikach supportu na forum. Polecam pilną lekturę regulaminu forum. Wszyscy jesteśmy ludźmi ,pomyłki się zdarzają.
    Yalenka
    A to nie można nazwać rzeczy po imieniu?? 
    Skoro błędem było złe przyznanie nagród to oczekuje się rozwiązania po zgłoszeniu sprawy.
    Jeśli go nie ma bo ktoś nie doczytał i źle naprawił problem czyli kolejny błąd to jest ok? 
    Mimo kolejnego zgłoszenia nikt nic nie zrobił a znając życie to szybciej niż w poniedziałek się nikt tym nie zajmie bo weekend i to ma być w porządku???
    Ile można czekać na coś co powinien mieć dawno u siebie?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Nie jesteś jedynym gracze z problemem, i należy cierpliwie czekać, aż Twój bilet zostanie obsłużony.
    Wszystko w tym temacie.

    ~Yalenka
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 12.10.2018
    Ja naprawdę się nie dziwię,że gracze są poirytowani wczorajszymi błędami z przyznawaniem nagród - tryb ekspercki to nie łatwy tryb,dla żadnego sojuszu,trzeba sporej ilości czasu i środków na to żeby sojusz to zaliczył-4 dni solidnego klikania...wskoczenie do pierwszej 5 w ms to też nie lada wyzwanie.Nie  po to ludzie klikali żeby na mecie nie dostali tego co sobie wybrali.Zabrali graczom cała frajdę z tych ms na samej mecie...więc naprawdę trudno mówić o cierpliwości,a najbardziej irytujące w tym wszystkim jest to ,że każdy dłużej klikający gracz ma tą świadomość,że jak są błędy na korzyść graczy to wtedy nie ma ,że jest weekend zawsze znajdą czas na ich ekspresową naprawę i to w tak szybkim tempie ,że można tego pogratulować....

    Błędy błędami ,że bywają,że to nieuniknione,że są to chyba rozumie każdy gracz,ale skoro już się nawali to wypada naprawić to co się nawaliło jak najszybciej to raz, dwa zapłon rozpatrywania zgłoszeń w supporcie jest tak powalający,że święty może stracić cierpliwość, miesiąc czekania na durną odpowiedz, czy błąd nadal występuję to jest standardowe rozwiązywanie błędów które serwuje zespół nagminnie.....więc ile maja teraz ludzie czekać na to co sobie wyklikali miesiąc,dwa czy może dłużej??cierpliwość, no ileż można mieć jej pokładów,nie po to ludzie klikali żeby teraz miesiącami czekać na to co sobie wyklikali bo szanowny zespól do naprawiania błędów na naszą niekorzyść ma przecież czas....
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam 

    Zdajemy sobie sprawę ze oczekiwanie w supporcie jest czasami długie. Ale proszę pamiętać, że wszelkie straty załatwiamy w supporcie gry. Jeżeli macie uwagi do działania supportu, to proszę je również skierować bezpośrednio do nich. Na forum nie będziemy omawiać tego tematu. I mam nadzieję, że jest to jasne i dobrze się zrozumiemy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Witajcie Big Farmerzy!

    Gracze którzy napotkali problem w wyborze nagród w mistrzostwach sojuszniczych proszeni są o kontakt z Działem Wsparcia Technicznego.

    W zgłoszeniu proszę zamieścić następujące informacje:
    - w jakim wydarzeniu brałem udział (mistrzostwa sojusznicze 08/10/2018- 11/10/2018)
    - jaką nagrodę wybrałem, a jaką otrzymałem 
    - jaką pozycje zajął mój sojusz w mistrzostwach sojuszniczych i w jakim trybie grał mój sojusz
    - zrzut ekranu z pozycji sojuszu 

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Ponieważ "z góry wiedziałam, że nie dostane wybranej nagrody to zrobiłam zrzut ekranu"
    Sorry, ale mam wystarczająco dużo pracy na farmie i nie tylko żeby z każdego wydarzenia robić zrzuty.
    A skoro suport przewidział te błędy (bo dlaczego to my mamy się tego domyślać przed wydarzeniem}
    to niech oddaje to co zabrał nie słusznie bez pisania do nich. Ja nie będę pisać bo zbyt wiele razy mnie zbyto traktując jak zło konieczne.
    Tak wielu graczy zostało oszukanych w nagrodach za Święto ciężkiej pracy i Mistrzostwa sojusznicze. że suport powinien ten problem rozwiązać od siebie.
    Dział wsparcia traktuje nas graczy podmiotowo dlatego ja nie mam zamiaru się z nimi użerać są po prostu niedouczeni bo zbyt wiele błędów napotykamy a oni nas "olewają" a Wam Modeatorom Yelenko i Jiperze współczuje 
    :#:s  
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    elek 1 (PL1) powiedział(a):
    Witajcie Big Farmerzy!

    Gracze którzy napotkali problem w wyborze nagród w mistrzostwach sojuszniczych proszeni są o kontakt z Działem Wsparcia Technicznego.

    W zgłoszeniu proszę zamieścić następujące informacje:
    - w jakim wydarzeniu brałem udział (mistrzostwa sojusznicze 08/10/2018- 11/10/2018)
    - jaką nagrodę wybrałem, a jaką otrzymałem 
    - jaką pozycje zajął mój sojusz w mistrzostwach sojuszniczych i w jakim trybie grał mój sojusz
    - zrzut ekranu z pozycji sojuszu 

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Ponieważ "z góry wiedziałam, że nie dostane wybranej nagrody to zrobiłam zrzut ekranu"
    Sorry, ale mam wystarczająco dużo pracy na farmie i nie tylko żeby z każdego wydarzenia robić zrzuty.
    A skoro suport przewidział te błędy (bo dlaczego to my mamy się tego domyślać przed wydarzeniem}
    to niech oddaje to co zabrał nie słusznie bez pisania do nich. Ja nie będę pisać bo zbyt wiele razy mnie zbyto traktując jak zło konieczne.
    Tak wielu graczy zostało oszukanych w nagrodach za Święto ciężkiej pracy i Mistrzostwa sojusznicze. że suport powinien ten problem rozwiązać od siebie.
    Dział wsparcia traktuje nas graczy podmiotowo dlatego ja nie mam zamiaru się z nimi użerać są po prostu niedouczeni bo zbyt wiele błędów napotykamy a oni nas "olewają" a Wam Modeatorom Yelenko i Jiperze współczuje  :#:s  
    Witam

    Jeżeli nie wyślesz zgłoszenia, to nie otrzymasz właściwej nagrody. I niestety nie jestem w stanie Ci pomóc.
    Bardzo mi przykro. Wszystkiego dobrego. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka


  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    To ok, wysłałam a zamiast zrzutu miejsca sojuszu wysłałam im screna tego co napisałam na forum :open_mouth:
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 13.10.2018
    zrzut ekranu z pozycji sojuszu... :D:D:D:D:D:D

    a kto go zrobił i kto się spodziewał że znów ggs nawali w wydawaniu nagród, chociaż już raz była taka sytuacja z lejkiem sojowym, gdzie ciężko musiałem sie z tym supportem użerać o to co mi się należy jak psu micha, udawali nawet takich .... którzy nie wiedzą jakie nagrody się za dane miejsce należą...
    co ciężko sprawdzić komuś w jakim soju się było w czasie danego wydarzenia czy to po prostu najzwyklejsze lenistwo supportu i próba zniechęcenia graczy do walki o swoje?
    ja tym razem dostałem należne nagrody ale kilka osób w moim soju nie...
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Tak. Support totalnie i regularnie lekceważy graczy. Ja pisałam tam już 2 razy i zero odpowiedzi. Zamiast ogromnej obory,  którą  zamóiłam, dostałam kolejne kaczki. Bez sensu,
    Czy tam ktokolwiek ma kontrolę nad tą grą?

Ta dyskusja została zamknięta.