Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

nie zburzone obory

Gosiaml (PL1)Gosiaml (PL1) PL1 Posty: 5
edytowano 27.09.2018 w Problemy techniczne i błędy
Witam, wczoraj włączyłam na 2 polach konstrukcyjnych burzenie obór, jedno pole za żetony, niestety na drugi dzień logując się do gry obory dalej stoją i nawet krowy były nakarmione, żetony niestety zniknęły , pierwszy raz mam taką sytuację więc nie bardzo wiem co robić , proszę o odpowiedź czy odzyskam zburzenie ?

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Miałam podobną sytuację, włączyłam wyburzanie sadu jabłkowego, po czym wyskoczyła informacja, że za 1 minutę będzie przerwa techniczna, zalogowałam się po przerwie technicznej na farmę ponownie, a sad zamiast się wyburzać miał uruchomioną produkcję jabłek.
    Musiałam czekać 3h, aż jabłka urosną, aby ponownie włączyć  wyburzanie sadu.
    Ale mi nie zabrało żetonów konstrukcyjnych , a to duża strata, więc na Twoim miejscu napisałabym do supportu w tej sprawie, aby oddali utracone żetony.
    https://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=pl
    Na dole strony pod w/w linkiem jest formularz do wypełnienia zgłoszenia błędu.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Na razie wstrzymałabym się z pisaniem do supportu gry w tej sprawie. Zespół został poinformowany o zaistniałej sytuacji i czekamy na informacje w tej sprawie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Gosiaml (PL1)Gosiaml (PL1) PL1 Posty: 5
    Witam, kiedy będzie wiadomo czy odzyskam te wyburzenia ?
    Dziękuję i Pozdrawiam 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Gosiaml (PL1) powiedział(a):
    Witam, kiedy będzie wiadomo czy odzyskam te wyburzenia ?
    Dziękuję i Pozdrawiam 
    Witam

    Nie mam jeszcze informacji w tym temacie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Gosiaml (PL1)Gosiaml (PL1) PL1 Posty: 5
    Yalenka powiedział(a):
    Gosiaml (PL1) powiedział(a):
    Witam, kiedy będzie wiadomo czy odzyskam te wyburzenia ?
    Dziękuję i Pozdrawiam 
    Witam

    Nie mam jeszcze informacji w tym temacie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Chcialabym tylko wiedziec czy zglosic problem do supportu, czy tak bede czekac na odpowiedz w nieskonczonosc ?

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Gosiaml (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Gosiaml (PL1) powiedział(a):
    Witam, kiedy będzie wiadomo czy odzyskam te wyburzenia ?
    Dziękuję i Pozdrawiam 
    Witam

    Nie mam jeszcze informacji w tym temacie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Chcialabym tylko wiedziec czy zglosic problem do supportu, czy tak bede czekac na odpowiedz w nieskonczonosc ?

    Przykro mi ,ale nadal nie otrzymałam informacji co dalej z graczami, którzy doświadczyli pewnych problemów po poprawce.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam ponownie

    Gracze którzy doświadczyli problemów z cofniętym czasem po poprawce, mogą skontaktować się z supportem gry. Wszystkie zgłoszenia będą rozpatrywane indywidualnie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik