Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Beta Big Farm w HTML5 – opinie i zgłoszenia błędów

1318

Komentarz

  • edytowano 14.05.2018
    Do ......... z taką grą,we flashu wariuje,a w html nie opala,DOBRA ZMIANA nawet tu!!!!!!!!!!!!!!!

    Edit/ Usunęłam z Twojego postu słowo budzące zastrzeżenia. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum.
    Yalenka

    Post edited by Yalenka on
  • maria27w (PL1)maria27w (PL1) PL1 Posty: 4
    HTML5 dla mnie to porażka,nieczytelne nakładające się na siebie elementy farmy,Przejście z głównej na inne farmy zabiera tyle czasu jakbym pieszo tam szła,nie wspomnę o podlewaniu drzewka bo to trwa wieki.Kilka razy próbowałam ale nie da się na tym grać.Używam najnowszej wersji google chrome ,probowałam również na Opera 
  • iloooooo (PL1)iloooooo (PL1) PL1 Posty: 27
    Chrome
    Wersja 66.0.3359.139
    Błąd występuje od samego początku przejścia na HTML5.

    Brak głosu, nie ma muzyki, normalnych odgłosów gry. Nadmieniam od razu że strona nie jest wyciszona.

    Jak zbieram produkty i wyskakuje mi ile ich zebrałam to te liczby są na czarno (niewiele widoczne i jakieś takie cieniuchne) a nie czarne w białej obwódce.

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Bladii309 (PL1) powiedział(a):
    Witajcie Farmerzy!!!!!!!!

    Dziękujemy Wam za opinie na temat HTML5 , jest to świetna pomoc dla Zespołu deweloperskiego w tworzeniu gry HTML5 tak dobrze, jak to tylko możliwe .... .. Mamy nadzieję, że brak nowych opinii jest taki, że nie macie problemów z wersją gry w HTML5, i jest to dobra wiadomość !!!
    Jeśli znajdziecie jakieś błędy bardzo prosimy opublikujcie je w wątku Beta Big Farm w HTML5 – opinie i zgłoszenia błędów.

    W imieniu Zespołu Big Farm oraz własnym pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka

    Już mi się nie chciało odzywać, ale jak zwykle ostatnie działania Zespołu zmuszają do zabrania głosu. 

    Brak nowych opinii.... jak się słyszy coś takiego: 

    A narzekanie na wszystko na polskim serwerze jest widzę powszechne jak chleb z masłem.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3870346/#Comment_3870346

    plus, że Gracze ciągle narzekają..marudzą i w kółko piszą to samo, to Gracze się posłuchali - napisali RAZ o błędach i czekali spokojnie na ich naprawienie... a tu nagle Zespół pisze, że jak nie ma postów to znaczy, że wszystko gra? Nie, nie gra.. po prostu Gracze stosują się do zaleceń... czyli jednak potrzebujecie stałego feedbacku? nawet jeżeli posty dotyczą tych samych błędów? że trzeba przypominać i drążyć? tak, też tak myślałam.

    Edge - gra się wolno wczytuje i bardzo wolno działa, często wyrzuca  gry, zacina się, wymaga częstego przelogowania, wolna reakcja na zatwierdzenie czegokolwiek w grze.

    Opera - gra w ogóle się nie ładuje od czasu wprowadzenia testów html.. ani we flashu ani w html.. po kliknięciu na serwer PL1 od razu przekierowuje ponownie na angielski :/

    Mozilla - gra się tak wolno wgrywa,  że nawet nie doczekałam końca...

    plus wszystko powyżej !

    GGS jak zwykle pokrętnie tłumaczy sobie brak komentarzy dotyczących gry. 

    To że sie o czymś nie pisze to nie znaczy, że tego nie ma!

    A ile razy można pisać to samo?

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 16.05.2018
    zgadza się wszystko co napisał Bladii... tylko w chrome idzie jako tako, ale dalej występuje bladość pisma....a pomiędzy nickami   za duże przerwy, np
    ...i  nie ma wyrazistości  czcionek
    a  cyfry dalej  widać  w poświacie
    dla porównania  we flashu

    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    dzień dobry
    cieszy to, ze Gs jest nam wdzięczne za testowanie HTMLi daje rekompensate za to, ale mamy nadzieję że dalej bedzie pracował nad udoskonalaniem tej wersji, bo dzis np nie mozna  w normalny sposób wejśc w HtMl...ale przez strone incognito  ...tak...

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dobry wieczór :)

     HTML5 jest testowany w wersji beta, więc są rzeczy, które jeszcze nie działają. Zespół stara się je znaleźć z Waszą pomocą ;), aby wszystkie zostały naprawione zanim Flash zniknie.
    Odnośnie przycisku shift i ładowania łodzi, możecie zawsze powrócić na chwilkę do wersji Flash jeśli jest to dla Was zbyt uciążliwe w chwili obecnej w HTML5.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 31.05.2018
    wszedlem dzisiaj, grać idzie, ale czytać, to można oczy stracić, tego nie naprawiono, wszystko mocno wyblakle, szare i jakby rozmyte, tragedia... w opiskach jak i na czacie, dlaczego nikt tego nie potrafi naprawić, by bylo ostre i czarne?
    ps  w przeglądzie sezonu na konikach wszystkie nagrody są na zielono, mimo,że nie doszedlem do nich i pisze niedostępne, a powinny być jeszczze na szaro.
    Post edited by jola62 (PL1) on
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    chcę zgłosić, że na żadnej przeglądarce gra nie pracuje normalnie, ani we flashu ani w html-u...nastąpiło jakieś wielkie spowolnienie, coś jakby hamulec został zastosowany...i zgłasza to wielu graczy...są momenty , że wręcz wyrzuca  z gry...proszę  się zainteresował tym...i zgłosic wyżej...  z góry  dziękuje
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    chcę zgłosić, że na żadnej przeglądarce gra nie pracuje normalnie, ani we flashu ani w html-u...nastąpiło jakieś wielkie spowolnienie, coś jakby hamulec został zastosowany...i zgłasza to wielu graczy...są momenty , że wręcz wyrzuca  z gry...proszę  się zainteresował tym...i zgłosic wyżej...  z góry  dziękuje
    Dzień dobry

    Problem został już zgłoszony.

    Pozdrawiam,
    Yalenka 
  • ehh, tyle czasu testowania i do tej pory litery rozmyte aż oczy bolą...

    a druga sprawa, podczas misji nie można sprawdzić z jakich sojuszy są pozostali gracze
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    edytowano 09.06.2018
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    ehh, tyle czasu testowania i do tej pory litery rozmyte aż oczy bolą...

    a druga sprawa, podczas misji nie można sprawdzić z jakich sojuszy są pozostali gracze
    1. Co do literek i cyferek rozmytych to fakt,
    2. natomiast można sprawdzić z jakich sojuszy są gracze w misji tylko,że trzeba kliknąć na kropeczkę "bierze udział" a nie na nick
    3. mnie osobiście w HTML5 najbardziej doskwiera brak możliwości ładowania łódek za pomocą klawisza shift
    4. maszyny w garażu są poprzestawiane .
    5. I jeszcze muszę dodać,że namiętnie wywala mnie z gry gdy chcę wejść w wioskowe wyzwania
    Post edited by Nanona (PL1) on
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 09.06.2018
    Co do HTLM5 to prócz rozmytych literek i wrażenia że farmę nawiedziła mgła  ;);););) to u mnie się nie da dodawać produktów do kontraktów,strzałka z zielonej robi się szara i się nie da nic dodać,a łodzie u mnie mogę bez problemu wysyłać za pomocą shift-natomiast gra na flashu chodzi tak koszmarnie ,że nie da się grać na żadnej przeglądarce.

    i piesek z farmy zwiewa...

    https://zapodaj.net/b1cec3b348f84.png.html
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Gra się dziś fatalnie i na HTML5 jak i we flashu, współgracze z sojuszu potwierdzają ,że bez względu na przeglądarkę i jakość sprzętu gra bardzo przycina, spowalnia i często najzwyczajniej wywala, bardzo  niefajnie się gra jesli juz w ogóle się da.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Również chciałabym wiedzieć ile potrwa jeszcze przechodzenie na ten HTML5 ? może niech zespół określi w przybliżeniu czas utrudnień...bo nie dość że nic w grze się nie dzieje, to najprostsze rzeczy są uciążliwe i przeglądarki nie są temu winne. Zrobię sobie przerwę, może w końcu kiedyś ta gra zacznie funkcjonować należycie.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Bardzo proszę o zapoznanie się z ogłoszeniem dotyczącym HTML5  TUTAJ.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam 

    Wątek ponownie otwieram.
    W przypadku zgłoszenia błędu będziemy bardzo wdzięczni za załączenie następujących informacji:

    • Na jakiej przeglądarce obecnie grasz
    • Jaka jest wersja Twojej przeglądarki
    • Co dokładnie robiłeś (krok po kroku), gdy pojawił się błąd lub problem
    • Jeśli to możliwe, załącz zrzut ekranu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Proszę bardzo - na Operze da się uruchomić.

    Na edge:
    Błąd pojawia się przy próbie wczytania adresu strony. Miga biały ekran na przemian z niebieskim. Non stop. 
  • olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Proszę bardzo - na Operze da się uruchomić.

    Na edge:
    Błąd pojawia się przy próbie wczytania adresu strony. Miga biały ekran na przemian z niebieskim. Non stop. 
    Mam ten sam problem ....adrenalina idzie w górę coraz częściej.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Na Gogle tak samo nie da się wejść wcale do gry,ekran miga i to by było na tyle,tak samo jest na edge.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Zgłaszam problem z grą na tablecie. Używam Puffin web browser. Zalogowanie dobry graniczy z cudem, jak już się uda to od razu jest w HTML5. Gra miga mi jak cholera, nastepujw jakieś cieniowane przesunięcia całej farmy, a jak już sie uda przelaczyc na flash, to po prezlogowaniu gra wylacza się. Jak się coś robi, to z głową trzeba. Nigdy nie miałem na tej przeglądarce problemu, a tu masz babo placek:)
  • WinnerKuba44 (PL1)WinnerKuba44 (PL1) PL1 Posty: 91
    edytowano 12.09.2018
    Na chromie wystarczy zaktualizować przeglądarkę, pewnie pozostałe przegladarki tak samo, choć nie sprawdzałem.

    na enge trzeba ustawić : "nie blokuj plików cookie" i tez działa, choć, jeśli tak ma ta gra działać w niedalekiej przyszłości to trzeba będzie sobie znaleźć inna rozrywkę :(
  • Laluna2 (PL1)Laluna2 (PL1) PL1 Posty: 26
    Na Chrome jest takie spowolnienie gry, że aż krew się gotuje. Takim tempem nie da się grać. Co Wy znowu zmienialiście? Litery? Po co? Chyba już nie wiecie, co macie zmieniać i jak pozbyć się graczy. Jak tak dalej będzie to wyglądać, to trzeba poszukać sobie czegoś innego. Kto ustawia zadania? Silos po silosie?
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Weszłam na gogle bez robienia jakiejkolwiek aktualizacji..gra chodzi mi tam dobrze i płynnie bez większych problemów na chwilę obecną,jedynie grafika jest u mnie gorszej jakości niż na flashu.Teraz chyba każdemu chodzi inaczej.....
  • Sylwia napisz z jakiej przeglądarki, bo google to wyszukiwarka...
  • Egra (PL1)Egra (PL1) PL1 Posty: 26
    Niestety na Chromie nie mogę grać. Trzeba będzie się pożegnać, bo strona się nie ładuje. Dajcie tylko możliwość przekazania "dobytku" sojuszowi. Ja mam dosyć.
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    W tym momencie niestety nie jesteśmy w stanie nic poradzić na Wasze problemy. Jedyną opcję jaką mogę zaproponować to użycie odseparowanej wersji Flash Playera, aby powrócić do wersji flash i móc normalnie grać do momentu naprawienia problemów. 

    Tutaj znajdziecie poradnik o tym jak zainstalować i używać odseparowanej wersji flash:
    Kliknij, aby przeczytać.

    Dobrej nocy,
    Jiper
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 12.09.2018
    Ale szmelc!
    Opera - nie działa
    Firefox - nie działa
    Chrome - nie działa
    Internet explorer - o dziwo działa
    Gram nie od dziś,  wszelkie procedury czyszczenia itp. nie pomagają. Zatrzymanie strony  nie pomaga
    Muszę używać IE, którego nienawidzę.
    A ggs poszło do domu
    gwarantuję, że jakby każdy z nas dostał miliard dolarów gratis w wyniku błędu, to w nocy o północy byłoby poprawione. A tak to męczcie się gracze, czyśćcie przeglądarki, kombinujcie jak koń pod górę, a może BF wam się uruchomi

    Odseparowany FlashPlayer działa!

    Balans przeglądarek, 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik