Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problem z zalogowaniem!

17

Komentarz

  • ja również nie mogę się zalogować..
  • hpk93 (PL1)hpk93 (PL1) PL1 Posty: 22
    u mnie również. Nie widzi loginu
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    Mam tak samo.
    Wywaliło mnie z gry i teraz nie mogę się zalogować.
    Masakra.....
  • literka (PL1)literka (PL1) PL1 Posty: 30
    Gdyby przyznawali nagrody  za błędy w grze ,to big farm byłby bezkonkurencyjny
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Jest gra :))
  • juz sie zalogowala,:))))))))))))
  • Ja także :)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Nie mieliśmy przestoju serwera, ale czasami dzieje się tak kiedy pewne wydarzenie dobiega końca, przez pewien czas gracze mogą napotykać pewne problemy z zalogowanie się do gry. Zazwyczaj dzieje się to z niedzieli na poniedziałek. Za te utrudnienia przepraszamy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • nie mogę wejść od gry :(
  • Cały czas gra mi się odświeża. :'(
  • Ja też od wczoraj próbuję sie zalogować i nic.
    Próbowałam na każdej przeglądarce i lipa. 
    czemu? 

  • Nie wiem, czy jesteście wstanie pomóc ludziom, którzy grają przez stronę gry.pl. Tam jest tragedia. Od kilku tygodni gra nie ładuje się. Wiele osób ma z tym kłopot. Sporadycznie udaje się załadować, ale raz na kilka dni. Ich reklamy natomiast ładują się fantastycznie. Dotyczy to osób, które grają już kilka lat i mają wysoki lvl. Może macie jakiś wpływ na nich, by coś z tym zrobili
  • gonia63 (PL1)gonia63 (PL1) PL1 Posty: 68
    nie można zalogować się do gry.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 07.10.2018
    potwierdzam, znowu coś się spartoliło
    To jakaś nowe wyzwania dla graczy?

    A tu MS, oj złotka (kasy) nie będzie, hi, hi, hi
  • Wywaliło mnie z gry i można się zalogować :(
  • ja również nie mogę się zalogować , system nie widzi nazwy użytkownika :(
  • jack6226 (PL1)jack6226 (PL1) PL1 Posty: 12
    Lejek się skonczył i nie idzie się zalogować nie pierwszy raz to się zdarzyło
    poprzednio też tak było
    Oczywiście za wygranie lejka nagród też nie dali

  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    u mnie to samo :/
  • Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Nie mieliśmy przestoju serwera, ale czasami dzieje się tak kiedy pewne wydarzenie dobiega końca, przez pewien czas gracze mogą napotykać pewne problemy z zalogowanie się do gry. Zazwyczaj dzieje się to z niedzieli na poniedziałek. Za te utrudnienia przepraszamy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Czyli bubel się skończył razem z dostępem do gry i nic z tym nie robią 

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    potwierdzam, nie chce logować, jak widać hasło jest Ok..ale nick już nie...jak nie  jak tak? nawet na forum mnie zalogowało, a to te same dane..co znowu? czy to juz THE END Big Farm?

  • gra już działa 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    po raz kolejny bubel się skończył, po raz kolejny potem brak dostępu do gry...czy zespół o tym wie ???
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    u wiekszosci graczy wystapil blad logowania dopisuje sie do listy, niepodoba mi sie to ze mistrzostwa sa przesuniete o 30 min czy ktos nad tym panuje czy robi to zlosliwie?czy jest szansa aby ms rozpoczely sie takze za dnia ?
  • pszczoLa (PL1)pszczoLa (PL1) PL1 Posty: 16
    wczoraj mnie wywyalolo dzi i owesz z trudem po 20 min zalogowalam sie co z tego jak nic nie mozna zrobic zbieranie trwa i trwa i trwa i trwa po czym znow rosnie to samo
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    To ogłoszenie z nowinek nadal obowiązuje. Takie problemy możecie napotkać zawsze po tym jak pewne wydarzenia dobiegają końca, a serwer musi przetworzyć dużo danych. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Czy próbowałeś wyczyścić dane przeglądania i pliki cookie? Jeśli nie to bardzo proszę to zrobić ;) i spróbować się zalogować ponownie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Dziekuje, podziałało. Aczkolwiek problm powtarz  sie  przy zmianie  z HTML na Adobe Flash
    Czy  to oznacza,  że moge  korzystać  tylko z HTML?

    Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Czy próbowałeś wyczyścić dane przeglądania i pliki cookie? Jeśli nie to bardzo proszę to zrobić ;) i spróbować się zalogować ponownie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    ?ukaszkeniooo (INT1) powiedział(a):
    Dziekuje, podziałało. Aczkolwiek problm powtarz  sie  przy zmianie  z HTML na Adobe Flash
    Czy  to oznacza,  że moge  korzystać  tylko z HTML?



    Witam
    Szczerze napisze, że nie wiem. Ale skoro gra działa Ci w wersji Html5 to graj w tej wersji.  Zgłoszę jutro Twój problem i to, że jesteś przekierowywany na podany wyżej adres w wersji flash obecnie.

    Co jeszcze przychodzi mi do głowy to to, że możesz spróbować otworzyć grę w oknie incognito i sprawdzić czy tam również masz te problemy po próbie zmiany wersji gry ;)
    Albo czyść dane przeglądania od początku, a nie tylko z ostatnich 24 godzin ;) Daj mi znać jak popróbujesz ;) 

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • Ewcia56 (PL1)Ewcia56 (PL1) PL1 Posty: 3
    witam 
    od rana nie moge sie zalogować a problemem jest ze nawet strony do logowania nie mam strona BF nie odpowiada  Serwer bigfarm-html5.goodgamestudios.com potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.
    nie wiem co to oznacza ale tak jest od rana wczoraj bylo wszystko ok
    prosze o pomoc

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik