Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Silos - zawieszka

2»

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 07.09.2018
    Faktycznie macie pecha:( 
    Problemow z silosem raczej nie mam, chciałbym zeby wrócił stary, dobry silos, kiedy przy dużym wysiłku, ale jednak, można było wyciagnac licencje. Teraz to tylko dla sportu można w niego grac, i tak na miejsce w "50" bez złota nie ma szans, więc i licencji zdobyć nie idzie. Poza tym to byloby szalenstwo wydawać złoto na licencje.
    Bubel nie działa, zawiesza się, wymagania na kiepskie nagrody horrendalne szkoda gadac. 

    Wszystkie wydarzenia powinny być rzadziej, powinny być wyzwaniami dla graczy, a ich natlok powoduje że powszednieja, ot choćby złote rybki znowu są, nawet nie uruchamiam, bo  nie chce mi sie.

    Eventy rzadziej bez błędów - to jest wyzwanie dla ggs, niestety nie do spełniena...
  • Moya (PL1)Moya (PL1) PL1 Posty: 68
    Mocno zastanawia mnie fakt, że odkąd robię silos na zasadzie "co wpadnie, to wpadnie" (jeśli dobijam do 30 nagrody, to tylko przypadkiem), to jeszcze nigdy nie miałam z nim problemów...
    Czyżby miał alergię na dobre chęci graczy i nie lubił jak się go za bardzo obciąża?  ;)
  • silos cały czas nalicza po 1 pkt, mimo zebrania ilości towaru, który zawsze gwarantował podwyższenie prędkości. Poza tym przeskakuje po kilka skrzynek. Miała być kuku a tu po kwiatkach nagle zmiana...jabłka a potem jajka. Albo go zabierzcie, albo poprawcie, bo to irytujące
  • lorien679 (PL1)lorien679 (PL1) PL1 Posty: 10
    Moya (PL1) powiedział(a):
    Mocno zastanawia mnie fakt, że odkąd robię silos na zasadzie "co wpadnie, to wpadnie" (jeśli dobijam do 30 nagrody, to tylko przypadkiem), to jeszcze nigdy nie miałam z nim problemów...
    Czyżby miał alergię na dobre chęci graczy i nie lubił jak się go za bardzo obciąża?  ;)
    zdecydowanie ma alergię i nie lubi wzmocnień ;) ja na luzie zdobywam 25 nagród, obecna pozycja osiemset ileś i jeszcze mi się nie zdarzyła zawieszka w którejkolwiek edycji...
  • https://zapodaj.net/1e46f2aca9d8f.jpg.html
    I się zaczęło,silosy tradycyjnie zaczynają  się zawieszać,skrzynie znikają i koniec pieśni To nic,ze gracz zainwestował,złoto,fiolety,a sojusz we wzmocnienia..ważne,że osławiony balans GGSu się zgadza..Zenada totalna! Jeden bubel wymienic na drugi,byle  pieniązki strumieniem płynęły????
    Mm prośbę do twórców gry : Nie traktujcie nas jak idiotów.Moderatorów prosze o przekazanie

    ps. Błąd z żyłką  to żadne zamierzone działanie...głupszego wytłumaczenia nie czytałam,bo..raz łowi normalnie,a raz robi się czerwona i  zrywa w ułamku sekundy! Czyli jest to ewidentny błąd!
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Zespół wielokrotnie próbował odtworzyć błąd związany ze znikaniem skrzyń, niestety na chwilę obecną niemożliwe jest jego naprawienie. Możesz napisać w tej sprawie do działu wsparcia i próbować uzyskać pomoc.

    Jeśli chodzi o działanie żyłki - Zespół twierdzi, że wprowadził zmiany w tym zakresie, aby łowienie było bardziej realne. Przekażemy Twoje niezadowolenie z obecnej mechaniki Zespołowi.

    Jiper.


  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    W rybach jest ewidentny błąd skoro zrywa żyłkę jak tylko ryba haczyk złapie,no ja nie wiem jak trzeba być naiwnym żeby uwierzyć ,że to celowa zmiana...może i mieli zamiar wprowadzić zmiany w tym kierunku ale bankowo im to nie wyszło...
  • Kolejny raz sojuszowy  bubel i kolejny raz to samo..:(
    Ilez można...??? silosy zaczynają stawać dęba,brakuje skrzynek- to dopiero poczatek wydarzenia,może ktos pomoże,by gracz nie był wyeliminowany z gry na 4 dni?

    https://scr.hu/4P7akBD

    uzytkownik : zaba3 - bardzo proszę,może cos da się z tym zrobić jeszcze w czasie trwania lejka??
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Kolejny raz sojuszowy  bubel i kolejny raz to samo..:(
    Ilez można...??? silosy zaczynają stawać dęba,brakuje skrzynek- to dopiero poczatek wydarzenia,może ktos pomoże,by gracz nie był wyeliminowany z gry na 4 dni?

    https://scr.hu/4P7akBD

    uzytkownik : zaba3 - bardzo proszę,może cos da się z tym zrobić jeszcze w czasie trwania lejka??
    Dobry wieczór

    Gracz zaba3 zgłosił mi zaistniałą sytuacje w wiadomości prywatnej i otrzymał odpowiedź.
    Na chwil
    ę obecną niestety nie możemy nic innego zrobić jak zbierać raporty i zgłaszać je do Zespołu gry.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • Tradycyjnie z najlepszymi życzeniami  i wierszem  Juliana  Tuwima  :)
  • literka (PL1)literka (PL1) PL1 Posty: 30
    silos znów poprawnie nie działa ...przeskakuje sobie sam jak chce.......
  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    Znowu jest dane wydarzenie które nie działa poprawnie silos u mnie się zatrzymał mam 2 skrzynki  byłam 86 a już jestem 90 i co dostanę jakoś rekompensatę?
  • beska (PL1)beska (PL1) PL1 Posty: 33
    Nie działa silos !!!! nie da się nic dorzucić i skończyły się skrzynki !!!!
  • beska (PL1)beska (PL1) PL1 Posty: 33
    byłam 42 a jestem już 46   !!! nic nie można dorzucić mimo kolejnego logowania i zmian laptopa 
  • beska (PL1)beska (PL1) PL1 Posty: 33
    do tego , oczywiście jak wciskam "pomiń" to silos inkasuje złoto ale nic więcej  !!!
    do tej pory nie mam nagród za Oktober i teraz kolejne straty !!!
    skandal, !!!
    moja gra to już tylko codzienne pisanie do supporta ale oczywiście nigy nikt mi nie odpowiedział poza automatem - dziękujemy za cierpliwość :smile:
    no co jak co ale potraficie doprowadzić ludzi do białej gorączki !!!!!!

  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    Gra robi się coraz bardziej denna nie warto robić tych wydarzeń bo nie działają poprawnie a jak się uda skończyć to zamiast nagród jakieś śmieszne rekompensaty chyba czas zakończyć tą przygodę bo to tylko naciąganie graczy
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    beska (PL1) powiedział(a):
    do tego , oczywiście jak wciskam "pomiń" to silos inkasuje złoto ale nic więcej  !!!
    do tej pory nie mam nagród za Oktober i teraz kolejne straty !!!
    skandal, !!!
    moja gra to już tylko codzienne pisanie do supporta ale oczywiście nigy nikt mi nie odpowiedział poza automatem - dziękujemy za cierpliwość :smile:
    no co jak co ale potraficie doprowadzić ludzi do białej gorączki !!!!!!

    Witam

    Nie bardzo rozumiem w jakim celu pomijasz skrzynie skoro po prostu Twój silos jest zepsuty. Sama napisałaś powyżej, że skończyły Ci się skrzynie. Trafiłaś na błąd i nikt nie jest w stanie pomóc Ci w tej pechowej sytuacji. Przykro mi.

    P.S. Ponownie zgłosiłam Zespołowi gry, że gracze na naszym serwerze borykają się ze znanym problemem jakim jest brak skrzyń w silosie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Może jednak dobrze byłoby ten błąd naprawić? "dobre rady" to rozpalają niepotrzebne emocje. Zespół  powinien się przyłożyć do zapewnienia poprawnego działania gry, zamiast serwować nikomu niepotrzebne cuda, np. plac chwalipięty.
    Co to jest gra czy ...? parafrazując klasyka :|:'(
  • beska (PL1)beska (PL1) PL1 Posty: 33
    Yalenka powiedział(a):
    beska (PL1) powiedział(a):
    do tego , oczywiście jak wciskam "pomiń" to silos inkasuje złoto ale nic więcej  !!!
    do tej pory nie mam nagród za Oktober i teraz kolejne straty !!!
    skandal, !!!
    moja gra to już tylko codzienne pisanie do supporta ale oczywiście nigy nikt mi nie odpowiedział poza automatem - dziękujemy za cierpliwość :smile:
    no co jak co ale potraficie doprowadzić ludzi do białej gorączki !!!!!!

    Witam

    Nie bardzo rozumiem w jakim celu pomijasz skrzynie skoro po prostu Twój silos jest zepsuty. Sama napisałaś powyżej, że skończyły Ci się skrzynie. Trafiłaś na błąd i nikt nie jest w stanie pomóc Ci w tej pechowej sytuacji. Przykro mi.

    P.S. Ponownie zgłosiłam Zespołowi gry, że gracze na naszym serwerze borykają się ze znanym problemem jakim jest brak skrzyń w silosie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Droga Yalenko,
    Naciskałam wszystko żeby go  uruchomić , także wielokrotnie "pomiń" ,bo myślałam ,że go odblokuję !
    Nigdzie nie było informacji , nie dotykać silosa jak się zablokuje !
    Skoro był zablokowany to dlaczego inkasował moje  złoto!!!
    Przekręciłam 20 razy to mi bardzo zależało dlatego robiłam wszystko co mogłam i Twój sarkazm jest conamniej nie na miejscu :)
    Pozdrawiam
    Beata

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik