Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Wędkowanie zrywa żyłi

Nie mogę złowić żadnej ryby , zaraz po zarzuceniu wędki żyłka robi się czerwona i się zrywa , nawet ta najmocniejsza .Co mam zrobić ? 

Najlepsza odpowiedź

  • sylwia82 (PL1)sylwia82 (PL1) PL1 Posty: 47
    Odpowiedź ✓
    Taki błąd ostatnio zaczął się pojawiać w grze, nic z tym nie zrobisz, problem został zgłoszony. U siebie zauważyłam że czasem się tak dzieje czasem nie. Jedyne uratowanie sytuacji to natychmiastowe puszczenie wędki i próbowanie znowu, czasem po kilku razach zaczyna działać lepiej no i wtedy żyłki nie marnujesz niepotrzebnie.

Odpowiedzi

  • sylwia82 (PL1)sylwia82 (PL1) PL1 Posty: 47
    Odpowiedź ✓
    Taki błąd ostatnio zaczął się pojawiać w grze, nic z tym nie zrobisz, problem został zgłoszony. U siebie zauważyłam że czasem się tak dzieje czasem nie. Jedyne uratowanie sytuacji to natychmiastowe puszczenie wędki i próbowanie znowu, czasem po kilku razach zaczyna działać lepiej no i wtedy żyłki nie marnujesz niepotrzebnie.
  • cass67 (PL1)cass67 (PL1) PL1 Posty: 0
    dlaczego strzałka teraz błyskawicznie leci i nie mozna  nic złowic:(...zaraz następuje zerwanie z zylki
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    dlatego, że zespół "wie" i "jest świadomy" występującego błędu, ale ma ważniejsze rzeczy na głowie (jak np zabieranie Graczom nagród) niż naprawa błędów występujących w grze... ;)
  • Anna1955 (PL1)Anna1955 (PL1) PL1 Posty: 16
    u mnie w sojuszu też u niektórych graczy występuje ten problem, zróbcie coś z tym, przecież tak dłużej to nie może trwać
  • Anna1955 (PL1) powiedział(a):
    u mnie w sojuszu też u niektórych graczy występuje ten problem, zróbcie coś z tym, przecież tak dłużej to nie może trwać
    oj tam,  oj  tam przy  łowieniu  z  wedki  złota  nie  wydajesz, więc  po  co  ggs ma  sie  spieszyc ?
    Jak  ci  rybek  brak   kup  złotko  za  realne złotówki, lub  euraski,  a  za  zlotko kupisz  rybki  i  czasu  zaoszczędzisz i  nerwów, a  ggs  bedzie  zadowolony. ))
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    Droga Yalenko, ogromna prośba: czy mogłabyś podpytać u "góry" czy naprawa rybek jest w ogóle brana pod uwagę jeszcze przed Złotą Rybką we wrześniu- czy standardowo: "zespół wie i ma świadomość"...? ;)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    maRuda (PL1) powiedział(a):
    Droga Yalenko, ogromna prośba: czy mogłabyś podpytać u "góry" czy naprawa rybek jest w ogóle brana pod uwagę jeszcze przed Złotą Rybką we wrześniu- czy standardowo: "zespół wie i ma świadomość"...? ;)
    Dzień dobry 

    Z tego co udało mi się ustalić to mechanika łowienia rybek w mini grze została nieco zmieniona, tak by była bardziej realistyczna. Nie jest to błąd techniczny. 
    Oczywiście czekam na Wasze opinie i będę je przekazywać do Zespołu gry ;)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    edytowano 31.08.2018
    mhmm... :/ dziękuję Yalenko

    ps. trochę dziwne zastosowanie słów "bardziej realistyczne" w stosunku co do łowienia ryb w mini grze... możne z dwa- trzy razy w życiu (tym bardziej realnym ;) ) zdarzyło mi się być na rybach- tych realnych ;) i jak pamiętam siedziałem plackiem cały dzień i nie zerwałem żadnej żyłki- no ale rybak ze mnie żaden więc pewnie robiłem coś źle... :D złotej rybki też nie udało mi się żadnej złowić- mało tego zaprzyjaźniona brać rybacka twardo twierdzi że złotych rybek nie ma.... :D
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Yalenka powiedział(a):
    maRuda (PL1) powiedział(a):
    Droga Yalenko, ogromna prośba: czy mogłabyś podpytać u "góry" czy naprawa rybek jest w ogóle brana pod uwagę jeszcze przed Złotą Rybką we wrześniu- czy standardowo: "zespół wie i ma świadomość"...? ;)
    Dzień dobry 

    Z tego co udało mi się ustalić to mechanika łowienia rybek w mini grze została nieco zmieniona, tak by była bardziej realistyczna. Nie jest to błąd techniczny. 
    Oczywiście czekam na Wasze opinie i będę je przekazywać do Zespołu gry ;)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka
    A gdzie byla zapowiedz o zmianie? Jakoś nie wyhaczyłem... Znowu ukryta zmiana? A może to na wniosek graczy? Nie można było o tym napisac Zespole?

    I jaką mam  o tym nieszczęściu opinie napisać? Może za zloto da sie kupić łowienie po staremu?
  • DRCEAM1 (PL1)DRCEAM1 (PL1) PL1 Posty: 15
    edytowano 31.08.2018
    Mają nas gdzieś,to nie pierwszy problem,który oleli...a co z przystanią...???????????!!!!!!

    I brak...... MAGICZNEGO SŁOWA...przypomnę..PRZEPRASZAM

    Edit/Połączyłam Twoje posty,korzystaj z edycji postu jeśli chcesz coś dopisać, na forum piszemy i publikujemy naprzemiennie z innymi graczami.
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • mikakow (PL1)mikakow (PL1) PL1 Posty: 3
    Mam ten sam problem prawie nic nie da sie zlowic... Brak slow...
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    edytowano 02.09.2018
    a mnie się wydaje- a raczej się nie wydaje tylko widzę to bardzo wyraźnie, że od jakiegoś czasu zespół stracił zupełnie kontrolę nad grą i sam nie ma bladego pojęcia co i dlaczego się tu wyprawia: samo odpalające się mś, o których zespół "zapomniał poinformować", samo startujący sezon jeździecki i to w dodatku nawet nie ten który miał być, a przypadków samo-odpalających się eventów było znacznie więcej, a po fakcie dowiadywaliśmy się że zespół "zapomniał"... po każdej kolejnej aktualce coś się rozwala i nie mam na myśli małych błędów, które zawsze po aktualkach występowały jak np znikające ozdoby, które zespół w parę godzin był wstanie naprawić i oddać co zginęło- tylko rozwala się kompletnie(!), a zespół nie wie, nie umie, albo zwyczajnie ma to w nosie i nic z tym nie robi, czekając na cud- bo może samo się naprawi jak w przypadku chociażby brzegowych, które klękły po jakiejś aktualizacji i tak sobie klęczały przez ładnych parę tygodni, a zespół nawet palcem nie kiwnął- biorąc pod uwagę, że brzegowe mimo pewnie szczerych chęci ;) ale nie naprawiły się całkiem-chociażby brak funkcji ostatniego siania- wskazuje na to że błąd cały czas jest- tylko mniejszy a zespół cały czas nie wie jak go usunąć... i zupełnie nie kupuję tłumaczenia, że błąd w rybkach (który wystąpił po kolejnej aktualizacji) był świadomym działaniem zespołu, jest to dla mnie zwykła ściema dokładnie tak samo jak "zespół zapomniał poinformować"- zwyczajnie- coś dupło- ale działa więc powiemy że to tak miało być i będzie spoko, a i naprawiać nie będzie trzeba....zablokowale nasiona na statku, które powinny się zmieniać wraz z farmami... lejek to kolejna neverending story, a prawda jest taka że gdyby zespół wiedział jak, to by to wszystko zwyczajnie naprawił chociażby dla świętego spokoju, coby ludzie się wreszcie zamknęli i przestali marudzić... gdzieś kiedyś któryś z moderatorów w jakimś poście napisał że (chyba) lejek jest na "liście rzeczy do naprawy" mniemam więc iż taka lista faktycznie istnieje- w takim razie ja bardzo proszę, ale tak bardzo bardzo proszę o ujawnienie pierwszego miejsca z tej listy- przecież to chyba nie powinien być jakiś wielki problem- wystarczy mi tylko jedno jedyne miejsce pierwsze- co aktualnie naprawia zespół- tylko to i nic więcej....
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    edytowano 08.09.2018
    Yalenka powiedział(a):
    maRuda (PL1) powiedział(a):
    Droga Yalenko, ogromna prośba: czy mogłabyś podpytać u "góry" czy naprawa rybek jest w ogóle brana pod uwagę jeszcze przed Złotą Rybką we wrześniu- czy standardowo: "zespół wie i ma świadomość"...? ;)
    Dzień dobry 

    Z tego co udało mi się ustalić to mechanika łowienia rybek w mini grze została nieco zmieniona, tak by była bardziej realistyczna. Nie jest to błąd techniczny. 
    Oczywiście czekam na Wasze opinie i będę je przekazywać do Zespołu gry ;)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka
    "nowa mechanika " doprowadziła do tego ze o ile wczesniej wybierałam sie na połow złotych rybek to od teraz kolejny ewent (jesli o mnie chodzi ) GGs może sobie zawiesić na ścianie   :p
    straciłam 80 żyłek próbując wyłowić 40 rybek  , z czego jakimś cudem udało mi się złapać 20 szt tych wyżej pływających,  a reszta uciekła w popłochu :'(
    żyłka natychmiast robi się czerwona i nie ma nad nią żadnej kontroli
    Czy to jest realistyczna mechanika ? wątpię w to mocno 
    wołami mnie juz nad staw nikt nie zaciagnie -szkoda czasu i nerwów 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Jak nową i celową zmianą w łowieniu rybek jest fakt,że jak tylko rybka złapie wędkę to się żyłka zrywa,tak jest u mnie,chyba mi podmieniono złote małe rybki na wielgachne rekiny bo  żyłkę zrywa w ekspresowym tempie ;);) ) no to niech sobie szanowny zespół sam łowi w ten sposób.
  • Tak czytam sobie o tych rybkach czytam... Myślę, a co tam, sprawdzę (mimo, że ani za złotą rybką, ani za mechaniką łowienia w BF zbytnio nie przepadam). Jakież było moje zdziwienie, gdy nie odkryłam żadnych zmian ani utrudnień. Rybki łowią mi się normalnie, żyłka się nie zrywa, wszystko działa u mnie bez zmian. I tu nasuwa się pytanie: czy jestem dzieckiem szczęścia i kolejny bug mnie ominął, czy po prostu argument "mechanika łowienia rybek w mini grze została nieco zmieniona" ma być wygodną odpowiedzią, bo GGS znowu coś popsuło nie wiedząc jak to naprawić (ale gracze niech się meczą i myślą, że tak ma być).
    Mam również pytanie do osób, które muszą się użerać z zaistniałym problemem: jakiego sprzętu używacie? Czy ten normalny za dolary, czy za ulubioną złotą walutę? Nie ukrywam, że po wiecznej frustracji ganiania tych ryb zainwestowałam złoto w te wędkarskie bajery, więc może to mi to teraz ułatwia ¯\_(ツ)_/¯.
  • Moya (PL1)Moya (PL1) PL1 Posty: 68
    edytowano 08.09.2018
    Guendoline, gdybyś miała tego "buga-niebuga" z czerwoną żyłką, zauważyłabyś na pewno. 
    Sprzęt nie ma tu moim zdaniem nic do rzeczy. Wędki mam jakieś przeciętne, ale pozostały sprzęt z tych najdroższych dostępnych za dolary na 87 poziom wędkarstwa. Ale... Może jednak "cena czyni cuda"? Bo tych za złoto nie testowałam...
    Poza tym na zwykłych rybach żyłkę mam zawsze zieloną. Szaleństwo zaczyna się, gdy łowię złote, w dodatku chyba tylko wtedy gdy po złowieniu kilku sztuk zamknę na moment okno, żeby np. dokupić spławików.

    Edit:
    W ramach podsumowania muszę z przykrością poinformować, że to będzie moje ostatnie akwarium do przemiału...
    Mam nadzieję, że przeboleję to bez konieczności udania się po pomoc do terapeuty...  ;););)
    Post edited by Moya (PL1) on
  • sylwia82 (PL1)sylwia82 (PL1) PL1 Posty: 47
    No i minęło trochę czasu a rybek nadal nie da się łowić. Dla wyjaśnienia zespołowi - rybki niżej niż na samej górze nie ma żadnej możliwości złowić, więc to chyba nie jest nowa strategia łowienia. 
    Chyba jednak coś było majstrowane przy tym bo teraz żyłka szaleje inaczej, czasem na pół sekundy zwalnia, i puszczając ją pulsacyjnie jest szansa na złowienie rybki z góry, przedtem zrywała się jeszcze szybciej, tak że w ogóle żadnej rybki nie dało się złowić.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik