Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

20.09.2018 | Rozpoczynamy Oktoberfest!

24

Komentarz

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 20.09.2018
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Yalenko

    A gdzie widać ile ma się ludwików ? :D

    Dobry wieczór ;)
    Na wiosce sojuszu kliknij w jedno ze stanowisk produkcyjnych Oktoberfest w taki oto symbol (ikonka ulepszenia)  jak na poniższym zrzucie ekranu:

    Otworzy Ci się okienko widoku i w lewym górnym rogu zobaczysz stan posiadanych monetek króla Ludwika.

    I jak klikniesz w sam event to po otwarciu się go, również można zobaczyć stan posiadanych monetek:


    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Yalenko

    Co ile budzenia śpiocha ?

    Czy śpioch ma w prezencie żarcie czy jeszcze coś innego ?

    Czy ludwiki przestaną lecieć, jak się podniesie stoiska na maxa ?

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Yalenko

    Co ile budzenia śpiocha ?

    Czy śpioch ma w prezencie żarcie czy jeszcze coś innego ?

    Czy ludwiki przestaną lecieć, jak się podniesie stoiska na maxa ?

    Śpiących pracowników można budzić co 4 godziny to się nie zmieniło, tak jak nie zmieniła się zawartość prezentów w beczkach.
    Monety króla Ludwika będą wypadały z pól aż do końca Oktoberfest (nawet jeśli podniesiesz budynki), a następnie  zostaną usunięte z waszych inwentarzy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Dzięki Yalenko...ale ludwików nie ma w inwentarzu :D;) stąd moje pytanie wcześniejsze.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Dzięki Yalenko...ale ludwików nie ma w inwentarzu :D;) stąd moje pytanie wcześniejsze.
    Masz rację nie wyświetlają się w inwentarzu, a w interfejsie samego wydarzenia. Tak czy inaczej znikną z końcem Oktoberfest.

    ~Yalenka




  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A te monety to są tylko do rozbudowy stoisk i potem tak sobie będą leciały nie wiadomo po co?można było obok zrobić mały sklepik dla nich żeby je móc wykorzystać,coś na podobieństwo wcześniejszego sklepu na medale który kiedyś w wiosce,po co leci coś z czym nie można nic zrobić.

    Co do psotników była to bardzo dla większości graczy opcja,szkoda,że je zlikwidowano....

    Duże krowy owszem fajne zwłaszcza,że jedzą jak duże kaczorki trzy godzinki.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Tak tylko niewinnie dodam...że zapomniano nas poinformować, heh...że rozbudowa stoisk idzie z telewizorka głównego a nie wioskowego...szczegół ...prawda ? tylko patrzeć jak na placu pojawi się zdzierca...
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Tak tylko niewinnie dodam...że zapomniano nas poinformować, heh...że rozbudowa stoisk idzie z telewizorka głównego a nie wioskowego...szczegół ...prawda ? tylko patrzeć jak na placu pojawi się zdzierca...
    Witam

    Podawałam tą informacje na pierwszej stronie tej dyskusji TU.

    Miłego dnia,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 21.09.2018
    Cześć Yalenko...ja nie napisałam, że Ty zapomniałaś...napisałam, że zespół specjalnie przeniósł podnoszenie stoisk do głównego telewizorka, żeby kupować telemonety, bo oferta zaraz zawisła ;)

    Poza tym chciałam wrócić do bliźniaków i tego, że rzekomo przestali się nam podobać...na pewno wszyscy pamiętają...jak działa od pewnego czasu nasz wspaniały nieludzki automat nagrodowy :p:D i jak któregoś pięknego dnia zabrał SZCZOTKI [50% więcej]  a dał kijowy olej [10%]...że nikt nie korzystał...a czemu tu się dziwić?...chyba widać gołym okiem, że to żadna korzyść dla nas...czy psikuso-numerki dobry pomysł - dyskusyjne...szczególnie, że za złoto...
    W grze brakuje czegoś takiego jak nagradzanie Graczy i wzajemne i przez szefa sojuszu...może warto by bliźniaki przeszły metamorfozę a nie znikły zupełnie...

    i pytanie:
    co zapowiada ten obrazek ?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):


    i pytanie:
    co zapowiada ten obrazek ?
    Witam,

     wkrótce pojawi się ogłoszenie tego co w obecnej chwili możecie zobaczyć w Świecie Farmera ;)  Tak więc prosimy o cierpliwość ;) wszystkiego dowiecie się niedługo :)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Smutny jest fakt jak bardzo wydarzenia nie są powiązane, jedno drugie blokuje, zależy na Mistrzostwa Sojuszy jak i Oktoberfest, nie wspomnę o innych które aktualnie są załączone. Ciężko wykonać kontrakty skoro brak składników do produkcji typu pomidory, burak tamują mi pola do specjalnych nasion kapusty czy brukiew :(
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

     Asieńka...MS muszą być, bo to przecież najnajnajulubieńsze wydarzenie Graczy...więc jak zespół mógłby być taki bez serca i pozbawić nas tego szczęścia :D:p:D

    Piwo jest raz w roku...sensem jest, by w grze odbyło się teraz a nie w maju np. :D

    Do tego mamy światowe ;)

    A że woda buraczano-pomidorowa rośnie za długo i za krótko...i nie można jej posiać nigdzie więcej tylko na głównej...to też złoty zabieg...bo nasionek za dolce to prawie nie widać i pierwsze co napisałam swoim Wrzoskom...żeby ostrożnie machali po tych polach :D bo zaraz złota się pozbędą...i pewnie buźki też zabrane...żeby smaku piwa nie poprawiały...a już czytam i słyszę że w beczkach najwięcej popcornu :D to jeszcze poprosimy o jakiś fajny film B)

    A moje pytanie jest takie: gdzie dekorka obiecana za staż w BF ? :D

  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Też chciłam zapytać ja mam robić kontrakty Oktoberfestu skoro składniki mogę siać tylko na głównej mamy teraz Mistrzostwa sojuszy i też misje są na głównej. Brawo   :s  Znowu GGS myśli tylko ze gra najważniejsza a real ?? 
    Znowu powiecie nam że balans gry?? Jaki balans nakłada kilka wydarzeń na siebie na raz??
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Dlaczego w poezjach wielkiego poety GSG mieszka nieśmiertelne piękno Oktoberfest, które zachwyt wzbudza?
    Ale kiedy ja się wcale nie zachwycam! Wcale się nie za­chwycam! Nie zajmuje mnie! Nie mogę wyczytać więcej jak dwie strofy, a i to mnie nie zajmuje. Boże ratuj. Jak to mnie zachwyca, jak mnie nie zachwyca?

    Gracz chyba nie zdaje sobie sprawy, co powiedział!

    Ale ja nie mogę zrozumieć! Nie mogę zrozumieć, jak za­chwyca, jeśli nie zachwyca!
    i to by było na tyle
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie

    Bardzo proszę zapoznać się z TYM wpisem.

    Nowy budynek dużych krów będzie miał wymiar 16x10, czas produkcji 3 godziny 30 minut dla standardowej karmy, a dla kiszonki dla krów 6 minut. Dla porównania wstawiam Wam zrzut ekranu ;)


    Pozdrawiam,
    Yalenka 
    Mam pytanie jeszcze n/t tych dużych krowin, czy wszystkie poziomy mają rozbudowę za dolary??? 

    ps. gdzie się podziały promocje na książki do czytelni, już dawno żadnej nie wdziałam, chyba że tylko ja na nie nie trafiam  :o
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

     A moje pytanie jest takie: gdzie dekorka obiecana za staż w BF ? :D

    Właśnie myślałam że nie zauważyłam kiedy wyskoczyła i szukałam wczoraj w inwentarzu okazuję się że jej nie mam, może dostaniemy po zakończeniu wydarzenia :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Też zapytam o ten PS ważny Kasi...gdzie promocje na książki ???

    i obrazek:

    czy mega obórka daje 18 mleka ?????

    Już kiedyś zwracałam uwagę na złe opisy obiektów tematycznych !!! nie będę wklejać całego auta światowego...ale proszę zobaczyć obie obórki, chlewik, sady, migdałki, brzoskwinki ...jakie mają w opisach ilości...chyba nie muszę zaznaczać, że są to obiekty lepsze od zwykłych...kiedy to zostanie poprawione ? Po to jest znaczek info, żeby Gracz przed zakupem otrzymywał rzetelną informacje, jaką korzyść będzie miał z kupionego obiektu tematycznego [specjalnego].


  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Jeszcze jedna uwago do Oktoberfest
    Dlaczego magazyny tych produktów, np. popcorn mają pojemność tylko do 200?
    To jakieś zamierzone działanie twórców, kurczę to ja mam non stop siedzieć na tym cholerstwie?
    duży minus za to i tak  (wg mnie) nieudane ustrojstwo.
    Z tymi książkami to pewnie znowu jakieś balanse  wyszły na jaw :D
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 23.09.2018
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Też zapytam o ten PS ważny Kasi...gdzie promocje na książki ???

    i obrazek:

    czy mega obórka daje 18 mleka ?????

    Już kiedyś zwracałam uwagę na złe opisy obiektów tematycznych !!! nie będę wklejać całego auta światowego...ale proszę zobaczyć obie obórki, chlewik, sady, migdałki, brzoskwinki ...jakie mają w opisach ilości...chyba nie muszę zaznaczać, że są to obiekty lepsze od zwykłych...kiedy to zostanie poprawione ? Po to jest znaczek info, żeby Gracz przed zakupem otrzymywał rzetelną informacje, jaką korzyść będzie miał z kupionego obiektu tematycznego [specjalnego].


    llości można sprawdzić w info w drugiej zakładce, a ta pierwsza to nie wiem czy może  teraz pokazuje jakieś minimalne ilości np dla szybkiej karmy ????  :open_mouth:


    a w tym aucie światowym, w którym można wymienić monety z mistrzostw faktycznie mogli by w końcu poprawić ilości  :s

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 23.09.2018

    Kasiu...masz racje...druga zakładka pokazuje faktyczne ilości [ta zaznaczona przez Ciebie]...za to pierwsza nie [ niebieskie kółeczko z literką i ]...właśnie sprawdziłam w budowaniu, zwykłe chlewy, obory, sady i plantacja mają złe ilości.

    Też mnie to interesuje Dog...dlaczego tylko 200 ???

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Nowy budynek dużych krów będzie można rozbudować za dolary,a ilość mleka pokazane w pierwszych zakładkach są błędne i to zostało zgłoszone do Zespołu gry.  
    Co do promocji na książki w czytelni ukazują się co jakiś czas. Zgłosiłam, że chcielibyście zobaczyć te promocje częściej.

    Odnośnie dekoracji dla Graczy, którzy są z nami od minimum 5 lat nie mamy jeszcze informacji,kiedy zostanie ona dodana na konta graczy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Czy wam tez w tych beczkach od pracownika z oktoberfest trafia sie sam popcorn ?
  • gdzie mogę dostać tą obfitą oborę?

    i tak! raz na jakieś kilkanaście kliknięć w beczkę miałam precle XD
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    ungabunga (PL1) powiedział(a):
    gdzie mogę dostać tą obfitą oborę?

    i tak! raz na jakieś kilkanaście kliknięć w beczkę miałam precle XD
    Witam

    Obora jest dostępna do wygrania w Mistrzostwach Sojuszniczych ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Owsianka (PL1)Owsianka (PL1) PL1 Posty: 12
    Ponawiam pytanie Aldonki, czemu z beczek śpiocha leci sam popcorn?
    Od początku gry nic innego nie wylosowałam..a to chyba statystycznie nie możliwe.. 

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Czy można zapytać nieludzki automat, dlaczego do beczek nawkładał najwięcej pop cornu ? jeszcze trochę jest piwnego czasu...może zespół pogada z automatem i zmieni ten stan rzeczy !!!
  • Przynajmniej nie trzeba popcornu produkować  :):p
  • Owsianka (PL1)Owsianka (PL1) PL1 Posty: 12
    hmm, jakoś widzę że Moderatorzy nie mają problemu z szybkością odpowiedzi, to może pokuszą się na komentarz dotyczący popcornu ze śpiocha..chyba, że mam zrobić nowy post w zakładce błędy? Bo dwa dni mija i zero reakcji, a ja nadal mam sam popcorn. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 26.09.2018
    A jakimś cudem po nieustającym popcornie wczoraj z  beczki otrzymalem150 sztuk zlota :)
    Normalnie mnie przytkalo
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,
    Generator nagród z beczek jest losowy i u mnie dla przykładu działa poprawnie. Daje za równo popcorn, jak i sałatki, a ostatnio nawet trochę złota wypadło. 
    Najwidoczniej masz mniej szczęścia niż pozostali i często trafiasz popcorn. Jeśli chcesz, możesz spróbować napisać do Supportu z prośbą o sprawdzenie Twojego konta.

    Pozdrawiam,
    Jiper

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik