Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

20.09.2018 | Rozpoczynamy Oktoberfest!

Dzień dobry Farmerzy!

W tym wątku możecie skomentować nowości związane z Oktoberfestem, oraz inne zmiany nadchodzące w najbliższej aktualizacji!

Życzymy Wam udanej zabawy przy świętowaniu Oktoberfest!

Całe ogłoszenie możecie znaleźć  TUTAJ

Pozdrawiam,
Jiper
«134

Komentarz

  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 20.09.2018
    "duże" krowy , bardzo dobry pomysł z zamianą zamiast kaczek, a wiadomo jaka wielkość i długość czasu produkcji?

    likwidacja psotnik czy pomocnik, wiadomo, nastepny sposób na wyrwanie kasy z graczy przyzwyczajonych do darmowych prezentów

    natomiast nagrody w Octoberze, straszna cienizna podobno w porównaniu do poprzedniego roku... gdzie zniknęły ozdoby powiększające wielkość magazynu czy budynki specjalne? z nowych nasionek zamiast towarów z wyspy cukrowej też raczej nie powinniśmy się cieszyć bo pewnie za złotko będą...
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Bardzo proszę zapoznać się z TYM wpisem.

    Nowy budynek dużych krów będzie miał wymiar 16x10, czas produkcji 3 godziny 30 minut dla standardowej karmy, a dla kiszonki dla krów 6 minut. Dla porównania wstawiam Wam zrzut ekranu ;)


    Pozdrawiam,
    Yalenka 
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Rozumiem że "duże krowy" będą zamiast dużych kaczek ? A sądy sojusznicze pozostaną dalej ?
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    w moim sojuszu psotnik i pomocnik cieszył się duzymmmm zainteresowaniem....
    w sumie to pierwsze słyszę żeby stwarzał jakieś nieporozumienia....

    mam pytanie?
    które okienko budowy będzie zajmowało nowe wydarzenie?
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Tylko gdzie stawiać te duże krowy ? Czy zespół planuje powiększenie farm ????
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Rozumiem że "duże krowy" będą zamiast dużych kaczek ? A sądy sojusznicze pozostaną dalej ?
    Z tego co się dowiedziałam to duże Krowy będą pojawiać się w nagrodach mistrzostw sojuszniczych na przemian z dużymi kaczkami. Odnośnie sadów nic nie wiem.

    aginexx (PL1) powiedział(a):
    w moim sojuszu psotnik i pomocnik cieszył się duzymmmm zainteresowaniem....
    w sumie to pierwsze słyszę żeby stwarzał jakieś nieporozumienia....

    mam pytanie?
    które okienko budowy będzie zajmowało nowe wydarzenie?
     Do rozbudowy stanowisk na Oktoberfest będzie wykorzystywane Uniwersalne pole konstrukcyjne.


    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Tylko gdzie stawiać te duże krowy ? Czy zespół planuje powiększenie farm ????
    Nie ma takich planów na dzień dzisiejszy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    No to nie ma o co walczyć. Farmy już urządzone, na co mi nagroda z którą nie ma co zrobić ?

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    No to nie ma o co walczyć. Farmy już urządzone, na co mi nagroda z którą nie ma co zrobić ?

    Dokładnie! Musialbym oszaleć, żeby burzyć obory w celu postawienia takiego giganta (o ile uda sie go zdobyć- pewnie złotem jest to możliwe). Na szczęście nie ma przymusu. Dla grających złotem jest to fantastyczna opcja do wykorzystania.
    Z tym psotnikiem i pomocnikiem to chyba GGS lekko się zagalopował, a tłumaczenie o jakichś nieporozumieniach to  dla mnie wykret mający na celu zlikwidowanie czegoś fajnego i zaoferowanie tego później za złoto, jako świetnej oferty bedacej spełnieniem zyczen graczy:) Obietnice, ze w przyszłym roku coś z tym zostanie zrobione proponuję jednak włożyć między bajki, juz czwarta farma tam jest, dobrze im będzie razem:)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Mała korekta informacji którą podałam w TYM  poście. Duże krowy i duże kaczki będą od teraz nagrodami do wyboru, więc gracze będą mogli sami wybrać nagrodę w mistrzostwach sojuszniczych, jak również w sojuszniczym świecie ciężkiej pracy ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    Mam pytanie skoro psotnik i pomocnik to wydarzenie zostało zlikwidowane to czemu w łodzi w nagrodach są punkty karne jako nagrody które nie są do niczego przydatne bo gdzie je wymienić skoro wydarzenie zostało zlikwidowane i co zrobić z tymi co są?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Renata04 (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie skoro psotnik i pomocnik to wydarzenie zostało zlikwidowane to czemu w łodzi w nagrodach są punkty karne jako nagrody które nie są do niczego przydatne bo gdzie je wymienić skoro wydarzenie zostało zlikwidowane i co zrobić z tymi co są?
    Witam

    Punkty karmy nie zostają wycofane i pozostają w Waszych inwentarzach, jak na razie nie ma specyficznego planu odnośnie tych punktów, ale z całą pewnością zostaną one wykorzystane. Tak by gracze nic nie stracili.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • mikoczes (PL1)mikoczes (PL1) PL1 Posty: 69
    No i popsuli cukrową farmę. Można siać tylko to co było poprzednio zasiane. 
    Pozdrowienia dla GG
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    mikoczes (PL1) powiedział(a):
    No i popsuli cukrową farmę. Można siać tylko to co było poprzednio zasiane. 
    Pozdrowienia dla GG
    Witam

    Możesz mi powiedzieć czy grasz na Html5? Czy problem występuje również w wersji flash?

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Ja gram na FLASHU i jest tak, że tylko moge zasiać to, co poprzednio rosło:(
  • mikoczes (PL1)mikoczes (PL1) PL1 Posty: 69
    Witam,
    Też gram na flashu i jak pisałem tylko to co poprzednio mogę siać. Alpaki już ryczą z głodu :)
    Pozdrawiam
    xpc (PL1) powiedział(a):
    Ja gram na FLASHU i jest tak, że tylko moge zasiać to, co poprzednio rosło:(

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    mikoczes (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    Też gram na flashu i jak pisałem tylko to co poprzednio mogę siać. Alpaki już ryczą z głodu :)
    Pozdrawiam
    xpc (PL1) powiedział(a):
    Ja gram na FLASHU i jest tak, że tylko moge zasiać to, co poprzednio rosło:(

    Czyściłeś pamieć podręczną przeglądarki?

    ~Yalenka
  • Wszysko co można wyczyszczone. Problem mam ten sam z cukrową. W moim sojuszu rówinież inni Sojusznicy mają ten sam problem. 
  • i znowu nam próbują wmówić że sami nie chcemy psotników na farmach!?
    nigdy nie spotkałem się z takim głosem a czytam prawie wszystko co na forum się pisze, pewnie to znowu te tajemnicze inne serwery tego chcą :/

    wielkie krowy? hmm ciężko rozwalać zwykłe obory dla postawienia tego molocha ale może kiedyś jak powiększa farmy... całe szczęście że nie zamiast wielkich kaczek tylko można wybrać co się chce...

    oby w nowym Oktoberfeście było więcej radosci z gry niż błędów ale to już zupełnie inny temat
  • Już można:)

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Kilka dni temu napisałam, czy to że nie ma bliniaków w MS, jest dowodem, że bliźniaki przepadną ? O TAK !!! Sugeruję by mi dać śliczną dekorkę [wiadomo jaką ;)] za przewidywanie posunięć zespołu i kolejne zabranie tego co było fajne i lubiane...

    To może poproszę jednak zespół, by dał na kilka godzin bliźniaki na plac, by można było wykorzystać zapas buziek !!! tak by było uczciwe !!!

    Bo obiecanki cacanki i do tego przyszłorocznie...wspaniały zespole, daruj sobie...my i tak gramy jednym palcem :D:p bo automat mimo, że wypoczęty po urlopowaniu...chętny do nagradzania nie jest...

    Mega obórki super... :D (i jeśli pamiętam to sporo Osób wyburzało coś tam żeby postawić mega kaczuszki, może nie warto mieć wszystkiego na maxa, jak się ma plany zmian)...oczywiście po to, by ożywić złotą ligę :D:p będzie przyjemnie ;) patrzeć kto postawi je pierwszy ;)

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Proszę zapoznać się z TYM wpisem.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Kilka dni temu napisałam, czy to że nie ma bliniaków w MS, jest dowodem, że bliźniaki przepadną ? O TAK !!! Sugeruję by mi dać śliczną dekorkę [wiadomo jaką ;)] za przewidywanie posunięć zespołu i kolejne zabranie tego co było fajne i lubiane...

    To może poproszę jednak zespół, by dał na kilka godzin bliźniaki na plac, by można było wykorzystać zapas buziek !!! tak by było uczciwe !!!

    Bo obiecanki cacanki i do tego przyszłorocznie...wspaniały zespole, daruj sobie...my i tak gramy jednym palcem :D:p bo automat mimo, że wypoczęty po urlopowaniu...chętny do nagradzania nie jest...

    Mega obórki super... :D (i jeśli pamiętam to sporo Osób wyburzało coś tam żeby postawić mega kaczuszki, może nie warto mieć wszystkiego na maxa, jak się ma plany zmian)...oczywiście po to, by ożywić złotą ligę :D:p będzie przyjemnie ;) patrzeć kto postawi je pierwszy ;)




    Nagrodę dostaniesz jak znajdziesz i zgłosisz coś korzystnego dla graczy a niekorzystnego dla GGS.

    Niestety....


  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Dzięki Yalenko !!!

    Znaczy że mocny szum poszedł w świat i niezadowolenie Graczy z decyzji zespołu już jest widoczne ...bardzo mnie to cieszy...bo już pragnęłam przelać na forum niekoniecznie kulturalne opinie, które błyskawicznie do mnie dotarły !!! Lepiej żeby zespół się wycofał i nie tracił swojej kreatywności, na to co nam zabrać...a przeznaczył na urozmaicenie i uatrakcyjnienie gry !!!

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 20.09.2018
    Myślę podobne jak Malwina, zamiast uatrakcyjnić  grę ciekawymi nowościami, to Zepsuł kombinuje tylko jak koń pod górkę jak tu nam grę utrudnić  i po raz kolejny zabiera to co fajne.
    Rudzielców większość lubiła, a jak paru osobom nie pasowały psikusy, można było tylko je wycofać a zostawić prezenty... ale po co jak te kilka % dodatkowej pomocy dla kolegów, pewnie zachwiało "złotym balansem" .. szkoda nerwów :(

    Krowie lotnisko fajna rzecz, zawsze jakaś nowość , a ozdoba dla starych Graczy za 5 lat całkiem miły gest, szkoda tylko, że taka kobylasta, im coś mniej miejsca zajmuje tym jest cenniejsze, bo farma z gumy nie jest :) może kiedyś to dotrze do świadomości Twórców :)
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    witam, nie wiem czy to wina html czy błąd po aktualizacji... Dlatego tutaj piszę
    1. Zniknął mi silos, czy już się skończył?
    2. Choć mam włączone dwie budowy na smakoszu mogłam włączyć trzecią na głównej. A może to jakiś bonus / :wink: 
    3. Mamy jakieś dziwne działania po angielsku napisane - wyświetlają się na czacie
    Hania
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    A ta dekorka "kobylasta" jak napisała Kasia...za 5 lat utknięcia w szaleństwie :D:p podróży z GGS ;) to kiedy ?...dobrze ujęte...trzeba mieć już coś w sobie ...pewnie jakiegoś wiruska :D;) co wszedł głęboko i się zagnieździł...żeby to wszystko znosić...a szczególnie być mocnym wsparciem dla młodego pokolenia farmowiczów...tych z nadzieją...oczywiście...
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    A ta dekorka "kobylasta" jak napisała Kasia...za 5 lat utknięcia w szaleństwie :D:p podróży z GGS ;) to kiedy ?...dobrze ujęte...trzeba mieć już coś w sobie ...pewnie jakiegoś wiruska :D;) co wszedł głęboko i się zagnieździł...żeby to wszystko znosić...a szczególnie być mocnym wsparciem dla młodego pokolenia farmowiczów...tych z nadzieją...oczywiście...
    Witam,

    Dekoracja będzie przyznawana w momencie startu Oktoberfestu na wszystkich serwerach (czyli najprawdopodobniej jutro w godzinach popołudniowych). Jeśli coś w tej kwestii się zmieni, będziemy Was informować.

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    witam, nie wiem czy to wina html czy błąd po aktualizacji... Dlatego tutaj piszę
    1. Zniknął mi silos, czy już się skończył?
    2. Choć mam włączone dwie budowy na smakoszu mogłam włączyć trzecią na głównej. A może to jakiś bonus / :wink: 
    3. Mamy jakieś dziwne działania po angielsku napisane - wyświetlają się na czacie
    Hania
    Witaj

    1.Silos się skończył o godzinie 12:00.
    2. Zgłosiłam to do Zespołu i zostanie to sprawdzone ;) Dziękuję za informacje ;) 
    3. Mieliśmy obecnie poprawkę bez przestoju,wiec myślę że ten problem nie powinien się już pojawić ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Yalenko

    A gdzie widać ile ma się ludwików ? :D

  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    edytowano 20.09.2018

    Yalenka powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    witam, nie wiem czy to wina html czy błąd po aktualizacji... Dlatego tutaj piszę
    1. Zniknął mi silos, czy już się skończył?
    2. Choć mam włączone dwie budowy na smakoszu mogłam włączyć trzecią na głównej. A może to jakiś bonus / :wink: 
    3. Mamy jakieś dziwne działania po angielsku napisane - wyświetlają się na czacie
    Hania
    Witaj

    1.Silos się skończył o godzinie 12:00.
    2. Zgłosiłam to do Zespołu i zostanie to sprawdzone ;) Dziękuję za informacje ;) 
    3. Mieliśmy obecnie poprawkę bez przestoju,wiec myślę że ten problem nie powinien się już pojawić ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    dzięki :)) a tego dodatkowego pola nie musicie zabierać :):)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik