Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

15.08.2018 | Witajcie na Wioskowym Jarmarku!

11015

Komentarz

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Martinn571 (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Ja już z przymrużeniem oka w to gram...
    Jedyne wyjście by się nie irytować na myśl o farmie.
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Wybuch wulkanu, dobre, hi hi hi. Od roku już zapowiadają i nic.
    A może to właśnie prace nad wulkanem są przyczyną opóźnień w naprawie błędów?
    @Yalenka czy możesz zdradzić coś na ten temat? ;)

    Witam

    W odniesieniu do niektórych błędów w Wioskowym jarmarku i innych, których doświadczcie w grze, Zespół nadal pracuje nad nimi. Niestety, niektóre z tych błędów są trudne do naprawienia, ponieważ nie pojawiają się w naszym środowisku testowym.
    Pytasz o farmę wulkaniczną,niestety nie mamy tu żadnych ram czasowych, a jeśli farma wulkaniczna zostanie wprowadzone do świata gry, pojawi się odpowiednie ogłoszenie na ten temat.. i w odpowiednim czasie ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320

    Jiper   podał info "Zespół włączył na powyższych serwerach wydarzenie dzień wcześniej niż planowano docelowo, aby wykryć ewentualne błędy i móc wprowadzić poprawki przed włączeniem wydarzenia na pozostałych serwerach."

    Rozumiem ,ze teraz serwer PL  robi za serwer testowy :( a  nie że jest to wyróżnienie

  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    edytowano 26.09.2018
    Witam.
    Forum działa porażająco. Po godzinie prób w końcu przemieliło i zalogowało. Co się dzieje ??

    Wydarzenie o tyle działa lepiej że gra już tak nie muli.
    Po za tym niestety czas jest źle skonfigurowany.  Wyzwanie ukończone a czas  leci dalej..   ;)
    W dalszym ciągu nie można wybierać  dłuższych wyzwań. Co jakiś czas pojawiają się te długie, ale kiedy chcę przefiltrować wyzwanie przed jego rozpoczęciem ponownie cofa mnie do tych bardzo krótkich wyzwań.
    Gdy jednak chcę powrócić do tych długich to już nie ma takiej możliwości.
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    dlaczego nadal nie pokazuje kto z sojuszu włączył wyzwanie????

    nie wiem na kogo mam się złościć....
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    czat w ogole nie działa, same pustki... i noname
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Jarmark wystartował ale nie da sie sprawdzić ile dołożyło się np. jabłek bo liczniki wyglądają jak by ktoś na nich kilka razy pisał, cyfry nakładają się . Znowu błąd  :'(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Gaja68 (PL1) powiedział(a):
    Jarmark wystartował ale nie da sie sprawdzić ile dołożyło się np. jabłek bo liczniki wyglądają jak by ktoś na nich kilka razy pisał, cyfry nakładają się . Znowu błąd  :'(
    Witam

    Ten błąd wyświetlania został zgłoszony. Najprawdopodobniej jutro będziemy mieć poprawkę.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Yalenko

    Czy może masz wiedzę, dlaczego nadal nie ma listy graczy sojuszu i dlaczego nadal nie widać na czacie kto włącza wyzwanie ?

    Były to najpierwsze rzeczy, które zgłosiliśmy do uzupełnienia, jako bardzo ważne w WJ.

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Yalenko

    Czy może masz wiedzę, dlaczego nadal nie ma listy graczy sojuszu i dlaczego nadal nie widać na czacie kto włącza wyzwanie ?

    Były to najpierwsze rzeczy, które zgłosiliśmy do uzupełnienia, jako bardzo ważne w WJ.

    Witam

     Funkcja kto rzuca wyzwanie jest w planach. Dlaczego nie została wprowadzona już, teraz, natychmiast? Niestety nie wiem. Lista graczy i ich aktywności podczas wyzwania jest również planowana.  Nie znamy żadnych ram czasowych, kiedy dane funkcje zostaną dodane do tego wydarzenia.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • karmelek (PL1)karmelek (PL1) PL1 Posty: 2
    Witam  ")
    Licznik przy jabłkach zatrzymał się przy 1 milionie i ani drgnie, a do zebrania zostało drugie tyle
    Więc pytanie czy liczy tylko błędnie wyświetla czy jest to nowy błąd ?
    Pozdrawiam

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 27.09.2018
    Coś w tej wioskowej lidze nie tak

    U mnie np wyzwanie trwa jeszcze 4 minuty a u sojuszniczki już jego czas minął???
    o co tu chodzi?

    ps, rzuciliścy przed chwilą nowe wyzwanie, powinno trwać ono 1h
    u mnie licznik pokazał na start 1h 20 minut u sojuszniczki 1 h 10 minut ???
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Coś w tej wioskowej lidze nie tak

    U mnie np wyzwanie trwa jeszcze 4 minuty a u sojuszniczki już jego czas minął???
    o co tu chodzi?

    ps, rzuciliścy przed chwilą nowe wyzwanie, powinno trwać ono 1h
    u mnie licznik pokazał na start 1h 20 minut u sojuszniczki 1 h 10 minut ???
    Witam

    Pozwoliłam sobie przenieść Twój post w właściwie miejsce na forum. Ten problem zgłaszałam wczoraj, najwidoczniej hotfix nie usunął tego problemu. Zgłoszenie ponowie.

    karmelek (PL1) powiedział(a):
    Witam  ")
    Licznik przy jabłkach zatrzymał się przy 1 milionie i ani drgnie, a do zebrania zostało drugie tyle
    Więc pytanie czy liczy tylko błędnie wyświetla czy jest to nowy błąd ?
    Pozdrawiam

    Zgłosiliśmy problem o którym wspominasz do sprawdzenia.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • dalej nie naprawiono systemu wzmocnień, użycie indywidualnego blokuje sojowe i odwrotnie
  • anna489 (PL1)anna489 (PL1) PL1 Posty: 42
    Mam pytanie czy jak się szuka kandydata do wyzwania, to jest możliwość, że zanim włączysz to inny sojusz może nas wyzwać???
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    anna489 (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie czy jak się szuka kandydata do wyzwania, to jest możliwość, że zanim włączysz to inny sojusz może nas wyzwać???
    Witam

    Przeniosłam Twój post w odpowiednie miejsce na forum. Odpowiedź na Twoje pytanie odnajdziesz TU.
    Wyzwania mają jedynie nazwy sojuszy, ale nikt Was bezpośrednio nie wyzywa. Jeżeli nawet jakiś inny sojusz wybierze wyzwanie z Waszą nazwą sojuszu to nie ma to absolutnie żadnego wpływu na wasze wyzwanie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Bardzo się cieszę ...bardzo ! że 1/2 mojej gorącej prośby została przez zespół wysłuchana i się pojawi.

    A co z 2 częścią ? bo nie ma w planie listy graczy sojuszu...więc gorąco proszę by mi wytłumaczyć, po czym mam poznać, że gracz bierze udział w wydarzeniu, bo chyba nie po tym, że pali się zielona kropka ???

  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    witam nie wiem czy to tylko moje wrażenia ale i owszem zespól coś zrobił ale jak widzę znów na niekorzyść graczy 
    zostało jeszcze 3 dni do końca jarmarku a ja dopiero mam 36/50 przy użyciu pewnej ilości złota i fioletów 
    w poprzedniej edycji jarmarku w 2,5 dnia zaliczyłam 50/50
    wiec?
    po za tym połączenie jarmarku z Oberstdorfem graniczy z cudem uzyskanie dobrej pozycji w sojuszu bo nie wszyscy się skupiają na 1 zadaniu wogóle nieprzemyślane prze z zespól

    No i na koniec im wyższy poziom mojej gry tym większe zniechęcenie,  kiedyś budziłam się rano z myślą co już zrobię na farmach a dziś niechęć przed ogromem pracy i czasu jaki trzeba  poświecić  
    czy WIECEJ  znaczy LEPIEJ ?
  • Teresa194 (PL1)Teresa194 (PL1) PL1 Posty: 18
    Kiedy będzie uruchomiona opcja "kto rzucił wyzwanie" na wioskowym jarmarku?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Teresa194 (PL1) powiedział(a):
    Kiedy będzie uruchomiona opcja "kto rzucił wyzwanie" na wioskowym jarmarku?
    Witam

    Funkcja zostanie wdrożona do gry w nadchodzącej aktualizacji w październiku.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A ja tak trochę nie w temacie sobie pomarudzę -odnośnie kalendarza,ostatnio na forum obiło mi się o uszy,że ms sojuszniczych z racji wioskowego jarmarku ma być mniej,w pazdzierniku jak dobrze widzę są trzy edycje...... chyba coś zle widziałam   ;) do tego lejek sojuszniczy raz, to gdzie szanowny zespół ma jeszcze zamiar wcisnąć wioskowy jarmark?  i pytanie drugie odnośnie nagród sojuszniczych w jarmarku są brane pod uwagę jakieś zmiany w tym stuleciu?bo z tych brykających jednorożców to niedługo będzie można hodowlę zakładać jak las sadzić za drzewka z Sherwood w ms sojuszniczych  ;);););)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    A ja tak trochę nie w temacie sobie pomarudzę -odnośnie kalendarza,ostatnio na forum obiło mi się o uszy,że ms sojuszniczych z racji wioskowego jarmarku ma być mniej,w pazdzierniku jak dobrze widzę są trzy edycje...... chyba coś zle widziałam   ;) do tego lejek sojuszniczy raz, to gdzie szanowny zespół ma jeszcze zamiar wcisnąć wioskowy jarmark?  i pytanie drugie odnośnie nagród sojuszniczych w jarmarku są brane pod uwagę jakieś zmiany w tym stuleciu?bo z tych brykających jednorożców to niedługo będzie można hodowlę zakładać jak las sadzić za drzewka z Sherwood w ms sojuszniczych  ;);););)
    Witam

    Przeniosła Twój wpis w bardziej pasujący temat na forum, bo piszesz tu również o nagrodach w Wioskowym Jarmarku ;) 
    Ilość mistrzostw będzie sukcesywnie spadać, jak tylko Wioskowy Jarmark będzie pojawiał się systematycznie w grze ;) 
    Odnośnie nagród to przekażemy sugestię do Zespołu gry ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Dziękuję za odpowiedz  :)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Jak już mam wybierać to wolę częściej Mistrzostwa Sojusznicze niż Wioskowy Jarmark, Nasz sojusz więcej nagród zdobywał za pomocą wydarzenia MS.
  • Limonka (PL1)Limonka (PL1) PL1 Posty: 20
    edytowano 03.10.2018
    Chciałam zgłosić że punkty w jarmarku nie są naliczane prawidłowo.Przed chwilą za wyzwanie zdobylismy ponad 38 000 pkt. a system naliczył ok. 30 000.To się robi denerwujące że na kazdym kroku ,wszystkiego trzeba pilnować i sprawdzać.
     Dzięki,to pewnie stąd te różnice.Myslelismy że nalicza po wyzwaniu wszystkie punkty.
    Post edited by Limonka (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Delfin (PL1) powiedział(a):
    Chciałam zgłosić że punkty w jarmarku nie są naliczane prawidłowo.Przed chwilą za wyzwanie zdobylismy ponad 38 000 pkt. a system naliczył ok. 30 000.To się robi denerwujące że na kazdym kroku ,wszystkiego trzeba pilnować i sprawdzać.
    A najlepsze z tego wszystkiego jest to, że to pisanie na Berdyczów :'(
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    edytowano 03.10.2018
    Delfin (PL1) powiedział(a):
    Chciałam zgłosić że punkty w jarmarku nie są naliczane prawidłowo.Przed chwilą za wyzwanie zdobylismy ponad 38 000 pkt. a system naliczył ok. 30 000.To się robi denerwujące że na kazdym kroku ,wszystkiego trzeba pilnować i sprawdzać.
    Dobry wieczór,

    System nalicza punkty do ogólnego rankingu w czasie rzeczywistym, a nie dopiero po zakończeniu wyzwania. Zatem jeśli zdobywacie jakieś punkty w danym wyzwaniu, są one automatycznie doliczane do głównej klasyfikacji zaraz po ich zdobyciu (a nie dopiero po zakończeniu wyzwania).

    Bardzo prosiłbym o zrzuty ekranu z dokładnymi danymi (przykładowo przy kolejnym wyzwaniu z drugiej "Bieżące wyzwanie" i czwartej ,Klasyfikacja sojusznicza" zakładki, robione jeden po drugim - z początku wyzwania, oraz z jego zakończenia) gdyż oscylujemy tu w granicach bardzo podobnych 38 000 i około 30 000. Żeby móc dokładniej przedstawić sprawę Zespołowi potrzebuję zobaczyć taką sytuację na zrzutach ekranu, które będą faktycznie pokazywały nieprawidłowość naliczania punktów.
    Zrzuty ekranu możesz mi wysłać w wiadomości prywatnej, aby nie umieszczać Waszych prywatnych danych na łamach forum.

    Miłego wieczoru,
    Jiper
  • Limonka (PL1)Limonka (PL1) PL1 Posty: 20
    W czasie rzeczywistym? A,to wszystko będzie w porządku. Myslałam ze system nalicza punkty po wyzwaniu.Dzięki. POZDRAWIAM
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    Tu muszę się zgodzić z moderatorem.  Tak właśnie jest.  Też to pisałem do sojuszu czy to wychwycili.  ;)
    Czasami jedynie jest tak, że pod sam koniec wyzwania  nie doliczy pkt., które być może zostały naliczone po dodaniu produktów na tzw. ostatnią chwilę. Wtedy różnica jest skorygowana po uruchomieniu kolejnego wyzwania. 

    Pozdrawiam..  B)
  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    Zmiana ze starego na nowy system jest powodowany  tym ,że sojusze" złote" nie maja co robić.."aurelka40",ktora wyzej pisze to osoba z tej złotej ligii i nie ma wątpliwości że jest zadowolona...:) rzucjac komuś wyzwanie musisz mieć po 1 ..kilka osob w sojuszu i każdy sieje sieje coś innego,po 2..patrz na na 1:)przeciez to to głupota ..rzucasz wyzwanie w ciemno..nie wiesz co bedzie?..to  bezsens ale sie oplaca GGS ,dziekuje Nasza drużyna odpuściła sobie teraz i jeśli nie bedzie  a na pewno nie bedzie zmian ,
      to sobie odpuści i inne edycje..pozdrawiam:)  Mam jedno pytanie co tak bardzo Wam sie w tym podoba??

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    te wyzwania, gorsze od poprzenich, np nazwa wyzwania jablkowe coś, a tam jablek wcale nie potrzeba, nie idzie sprawdzić co będzie do robienia, na szczęście i poprzednie mi zbędne były.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik