Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Beta Big Farm w HTML5 – opinie i zgłoszenia błędów

1418

Komentarz

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Na Edge też się da uruchomić (wersja flash), ale grać już nie - znika kursor, tzn. miga. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ten kto to tak koncertowo spartolil wprowadzenie HTML5 powinien do końca życia byc skazany na uruchamianie tego czegoś, czyszczenie ciastek, i użeranie się z tym wszystkim.
    Tyle przygotowan a wyszło jak zwykle. Przecież jeszcze jest czas, flash nie kończy się jutro. Ale po co zrobić coś dobrze?
  • Mi się wogole nie ładuje na żadnej przegladarce

  • Ja na żadnej przeglądarce nie mogę włączyć gry :/
  • GrizzlyPL14 (PL1)GrizzlyPL14 (PL1) PL1 Posty: 14
    edytowano 13.09.2018
    U mnie też nie chciało się uruchomić na żadnej przeglądarce. Czyszcznie cookies przez opcje w przeglądarkach nie pomagało. Dopiero po użyciu programu Ccleaner i usunięciu "śmieci" udało się uruchomić grę i zalogować. 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    W trakcie uruchamiania naciskajcie do skutku "stop" na przeglądarce (znaczek X). 
  • Od wczoraj , od popołudnia BF nie chodzi na Firefoxie I Chrome Dopiero odpalilo na explorerze Aktualizacji oczywiście na html nie można przeprowadzić Żaden program czyszczący tez nie pomaga Dziekuje za utrudnienie grania Jak zwykle s....... koncertowo,ale jak zauwazylem ja i wielu innych graczy od wielu miesięcy to norma w BF

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Na Operze i E działa w H5, ale na Operze strasznie muli, a na E nie da się grać normalnie, bo nie masz pewności w co klikasz. Standard GGS...
  • Egra (PL1)Egra (PL1) PL1 Posty: 26
    Podpowiedź Jipera o zainstalowaniu odseparowanego flasha zadziałała, Ale to nie jest normalne i błąd leży po Waszej stronie. Jak chcecie robić tekie zmiany, to nie podczas trwania jakichś zadań - zróbcie przerwę i wtedy kombinujcie. Niestety psujecie ludziom zabawę i odbije się to na Was.
  • A ja sie nie mogę wogóle zalogować od wczoraj
  • Mnie dziś rano udałe sie zalogować, ale teraz w żaden sposob sie nie da. Kto znowo coś sportolił ....coooo ???
  • Witam ile jeszcze popełnicie błędów i spartolicie to co było ok jak mam grać skoro od 2 dni nie działa zróbcie coś albo zlikwidujcie tą grę Pozdrawiam
  • Xenocyd (PL1)Xenocyd (PL1) PL1 Posty: 3
    1. Jak użyję specjalisty na polu to na pozostałych na danej farmie już nic nie mogę zrobić.
    2. Jeśli na łowisku łowi statek to nie można zobaczyć na podglądzie ile jeszcze jest tam ryb do złowienia. Trzeba otworzyć łowisko i wtedy dopiero widać. 
    3. W wiosce sojuszu w składzie w bieżących zajęciach wioski nie widać stawu do rozbudowy.

    A tak ogólnie to beznadziejnie się gra.
  • Na flash włączone wzmocnienia indywidualne i sojuszowe na HTML5 nie ma  a podobno miało być dokładnie to samo na obu wersjach
  • angsil (PL1)angsil (PL1) PL1 Posty: 10
    Witam, 
    u mnie od wczoraj problem z logowaniem , nie dziala na żadnej przeglądarce. Czyszczenie, instalacje wtyczek, odinstalowanie aktualizacji( jak sie okazuje nie potrzebnie!!!) nic nie pomaga. Co zrobic aby zadziałalo? 
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    edytowano 13.09.2018
    Cześć wszystkim!

    Jeśli macie problemy z Firefoxem lub Edge i gra się nie ładuje, spróbujcie wyczyścić całą pamięć podręczną i pliki cookie.

    Jest to naprawdę bardzo istotny krok!

    Jeśli usuwacie ciasteczka jedynie z ostatniej godziny, lub nie podążacie za naszymi wskazówkami - nie będziemy w stanie Wam pomóc. Usuńcie całą (z całego zakresu użytkowania przeglądarki) pamięć podręczną i ciasteczka. Dzięki temu istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziecie mogli powrócić do gry. Zdajemy sobie sprawę z tego, że może to być uciążliwe, jednak jest to dla nas bardzo ważny krok, abyśmy mogli pomóc Wam powrócić do normalnej rozgrywki. 

    HTML5 Lista kontrolna

    • Czy wyczyściłem pamięć podręczną przeglądarki i ciasteczka? ☐
    • Czy wyczyściłem CAŁĄ pamięć podręczną przeglądarki i ciasteczka?  ☐
    • Czy używam najnowszej wersji mojej przeglądarki? ☐
    • Czy próbowałem w razie dalszych problemów przeinstalować przeglądarkę? ☐
    • Czy próbowałem uruchomić ponownie mój router?  ☐
    Jeśli możecie odhaczyć 5 kwadracików, dajcie nam znać w tym wątku. Ponadto w poście podajcie  nazwę i wersję przeglądarki której używacie. Pamiętajcie:

    Zgłoszenie problemu, bez podania szczegółów tj. wersji przeglądarki, okoliczności wystąpienia problemu (logowanie, płynność gry itd) - NIE JEST ZGŁOSZENIEM PROBLEMU. 

    Dziękujemy wszystkim za Wasze informacje zwrotne, będziemy przekazywać je do Zespołu. 


    Dobrej nocy,
    Jiper
  • Nic to nie pomogło , te czyszczenie , na stronie forum , kursor działa normalnie . To jest hit . Tak to by działał na wszystkich stronach . Pozdrawiam Andrzej . 
  • malaga (PL1)malaga (PL1) PL1 Posty: 1,407
    edytowano 15.09.2018
    Gram na chromie, u mnie występują błędy w laboratorium ( na każdej farmie ) wyskakuje mi błąd

    Jak na razie nie mam już problemu z zalogowaniem, ale strasznie muli i trzeba odświeżać grę.
    Post edited by malaga (PL1) on
  • Witam,
    Zacznę od tego że przez kilka dni nie mogłam się logować co oczywiście wpłynęło na moje uczestnictwo w mistrzostwach sojuszniczych i poniosłam z tego tytułu straty wzgledem innych graczy i swojego konta ale nie jest to główny problem.

    Z moich magazynów na farmach znikło praktycznie wszystko co posiadałam, czyli nasiona kwiatów specjalnych w tym złotniczka(co najbardziej boli), zbierane produkty, karma dla zwierząt, nawozy, humus, i wszystko co właściwie produkowałam. Obecnie posiadam w magazynach tylko to co gracze sojuszu uzyskali dzięki punktom zdobytym w mistrzostwach. Sytuacja ta jest dla mnie nie do pomyślenia i skoro nasze konta są zapisywane na serwerze i można cofnąć ich ostatni stan czekam, aż taka chwila nastąpi.

    czekam na informację od Temu jak długo będzie trwało przywracanie mojego konta do poprzedniego stanu bo przez "0" w magazynach to na nic właściwie nie mogę sobie pozwolić ani nic wyprodukować zanim ich nie uzupełnię, totalna masakra ale widać że głupie pomysły twórców nie będą miały końca...

    Zdruzgotana stanem gry Wiktoria


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    07Wiki (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    Zacznę od tego że przez kilka dni nie mogłam się logować co oczywiście wpłynęło na moje uczestnictwo w mistrzostwach sojuszniczych i poniosłam z tego tytułu straty wzgledem innych graczy i swojego konta ale nie jest to główny problem.

    Z moich magazynów na farmach znikło praktycznie wszystko co posiadałam, czyli nasiona kwiatów specjalnych w tym złotniczka(co najbardziej boli), zbierane produkty, karma dla zwierząt, nawozy, humus, i wszystko co właściwie produkowałam. Obecnie posiadam w magazynach tylko to co gracze sojuszu uzyskali dzięki punktom zdobytym w mistrzostwach. Sytuacja ta jest dla mnie nie do pomyślenia i skoro nasze konta są zapisywane na serwerze i można cofnąć ich ostatni stan czekam, aż taka chwila nastąpi.

    czekam na informację od Temu jak długo będzie trwało przywracanie mojego konta do poprzedniego stanu bo przez "0" w magazynach to na nic właściwie nie mogę sobie pozwolić ani nic wyprodukować zanim ich nie uzupełnię, totalna masakra ale widać że głupie pomysły twórców nie będą miały końca...

    Zdruzgotana stanem gry Wiktoria


    Droga Wiktorio

    Jeżeli istnieje podejrzenie, że z Twojego konta w grze zginęły pewne produkty, należy bezzwłocznie skontaktować się z Działem wsparcia technicznego. Nie rozwiązujemy tego typu problemów z pozycji forum.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • mało dodam jeszcze że gra twierdzi że nie mam odpowiedniego budynku kiedy chcę przenieć nadwyżkę do magazynu albo zebrać produkty jak np jaśmin :(.......

    dramat :(
  • Zginęly mi rybki- czyżby jakiś rekin się pojawił w HTML???. a tak na poważnie miałam ok 180 rybek potem kilka dni przerwy w związku z brakiem możliwości logowania ( migajaca  niebieska plansza) a teraz mam tylko ok 100. czy już zawsze będzie to HTML??/ a co z migającym kursorem? 
  • husky3 (INT1)husky3 (INT1) INT1 Posty: 5
    Nie mogę w chwili obecnej posadzić nic na farmie smakosza. Po kliknięciu na pole nie pojawiają się żadne opcje. Wcześniej zdarzyło mi się to już na innych farmach
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    witam, a u mnie tak to dzisiaj wygląda Sadzić mogę tylko poprzednie nasionka - tzn kwiatki .... i tylko taka dziwna ikonka kwiatków zamiast koła się pojawia. Nie mam opcji powrotu do flasha, wszystkie menu jakieś przezroczyste. Wszystkie historie, ciasteczka - poczyszczone. Wylogowanie też nic nie dajegę ty

  • Jiper powiedział(a):
    • Czy próbowałem uruchomić ponownie mój router?  ☐
    kolejnym punktem w liście kontrolnej powinno być:
    Czy mam podpisaną umowę z dostawcą internetu

     :D  :D
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Martinn571 (PL1) powiedział(a):
    Jiper powiedział(a):
    • Czy próbowałem uruchomić ponownie mój router?  ☐
    kolejnym punktem w liście kontrolnej powinno być:
    Czy mam podpisaną umowę z dostawcą internetu

     :D  :D
    ja bym sprawdziła - Czy zapłacony rachunek ;);)
  • dlaczego rośliny posiane ok 21 wczoraj, maja jeszcze 20- 40 min do końca , a jabłka nawet 2godz,30??? jakieś nowe zasady o których nie wiemy? i  o z moimi zaginionymi rybkami???, pozdrawiam 
  • sorry, zagadka krótkiego wzrostu rośin została rozwiazana :) natomiast rybki odpłynęły w sina dal....
  • AleksandraGam66 (PL1) powiedział(a):
    natomiast rybki odpłynęły w sina dal....
    event się skończył to i rybek brak. Za to nowe akwarium w piwnicy.
  • po co komu ten tandeciarski html, skoro gra na nim nie dosyć że ledwo rzęzi, to jeszcze wszystkie napisy porozmywane...
    do tego nie da się już grać na telefonie, np. na puffinie...

    normalnie dziękujemy ci ggsie, gracze wprost marzyli żebyś dał im powód korzystać ze słoneczka na dworze zamiast przed kompem ślęczeć
    na operze testowałem, bez zamulenia chodzi tak z 10s  :D

    a najgorsze , że przez te ciągłe kombinacje z BF, powoli zaczynają się i kłopoty na odseparowanym flashu, na którym gram
    od chwili "uszczęśliwienia" graczy html-em i tam potrafi nawet BF zamulić...

    drogi zespole, wróccie do flasha bo za chwile sami będziecie musieli w BF grać

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik